24 okt 14, 18:14:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1152263 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #2115 Dátum: 12 jún 12, 19:41:47 »

Na ott én nem nagyon értettem hogy most mit akarnak... meg a pizzásnál volt hogy miért fontos az hogy a valódi emailt és hogy a valódi telefonszámát adja meg a rendelő, de a telefon nem is volt benne...
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #2116 Dátum: 12 jún 12, 19:49:58 »

Én is olyasmit Nevet Am milyen meccs van most? nem tudja valaki? Mosolyog
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2117 Dátum: 12 jún 12, 20:37:09 »

Görög vs Cseh volt és csehek nyertek 2-1-re. Most meg Orosz vs lengyel.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2118 Dátum: 12 jún 12, 21:37:08 »

Én leszek az egyetlen, aki nem fog sírni a ballagáson? Nevet Abszolút nem fognak hiányozni a tanárok, csak kb. az 5%-a, nem fog hiányozni szinte senki sem az osztályból, elég lesz nekem ha néha facén váltok néhányukkal pár szót, a többséget meg jobb, ha nem is látom már az életben. Egyedül az a pár barátnőm fog hiányozni, akik meghallgatták a nyafogásaimat és megpróbáltak segíteni, és akikkel bármikor találkozhattam és beszélgethettem egy jót, meg az a sok haverom más osztályokból, akikkel mindig jót hülyéskedtem és nevetgéltem. Hál istennek a barátnői kapcsolatok nem fognak megszakadni, miután az egyikkel egy suliba kerültünk, a többiekkel meg ha minden igaz, egy vonattal fogunk bejárni. Nevet Haverok meg fent vannak facebookon. Másrészt, ez egy nem olyan nagy város, bemegyek a Tescoba, kapásból 10 ismerős arcot látok. Nevet
Jó, lehet hogy egy kicsit be fogok könnyezni a végén, mert az egyik lány tök meghatóan fog énekelni, de amilyen kaki lesz az előadás, biztos hogy nem fog megríkatni. Meghát így nem olyan igazi, hogy én is szerepelek benne. >.<#
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2119 Dátum: 12 jún 12, 23:41:14 »

Hú, én arra emlékszem, hogy a ballagás nagyon unalmas 2 órás beszédén a lányok sírtak én meg lefuttattam a Dragon Ball teljes sztorijját a fejembem, hogy ne unjam magam halálra. Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2120 Dátum: 12 jún 13, 07:44:20 »


Démonka
Vigyél magaddal egy kisszéket, vagy ha azt nem lehet akkor ájulj el, ha kell szimulálj, és akkor visznek neked széket. Nevet

S csíkos helyett meg legyen inkább kockás, az sokkal eredetibb. Pojén

Gdat:
Milyen nyelven? Felirat volt hozzá?ikszdé

Meg miért nem szervezik bele a ballagásba egy egy vendéglátóipari létesítmény szervezett meglátogatását?
Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #2121 Dátum: 12 jún 13, 08:57:58 »

Shiro. Modoros magyar nyelven. Az olyan mintha összefüggő magyar beszéd lenne, de valójában, csak az összes közhelyet sorolják fel, megtarkítva a keresztény közhelyekkel is, mert katolikus gimi volt. Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2122 Dátum: 12 jún 13, 09:53:22 »

Az álmosság miatt nem tudtam eldönteni, hogy az Motoros, vagy Mordoros. Meg kb fél órába telt (nem annyi) rájönnöm, hogy mi a francról hadoválsz. Jó Dermesztő azért elég választékosan beszélt, de azért fura volt míg rájöttem, hogy a diridumaband és társulata elődadásról van szó.

Lila kockák és kicsi zöld pöttyök, vagy egy néhány fraktál is meg teszi. Persze ne egy képet vigyél oda a fejtollművesnek, hogy ilyet szeretnél, hanem egy cetlin matematikai függvényként leírva. Persze több különféle fraktál jobb, mint egy legalábbis jobban leköti a fodrászodat.

A név az régi, csak leordítottam magyarra.
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2123 Dátum: 12 jún 13, 10:15:05 »

Akkor az egy szentmise volt ballagási köntösbe bújtatva. Nevet
Most eszembe jutott erről, mikor voltunk Erdélyben, és valamelyik városában a sok közül bementünk az egyik templomba a sok közül. Hm, végül is miért ne, tök szépek a templomok belülről. Bementünk, leültünk a padokhoz, aztán elkezdett gyűlni a tömeg. Jöttek, özönlöttek, mi meg WTF? Nevet Mire észbe kaptunk, már meg is kezdődött a vasárnap reggeli mise. Elkezdtek énekelni, meg... hát, amit a templomban szokás csinálni, mi meg szépen kiosontunk, ahogy Peter Griffin, mikor rajta volt az a maciruha, amiben ha csoszogott a szőnyegen, feltöltődött árammal. Nevet Az emberek, a mélységesen hívő báránykák meg így néztek ránk kábé: >> kép <<. ikszdé
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2124 Dátum: 12 jún 13, 10:26:06 »

Hát én is be voltam szarva rendesen, mikor ilyen elvetemült fejek néztek rám. ikszdé Nem sok híja volt a lincselésnek szerintem. Nevet
Milyen templom való a te stílusodhoz? Van olyan, amely a démonoknak áldoz? Nevet
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2125 Dátum: 12 jún 13, 10:51:42 »

Itt a neked való templom Nevet
Kutna Hora
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2126 Dátum: 12 jún 13, 11:07:10 »

Miért érzem úgy, hogy nem tudnék 2 napig jól aludni egy ilyen helyen. Utána hozzászoknék, de elsőre megviselne a sok...hulla... Gondolkozik felteszem igazi csontok. Nem sokat hallottam a helyről, de biztos nem lenne híres, ha csupa műanyag csontból lenne. Max Lasvegasban lenne ilyen...műanyag csontkápolna :'D. Sőt...lehet, hogy már van.. ikszdé
Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2127 Dátum: 12 jún 13, 11:14:10 »

Durva Nevet. Tartsatok betegesnek, de nem is bánnám, ha nekem is lenne hasznom miután meghaltam. Szerintem a szerveimet felajánlom annak akinek kell, a csontjaimból meg csináljanak ilyen modellt. Biológiára vagy nem tom. Szerintem írtóznának tőle ikszdé.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2128 Dátum: 12 jún 13, 11:16:00 »

Ezt ráírom a bakancslistámra, oda el kell mennünk. *_* kb 700 kilométer, 8 nap zarándoklat alvást is beleszámítva. Nevet



Naplózva

^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2129 Dátum: 12 jún 13, 11:22:41 »

Látom eléggé az agyadra ment Faceg

Kiszárítani? Hmm..nem...nem akarok ronda lenni halálom után! A csontváz viszont szép..
Naplózva

Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!