24 okt 12, 12:06:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1149377 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3030 Dátum: 12 júl 01, 22:16:50 »

Kezdjük ott hogy a hülye Rem milyatt halt meg L... Nem Lájt győzte le.

Jézusmária, ez komoly? Nem kéne azért. Ennyire nem.

Egyébként is, azt is elárulhatnád, hogy mi a fenének ütsz entert néha a mondandód kellős közepén. Ettől a hozzászólásaid még értelmezhetetlenebbek lesznek.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3031 Dátum: 12 júl 01, 22:18:08 »

SzG mármint az eb-től, vagy a death note-tól? ikszdé Am csak, hogy kicsit trollkodjak veled végül nem volt ott rossz a hangulat, vagyis jó volt, csak hát én az olaszoknak szurkoltam, akik 4-0-ra kikaptak, szóval nekem már nem volt olyan jó a hangulatom. De hát most na bocsi SzG, de a sport topicba meg ez hülyén venné ki magát, hogy én hol néztem a meccset,
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3032 Dátum: 12 júl 02, 01:03:48 »

Ej, hajnali kettő van, kint fekszem a teraszon és nem tudok aludni egy nagy narancssárga Holdtól... Csodaszép látvány egyébként.  Pirul
Szerintem igenis ide való hogy pl. Szabi2 hol nézte a meccset, ettől nem kell kiakadni. Mosolyog Egyébként Szabi2, a tesóm is nekik szurkolt, eltudom képzeli hogyan érezted magad.... Rajta is láttam.
Naplózva


SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #3033 Dátum: 12 júl 02, 08:46:53 »

SzG mármint az eb-től, vagy a death note-tól? ikszdé Am csak, hogy kicsit trollkodjak veled

Tovább nem olvastam... (na jó  de mert nem bírtam ki)
Amúgy az EB-től mert ha meghallom(az, hogy hol nézed rohatdul nem érdekel és nem zavar de mikor mondják nekem, hogy az xy kikapott 5-6-ra akkor átütném a TV-jét elmennék venni Axe-ot meg öngyújtót és házlángszóróval felgyújtanám a TV-t majd a fejükhöz vágnám miközben tárcsázom a Predátort, hogy nyúzza meg és belezze ki őket, majd bérelnék egy repülőt amiből egy atombombát dobnék a ház fölé. Hú de elragadtattam magam ikszdé )
Amúgy megértem azt, hogy egy kétszer szóba jön de mikor már csak ez a téma akkor...
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 02, 08:48:02 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3034 Dátum: 12 júl 02, 08:55:01 »

Hát... ezt nem elragadtatásnak hívják, hanem túl soknak. Nevet És mint Lew is írta, ha nem tetszenek ezek a témák, ne olvasd el, cseppet sem bonyolult szerintem.

Mini, azt a holdat én is néztem tegnap, tényleg csodaszép volt. Nevet Sajnálom ilyenkor, hogy nincs olyan fényképezőgépem, ami úgy lát, mint az én szemem, és azt fényképezi le, pont úgy, pont olyan színekkel, ahogyan én látom. ((:

Lew, az imádkozó sáska még hagyján, a sima zöld sáska, attól félj, mert az harap akkorát. xD Az egyik belém kóstolt egyszer, de khm, hát horror lett a vége számára. Mosolyog
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3035 Dátum: 12 júl 02, 09:41:21 »

Mi amikor görögben voltunk akkor jött be a szobánkba egy hatalmas zöld példány... Mivel az utolsó nap volt így elvileg külön mentünk volna. Én keltem fel először és látom, hogy közvetlen az ajtó előtt állapodott meg az a dög... A hugom is felébredt és vagy fél órán át szenvedtünk mire végre elkaptuk...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3036 Dátum: 12 júl 02, 15:19:59 »

Én Görögben még egy szúnyogot sem láttam. ikszdé Viszont itt annál több van. De már levadásztam az összeset, szóval nincs gond. Ninja
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3037 Dátum: 12 júl 02, 18:10:24 »

Szúnyog-szúnyog. Mivel nincs az ablakomon háló, a szúnyogok vígan közlekedhetnek éjszaka, és jól össze is csipkedtek. Tök rossz. >.<#

Az a hülye, nyomi facebook csak nekem lázad, vagy mindenkinek? Hmm... Tegnap kiírta a böngészőm, hogy nem tudja végrehajtani a műveletet, mert leterhelt az oldal. Most még az üzeneteimet sem tudom megnyitni, nemhogy másnak írni. Hülye bökdösésen kívül mást nem tudok csinálni. Sír Nem igaz, hogy annyi pénzből, ami a facebookosoknak van, nem tudnak a leterheltséggel mit kezdeni. Hmm...       Niichan Sír

Elmegyek-elmegyek, hosszú útra megyek. Hosszú út porából köpönyeget veszek. (a dallamot tessék hozzágondolni)
Tessék kevés szúnyogot kívánni nekem. Meg azt is, hogy ne feleslegesen menjek be a suliba. Viszlát. :/
Naplózva

SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #3038 Dátum: 12 júl 02, 18:49:40 »

Viszlát A-chan  Byebög Hova mész?(lehet, hogy mondtad csak lemaradtam)
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3039 Dátum: 12 júl 02, 19:09:33 »

Jó utat A-chan (Tia-sama) és kevés szúnyogot Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3040 Dátum: 12 júl 02, 19:12:12 »

Jó utat A-chan !

Jön valaki majd Tiszafüredre a Halas napokra? Mi kinézünk vagy 10-15en és ott is alszunk szóval bármelyik nap jöttök ott leszünk =) Ha jön valaki feltétlenül írjon és vendégem 1 sörre Mosolyog

Hazaértem kresszről -.- Gyilkos 3 óra ...
Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3041 Dátum: 12 júl 02, 19:30:39 »

Nem, nem, a tetűbook most mindenkit szopat. Nevet >Emiatt< és >emiatt< megy a lassúskodás szerintem. Elég sok a panasz mostanában rá egyébként, nem csak ezért, hogy random átírja az email címedet, hanem önkéntesen elindít ilyen hülye új funkciókat, akadozik , meg hát, ami például az én legnagyobb problémám ezzel az oldallal, hogy követ mindenhova, miután kiléptem belőle, akkor is, és megjegyez mindent, amit csinálok. :/ Olyan félelmetes néha belegondolni, mik mennek valójában a felszín alatt.
De erről most eszembe jutott >ez< a szuper SP rész, gyorsan meg is nézem, hogy megnyugodjak.  >.<#

Lew, de jó lenne menni.. Nevet 
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 02, 19:57:01 írta Nikuccia » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3042 Dátum: 12 júl 02, 19:33:27 »

Ha gondolok gyere le Niki =) Van még hely a sátorba és ingyenes maga a rendezvény Mosolyog

Bár nem tudom Létavértes hol van ikszdé Lehet hogy az ország másik felén Nevet

Edit: Niki ez 7 pecsétes titok volt amúgy ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 02, 19:37:15 írta Lew » Naplózva


Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3043 Dátum: 12 júl 02, 19:56:42 »

Nem is létai vagyok, hé. Nevet Az csak a szomszéd város, ahonnan átjöttek rajoskodni a cigók. Nyelvesít
Mennék szívesen, de nem valószínű, hogy feljutok Tiszafüredre. Egyedül nem mennék, barátnőim meg összevissza vannak a nagyvilágban. Az egyik épp most készül ki, Torontóba, a másik olaszba megy, a harmadik meg a falu másik végén punnyad.  >.<#
Rendben, törlöm akkor a hétpecsétes titkod. Mosolyog

Azt a hétszázát, hogy pezseg az élet a faluközpontban. Van itt kérem, templom, oskola, coop bolt, takarékszövetkezet, orvosi rendelő, káposztaföld... ikszdé Monostorpályi, én így szeretlek. <3
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 02, 20:03:28 írta Nikuccia » Naplózva
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #3044 Dátum: 12 júl 02, 20:14:33 »

Nikuccia, azt hiszem a tegnap előtti beszélgetésre nem válaszoltam időhiányban, nem ültem gépnél egyáltalán egy jó ideje, avagy csak aludni jártam haza. Amúgy elkezdtem írni a hozzászólást párszor, de sose sikerült összeszedetten megérvelnem a mondanivalóm, ezért most annyit válaszolok: nem tudok vitatkozni a hozzászólásoddal, szép beszéd volt, az az egy szúrt szemet, hogy nincs olyan, hogy az ember folyamatosan boldog.

Srácok, ez a meleg valamit irtózatos. Holnap szabadnapos vagyok és megyünk csobbanni kora reggel. Már régóta várom.
Alapjáraton is azt mondom, hogy ez a meleg nem (fehér) embernek való. Reggel felkelek, életenergia maxon, mindig megújult erővel megyek és intézem a dolgom, árad belőlem a szeretet, a tenni akarás, a vágyak kicsordulnak belőlem, hogy menjünk már valahová csavarogni. De az összes energiám elvész a munkába. Nagyjából 7 óra munkáig bírom, utána kezd halványulni az energiám. Ilyen meleg mellett a munka olyan, mintha önszántunkból ugranánk le a Taigetoszról. Azt hittem jó idegrendszerem van, de úgy látszik nem eléggé jó. Ez pedig eléggé a párkapcsolatunk rovására megy.
De most, hogy túl vagyok a mélyponton, ismét újraszülettem. Átgondoltam az életem, elmentem egyet futni előbb és teljesen kitisztult a fejem. Ti is tegyetek magatokért.

Ja, ha már téma volt, ti hova mentek nyaralni? Nekünk már annyi biztos, hogy Tiszakécskére vagy Cserkeszőlőre lemegyünk 3-4 napot kettesben. Már nagyon várom.





Naplózva



Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!