24 okt 10, 14:27:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 264 265 [266] 267 268 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1146148 alkalommal)
0 Felhasználó és 92 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3975 Dátum: 12 júl 15, 11:45:06 »

Idézet
Szabi2, mit csináltál ennyire profin eddig?

Hát vergődtem az ágyban jobbra balra. Kb. 20-szor felhúztam a ventilátoromat 20 percre. ikszdé Bevedeltem közbe vagy 1 liter vizet. Ennyi sztem. Nevet
Rosszul fogalmaztam volna? Igazából nem direkt nem aludtam, csak nem jött össze a dolog. Azt, hogy profi meg ironikusan értettem.

ui.: Niki: a kis kawaii. ikszdé Am jó az új avád, mondjuk mondanám, hogy kár, hogy lecserélted a másikat, de én is megtettem, szóval nincs miről beszélni.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 15, 11:46:50 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3976 Dátum: 12 júl 15, 11:49:35 »

Kicsi, éhes verébfióka? Nem akarsz róla képet csinálni? Nevet Ennyit erről, gyorsabb voltál. ikszdé Bár azt hittem, még nincs ennyi tolla. Pojén

A szegediek tényleg állatok. Róluk is csináltam képet, majd azt is megmutatom. Nevet
Polip? ikszdé Ez eddig még eszembe sem jutott. Nevet

Nem is olyan erős. ^^
A mi helyi tévénk biztosan nem fogja leadni, ahhoz túl bénák. ikszdé
A pivot az az egy emberke, aki beáll az ellenfél játékosai közé a vonalon belülre.
A meccs után nem is nagyon volt idejük mással foglalkozni, mert mindenki megvette az irányt az öltözőkhöz, ők meg sodródtak az árral. ^^"
Amikor bementünk a sportcsarnokba meg utána is, amikor kijöttünk, teljesen fel voltam dobva. Tök jó volt. Nevet
Akkor végignyálazom ma a képeket és megpróbálom feltölteni. Nagyon remélem, lesz a gépen elég hely hozzá. x)
Ha már benne leszek a feltöltögetésben, a piás képeket is elküldöm.
Naplózva

Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3977 Dátum: 12 júl 15, 11:51:00 »

Niki ez a veréb iszonyú cukiiii Nevet Sok sikert a gondozáshoz Nevet
Egyébként repülni egyszerű. Felállsz egy székre, leugrasz és elvéted a földet Nyelvesít
Kíváncsi vagyok azokra a képekre Tia Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3978 Dátum: 12 júl 15, 11:59:20 »

De ugye nem vízágyúzod le a fészküket Niki?
Elméletileg ösztönösen jön, de, ha nem akarja csinálni, akkor pár hónapos korában lehet bátorítani. Letessékeled az ágy széléről, persze egy kispárna nem árt az ágy mellé. Ez a biztonságos verzió.

tia, akkor az a beállós lenne. Nevet Így már tudom, hogy mi az.
Tényleg nem volt erős.
Yay! Képek! Várom. ^^
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3979 Dátum: 12 júl 15, 20:04:09 »

Imádom, ahogy heo belekommentel még Aes előtt a felesleges témákba. Mostanában egyre gyakrabban történik meg. Nekem nem lenne elég kurázsim ilyet tenni. Szóval, heo:  bow
Tia, öö, nem haragszol, ha inkább így hívlak mostantól, mert jobban tetszik az A-channál. Mosolyog Szóval, (előzetes engedelmeddel) Tia, én is várom a képeket. (:

Köszi, Sejemsonka, most én is meg vagyok elégedve az avámmal.
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3980 Dátum: 12 júl 15, 20:32:22 »

Ebéd után megfészkeltem az ágyamban és véletlenül bealudtam, utána meg el kellett mennem itthonról, úgyhogy a képszelektálásnak még csak most kezdek neki. smirksweat
heo képes lenne egy szerencsétlen kisverebet lelökdösni az ágyról... Ohh My God Lesütöttszemek Amúgy én is és még élvezném is. Hümm-hümm Régen a kiscsirkéket is mindig tanítottam repülni. ikszdé

Akkor az. Elhiszem neked. Nevet
"Tényleg nem volt erős." <-- ez meg tényleg nem volt meggyőző arról, hogy nem bántad meg, hogy vettél. ikszdé

Niki, az A-channál minden jobb. ikszdé Szerinted miért az a titulusom, ami? Nevet
Amúgy meg a tiában tessék az összes betűt egyformán leírni. Vagy mind kicsi vagy mind nagy! Sly *heo mód kikapcs*

__________

Szerk.:
Az érzés, amikor rájössz, hogy a fényképezőgéped adatkábele 200 km-re van tőled, felbecsülhetetlen… *sóhajt* smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 15, 20:46:23 írta A-chan » Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3981 Dátum: 12 júl 15, 20:59:07 »

"Gyakran", hm, kétszer. Nevet
(Ej, kár azért az avaért...)

Simán, azalatt a 40 centi alatt túl sok baja nem eshetne, főleg, ha párnára érkezik, kevesebb baja lesz, mint amikor a fészekből zuhan ki... Ja és nem kisverebet, hanem több hónapos kifejlett példányt. Nyelvesít
Kiscsirkéket? Szadista...

Pedig nem bántam meg, megettem az egsz csomaggal. Bár még mindig a dinnyés a kedvenc.

heo mód... ikszdé Miket ki nem találtok.

Olyan érzés nem lesz, hogy a laptopodban van beépített kártyaolvasó és az pont megfelel?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3982 Dátum: 12 júl 15, 21:22:29 »

heo, tök hasznos vagy. Ohh My God A kártyaolvasó eszembe sem jutott. ikszdé *láma*

Hát, hogy az a picike mennyire kifejlett, nem tudom, de még elég sárga volt a szája széle. Nyelvesít
Azok repülő csirkék voltak. :O Titinkék. Ilyenek: egy, kettő. Különben is, már tollasodtak és majdnem egy méteres avarba dobáltam őket, úgyhogy semmi bajuk nem lett. >.<#

Ha nem bántad meg, meg sem szólaltam. Nevet

A heo módot még nem láttad? Pedig máskor is használtam már. ikszdé

Csak 3472 képet csináltam, plusz-mínusz néhány videó. Eltart majd egy darabig a szelektátás. x)
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 15, 21:24:23 írta A-chan » Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3983 Dátum: 12 júl 15, 21:35:14 »

Micsoda bók. Nevet

Csak Niki tudja, hogy mennyire kifejlett, de szerintem októberre felnő.
Akkor nem szóltam. ^^ Hány éves voltál amikor ez történt?

Még nem. Tényleg, mégcsak nem is rémlik. Kikeresed a kedvemért?

Csak? ikszdé A sorozatmód átka. Mekkora a kártya? 16-os?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3984 Dátum: 12 júl 15, 22:06:05 »

Ugye? Pojén

Októberig még van egy csomó idő. Amíg sárga a csőre széle, addig nekem gyerek marad. ikszdé
Nem tudom, tíz-tizenkettő lehettem. Szóval nem most volt. Nevet

Nem találom. >.<# Lehet, átjavítottam vagy nem tudom. Pedig nem most találtam ki, hidd el. smirksweat

Csupán. ikszdé És még csak most jöttem rá, hogyan is működik, mert eddig egyszer sem használtam. Csak nyolcas, de totál tele is lett.
Naplózva

Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #3985 Dátum: 12 júl 15, 22:15:12 »

heo, nem, az nem menne. Mosolyog Én néptáncolok, amit elég kevesen vesznek sportnak, de a kétórás próba után garantáltan érzed, hogy az. Nevet Főleg 30-valahány fokban, vagy táborban, amikor néha egy nap többet táncoltunk, mint aludtunk... És ezt úgy képzeld, hogy kb 5-6 óra próba, aztán még szórakozásból 1-2 órát ráhúztunk.

Tia, grat. Nevet Az szép szám. Nevet Nekem eddig a csúcs az Prága, 211 három nap alatt, ezek már azok, amikből kiszedtem a rosszul sikerülteket.
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3986 Dátum: 12 júl 15, 22:31:08 »

Nehezen tudnám eldönteni, hogy én magam a néptáncot sportnak-e tekinteném, a testmozgás nem feltétlen sport  szerintem  a tornázás se sport, ugyanúgy ahogy én a testépítést se tekintem annak ikszdé

Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3987 Dátum: 12 júl 15, 22:39:44 »

A sakk is egy jó sport amúgy. ikszdé

Kihaltság van itt nagyon mostanában, szörnyű. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3988 Dátum: 12 júl 15, 22:40:39 »

Úgy érted sportnak tekintenéd-e?
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3989 Dátum: 12 júl 15, 22:43:26 »

Nem merek beszólni Saphirának a vessző miatt.  >.<# Hopp...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 264 265 [266] 267 268 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!