24 okt 14, 22:17:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1152542 alkalommal)
0 Felhasználó és 65 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2205 Dátum: 12 jún 14, 14:48:18 »

Hm. Meg az is vicces, hogy mi ezt fél oldalon keresztül elemezzük Nevet. LOL Kéne értelmesebb téma Nevet.
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2206 Dátum: 12 jún 14, 15:17:10 »

Bírom, van egy osztálytársnőm, akivel havonta beszélgetek egyszer-kétszer huzamosabb ideig. Ilyenkor mindig szóba jön a párkapcsolatom és kiderül, hogy ő mindent jobban tudna csinálni a helyünkben, mint mi. Általános 8-ba ismertem meg, azóta nem volt barátja, ami lassan 5 év. Kedvenc embertípusom közé tartozik, akik szerint a szomszéd füve mindig zöldebb. Azt kéri, hogy mindenki legyen hozzá őszinte és mondja meg a képébe, ha nem tetszik valami. De ha ez megtörténik, akkor vérig van sértődve rossz vagy jó szándéktól függetlenül. Arról nem is beszélve, hogy ő elvárja mások őszinteségét, miközben kibeszéli a legjobb barátnőjét és haverjait aztán két óra múlva mosolyog meg pacsizik velük.
Persze én vagyok a hülye, hogy tartom az ilyen egyénekkel a kapcsolatot. De hát na, konfliktuskerülő vagyok e téren. Jó tükör ez nekem, mindig mondom, hogy nem érdekelnek mások, de még sem szeretném, hogy utáljanak az amúgy szándék nélküli szókimondásomért. Jó ideje küzdök már ezzel a problémával. Remek példa vagyok arra, hogy mennyire belém nevelték, belém fojtották a szót, rabszolgásítottak. Bár még máig is itthon ez van: ha nem kussolsz, akkor kurva rossz sorsod van. Szar, amikor még a saját anyáddal és apáddal se lehetsz őszinte, mert nem viselik el az igazságot, a józan észt. Nekik maradt a 8 óra meló utáni tv bámulás, gépies élet.

-- szerk
és hogy karaj nagy gengszternek tűnjek toljátok be ezt a tracket:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=jdaXRN12Wyk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=jdaXRN12Wyk</a>
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 14, 15:25:00 írta Stance » Naplózva



gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2207 Dátum: 12 jún 14, 15:28:56 »

De nagyon fura Stance, hogy ha végigolvasom a hsz-idet, akkor mindíg az jut eszembe, hogy semmiben, de semmiben nem hasonlítunk. Nevet
Jó ez így. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 14, 15:32:09 írta gman » Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #2208 Dátum: 12 jún 14, 15:29:50 »

Stance. Az ismerősöd egy liba. xd Amúgy, a szülőkkel való veszekedés érdekes dolog. Van amikor tényleg nagy hülyeséget csinálnak, és akkor frusztráló mint állat, de akkor szívod meg igazán, ha nekik volt igazuk. Nevet

Azon én is ki szoktam akadni, hogy egyesek miért nem használnak googlét... erről eszembe is jutott egy videó, csak sajnos túl trágár, hogy linkeljem. Nevet

gman: Nevet
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2209 Dátum: 12 jún 14, 15:36:01 »

Zizi!! *topic-freezer highfive*

Jó újra itt látni x3.

A szüleimmel nekem is meggyűlik a bajom, de lassan haladgat az idomítás Mosolyog. Fúú ha ezt most látnák X'D.

Edit (néni):LOL ezt is lefagyaztottam trollolo~
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 14, 16:20:28 írta ^^ » Naplózva

Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #2210 Dátum: 12 jún 14, 16:02:03 »

Szia Flexee! Nevet Pacsit! xD

Amúgy Stance, ha már a vélemény nyílvánítás, sokszor gondolkodtam, hogy neked szögezem eme kérdést:
Mi az értelme ennek az örökös élet értelmét keresgélő önhajkurászásodnak? Mindig csak valami negatívat írsz, hogy szar a világ (amit eddig is tudtunk) és, hogy milyen rossz emberek vannak benne, pluszba önostorozod magad, mint valami megtébolyult divat emós. Te alapból ilyen vagy, vagy csak idejössz kiírni a nyűgöd? Ha az előbbi, akkor ez neked mire jó? Gondolkozik
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2211 Dátum: 12 jún 14, 16:35:32 »

Az nem "pacsi" Sír az "topic-freezer highfive" Sír !!

Amúgy meg bírom, hogy bejössz és megmondod...a frankót vagy hogy mondják ezt. :'D. *beül a sarokba és vár*
Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2212 Dátum: 12 jún 14, 16:37:19 »

Ha tényleg ezt szűrted le, akkor önnön magad láttad meg a tükrömben vagy nagyon félreértettél. Attól, hogy nem írok minden mondat végére szmájlit nagyon barátságos egyén vagyok rengeteg életenergiával aki egy hét alatt elveri a fizetését szórakozásra. Mások azt hangoztatják, (lásd napi facebook) hogy attól, hogy mosolyognak nem boldogok. Ezzel ellentétben amikor én nem mosolygok, akkor is boldog vagyok.
Hogy folyton az életről gondolkodom és folyton tükröt állítok magamnak, te azt kérdezed miért jó. Én azt kérdezem, miért rossz? Biztos ismered a Maslow-féle piramist. Sokak megelégszenek a legalsó szintekkel, én viszont ha nem valósítom meg önmagam folyamatosan, akkor egy darab szarnak érzem magam. Keresem önmagam, az igazságot. Mások az értékrendjeink.
Naplózva



Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #2213 Dátum: 12 jún 14, 16:49:05 »

Dehogy írj minden mondatod után szmájlit, nem kell azt. Nevet
Természetesen semmi bajom azzal amit írsz, csak sok hozzászólásod főként a világ bajait hangsúlyozza ki, amiből akarva, akaratlanul néha nekem az jött le, hogy komor vagy.
Persze ezt így látatlanba, bevallom kissé baromság megítélni, így nem is csodálom, hogy tévedtem. Nevet
Röviden és tömören kb. ennyi.

Flexee: topik frízör hájgfájv! ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 14, 16:49:48 írta Zizi100 » Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2214 Dátum: 12 jún 14, 16:56:18 »

Azért ám Nevet! *feláll a sarokból és Zizi nyakába ugrik*

Fúúú most hogy angolul rp-zgetek rájöttem, hogy szinte semmit nem ér az ami angolórán rámragadt xD. Alap a szlengek kergetnek az őrületbe, meg olyan igeidők amiket még nem is láttam :'D. A gúgül tránszléjtor meg egy fos. Noexpression

Masashi: Szia!!!4!4!!négy!!4 [5 sor szmájli] -> cenzored ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 14, 17:11:06 írta ^^ » Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #2215 Dátum: 12 jún 14, 17:01:19 »

Stance:
Én nem szoktam gondolkodi, mert egyrészt fárasztó, másrészt meg nehéz abbahagyni, ha elkezdtem és a gondolat szárnyai olyan helyekre repítenek néha, ahova nem akarok eljutni, szóval már rég felhagytam a gondolkdással. Néha azért ostromolnak a gondolatok, de én erősebb vagyok náluk, mióta átállam a sötét oldalra, azaz a közöny oldalára.

Annyira műveltnek gondolsz, hogy ismerem a Maslow-piramist?
Végül is a föcisek mindent tudnak, meg a társadalomföldrajz egyik alaptétele, szóval ez most pont bejött. Mosolyog
Naplózva
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #2216 Dátum: 12 jún 14, 17:06:53 »

Flexee, én nem írnék ennyi szmájlit még poénból sem, ugyanis ütközik a fórumszabállyal. xd
Amúgy, szia Masashi!
Én amúgy sokszor magamban tartom a szót, mert mindig mindenki másképp értelmezi, vagy nem vesz komolyan.
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2217 Dátum: 12 jún 14, 17:13:19 »

Nem hagyhattam ki ikszdé. De kicenzúráztam, nehogy véletlenül valaki [elsősorban én] ránézzek és kisüljön a szemem x3.

Köszönések órája Kúl. Lol Nevet.

Szerk: Yíhhá!! Topic-freezing!!
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 14, 17:15:27 írta ^^ » Naplózva

Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #2218 Dátum: 12 jún 14, 17:15:10 »

Stance:
Én nem szoktam gondolkodi, mert egyrészt fárasztó, másrészt meg nehéz abbahagyni, ha elkezdtem és a gondolat szárnyai olyan helyekre repítenek néha, ahova nem akarok eljutni, szóval már rég felhagytam a gondolkdással. Néha azért ostromolnak a gondolatok, de én erősebb vagyok náluk, mióta átállam a sötét oldalra, azaz a közöny oldalára.

Én annak tudatában is baromi sokat gondolkodom, hogy tudom, a gondolkodás gátol a tudatosságban, az élésben, a valódi tapasztalásban. Dualizmusban élek magammal, vagy hogy is mondjam. Az egyik énem (a valódi, az 'ösztönös') a jelenben élő, az egóm pedig a neurotikus, aki folyton szavakba önti a másik énem tapasztalatait. Végül is mindkettőre szükség van, csak ha nem tudod irányítani az egód, akkor felbomlik az egész lényed harmóniája.
Naplózva



Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2219 Dátum: 12 jún 14, 18:08:14 »

...
Stance, inkább ide írok. Mosolyog
Eléggé ellentmondásos vagy, nem mondták még? Nevet Persze ezzel nincs semmi baj szerintem, az ilyen emberek a legérdekesebbek általában, sokkal több izgalmat és életerőt rejtenek magukban, mint gondolná az ember.
Ilyen emberekkel van dugig a világ. Szerintem az irigységet már az anyatejjel együtt szívják magukba az emberek, belenevelik őket, aminek az lesz az eredménye, hogy az ilyen személyek tömegcikként viselkednek az emberiség piacán. Ha valakinek 5 éve nincs semmilyen kapcsolata, az az ember nagyon frusztrált, nagyon feszült lehet. Képzeld már el, hogy valami éveken keresztül gyűlik, egyre gyűlik benned, és nincs semmi olyan a tulajdonodban, amivel le tudnád vezetni. Elmehet a csaj futni, elmehet úszni, sakkozni, mahjongozni, elterelheti a figyelmét a probléma gyökeréről, de attól az még megmarad, nem változtat rajta semmit, ha nem figyel rá. Az egyetlen mód, amit értelmesnek lát, ha belekotnyeleskedik mások kapcsolatába, holott lószrt se ért hozzá. 5 éve nem volt benne része. Nevet Alapból nem jó, ha valaki megmondja, mit csinálj, nem katonák vagyunk, hogy parancsolgassanak nekünk az emberek, de az az igazán undorító és művészi, mikor valaki az ilyet "jótanácsban" próbálja meg elbújtatni. Mondhatnám a tanácsaimat -amik tényleg azok-, hogy száműzd az életedből, mert nincs semmi hasznod abból a kapcsolatból, ami kettőtök közt van, de ezt te is jól tudod. De mégse teszed. Ezért vagy ellentmondásos nekem. Nevet Bár azt tökéletesen megértem, hogy az egódat még nem tudtad levetkőzni teljes egészében, furcsa is lenne, ha már sikerült volna. Mert csak az egód foglalkozik azzal, hogy mi lenne, ha egyszer igazán odaszólnál a csajnak: "Figyelj, Icuka! Most már kuss legyen, mert unom az okos fejed. Máshol sepregessé' vágod?!" Nevet Mert ahogy írtad, ezt beléd nevelték, ez egy szerzett tulajdonság, egy természetellenes tulajdonság. Ami nem tesz boldoggá, az boldogtalanná tesz. Az élet pedig valóban arról szól, hogy keressük ezt a boldogságot, a zavaró faktorokat pedig azon nyomban kiiktassuk. Az a lány, nevezzük Icukának, zavaró faktor, az nem vitás. Már csak az a vitás, mit fogsz vele kezdeni.
Bár ez az ego kérdés még számomra is végtelenül idegen és okkult dolog ahhoz, hogy bővebben belemehessek anélkül, hogy le ne égetném magam a nem tudásommal. Nevet
Arról a szülős témáról is tudnék veled beszélgetni, csak az már picit intimebbnek tartom, de amúgy ismerős szitu. Nevet
A zenét meghallgattam, bár nem az én stílusom. Viszont kezdek rájönni, hogy a magyar szövegű dalok sokkal több érzelmet kiváltanak az ember lányából, mint teszem azt a japán, angol ill. koreai társaik. (:
Az meg, hogy Stance néha bejön egy-egy értelmes témával, szerintem tök jó. Inkább örülnétek neki. Nevet


Én nem szoktam gondolkodi (...)
Érdekes, pedig te létező személynek tűnsz. Nevet

Naplózva
Oldalak: 1 ... 146 147 [148] 149 150 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!