24 okt 12, 16:24:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1149694 alkalommal)
0 Felhasználó és 49 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3000 Dátum: 12 júl 01, 13:00:06 »

Kár, pedig a részeg őszinteség az egyik legviccesebb dolog a világon. Nevet Tudod, olyankor nincsenek benned azok a gátak, aggályok, torlaszok, amiket a társadalom az úgynevezett "etikett" vagy "illedelmi szabályok" miatt erőltet rá az emberre. Bár pia nélkül lenne az igazi, de azon azért elég sokat kell dolgoznia az embernek. x-) Szóval én nem bánnám, ha máskor is úgy hagynád a torrentet, mert most még csak ízelítőt kaphattunk abból, milyen vagy valójában. Nevet
És ugye, hogy barna, nem vörös? Nevet Fodrászom is, mikor elővettem a festéket, egyből nekemállt, hogy: Igaz tudod, hogy ez vörös lesz? Én meg: Nem, mert ez barna. Nem, vörös. Nem, ez barna. Vörös. Barna. Vör... stb. Nevet Mindegy, az én szemem barnának látja, az a lényeg. >.< Köszönöm egyébként.  Pirul
Most kezded a jogsit? Az tök szuper. Nevet Az elméleti része egy kalap kaka, de sok hasznát fogod venni a gyakorlatban. Bár ez mindenhol, mindennel így van. Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3001 Dátum: 12 júl 01, 13:00:29 »

Ti most komolyan a vécézési szokásaitokat tárgyaljátok ki itt, vagy csak hallucinálok?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3002 Dátum: 12 júl 01, 13:02:54 »

Nekem itt a jogsi a kezemben... és mire megyek vele? Nézegethetem, hogy milyen szép rózsaszín, sajna nem mindenkinek tolnak mellé egy autót is a segge alá xD, és mivel jórészt nem itthon lakok, jó esetben havi 1x vezetek is... 

Komolyan...
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 01, 13:03:31 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3003 Dátum: 12 júl 01, 13:10:37 »

Mi az, Lew, megnézted, tiltja-e a szabályzat a részeges randalírozást a fórumon?  Kiröhög >kép<

Hát, kocsit nekem se toltak a seggem alá. Nevet 2010 márciusában szereztem meg a jogsit, azóta egyszer vezettem. ikszdé De igazából nem is vagyok se ráutalva, de belülről jövő indíttatásom sincs, hogy vezetni akarjak, vannak elegen, akik húzgálnak, ha el akarok jutni ából bébe. Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3004 Dátum: 12 júl 01, 13:14:51 »

Igen most kezdem a jogsit Nevet Nem az autó a gáz. Nyári munkából összejön 60-70 ropi abból meg már lehet venni egy szarabb kocsit. Fenntartani a nagyon drága :S

Niki: Nem Nevet Csak avát és siget váltok és nem emlékeztem pontosan mekkorák lehetnek a méretek Nevet

A régi ( hiába a Steins gate a kedvenc animém ) túl szürke volt =) Az új jobb lesz Nevet
Naplózva


Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #3005 Dátum: 12 júl 01, 13:37:55 »

1179x765-ös kép egy aláírásban, fél oldalt beteríti ikszdé
Már szinte háttérkép ikszdé Amm valaki PÜ-be elmondja hogy kell az aláírást középre rakni?
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 01, 13:44:33 írta Saiya-jin4ever » Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3006 Dátum: 12 júl 01, 13:44:58 »

Hőő én meg itt nyaralok siófokon. Dög meleg van ikszdé. Az a baj rá kell jönnöm, hogy társaság nélkül nem sokra megyek a balatonnal. Nevet NEm nagyon olvasgattam most, megy csak ide a dumába néztem be, de asszem Lew akciójáról lemaeadtam, xD Kár, gondolom már nem visszaolvasható.

Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #3007 Dátum: 12 júl 01, 13:46:49 »

Én is kíváncsi lettem volna, leírná valaki nagyjából? (Ha nagyon durva akkor inkább PÜ-be)
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #3008 Dátum: 12 júl 01, 14:01:42 »

van valaki tt? írhatna mert nemtok aludni olyan szaruul vagyok. lefkszek az ágyba és forog a föld stal gondoltamm feljövök netezni

ööö beültem nétek kis accel worldot ha írtok amjd egy negyed óra műlva válaszlok gecc összetört a szívem =(((

Semmi durva, fiúk, csak jó kedve volt. Épp azért írtam, hogy csak ízelítőt kaphattunk belőle. Mosolyog
Saiya (így maradsz, jó?), >ez< az oldal hasznos lesz neked.

Drszabi, inkább a lányokat kukkold a Balatonban, süttesd magad bőrrákosra, nyald a fagyit, meg mást is, ha van rá lehetőség és úszkálj egyet >ezekkel< a cuki kis harcsákkal, ne itt lopd a napod. Nevet
Naplózva
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #3009 Dátum: 12 júl 01, 14:09:56 »

Köszönöm szépen, sikerült.
Drszabi ha én a helyedben lennék már rég a Balatonban úszkálnák... Csakhát nem, ezért
itt rohadok a házban, ha kimegyek meg elolvadok...  Szomorú
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3010 Dátum: 12 júl 01, 14:24:57 »

Be kéne lógni strandra >< De mindenki másnapos és nem jön senki Nevet Bezzeg én nem  Ördögi

Na milyen az új sigem / avám? =D Szerintem tök raj Nevet Facen is új profilképem van mondom akkor itt is kell egy kis változatosság Nevet
Naplózva


Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #3011 Dátum: 12 júl 01, 14:42:15 »

Avából az előző fazon (nem láttam az animét) jobb volt, bírom az ördögi tekinteteket.  Ördögi
De ha már nyár van legyen egy fokkal vidámabb ^^ Én is nemrég cserélem meg kellet
váljak Zereftől, elötte meg L-től  Byebög (Persze viszont egyből beraktam aláírásba ^^)
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #3012 Dátum: 12 júl 01, 17:10:10 »

Igen, Mellot az elején nem annyira csíptem, nem tudom miért. L-t nem kell magyaráznom, örök kedvenc.
Near pedig L halála utáni kedvenc szereplőm a DN-ből, valamint ez a három a Top 3 anime szereplőm ^^
(1. L 2. N 3. M ) Wammy's House4ever  Nevet (Ha jól írtam  smirksweat)
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 01, 17:10:54 írta Saiya-jin4ever » Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3013 Dátum: 12 júl 01, 17:15:35 »

Az L örületben egyt értek de Neart nem szeretem... Miután L meghalt ő csak majmolja...
Niki köszi a linket nekem is jól jött Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Saiya-jin4ever
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 428

Ore Amerika! Ore Hīrō!!


« Válasz #3014 Dátum: 12 júl 01, 17:21:46 »

Nemtom' én bírtam a szarkazmusát, és Lájt fejét amikor lelepleződött.
Near a Part2 abszolút favja. Ahogy játszadozik ^^ Bár ezt szerintem a DN témába kéne folytatni  smirksweat
BB-vel ikrek? O.O
Mattot én is bírtam, a 2. M ^^
Naplózva

L- Hümm-hümm Próba cseresznye,by néni a buszmegállóban Hümm-hümm -L
Oldalak: 1 ... 199 200 [201] 202 203 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!