24 okt 12, 22:14:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1150295 alkalommal)
0 Felhasználó és 43 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2910 Dátum: 12 jún 27, 10:54:15 »

Pedig az, csak az embernek is úgy kell hozzáállni. Mosolyog
Jaj, én azt csak magamra értettem. Nevet Attól, hogy engem kellemetlen emlékek fűznek azokhoz az állatokhoz, elhiszem, hogy másnak valóban felemelő és isteni érzés a lovaglás, csak ugye én, mint a dolgok külső szemlélője, már nem tudom ugyanezt az élményt megtapasztalni. xD Bár nem is érzem a késztetést, hogy mindenáron megéljem az érem fényesebbik oldalát, az is igaz... xP

Gman, ne félj, a perverzség alapjáraton egy jó és nemes tulajdonság, semmi rossz, szégyellnivaló nincsen benne. Nevet
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #2911 Dátum: 12 jún 27, 12:15:58 »

Jó napokat! Megnéztem amiket ajálngattatok nekem a dance with the vampire, meg a trónok harca 2 évadja, jöhetne még valami Nevet Bármi jöhet csak legyen benne sok fight most csak az a lényeg xD... meg karakter fejlődés, fűszernek meg szeretem az őrületet  Pojén Vki lökjön már ilyen címeket nekem lécci Nevet. Am ez így most nem teljesen off mert így mindenfélét kérek xD...

Off: Trónok harca nézhető, de szerintem nem olyan nagy szám, Walking Dead jobban bejött. Trónokkal az a bajom elég vontatott, látszik, hogy sorozat, spórolnak a jó jelenetekkel, meg lassan halad a story. Mindig csak az évad utolsó részei a jók igazán, felbukkantak az undead-ek végre.. meg kis mágia is volt benne, mini sárkányok, 1 részes harc Nevet De nagyon sok a körítés sztem. ^^
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2912 Dátum: 12 jún 27, 12:43:20 »

Hát gman nem vagy egyedül nem vagy egyedül.

Idézet
Amúgy, 2 órán át porosodtunk a suliban

Én esküszöm e helyett azt olvastam, hogy 2 órán át párosodtunk. ikszdé  Pojén

Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2913 Dátum: 12 jún 27, 12:51:47 »

Fiúk, fiúk, nőhiányban szenvedtek? ikszdé
Azt hiszem, a Walking dead-et ideje lenne felvennem a megnézendő bigyók listára, a zombik kezdenek hozzánőni a szívem csücsökjéhez. ikszdé
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #2914 Dátum: 12 jún 27, 12:55:04 »

Én eléggé Walking Dead fan vagyok Nevet Főleg az avatarom miatt... imáááádom Pojén

On: <--- ilyet írni dumatopicba... xD szal: Nekem hál istennek már bő 3 éve nincs nőhiányom, 1 db van, de néha még sok is xD....
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2915 Dátum: 12 jún 27, 13:15:21 »

Kronosz, Hajime ni Ippo megvolt már? Ha szereted a boxot, akkor tetszeni fog, de nagyon.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2916 Dátum: 12 jún 27, 13:18:05 »

Hát gond az nincs vele, nem is mondtam, csak te nem ezt írtad. Nevet Meg a suliban.. ikszdé Nem rossz.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2917 Dátum: 12 jún 27, 13:25:59 »

Énis párosodást olvastam..ikszdé
Nekünk is ma volt a beiratkozás, de tök simán ment. (: Megint B-s leszek, zsíír! *-* És az új ofőm tökre hasonlít a régire. Nem kinézetre, hanem a gesztusai, a beszédstílusa..Nevet De ha ő is ilyen nyomi lesz, akkor én nem tudom mit csinálok..:'D
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2918 Dátum: 12 jún 27, 13:32:37 »

ikszdé Legalább nem vagyok egyedül.
Én a-s vagyok. De érdekes módon voltam én már b-s meg d-s is ikszdé meg a-s is már korábban, most ha n-esre mentem volna akkor máár tiszta gyűjteményem lenne belőlük. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2919 Dátum: 12 jún 27, 13:35:31 »

Én eddig is B-s voltam, örülök hogy megint így alakult.^^ Ja, és megint első leszek a névsorban.. smirksweat Gyáááá
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2920 Dátum: 12 jún 27, 13:38:04 »

Hehh, T?? xD Nekünk is D van, de nem olyan gyakran, mivel általában csak 3 osztálynyi gyerek gyűlik össze, kb. 3-4 évente kell D osztályt "nyitni".
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2921 Dátum: 12 jún 27, 13:39:21 »

Hát én meg majdnem utolsó vagyok a névsorban

Masashi: A sulidban biztos tudták, hogy a D. csak a menőknek jár. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #2922 Dátum: 12 jún 27, 13:46:50 »

Masashi: A sulidban biztos tudták, hogy a D. csak a menőknek jár. ikszdé

Ez nálam a nap mondata volt  bow
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #2923 Dátum: 12 jún 27, 16:12:17 »

...a robogó béndzsa Nevet
Persze, igazából egyik sem lehet rossz, de a motor élményt messze nem hozhatják. A motorozás oylan mint a lovaglás és a segédeszköz nélküli repülés eltitkolt kölyke.
Te gonosz. Megverlek. Az a szerencsétlen mit csináljon, akinek robogó jutott? *nem mutogat ujjal saját magára* ikszdé
A lovas résszel viszont egyetértek.

A quad nekem túl fura. Se nem kocsi, se nem motor. Egy rendes kocsihoz képest túl labilis, egy motorhoz képest meg nem elég fordulékony. Kipróbálnám, de pénzt nem adnék érte. ikszdé Amúgy nálunk valószínű, hogy szabad nekik a forgalomban is közlekedni, mert láttam már párat a városban.

Büdösnek meg tényleg elég büdös. ikszdé
Fiam, akkor te még nem szagoltál büdöset, mert a lovak nem azok. Durci

De jó, hogy egy rohadt aláírás miatt kellett hazautaznom és elcsesznem egy rakás pénzt a buszjegyre. Hmm...
Még, ha csináltak volna egy vacak képet abba a nyomi útlevélbe, de nem... Mindek...

   - Van chipes igazolványod?
   - Van.
   - Jó, akkor nem kell kép, majd felhasználjuk azt.
(Nem gond, hogy vagy négy éve készült és úgy nézek ki rajta, mint egy kétszáz éves söprűhajú boszorkány. Hmm...)


Amúgy Masashi, az nem "This is a banned user." vagy "This user is banned."? Nem kötözködök, meg lehet, hogy az angolom is megkopott, de valahogy nekem a te verziód fura. (attól persze, még lehet jó) smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 27, 16:22:43 írta A-chan » Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #2924 Dátum: 12 jún 27, 17:16:58 »

Oké, vedd úgy, hogy nem szóltam. ikszdé De az aláírásodba akkor kell egy ilyen:
Naplózva

Oldalak: 1 ... 193 194 [195] 196 197 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!