24 okt 13, 00:19:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1150404 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2835 Dátum: 12 jún 24, 23:24:13 »

Ma-chan, nekem most is mutatja a csuszkát, neked nem?

Lille, van valami oka, hogy ez pont fél éve volt? Történt akkor valami netán?

Fogorvos? o.o
de ám mondom hajlam, mivel 18 év után is ha nem arany van a fülemben, vagy orvosi acél begyullad az egész...
Én így tudom. Bár lehet, hogy ez csak hülye példa, de tisztaság van az biztos.
Lehet, hogy le vagyok maradva, de miből vannak még ezek a cuccok? Tudtommal a pc-k amiket te is megvehetsz meg a pc-s is, az mind antialergén és orvosi fém.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2836 Dátum: 12 jún 24, 23:27:12 »

van szilikonból, ezüstből... de van sima bizsu is, az orvosi acél elég drága...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2837 Dátum: 12 jún 25, 00:05:37 »

Ezüstből pc? Szerintem az behelyezésnél is deformálódna, mondjuk a meglévőt lehet cserélni, de ilyet még nem hallottam. Bizsuból meg szilikonból eddig csak klipszes fülbevalót, vagy fültágítót láttam. Akrilból láttam még pc-ket, de azok elég tömörek és csak cseréhez használják, de első behelyezésre... Lehet, hogy le vagyok maradva.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2838 Dátum: 12 jún 25, 00:37:24 »

Lehet én beszélek hülyeséget...de ezekre természetesen mind csere pc-k ként gondoltam
de utánanézek jobban a dolgoknak
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2839 Dátum: 12 jún 25, 00:52:53 »

Eddig azt hittem, hogy azt tetetik be ami tetszik nekik. Biztosan nem cserélném ki ilyen bazári vackokra. Nevet
Amit én soha nem csináltatnék az a microderm. Láttam, hogy hogyan csinálják és marhára fáj ahogy tágítják a bőrt, ráadásul egy egyszerű ruhalevétel kiszedheti. Annak tényleg nem látom értelmét.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2840 Dátum: 12 jún 25, 01:59:02 »

Hú most hogy heo említette a fültágítót. Múltkor egy nagyon durvát láttam. Egy csávónak a fültágító miatt... szétszakad a fülcímpálya. És csak úgy lifegett, ne tudjátok meg milyen undorító látvány volt. És ez maradandó természetesen, úgy hogy gratulálok a csávónak. -.-
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2841 Dátum: 12 jún 25, 02:20:20 »

Azért lehet azzal kezdeni valamit, normálisan már nem fog kinézni, de össze tudják varrni annyira, hogy tehessen be másik tágítót amikor összefort. Olyat én is láttam aki túl nagyot lépett a méretben cserénél és kettészakadt, de neki megcsinálták így. Durvább az amikor kiszakad belőle egy darabka, na azzal biztos nehezebb a dolog.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2842 Dátum: 12 jún 25, 06:03:10 »

Nem érdekel, bárki bármit mond, de ma esni fog.
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2843 Dátum: 12 jún 25, 08:10:20 »

Tényleg. Az lehetséges, hogy azért van, mert telefonon nézem, majd kiderül délután.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #2844 Dátum: 12 jún 25, 08:14:37 »

heo: Tényleg nincs avatárod vagy csak nekem nem hozza be?

Na örülhettek 5 napig nem leszek.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2845 Dátum: 12 jún 25, 08:33:01 »

Nem, most tényleg nincs avam, meg aláírásom sem, ritkán azért szokott ilyen lenni. Majd beteszek valamit ma vagy holnap.
Most már mindegy Ma-chan, úgyis lecserélted, ezt meg már csuszka nélkül látom én is.

SzG (Még mindig nem mondtad meg, hogy ogazam volt-e a neveddel kapcsolatban. Nyelvesít), tegnap is írtad már. Jó nyaralást, vagy valamit amit tenni fogsz!
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2846 Dátum: 12 jún 25, 08:43:36 »

Igen, ez nem éppen idegen tőled. Nevet
Fogalmam sincs, nem néztem ki semmit, csak a régit untam.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #2847 Dátum: 12 jún 25, 09:01:08 »

Köszönöm mindenkinek!  Sír

Masahi: azt hiszem, hogy Zizi rajzolta és nem egy mosolygó ember volt rajta ami Lew szerint hasonlít a sajátjához. (jó tudni, hogy hiányozni fogok  Byebög ) Amúgy jó a te avád!

heo: Még szép, hogy nem mondtam meg, azért, hogy legyen benned remény és ne is legyen. (legközelebb Pü-t írj ilyenkor) Olyan vagyok mint Tobi.  Faceg
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2848 Dátum: 12 jún 25, 09:12:04 »

Zizi aliotása volt, valóban. heo a fényhozó, méghozzá Elvis ruhában, köszönhetően a nagyszerű Ritli-sama kérésének.
Nekem gyorsan telik, csak úgy repülnek a napok, néha azt sem tudom, hogy hanyadika van, vagy, hogy egyáltalán milyen nap.

SzG, ez a Tobi mánia kezd károsan hatni a személyiségedre, jót fog tenni az a pihenés. Nyelvesít
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #2849 Dátum: 12 jún 25, 09:23:29 »

Nem...Nem tudom, hogy heo honnan veszi.  Sír
Mánia helyett málnát olvastam először. ikszdé   Amúgy én a rejtélyesre gondoltam és nem a senkire... De lehet, hogy a rokonom. Mert én vagyok Uchiha Madara.  ikszdé Én inkább DW-mániás vagyok.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 188 189 [190] 191 192 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!