24 okt 14, 04:14:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1151658 alkalommal)
0 Felhasználó és 25 vendég van a témában
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #2460 Dátum: 12 jún 20, 13:11:25 »

Albertirsahhhhhhhhhhhh! xdddddd
Amúgy, nem tudom, hogy vagytok vele, de én vagyok itt az egyetlen aki pont TELIBE sz*rja az egész focis cuccos szarságokat? Komolyan mondom, engem olyan szinten hidegen hagy az egész, meg az összes többi sport, hogy az fájdalmas. Egyedül Forma 1-et nézek, azt is csak azért, mert az apám rászoktatott. ikszdé (bár, már az se nagyon érdekel) smirksweat


Nem én is így vagyok csak én még a Forma 1-et is lesz*rom. Azt nézni, hogy 70 kört menjenek? Én megyek 70körrel arrébb. Nyelvesít
 

Nikuccia: Örülök, hogy hozzájárulhattam a szórakozásodhoz! Nevet

Masahi: ja, hogy az a Loki, csak nem jutottak eszembe ikszdé (igazából nem is hallottam róluk) 
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #2461 Dátum: 12 jún 20, 13:20:13 »

Te csináltad Zizi, szóval nevess nyugodtan.
A gyilkolós ranghoz meg annyit, hogy van ám mosolygó hóhér. Bwhaha! Ördögi
(Ismerek pár ilyen tanárt is...)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #2462 Dátum: 12 jún 20, 13:21:52 »

Nekem Loki= Avengers főgonoszával. Az de jó film. Ki látta már? ikszdé
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #2463 Dátum: 12 jún 20, 13:24:31 »

Én de már mikor kijött. Nyelvesít Ugyan az a Loki van a Thorban is. Az tényleg jó film tele van borzasztó jó jelentetekkel.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2464 Dátum: 12 jún 20, 13:24:51 »

Én a Thort láttam de az is király volt xD Avengerts meg majd letöl.... megveszem Lesütöttszemek
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2465 Dátum: 12 jún 20, 13:51:55 »

Na hazaértem a nyaralásból. Nevet Mi a helyzet errefelé?
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #2466 Dátum: 12 jún 20, 13:55:22 »

Aki teheti minél hamarabb nézze meg én moziba láttam és nagyon adta főleg a vége az elég akcióüdúsra sikeredet.
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2467 Dátum: 12 jún 20, 13:57:08 »

Egy nagyon fontos és összetett kérdés fogalmazódott meg bennem, amíg ásványvizet ittam:
Amikor valakinek a fingját belélegezzük, akkor az milyen hatással van a szervezetünkre?  Gondolkozik
Naplózva



Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2468 Dátum: 12 jún 20, 14:23:40 »

Semmilyen. Kis koncentrációban msot is fingot lélegzünk.
Bár hallottam eg olyan esetről, ogy egy kínai pasi a 4 négyzetméteres szobájában megfulladt, mert este babot evett, és így álmában telefingta a szobát. Ablakot ki nem nyitotta volna.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2469 Dátum: 12 jún 20, 14:24:48 »

Jaj, Stance. ikszdé Erről most eszembe jutott >ez<. Nevet
De ha már a biológiai háttér érdekel: >cikk<. Érdemes elolvasni, nagyon érdekes kis iromány. Például kiderül belőle, hogy a heringek finggal is tudnak kommunikálni, és látni lehet, hogy mekkorát pukizik egy bálna. Hatalmasat. Nevet
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #2470 Dátum: 12 jún 20, 14:27:45 »

 Lehánylak  Amúgy erről az jutott az eszembe, hogy levegő nélkül nem élhetünk de levegővel se. (ezt kiírok alárírásba)
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2471 Dátum: 12 jún 20, 14:55:40 »

A légszennyezés elég gyorsan haladt. Mostanában valamivel lassabban mert próbálják az emberek agyába eljuttatni hogy '' ez ROSSZ a környezetnek ''. Láttam ilyen elektromos autókat amit minden benzinkútnál fel lehet tölteni. Azért jó egy ilyen autó.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #2472 Dátum: 12 jún 20, 14:56:14 »

Mindenképpen halálos a levegő mert minél többet szívsz be annál jobban teszi tönkre a tüdőt. Mondhatni elhasználja.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 20, 14:59:46 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Beni-kun
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 139

Akkor jó egy fánk ha utána nem jár a pofánk!


« Válasz #2473 Dátum: 12 jún 20, 14:57:39 »

Ja jók az elektromos autók ha olyan árammal töltik fel ami megújuló energiaforrások kihasználásával hoztak létre. Mosolyog
Naplózva

\"Miénk a nukleáris óriások és az érzelmi csecsemők világa. Többet tudunk a háborúról mint a békéről, többet a gyilkolásról, mint az életről.\" Omar Nelson Bradley (amerikai tábornok a második világháborúban és a koreai háborúban)
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #2474 Dátum: 12 jún 20, 15:02:08 »

Na hazaértem a nyaralásból. Nevet Mi a helyzet errefelé?

Előbb a foci témát boncolgatták páran [igen, Albertirsa is szóba került Nevet ], most meg a fing mibenlétéről van szó.

Tényleg, ha már foci, 3 éve az iskola megszervezte, hogy elmennek megnézni egy Loki - Lyon meccset és hirtelen felindulásból én is jelentkezem. Túlságosan sokat nem láttam/tunk a meccsből, mert pont a kapu mögötti területen ültünk, de azért jó volt. smirksweat
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Oldalak: 1 ... 163 164 [165] 166 167 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!