24 okt 10, 16:20:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1146328 alkalommal)
0 Felhasználó és 108 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4170 Dátum: 12 júl 22, 23:28:28 »

Noe jó sok programod lesz akkor mostanában.

ikszdé Ülve elájulni a padban. Nem csak elaludtál véletlenül az unalmadban?  Faceg Na jó nem. Nevet

Egyre hamarabb mennek itt el az emberek aludni szörnyű. Nevet Na jó most megyek én is lassan.

Amúgy én meg pár napja unatkoztam, szal elkezdtem csinálni egy lineartod. Nevet Am az alapján a tutorial alapján amit te csináltál, Lew, Crazycatnak, szóval köszi.
Már most kb. kész voltam vele, kezdhettem volna színezni, csak nem teljesen jól csináltam, vagyis egy két helyen rossz rétegre csináltam, Nevet szóval azt ki kell most javítanom. Majd ha kész felteszem, de lehet majd csak ha kiszíneztem.

Ui.: ikszdé Visszatettem balotellit. Nem jó ez a chados nem illik hozzám. Nem találom most az avám, egyik se tetszik. Nevet Lehet majd piccolot teszem vissza.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 22, 23:40:15 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4171 Dátum: 12 júl 23, 09:40:00 »

Szólj ha kell a Tutorial 2. és 3. része és elküldöm. Színezés és árnyékolás.
Naplózva


Neirda
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 482


Nn-chan(: Vallás: mugen


« Válasz #4172 Dátum: 12 júl 23, 10:55:41 »

Jó nyaralást Sabaku! Vigyázz magadra!:D
De jó neked  noemimi-chan.Mosolyog Te aztán nem unatkozol.Nyelvesít Én még sohasem ájultam el, (le is kopogom) úgyhogy nem tudom, milyen érzés. smirksweat  De a popóba szurit azt tudom. Nagyon fááj. Johhny Depi
Naplózva


Somewhere far beyond this world
I feel nothing anymore...
Én piciny családom:  Szeretet
Szülők: hanii és drszabi  Nővérkém: Lina  Nagyszülők: Ritli és Hiei Mesterem:D3VON
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4173 Dátum: 12 júl 23, 13:45:25 »

gman tegnap megint lemaradt a jó topicról. Nevet Mondjuk este volt már nekem sem volt kedvem betrollkodni. Szerk.: ma volt az a tegnap amúgy ha jobban belegondolok. ikszdé

Lew: Köszi. Nevet Először azt hittem, hogy csak 1 videó van, de, hogy írtad, hogy 3, mondom wtf. ikszdé És így megnéztem láttam a másik kettőt is.
Szal köszi még egyszer ezek nélkül nem sokra mentem volna. Mondjuk a színezésnél még kérdés, hogy fogok-e menni vmire. Nevet

ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 23, 21:54:46 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4174 Dátum: 12 júl 24, 10:44:59 »

Hello mindenki!

Végeztünk a forgatókönyvvel és aki szeretne szerepelni egy jó kis filmben akkor az írja meg. Akár hszben akár PÜ-ben. Annak elküldöm a forgatókönyvet.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4175 Dátum: 12 júl 24, 11:44:54 »

Na nézzünk oda, mugennel összedobtátok a dolgot?..ikszdé Azt hittem hogy feladtátok.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4176 Dátum: 12 júl 24, 14:48:33 »

Jó, nem értek a Doctor Who-hoz, de az aláírásoddal valami nem klappol szerintem, SzG. Nevet Így olyan.. hát.. tök értelmetlen és nem is vicces. Pedig annak kellene lennie, nem?
Tényleg, mugen is benne van az alkotó brigádban? Azt hittem, te magad testesíted meg a rendezőt, producert, forgatókönyvírót, operatőrt, vágót, hangszerkesztőt... meg a többi izét így egyben. Nevet Megjött már a tollad? xD
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4177 Dátum: 12 júl 24, 16:09:03 »

Hát erre én sem számítottam. Nevet Csak az időzítés nem jó, a topic mostanság totál kihalt lett. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4178 Dátum: 12 júl 24, 17:35:09 »

hanii: Nem adtuk fel viszont mugent nem tudtam elérni így Linával csináltuk meg.

Niki: Már le akartam cserélni de nem jutott más az eszembe. És még nem jött meg. Szomorú

drszabi: hát igen kihalt de mikor írjam ki? Amúgy te nem azt mondtad, hogy szerepelnél?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4179 Dátum: 12 júl 24, 18:46:49 »

Ah mindjárt este 8 és felvételi ponthatár hirdetés én is úgy izgulok mintha most felvételiznék xD ill. jobban a barátokért, ugyanis tavaly nem nagyon volt min izgulnom hál istennek Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4180 Dátum: 12 júl 24, 18:56:57 »

Ú tényleg. Én kíváncsi vagyok hogy most mennyi lesz. Mosolyog mennyivel emeltek-vagy sem. Bár már nekem sem kell emiatt izgulnom xD

Úúúú kíváncsi vagyok majd a filmetekre *.*
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 24, 19:02:44 írta Lilus » Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4181 Dátum: 12 júl 24, 19:04:26 »

Hát most alapból 500 pontos a rendszer... + nincs túl sok államilag támogatott vagy mi a neve hely...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4182 Dátum: 12 júl 24, 19:05:30 »

Hát én nem értek ehhez már, mert még az én időmben (nagyon rég volt; tavaly Nevet ) csak négyszáz valamennyi volt a max. De ahova én járok ott lejjebb ment a határ :O
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4183 Dátum: 12 júl 24, 19:07:32 »

480 volt...
nálunk emelkedett sztem... bár nem emlékszem mennyi volt tavaly majd utána nézek mondjuk most se vészes 379...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #4184 Dátum: 12 júl 24, 19:08:44 »

Nálunk tavaly 329 volt most csak 309 . Meglepődtem mert mindenki a növekedést jósolta.
Igen tényleg köszönöm! Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!