24 okt 13, 00:23:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1150433 alkalommal)
0 Felhasználó és 57 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #2880 Dátum: 12 jún 25, 21:05:00 »

Na megjöttem. Hmm mi az a 17 oldal. Visszaolvastam egy féllel elég az.

Egyszer osztálykiránduláson mikor pókereztünk két haverom fogadott egymással. Az egyiknek már csak pár darab zsetonja volt, a másiknál meg az összes.
Fogadtak, hogy ha kikap az, akinél a nagyon sok van, akkor kiszalad gatyában. És kikapott. ikszdé Úgyhogy este gatyában kellet szaladgálnia, ráadásul nem is volt túl  meleg, hegyekbe voltunk. Vicces volt.

Ui: Topic fagyasztás powaaa
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 26, 14:35:09 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2881 Dátum: 12 jún 26, 16:02:21 »

Ma milyen fárasztó nap volt -.-''. Tanárok felidegesítettek és ha ez nem elég még csesztetnek is.....elegem van!!! Szünetet akarok itt is Hümm-hümm.
Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #2882 Dátum: 12 jún 26, 16:09:29 »

Nem sokszor játszottam, de az elsőt csontra nyertem.

Én fire-ben voltam így. Sárgaborsó volt a tétünk, a végén majd' mindenkinek én adtam kölcsön, egy embert kivéve. Nevet Hát, apum szerint szűz kéz mindig nyer.Hümm-hümm

Masashi-chan, remélem minden rendben lesz a mamáddal. Mosolyog
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #2883 Dátum: 12 jún 26, 16:17:14 »

Mielőtt erre reagálhattam volna, továbbmentek abban a témában, szóval inkább nem szóltam. De ekkor már az alkohol beszélt belőlük. Nevet
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2884 Dátum: 12 jún 26, 20:01:51 »

Vásárolni csak akkor megyek ha vesznek is nekem valamit vagy tudok venni valamit magamnak. A nézelődés nem illik hozzám.

Most szereltem össze a quad-ot és nagyon megy Kúl. Száguldottam vele csak eleredt az eső és nem tudtam a jó meleg napos időt élvezni >.<#.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2885 Dátum: 12 jún 26, 20:29:20 »

Én még csak egyszer >kvadoztam< életemben, de életem egyik legszebb élményei közé tartozik. Nevet Ha gondolod, száguldj el hozzám, elvihetnél egy körre. Nevet Egész szép naplementénk van. ikszdé
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2886 Dátum: 12 jún 26, 20:43:16 »

Hm...jó kis kvad Mosolyog. Most azon filózom hány köbcenti lehet? Gondolkozik
Mehetünk. Nevet Készülj el hamar mert gyorsan ott leszek. ikszdé
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2887 Dátum: 12 jún 26, 20:49:04 »

Persze, kirittyentem magam, aztán miénk az egész éjszaka. Nevet
Sajnos nem tudok ilyen kérdésekre válaszolni. (: Azt tudom, hogy csak 50-nel tudott menni, mert széthajtották már előtte, a porban elakadt, a köves úton is, a lejtőn, vagy baktatón meg... pfu, olyan 10-zel vándoroltunk felfele. Nevet Váá, de lefele krva jó volt, süvítettem vagy 60-nal. Nevet Sajnos ebben a buta országban nem lehet közúton menni ilyesmivel, pedig én sokkal biztonságosabbnak éreztem, mint egy robogót, amiről nem ért le a lábam se. Jó lenne, ha egyszer legalizálnák, mert tényleg jó kis masina ez. Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2888 Dátum: 12 jún 26, 21:05:34 »

Én olyan 200-250 köbcenti közöttre tippelem de inkább 250. Elég nagy. Nevet
Hát sajna nem engedik Szomorú. Itt hollandba kimentünk egyik ismerősünkhöz egyszer aki camping-be lakott és ott nagy terület volt ahhoz hogy tudjuk kvadozni.
Itt engedik a kvadokat közúton menni ha jól tudom.
Van itt a kertbe nekünk egy robogó. Még előző hét előtti hétvégén lett szétszedve Szomorú.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2889 Dátum: 12 jún 26, 21:08:03 »

Quad, ccc.... azoknak való, akik lámák a motorozáshoz, de titokban szeretnék csinálni.

Ja, amúgy közlekedhet forgalomban, csak nem mindegyik. De forgalmi, visszapillantó, biztonsági öv nélkül mondjuk egy automobillal sem száguldozhatsz bárhol.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2890 Dátum: 12 jún 26, 21:11:28 »

STM: Quad-oztál már? Nevet Szerintem nem azoknak való. Mosolyog Azért mert stabilabb mint a motor és nem kell egyensúlyérzék hozzá ezért könnyebb de én mind2-őt ugyanolyan jónak tartom.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2891 Dátum: 12 jún 26, 21:15:11 »

Pont ezaz. Könnyebb, stabilabb, zártabb, kevésbé írányítod te, kevésbé szabad, szóval ugyanazt az élméynt nyújtja, csak hiányosababn, kisebb mértékben. Ezért tartom lámaságnak. Amúgy nem, még nem qudoztam, de ránézésre is így van ikszdé
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2892 Dátum: 12 jún 26, 21:32:04 »

Ne ítéld meg, STM, amíg nem próbáltad ki. Mosolyog Nem tartom lámaságnak, én spec a fent leírtak miatt szeretnék jobban egy kvadot, mint robogót: a lábaim ez utóbbiról nem érnek le, gondolom, ez után már nem nagyon kell magyarázkodnom. Nevet
Ha valaki a veszélyt kedveli jobban, nyilván egy motort fog választani, de nekem tesóm azt mondta, hogy a kvadban az a legcsalókább, hogy stabilnak érzi az ember, mégis könnyen felborul az is. Én tapasztaltam is, hogy, főleg kanyarokban, amikben nem lassítottam be, eléggé megingott, még a szél is megingatta rendesen.
Ja, ahol én vezettem, görögben, ott is engedélyezve volt a közutakon. Tök csomó városon átmentünk vele, úúgy megbámultak az emberek, tiszta vagánynak éreztem magam. ikszdé
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #2893 Dátum: 12 jún 26, 21:39:52 »

NEm a veszéylről van szó. Teljesen másról. A robogónál meg alap, hogy jobb a quad, a robogó béndzsa Nevet
Persze, igazából egyik sem lehet rossz, de a motor élményt messze nem hozhatják. A motorozás oylan mint a lovaglás és a segédeszköz nélküli repülés eltitkolt kölyke.
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2894 Dátum: 12 jún 26, 21:56:03 »

Hát, lovaglásról annyit, hogy nekem meg az nem jött be rohadtul. Nevet Az a büdös gebe meg akarta harapni a lábamat minduntalan, meg csapkodta a nagy hosszú farkát, meg büdös is volt, meg tériszonyom volt, fuj, cseppet sem olyan felemelő és magasztos, mint a filmekben. Nevet
Amúgy a robogók aranyosak, ha egyszer találok egy méretemhez illőt, biztosan veszek magamnak egyet. Mosolyog
Viszont nyilván össze sem lehet hasonlítani a kétkerekű és a négykerekű masinákat, legalábbis élményben, amit nyújtanak, úgy nem. Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 191 192 [193] 194 195 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!