24 okt 10, 20:17:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1146666 alkalommal)
0 Felhasználó és 72 vendég van a témában
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #4230 Dátum: 12 júl 25, 22:50:12 »

Okosan kell megoldani, hogy ne ismerjék meg őket, sötétben például egész nehéz, gondolom nem nappal kezdenek el vadászni a tagokra, amikor még mindenki ébren van + buli sincs. Mosolyog
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4231 Dátum: 12 júl 25, 22:51:34 »

Meg mondjuk lehet nem mennének helyből rendőrségre talán van priuszuk vagy saruk akkor elkerülik . Nevet
Naplózva
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #4232 Dátum: 12 júl 25, 23:00:00 »

én is kiverném belőlük a szart csak hát akik így tolják azok bármire képesek....és tuti h olyat küldenének a rendőrségre szemtanúként akinek még utcai szemetelés sincs a számláján....
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4233 Dátum: 12 júl 25, 23:00:51 »

Vagy sokkal alantasabb módszerrel vágnának vissza. Nem tudni nekik mi áll rendelkezésükre  smirksweat Gonosz nagyon a világ Szomorú
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4234 Dátum: 12 júl 26, 00:57:17 »

Ez olyan death note-os volt. x) Ha úgy írtad volna, hogy a világ amiben
élünk velejéig romlott ikszdé az úgy még death note-osabb lett volna. Mondjuk az a baj, hogy igaz.
Hát Lew, nem tom a helyetekben mit csinálnék. Mert hát érthető, hogy miért akarjátok elkapni őket, minél jobban belegondolok a szituba annál nagyobb rohadékoknak látom azokat a szemeteket, de az meg ha a végén ti jönnétek ki belőle még rosszabbul az meg elég kemény lenne.

Én meg már lassan egy órája lefeküdtem. Vagy még több, már magam sem tudom. Csak nem tok aludni. Most meg már esik itt az eső, kijöttem kicsit. ikszdé Habár már kezd elállni, sztem be is megyek, most már tényleg aludnom kéne. Xd

Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4235 Dátum: 12 júl 26, 07:05:24 »

Hát nem tudom mit kéne  tennetek Lew de talán a legjobb az lenne ha szimplán (durván) megszívatnátok őket.

Lilus: te mit csináltál? Ha nem akarsz róla beszélni megértem.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4236 Dátum: 12 júl 26, 10:18:12 »

Én nem csináltam semmit, csak apám nem akar fizetni^^ . (: Őszintén szerintem a pokolba kíván és most hazudgál össze vissza a bíróságon... ikszdé
Naplózva
Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #4237 Dátum: 12 júl 26, 12:58:03 »

És még ők nevezik magukat férfiaknak? Szép.. Lew, úgy verjétek meg őket, hogy utánna a saját anyja ne ismerjen rá..
Fuu de irritál az ilyen bunkó paraszt..  Leüt
Csak nehogy komolyabb ügy legyen belőle.. smirksweat Azt gondolom ti sem akarjátok.Mosolyog
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4238 Dátum: 12 júl 26, 13:05:32 »

Hát tényleg nagy gyökerekkel volt dolgotok Lew, viszont én azt mondom (annak ellenére hogy verekedés-párti vagyok) hogy ne csináljatok ennél nagyobb ügyet belőle. Jó, bosszút akartok állni, de ezeknek a bandás verekedéseknek sosincs jó vége. Lehet, hogy nekik nagyobb és erősebb a csapatuk mint nektek, ebből következik hogy elmentek, esetleg megagyaljátok őket, később ők mennek egy egész sereggel, és akkor ott már nem csak kisebb sérülések lesznek... Hidd el tudom mit beszélek, a mi városunkban nem egy ilyen eset volt, még az én korosztályomban is.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4239 Dátum: 12 júl 26, 13:48:37 »

Nem lesz itt semmi gáz. Magukat szívatják meg ha rendőrt hívnak, mert, hát maradjunk annyiban tudok róluk egy-két dolgot. Akinek csak beszéltem az esetről mind azt mondta hogy rájuk fér már a verés, mert nagy csicskák. Ráadásul ha nagyon elszabadul a balhé hááát, csak annyit mondok hogy ismerősöm 6 éve űz különböző küzdő sportokat, egy másik 4 éve gyúr és még van 1-2 ilyen kaliberű haverunk.
Naplózva


drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4240 Dátum: 12 júl 26, 14:14:34 »

Mugent viszed magaddal? ikszdé Ö nagyon értett ezekhez. Meg egy úttal már kitisztítaná a lelked a negatív enegriáktól is.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4241 Dátum: 12 júl 26, 14:27:33 »

Nem megölni akarjuk őket Szabi ... Nevet
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4242 Dátum: 12 júl 26, 14:52:08 »

Most szakadtam egy sort. x'D Kiröhög Mugent elvinnéd, lehet tényleg meghalnának.
Hát ha elég felkészültnek érzitek magatokat, akkor hajrá, adjatok nekik egy pár sallert. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4243 Dátum: 12 júl 26, 15:09:23 »

Ajjjj....ez a bandázás.... Értem én, hogy bosszút akartok állni de ez már túlzás. Verjétek meg egyszer őket aztán visszavágnak, majd ti megint aztán ők és így tovább...
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4244 Dátum: 12 júl 26, 15:17:15 »

Reméljük azért nem így lesz SzG, mert ez már egy kész bandaháború. Hajrá Lew Nevet Verjétek szét őket Box Ha eléggé sikerül akkor nem mernek majd újra támadni kacsint

Hát eljött az én nyaralásom napja is Nevet Netem korlátozottan, de azért lesz Nevet Sziasztok Nevet Nikinek megígértem, hogy csinálok fotókat, de azon, hogy fel merem e rakni még gondolkodom Gondolkozik
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Oldalak: 1 ... 281 282 [283] 284 285 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!