24 okt 10, 12:10:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 272 273 [274] 275 276 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1145879 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4095 Dátum: 12 júl 19, 23:49:48 »

Hát, még ha ennyire tetszik is nektek az avám, én már akkor is meguntam balotellit. Nevet Sajnálom.

Takarítás? *körbenéz a szobájában* Hát ez még elmegy. Mondjuk az asztalomon vagy vagy 2 ásványvizes, meg egy kólás üveg, de azokat majd kivinni, meg belehajtani a kukába gondolom még nem számít takarításnak.
Ja meg ,ég egy ásványvizes az ágyamon is. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4096 Dátum: 12 júl 20, 07:08:37 »

Nekem csak az a bajom az masszázzsal (hú de sok s+z), hogy nem bírok ellazulni ha meg mégis akkor amikor elkezdenek masszírozni akkor abban a pillanatban vége az ellazulásomnak... Az orvosból én a fogorvost utálom, de ki nem állhatom őket.

Szabi2: Nekem jobban tetszik ez az avád mert nekem már alapból unalmas Balotelli.

Na tudjátok mit? Én is lecserélem az avámat még ma.

Takarítás? Gyorsan kész vagyok vele de, hogy rá vegyem magam.... Amúgy most a földön rend van nálam.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 20, 07:10:01 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #4097 Dátum: 12 júl 20, 07:22:30 »

Takarítás... Nálam most volt, de elég gyorsan sikerült rendetlenséget csinálnom... :/
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4098 Dátum: 12 júl 20, 10:45:40 »

Igaz a mondás, hogy a túl sok is megárt a jóból, mert én tegnap vagy 3 óra folyamatos röhögés után olyan rosszul lettem, hogy inkább lefeküdtem aludni. Ki nyerne a csatába powaaaa!!! ikszdé
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4099 Dátum: 12 júl 20, 11:57:46 »

2 napja folymatosan meló van :S reggel 8 kor indulok és este 7re vagyok itthon jó esetben :S de kell a pénz. és meg ez fog menni legalább 2 hétig. Fuhh kemény :S
Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4100 Dátum: 12 júl 20, 12:07:38 »

Nekem nincs bajom a fogorvosokkal, csak náluk lenni nem szeretek. Nyelvesít
Én már végeztem a takarítással, minden csillog-villog. Na jó, ez azért túlzás, de már nincsen olyan porszag. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #4101 Dátum: 12 júl 20, 12:15:36 »

Basszus, menjetek már, elkezdtem takarítani én is. Nem hiszem el.  Pojén

Lew, mit dolgozol olyan keményen? Amúgy hamar el fog szállni az a két hét, hidd el, a kemény munkával megszerzett pénzed meg még annál is hamarabb.  Pontosan
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4102 Dátum: 12 júl 20, 12:21:52 »

8-tól délig faterral szoktam melózni. Mindig mást. Tegnap kerítést csináltunk ma meg kéményeket burkoltunk egy társasházban. délután fél 2-től 7-ig meg fát hordok,vágok,pakolok.
Naplózva


gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4103 Dátum: 12 júl 20, 12:42:46 »

heo szöget ütött a fejembe (fájt ám bmeg) azzal hogy emlékezett az első avámra, úgyhogy most új téma gyanánt bedobnám a következőt: vissza tudtok emlékezni az összes avátokra?
Enyéim: Shikamaru, egy félogre a D&D szerepjátékból, egy barbár, Glen Quegmire, A Lenyalthaj Nevű Strici, Trafalgar Law, Capone Bege, most pedig a második kedvenc anime/manga karakterem EXCALIBUR. bow
Ha a legeslegkedvencebb karakteremet raknám ki avának, akkor komoly okot adnék a gayman-ezésre, szal úgy néz ki, hogy ez a végleges.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4104 Dátum: 12 júl 20, 12:46:38 »

Háát. Elsőnek piccolo, aztán megint piccolo, ikszdé balotelli, én, shirosaki, (egy picit megint balotelli) és most chad. Asszem ennyi.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4105 Dátum: 12 júl 20, 12:51:01 »

Edward Elric, Killer Bee, Sasuke, Hungary, Okabe Rintarou, Ushiromiya Battler és most Kirito. Asszem ez az összes na de lépek melózni mert így is késésben vagyok.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4106 Dátum: 12 júl 20, 12:53:18 »

Ha erre a kérdésre érdemben tud válaszolni Masashi is, akkor mindenki vendégem egy sörre. ikszdé
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #4107 Dátum: 12 júl 20, 12:55:33 »

Ha nem lenne négyszavas szabály, akkor erre csak ennyit válaszolnék: ikszdé ikszdé ikszdé
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4108 Dátum: 12 júl 20, 13:17:50 »

Aztán lehet hogy megszívod Aes, mert elképzelhető hogy van egy "Naruto-kunos aváim" mappája... Pojén
Én nem tudnám az enyémeket felsorolni, csak úgy találtam őket aztán kitettem azokat, amik tetszettek.
gman, a Shikamarus avád volt a legjobb. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #4109 Dátum: 12 júl 20, 14:07:03 »

Na én vagyok az egyetlen akinek csak egy avája volt. Mostantól sokszor fogok cserélni. Hogy tetszik a mostanim?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 272 273 [274] 275 276 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!