24 okt 10, 18:12:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 278 279 [280] 281 282 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1146497 alkalommal)
0 Felhasználó és 89 vendég van a témában
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #4185 Dátum: 12 júl 24, 19:13:25 »

Estét, emberek!:) Mi újság veletek? Bocs, hogy nem olvasok vissza, de nincs sok kedvem 30 oldalt átnyálazni.><

Mégis csináltok filmet? Én azt hittem, csak hülyéskedtek, de akkor egy kalappal a munkához!:)
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4186 Dátum: 12 júl 24, 19:21:20 »

Jó estét^^

Én is bűnös voltam ezért csak egy két hszig olvastam vissza Mosolyog Mentségem az eddigi inaktivitásra nincs. Mosolyog
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4187 Dátum: 12 júl 24, 20:04:57 »

Hmm most kaptam az infót, egyik ismerősömet nem vették fel orvosira.. Nem is csodálom, 3-as kémiával és 4-es biosszal.. De elvileg 360 valamennyit írt, és ez fizetős egyetem. Vagy hogy mondják. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4188 Dátum: 12 júl 24, 20:16:38 »

Szerencsére én ismerőseim közül eddig akiket elértem mindenkit felvettek... mondjuk annyira nem voltak vészes emelések... mitöbb pl. OE-n a had- és biztonságtechnikai mérnöki szakon kb. 80-90 pontos csökkenés volt tapasztalható Nevet...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4189 Dátum: 12 júl 24, 20:22:14 »

Hát én ugye 3 helyre jelentkeztem (ugyanaz a szak, csak három városban), és nem indult egyik helyen sem. Most gecire ideges vagyok, kisebb mészárlást tudnék rendezni asszem. Pedig 420 pontom van, vagyis igazából több is lenne, mert közben meg lett a nyelvvizsga is, ami még mitomén mennyi plusz, csak azt nem adták valamiért hozzá én meg leszartam. De nem is ezen múlt, hanem azon hogy basztak elindítani a szakot. Komoylan tényleg szopjanak le.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4190 Dátum: 12 júl 24, 20:27:06 »

Aes, én nagyon szívesen átpasszolnám neked az egyik szakomat, de gondolom, nem az szíved leghőbb vágya, hogy ápolónő lehess. Nevet
De egyébként ezt nem nagyon értem, így menet közben eldönthetik, hogy megszüntetik a szakot, vagy sem, de akkor hogy hirdethetik meg egyáltalán? Kevés jelentkező lett volna rá?
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4191 Dátum: 12 júl 24, 20:29:45 »

Gondolom azért enm indult mert kevesen jelentkeztek. Ami egyébként meglep, de hát ezvan.

Csak ez azért nagyon kibaszás, mert legalább az egyik helyen indíthatták volna, így most tiszta balfasznak érzem magam, hogy 3 helyből mindegyikkel így jártam. Legalább a 9 rongyot visszafizethetnék ezek az utolsó gennyládák  amit így tök fölöslgesen basztam ki az ablakon mert eleve esélyt se adtak a bekerülésre.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4192 Dátum: 12 júl 24, 20:34:37 »

Hát igen ez esetben én is rohadtul ideges lennék... sőt ezt sokkal csúnyábban tudnám kifejezni, hogy hogy éreznék a helyedben... de egyébként mi volt az a szak?

Nikuccia, ha nem jelentkeznek elegen a képzésre nem indul...

=/
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4193 Dátum: 12 júl 24, 20:42:53 »

Sovány vígasz, de utólag tudsz jelentkezni máshova is, elvileg lehet ugyanúgy államilag finanszírozottra is jelentkezni. Persze, ha a másik város nagy gond, akkor tényleg szívás.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4194 Dátum: 12 júl 24, 20:59:11 »

A helyzet az, hogy én alapból fizetősre jelentkeztem, mivel nem jelentkezhetek már másra. Idén szinte biztosan nem is tudtam volna elkezdeni. Valószínűleg azonnal halasztottam volna. A terv úgy nézett ki, hogy egyfelől azt akartam hogy legyek bent, hogy bármikor elkezdhessem, amint a pénz rendelkezésemre áll, mert itt Pécsen van olyan diákszövetkezet is, ami passzív féléveseknek is ad melót, kb ebben a szaros lerobbant városban csak diákként lehet munkát szerezni, mert máshogy nem, én meg kifejezetten jó lettem volna nekik, mert ugye a halasztás miatt nem kell suliba járni, nincsenek vizsgák stb szal egész héten ráérek. És akkor tudtam volna egész gyorsan pénzt gyűjteni, meg persze közben kerestem volna rendes munkát is. Az meg hogy másik városban van az nem nagy gond hanem maga a főcél, hogy elhúzhassak végre innen. Csak ugye ez a szak, amire jelentkeztem (projektmenedzser asszisztens) meg nagyon jól lenne nekem, mert évek óta foglalkozom ezzel, egyetem alatt is csináltam, meg most is írok pályázatokat, csak semmilyen papírom nincsen róla, így meg rendesen elhelyezkedni nem nagyon tudok.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4195 Dátum: 12 júl 24, 21:01:58 »

Szerintem azért még a tapasztalat mindig fontosabb mint a papír... édesanyámnak is csak egy szakközépje van mégis jobban ért a munkájához mint a Bsc-s kolléganői...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4196 Dátum: 12 júl 24, 21:05:55 »

Jah, ez az, csak a legtöbb helyen papírt kérnek. Ti ne tudjátok meg mi megy itt Pécsen, ez tényleg az apokalipszis, hogy hallottam, hogy a pécsi akármilyen színházba takarítónőt kerestek, és arra is 300an jelentkeztek. Mert kb ilyen munkanélküliség van itt. És oda is csak olyat vettek fel, akinek van valami takarítós végzettsége, és szartak arra, hogy ha valaki btw 30 éve ezt csinálja ha nincs papír.. És diplomásoknak egyáltalán nem jobb a helyzet, annyira nem jobb hogy szarabb. Ami adódik néha álláshirdetés, az alapból le van mutyizva és/vagy legalább 5 meg 10 év szakmai tapasztalatot kérnek és van vagy 100 jelentkező.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 24, 21:12:14 írta Aes Sedai » Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4197 Dátum: 12 júl 24, 21:07:10 »

Húúú... Ez nagy szívás... Az egyik ismerősömnek is ennyi pontja lett és felvették az eltére. Azért sok sikert Mosolyog

Igen én vagyok a másik rendező, de azért a legtöbbet SzG találta ki. Én csak egy pár részlete. meg a filmben annyi lesz a szerepem, hogy 5percig csinálok valamit(majd kiderül mit kacsint) aztán meghalok Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4198 Dátum: 12 júl 24, 21:11:13 »

Hm... anyum is így van, ahol dolgozik sokkal többet tud és jobban ért a szakmájához mint sok diplomás. De igen a papírt kérik és az nem probléma hogy nem ért hozzá. -.-
Szolnokon is ritkaság a munkahely. :/
És uh ez tényleg szívás és szerintem jogos lenne, hogy visszafizessék a jelentkezési díjat hisz megszüntették a szakot.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 24, 21:12:28 írta Lilus » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4199 Dátum: 12 júl 24, 21:15:45 »

Ebből a papírmániából rohadt elegem van már, mert azt elhiszem, hogy mondjuk egy orvostól vagy egy jogásztól ezt kérik (legalábbis orvosnál főleg megértem xD), de egy csomó olyan hely van, ahol ez tényleg csak arra jó h kivágjanak embereket meg ne vegyenek fel helyette újat, mégiscsak jobban hangzik emiatt csinálni, mint beismerni a létszámleépítést. Téynleg még a takarítótól is kérik a papírt egyre több helyen, de közben egyedül a parlamenti képviselőnek nem kell még egy rohadt érettségi se a havi fél milláért, pedig elméletileg neki nagyon sok esze kell hogy legyen. -.-
Naplózva
Oldalak: 1 ... 278 279 [280] 281 282 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!