24 okt 12, 20:20:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 194 195 [196] 197 198 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1150079 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2925 Dátum: 12 jún 27, 20:44:53 »

szerk: Ebben teljesen igazad van NFM. De ez egyértelműen magyar mentalitás. a mienk a legjobb a többi meg nemérdekel az biztos rosszabb.

Természetesen, ez egyértelmű. A széthúzás, a nagyképűség, a kíváncsiság, a rosszakarat, a féltékenység és irigység más nemzetnél elő nem forduló tulajdonságok, ezek csak a magyarok jellemzői. Gratulálok a széles látókörűségedhez.


Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2926 Dátum: 12 jún 27, 20:58:15 »

És a más országok hogy állnak hozzánk képest?Én a mértékre helyezném a hangsúlyt...
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2927 Dátum: 12 jún 27, 21:04:43 »

Miért, más országok hogy állnak hozzánk képest? Ezt kifejthetnéd bővebben.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2928 Dátum: 12 jún 27, 21:21:06 »

Más országokban több a pínz, szebebk a házak, több a kútúra, szórakozás, jobb a technika is. *_*
Mi elmaradott földtúrók messze cammogunk mondjuk a  dícső Etiópia, Albánia, ROmánia, Szerbia, Kanada, Németország, Namíbia, vagy Bivalybaszópuszta és Szomália mögött...
Hát még az embörök! Máshó nyugodtak, nem streszslenek, mind ekdvesek és segítőkészek fleebarátaikakl, idegenke adják egymsának veséiket, és midnen ember megházasodik az összes többivel.. szipp...
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 27, 21:22:09 írta STM » Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2929 Dátum: 12 jún 27, 21:22:43 »

STM,ezt szerintem senki nem jelentette ki így.Szar hely vagyunk,de vannak nálunk rosszabb helyek is...

Saphira,én valami ilyesmire gondoltam :http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/547177_479400692076033_1910251368_n.jpg
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2930 Dátum: 12 jún 27, 21:23:35 »

Amíg a fejesek milliárdokból forgatnak filmeket azért, hogy más nemzetek náciknak tudjanak be minket, addig nem is csodálom, hogy maguk a magyarok is ilyen széthúzó és alaptalan véleményen vannak, mint Matetsu. Persze, létezik ilyen, hisz minden érmének két oldala van, de mindig arra eszmélek, hogy kizárólag egy csalfa látszat a sötét oldal nagyobbnak tűnése. Demotiválón az 'irányszabó' kommentelők hozzászólása felülmúlja az ötezret-hatezret, naponta növekszik több tízzel, százzal a hozzászólásaik száma. Ne ilyen neurotikus, beprogramozott emberekről vegyünk példát, hogy milyen is a magyar... meg ez amúgy is az internet. Ha valamiben, akkor abban nem vagyunk jók, hogy megmondjuk, milyen a másik interneten keresztül. Ebben mindig tévedünk.
Naplózva



STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2931 Dátum: 12 jún 27, 21:27:15 »

Tartsd meg a többeszsámod, Stance. Én tévedhetetlen vagyok.  De ha ez nem is igaz, meg tudom mondani milyen a másik a  neten keresztül is. Nem teljes a kép? Kit érdekel, attól még nem lesz téves.

Marcel, helyetted meg csak kifejtettem a véleméyned, nyílván a kis kiegészítés elhagyásával lenne teljesen hiteles a kép, de nem bírtam megállni. Túl szar ez a szar hely, hoyg ne ioylen szarságokon vezessem le a sok szar stresszt ami a szar utcákon a szar emberekkel való szar szar szar ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 27, 21:28:30 írta STM » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2932 Dátum: 12 jún 27, 21:47:28 »

STM, mi ez a vidékies hangulat? ikszdé Otthon érzem magam a hozzászólásaidat olvasva. Nevet
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2933 Dátum: 12 jún 27, 22:04:50 »

Hát én most egy hétig nem fogom itthon érezni magam. ikszdé Holnap megyünk siófokra, de ha a szállodában nem lesz tv és nem tudom nézni a meccset... Húha. Nevet
Na mindenesetre egy hétig nem tudlak titeket boldogítani. ^^  bye bye
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2934 Dátum: 12 jún 27, 22:06:39 »

Annyira szeretnek a GDP-vel dobálózni. Sokan azt sem tudják mit jelent, de azért mondják. A gond ott kezdődik, hogy a legtöbb ember vagy nem tud, vagy nem akar a dolgok mélyére is tekinteni néha.

Mindegy, nekem nem fogja a GDP meghatározni az életemet. Az egyik évben +6,5, másik évben -0,9. Csak egy szám. Semmi több. Nincs köze ahhoz, hogy boldog vagyok-e itt vagy sem.

Márpedig nekem ebben az országban megvan mindenem, szeretek mindenkit hibáival, erényeivel együtt. Szeretem a folyton megváltozó oktatási rendszert, az egészségügyet, az infrastruktúrát, a környezetet, a városokat, a tájat, a boltokat, az ünnepeket, a rendezvényeket, a házakat, a kultúrát, a technológiát, a kis kavicsot az utcán... Igen, én így szeretem ezt az országot figyelmen kívül hagyva a GDP-t. Azt a számot, amivel nyolc általánost végzettek dobálóznak, akik a buszon politizálnak, elharsogva fűnek-fának, hogy ők milyen jól kormányoznák az országot, noha iskolában a helyesírást sem tanulták meg.

Egy országot nem a pillanatnyi politikai helyzete vagy a GDP-je határoz meg, hanem az emberek, akik benne élnek. És tudod mi a szomorú? Hogy ezen emberek nagy része csak panaszkodik. A munka mocskos neki, s ahelyett, hogy saját magában (illetőlegesen a világ mai rendszerében) keresné a hibát, csak a saját hazáját szidja. Itt bármi történik az szánalmas, az a magyarok hibája és sara. Ha beszól nekünk az EU, akkor Magyarország a mocskos féreg. Ha fejbe pöcköl az IMF, akkor a vért szipolyozó Nemzetközi Valutaalap mellé kell állni természetesen. Ha Kassai egyszer is hibázik, ahelyett, hogy megvédenék, inkább szidják, hogy "kellett ide magyar bíró", holott szinte minden EB-n, VB-n hibázik valaki, de azt messziről leszarják, mert nem magyar (ha már múltkor ez volt a téma).

Igazából azonban engem nem zaklat. Mindenki úgy áll a világhoz, ahogy akar. Ha valaki abban látja saját igazságát, hogy Magyarország rossz, ezért inkább elmegy, akkor menjen. Közben megsúgom, hogy a világ 80%-a rosszabb. Milyen létszükséglet nincs meg neked itt, ami egy angolnak, németnek, osztráknak megvan? Vagy csak könnyebb az embernek saját sikertelenségét ráfogni az országra és elmenekülni?
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2935 Dátum: 12 jún 27, 22:16:41 »

Egyet értek veled Saphira de azt azért tegyük hozzá, hogy mindketten egriek vagyunk ami Magyarország egyik legszínvonalasabb városa, de hallottam storykat Ózdról vagy Hevesről ahol konkrétan segély osztás után haver anyjáék nem mernek elmenni bevásárolni ><

Természetesen ez a probléma nem egyedül kis hazánkat érinti.

A politikát meg kár szidni. A politika semmit sem változott évszázadok óta.Gondoljunk csak az adókra ( füstadó, kapuadó, kilenced ) a különbség az hogy manapság máshogy hívják ( kutya adó, jövedelem adó ).

Aki akar régen is bírt és ma is bír boldogulni az országban.
Naplózva


Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2936 Dátum: 12 jún 27, 22:30:56 »

Hát Lew, most hogy így említed... Én egy szóval sem mondtam, hogy Egerben van az állandó lakcímem. Csak az elmúlt 4 évben laktam ott. Egyébként, ha már így felhoztad, Ózd mellett lakom. Tudnék mesélni egy-két dolgot, de már belefáradtam a történetmondásba, mikor ezeket Aes-szel kitárgyaltuk. Mosolyog

De egyébként mindenhol vannak ilyen helyek. Szalapart, Duránda. Csak Ózdon az egész város féregtelep.
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2937 Dátum: 12 jún 28, 07:56:48 »

Ja, amúgy nem emlékszem ki kérdezte, de nem megyek Voltra. Ti se menjetek, drága és béna, minden évben egyre trébb lesz.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 28, 08:00:07 írta STM » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2938 Dátum: 12 jún 28, 10:43:12 »

Pedig most ott lesz Skrillex.. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2939 Dátum: 12 jún 28, 10:49:06 »

Amiylen szerencsém lesz ezzel, el fog hallatszani idáig mint a tegnapi cuccos... vííííiiiiii.....  Noexpression
Naplózva
Oldalak: 1 ... 194 195 [196] 197 198 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!