24 okt 12, 12:07:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1149384 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3060 Dátum: 12 júl 03, 12:18:06 »

Én szeretem a hideget is, meg a meleget is jól bírom. Mondjuk hidegben jobban szeretek aludni, ha kicsit fázok az sem zavaer, melegbe rosszab, de olyankor meg a ventilátort magamra irányítom, és akkor az is vagány, ahogy fúj a szél. ikszdé ALkalmazkodni tudni kell.  Nyelvesít


Na most megyünk haza, nem kéne sokat neteznem, mer a végén lemerül a teló és nem fogok tudni zenét hallgatni.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #3061 Dátum: 12 júl 03, 13:40:34 »

Hahh én télen még rosszabbul alszom mint nyáron... télen is olyan meleg van bent mint nyáron mert a fűtést tolják ezerrel, ráadásul a ventilátor szét van szerelve szóval megsülök. :/ Ha kimegyek 10 réteg ruha kell hogy ne annyira fázzak és még úgy is vacogok. Hümm-hümm Az én hónapom a nyár ilyenkor érzem jól magam mégha melegem is van.

Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #3062 Dátum: 12 júl 03, 15:12:50 »

Halihóv! Megint bocsi admin parádék de muszály offolnom, az off topicba!
( Szia Darkoska )
Szal, valaki ajálnjom már valami harcos animét Nevet Főleg akrakter fejlődős verekedős Tenjou tengéhez meg History`s Strongest Disciple Kenichihez hasonló félét valakii mentsen meg kell egy kis felüdülés a Mirai Nikki mellé amit mégegyszer köszi nagyon mert nagyon elmebeteg és adja nagyon Nevetbow

On.: Ő nemtom mi a téma szallll ..... Na mi a helyzet?  Hümm-hümm
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #3063 Dátum: 12 júl 03, 15:24:20 »

Ma csináltam egy vortexet erre már visszaolvashatatlan mennyiséget írtok...

Én el fogok menni egy jó időre szóval sok oldalt írjatok.  Byebög
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #3064 Dátum: 12 júl 03, 15:31:14 »

nyááá Már láttam :F.. Ammeg ki lenne ha nem te? Nevet De kajak csinálnom kéne mostmár valami anime zabáló listát...
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #3065 Dátum: 12 júl 03, 15:40:46 »

Én meg ha már elkezdem megnézni akkor végig nézem.. Csak már annyit láttam, hogy sok van amit igy cim alapján nem is rémlik, hog yláttam, aztán megnézem az ismertetőjét vagy 1-2 képet belőle és beugrik, hogy már láttam :f...

Olyan listát akarok, amit már megzabáltam, vais már láttam.. Olyat nemtudok amit még meg akarok nézni Nevet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #3066 Dátum: 12 júl 03, 15:46:19 »

Ti meg miről beszéltek?

Van itt valaki Miskolcról? Oda megyek holnap.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 03, 15:47:51 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #3067 Dátum: 12 júl 03, 15:57:51 »

Fú de utálom Miskolcot xD.. Roszabb mint Pest Nevet... Amúgy ismerem Miskolcot ott tanítottak Nevet...
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3068 Dátum: 12 júl 03, 16:23:52 »

Hát Masashi, egy jó nagy szúnyog megette a malacom egyharmadát, úgyhogy nem sokra mentem a tanácsoddal. Szerintem direkt nagyobbat harapott, amikor meghallotta a nevedet. ikszdé

Én is utálom a forróságot, ha nincs víz, szél, dinnye, narancslé vagy fagyi a közelben. A nyárban ennél több jó dolog nincs is. Oké, a sátorozás is tök jó móka, ha van kivel menni, de ha az ember bandája allergiás minden szöszre, akkor megszívta.
A telet sokkal jobban szeretem. ^-^

Hazaértem kresszről -.- Gyilkos 3 óra ...
Miért gyilkos? :O Én is négy iskolai órát hajtottam egyhuzamban, amikor tanultam, nincs azzal semmi baj. Hümm-hümm
Igen, abban igazam volt, hogy a sok pénzükkel nem tudnak semmi hasznosat tenni, csak ilyen baromságokat kitalálni. Hmm...
ez 7 pecsétes titok volt amúgy ikszdé
Milyen titok? Milyen titok? Pattog
Nem ér. Mindig mindenről lemaradok, utána meg esz a fene a kíváncsiságom miatt. ikszdé

Valaki kérdezte, hova mentem. Pantomim-előadásra (ami nem is pont az, de nem baj - tök fura volt), meg egy másik előadásra, amit az egyik profom tartott a díszlettervezésről. smirksweat

Verekedős dolgokban nem vagyok otthon, de láttad már a Brave10-t? Nem hiszem, hogy olyanra gondoltál, de az is megér egy próbát. ^^
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3069 Dátum: 12 júl 03, 17:19:35 »

Kérsz fagyit? Én küldök virtuálisan abban jó vagyok xD de van jéghideg dinnye is a hűtőből amit egyszerre nem bír az egyik fogam és szeret a másik ikszdé vagyis az ínyem

Miskolcon eddig csak 2x voltam (1x nyíltnapon, egyszer mezőcsáti testvérsulival), de nem tetszett nagyon, másodszor meg pláne nem és én még egyik ismerősöm miatt gondolkoztam az ottani egyetemen Nevet, pontosabban egy csaj volt akivel együtt voltunk várban gyakorlaton mikor még töri szakra készültem, ő oda járt egyetemre és teljesen bele volt habarodva az iskolába Nevet... Mondjuk az egyenruhák és a gyűrűk nekem is tetszenek *___* nagyooon... valamint bár elmondhatnám én is az iskolámról, hogy a közösségi élet miatt szeretem, hát nem mondhatom el, ugyanis az egy nagy NULLA... mondjuk ez a tandem program most bejövős *_* úgy szeretek új ismerősöket szerezni *-*
Ja meg még ami tetszett volna miskolcon az az anyagmérnöki szak *-*

Pesten tegnap olyan meleg volt alig lehetett kibírni... de szerencsére ma már megérkeztem szerény hajlékunkba ami kellemes hűvös és még a kedvenc padtársammal is összefutottam Esztergomban a piacon miközben loholtam át Párkányba a buszra xD

Na ez is szép naplóbejegyzés szerű hsz lett ikszdé

Ismeri más is azt az érzést amikor elkotyogtok valamit mert túl furának tartotok és közben rájöttök, hogy ezt nemkellett volna és leginkább csak ütlegelnétek a fejetek xD
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 03, 17:46:09 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #3070 Dátum: 12 júl 03, 17:50:30 »

Budapest nem annyira rossz ha az ember megszokja a nyüzsgést. Én jobban szeretem mint bármelyik vidéki várost mert pl minden tovább van nyitva, a buszok metrók villamosok sűrűn jarnak... Mosolyog amugy éppen odatartok Mosolyog
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3071 Dátum: 12 júl 03, 17:57:14 »

Én se mondom hogy rossz csak túl meleg nyáron... régen nagyon szerettem mikor még csak a barátaim miatt jártam oda... de most, hogy suli miatt is kell... ráadásul néha egyre sötétebb hangulattal viseltetek az embertársaim iránt sajna... ikszdé sőtt magam iránt is ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 03, 18:09:56 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #3072 Dátum: 12 júl 03, 18:38:46 »

hm beértem pestre jó is itt lenni xD
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3073 Dátum: 12 júl 03, 18:45:27 »

Én meg végre hazaértem. ikszdé

Idézet
Ismeri más is azt az érzést amikor elkotyogtok valamit mert túl furának tartotok és közben rájöttök, hogy ezt nemkellett volna és leginkább csak ütlegelnétek a fejetek xD

Igen. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3074 Dátum: 12 júl 03, 19:52:26 »

...
Jó, ha van face az embernek, de nem árt odafigyelni, mit oszt meg rajta/vele a nagyvilággal. Azt például sose értettem, hogy a tőlem 3-4 évvel fiatalabb lánykák miért tesznek ki olyan profilképet, amiben egy szál fürdőruhában, melltartóban figyel be az összes olyan résza tájéka a testüknek, amit nem kellene mindenkivel megosztaniuk. Más az, ha valakinek van valakije, más, ha strandolunk, de nyilvánossá tenni ilyen albumokat... Mit gondol, nem lesz ő még komolyabb? Nevet
Tündéri az a pattogó szmájli, olyan jót nevettem azon. Nevet

Naplózva
Oldalak: 1 ... 203 204 [205] 206 207 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!