24 okt 13, 00:20:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 189 190 [191] 192 193 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1150415 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #2850 Dátum: 12 jún 25, 09:55:07 »

Megvan az érettségi yeeeaaaaahhhhh Dáridó Lajcsival Yóóóó
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #2851 Dátum: 12 jún 25, 10:00:55 »

Azért nem voltam már napok óta.
 ikszdé
Kihevertem a sérüléseket, meg most költöztünk fel pestre. ikszdé
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #2852 Dátum: 12 jún 25, 10:09:04 »

Panelba vok én is most nem a legjobb valóban.
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2853 Dátum: 12 jún 25, 10:30:55 »

Gratulálok, Beni! Mosolyog Milyen lett, örülsz neki? És de tök jó, Pestre költözöl? Nevet Akkor buli lesz számodra az egész nyár, gondolom. xP
Ja, ha a panelra gondolok, olyenkor szeretem vidéket és a kertes, füves, gyümülcsfás portánkat. Mosolyog
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2854 Dátum: 12 jún 25, 10:49:00 »

Miért ilyen, messze kell modor hegyein túlra építeni egy kolit.

Tegnap reggel mondottam szépen felkészülök a vizsgára, hát a kis masinám elkezdi feladni az életét.  A proci már enyhén 85 fokon égett. Kikapcs, irány szunya, majd délután és este, had hűljön, miközben az alakon bambul be a nap.
Délután lement 73 fokra, miből alig több mint fél óra alatt lett 80 fok,  felesleges tárgyak zutty ami nem sok volt, lemeztöredezettség szép kék, ha lefuttatom, csak rosszabb lessz Ccleaner, alig talált valamit. Rakjunk fel egy víruskeresőt, ami meg nyavalygott smith pál három után.

Oké leszedem. Na mi fogad az ápdét oldalon? Há hogy csak infernyet extrúgerrel jeleníthető meg.

szoftverbázis, valami ősi verzió: 360 mega. ok 5 másodperc alatt lehúzom, gondltam én, mert hirtelen isdn lajhárba váltott a net. de 200-nál így is meghalt. kikapcs pihentetés, újraindítás. telepítés csak alig 1 órát szenvedett, oké, most jöhet a védernyővállalat terméke: félórát szenved a kicsomagolással, és szül hogy hiányolja sp-t. hát újraindítás kéne, ami szintén fél óra szenvedés neki. Vírus ellenőrzés is meg volt semmi találat.

újra raktam a drájvreket, de még mindig túl sok a gond, meg alapjáraton indokolatlanul 50%-al tép.

Ájhevenyúideja levesszem a proci órajelét, kevessebb kapacitás kisebb hőtermelés...
bios... véletlenül sincs ilyen opció.
ekkor ellépett egy korábbi ötlet, hogy szétszedem, és kiporolom.

Ekkor jött a dilemma, hogy készpénz híján vasárnap délután az egyetlen bolt ahol kártyával tudok venni egy vacak csavarhúzót a teszkó. (körbekérdeztem, nem volt senkinek se)

Két óra séta oda.  Technikai KO plusz az áruházban az egyéb idétlenkedés meg sorbaállás, szóval egy 5 órás zarándoklat alatt, tuti nem csak egy vacak csavarhozót veszek, hanem sok felesleges vackot is, élelmiszer néven, ami úgyse kell, hisz van bőven.

üsse kő éjjel kifolyattam a szemem a sok ascii ábrán. reggel korán le boltba vesz2 pizzalap, úgy is van szalámi meg sajt.

amikor megyek a második adagot csinálni, akkor veszem észre, hogy a sajton van egy kis zűd, amit a hajnali félhomályban még nem láttam.  
Enyhén kaptam egy kis ételmérgezést amit tudást a fejembe tömtem, az mind kiesett, a porhüvelyem utazásra alkalmatlan, vizsga elúszott.

Legalább azt megtanultam, hogy cébéjában olyat ne egyek ami élt.:/

ennek örömére aszem csinálok egy új avatárt, meg aláírást.

6 ujj hász míg íttam:

Komcsi-kun, Drakula az érettségihez. Nevet (beni=japánul vörös-> vörösök a kommunisták voltak  Pojén)  


Naplózva

Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #2855 Dátum: 12 jún 25, 11:59:17 »

heo, igazából nem történt semmi olyan nagy jelentőségű esemény, amelynek így alapjában kellett volna megrengetnie a személyiségét. Azelőtt teljesen pozitív volt, most pedig tökéletesen negatív. Van a problémának gyökere, de még maga sem volt oda képes leásni. Remélem azért tegnap tudtunk valamennyire hatni rá, mert már mi is a határunkon vagyunk. Talán ezért is fakadtam itt ki.  >.<#

Beni, neked pedig gratula, és jó esti sörözést! Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2856 Dátum: 12 jún 25, 14:00:57 »

Ajj, érettségizők, belenézett már valaki Állambácsi ajándékkönyvébe? Nevet

Az alkotmányt már korábban is olvastam, és mivel - amikor megkaptuk - csak az elején lévő jól ismert festményeket láttam (Munkácsy, Lotz, Mayer, Székely stb.), nem gondoltam volna, hogy ilyen érdekes dolgok vannak benne... A 136. oldalon, a 2006-os rendőr-tüntető összecsapást ábrázoló festmény mindent visz. Nevet
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2857 Dátum: 12 jún 25, 14:02:43 »

Én belenéztem. 5000 Ft körül megy a Vaterán. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2858 Dátum: 12 jún 25, 14:16:24 »

Én minimum 9000-ért adnám. Hát ez díszkiadás, na. Vagy valami olyasmi.

Ebből kiindulva: "Itt lehetőség van az Alaptörvény elolvasására, valamint az Országgyűlés Elnöke által aláírt ingyenes példány valamint Magyarország Díszkiadás c. album megtekintésére és megrendelésére (ára: 10.000 Ft, postaköltség: 1080 Ft + ÁFA)"

Emlékeztek még az Ezer Esztendő - Millenniumi olvasó- és daloskönyvre? Valahogy mi mindig jól jártunk.Nevet

Amúgy már több helyen is láttam, hogy hirdetik a vadonatúj könyveket 5-6-7-8 ezer forintért. Hát, megbecsüli a fiatalság, úgy látom. Nevet
Naplózva

Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2859 Dátum: 12 jún 25, 14:19:40 »

Igazából szép-szép, de olyan szinten olvashatatlan a nyelvezete és annyira felesleges, hogy én is eladnám szívesen. Viszont közgazdász leszek és mivel ez különleges kiadás, ezért várok vele és később sokkal többért fogom eladni.  Ördögi
Naplózva
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2860 Dátum: 12 jún 25, 14:29:06 »

Tök jó ma az időjárás. Igaz, hogy be van borulvaaz ég, de legalább nem párolgok el. Annak reményében, hogy egész héten marad a jó idő, felnéztem a met.hu-ra, ahol azt írák, hogy szombaton 31-36 fok lesz. Magyarul le fog rohadni rólam az öltöny. smirksweat
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2861 Dátum: 12 jún 25, 15:18:06 »

Borult ég hmm haladunk... Ördögi

Aki Mordorban (Debrecen és környéke) van, az megnézné, hogy most esik e vagy csak fura hangokat hallok?  (lusta vagyokfelkelni Nyelvesít)

Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2862 Dátum: 12 jún 25, 15:36:01 »

Debrecenben esik? végreeeee Hümm-hümm bár mindig így szokott lenni, júniusban vizsgaidőszakban dögmeleg meg hűhullám, júliusban meg 2 hét eső+vihar stb..
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2863 Dátum: 12 jún 25, 15:41:32 »

Én belenéztem. 5000 Ft körül megy a Vaterán. Nevet

Anyátok, nekem csak a csóresz verzió jutott, amit bárki igényelhetett. ikszdé Én is kértem, de az csak ilyen szar képek nélküli. xD Igaz Kövér Laca autogramja benne van. xD Meg azok a műalkotások amik a díszesben vannak, hát nem tudom, nekem nem igazán jönnek be. xD
Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2864 Dátum: 12 jún 25, 15:44:57 »

Shiro Miskolcra bejött a jóslat. Amint elindultam itthonról el is kezdett szemerkélni az eső. Azóta folyamatosan szitál, nagyon tudsz. Nyelvesít
Egyébként egész jó az új avád, bár nekem az Ooshiro-s jobban tetszett. Ennek olyan szerteszéjel arca van.

Grat. Benki-kun!

Sok boldogságot gman! Nem szemétkedésből, de az oltár elé is sétapálcával mész? Olyat még nem láttam, de biztos stílusos lesz. (Egy cilinder kellene még hozzá. Like a sir. ikszdé)

SzG, azért jött a mánia, mert máshol is írtál már erről a MadaraTobi dologról és megmaradt bennem. Nem fogok PÜ-t küldeni, ha nem szeretnéd elmondani a neved, akkor ott sem kell.

Mi nem kaptunk semmit érettségire, bár én nem idén tettem le a vizsgát, hanem tavaly. Szóval örüljetek a fejeteknek! Micsoda diszkrimináció. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 189 190 [191] 192 193 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!