24 okt 15, 04:23:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1152777 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1965 Dátum: 12 jún 09, 09:01:06 »

A nevek című téma már sokszor felmerült, de én asszem még soha nem írtam róla véleményt.
Lássuk tehát, milyen nevekkel látnám el a porontyaimat:
Fiú: Csaba, Gyula, Koppány.
Lány: Tünde, Réka, Cseperke.
Ezekből úgysem engedek, szóval majd jó sokára ezek közül fogok néhányat napjában többször is bosszúsan ordítani. Nevet
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1966 Dátum: 12 jún 09, 09:29:07 »

Lefexel: (Bocs de kibírhatatlan.) Ki találta ki az ALTGR33-at?

A Minimax minifórumon (ikszdé) hívott így egy Mett nevű csávó asszem, meg egy Dina-cica nevű lány. Mivel megszűnt a fórum, már nem számít reklámnak asszem.  Nem tudom volt-e valaki ott fönn egyáltalán de az utolsó 5-6 hónapban elég idióta emberkék jártak fel, aztán otthagytam.
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1967 Dátum: 12 jún 09, 12:55:43 »

Tényleg így visszagondolva Pacee hova tűnt?  Gondolkozik
Sok a tz-je, beteg, meg egyéb nyavalyái is vannak. Szerintem mihelyst elkezdődik a nyári szünet, visszazökken. Ha nem, majd akkor gondom lesz rá. kacsint

Júj, gman, úgy látom, te nagy rajongója vagy a régi magyar neveknek. Nevet A Csabát én is nagyon imádom, ugyanígy a Dávidot, bár nem nevezném így el a fiaimat. A Koppány... háát, kicsit ijesztő, de ha valami brutális nevet akarnék adni, lehet, ezen gondolkodnék el én is. Nevet (Vagy a Khal Drogón. ikszdé )
Réka szintúgy az egyik kedvenc lánynevem, de sajátnak nem adnám ezt se. Az Ivettet nagyon szerettem egy ideig, míg meg nem ismertem egy ilyen nevű lányt, azóta pedig minden Ivettről ő jut eszembe, és az nem egy kellemes élmény. :/
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1968 Dátum: 12 jún 09, 17:32:20 »

Na, megjöttem a kirándulásról. Nagyot ütött, rengeteg minden történt, nem bántam meg hogy elmentem. Persze tudtam én hogy jó lesz, de akkor sem volt kedvem menni. Nevet De ha nem mentem volna, valószínű eléggé megbántam volna. Isteneeem, mik nem történtek. ikszdé
Nektek milyen a hétvége? Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1969 Dátum: 12 jún 09, 17:40:32 »

Hőő most jöttem haza én is. Papáéknál voltam, legalább mozogtam x) Most meg eb-t nézek. Vagyis hallgatok.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1970 Dátum: 12 jún 09, 17:53:11 »

hanii: Hol voltatok kirándulni? Am az én hétvégém..., hát tegnap ezt mondtam: Kivagyok. Úgyhogy Doki kellett volna nekem ezért tegnap Ki vagy Doki?-t néztem. ikszdé (ez csak felvezető volt szóval csak Ki vagy Doki?-t néztem)Szeretet  Doctor Who!
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1971 Dátum: 12 jún 09, 18:23:43 »

Esztergomban. És hihetetlen, még tűrhető képeket is sikerült készíteni rólam/rólunk. Nevet Jó annak, aki arrafelé lakik. Szép hely, bár néhol kicsit lepukkant. Nem mintha az én kedves kisvárosom nem lenne az.. smirksweat Hú, volt amikor mentünk fel valami vaskapuhoz, és pár lány meg én nem akartunk már menni, csíptek a szúnyogok, anyagos, sáros volt a talaj, elkezdett esni az eső, hát átváltottunk a hisztis p*csába, és a tanárúr megengedte hogy visszaforduljunk, és menjünk az állomásra. Mondta hogy megbízik bennünk, majdcsak visszatalálunk. Mi meg ügyesen rossz útvonalon mentünk le. smirksweat Amikor már az utakhoz értünk, el kezdtünk kérdezősködni, hogy merre van az állomás, végül 3-4 útbaigazítás után odataláltunk. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1972 Dátum: 12 jún 09, 18:39:54 »

Esztergom nem csak kicsit lepukkant, főleg mostanság... ráadásul a jó helyek sorra zárnak be...

De szeretem azt a várost elvégre ott ismerkedtem meg Moritával is Nevet amiből egy tökjó ismeretség alakult ki... tegnap is voltunk inni... majd ha legközelebb tartunk egy ilyet, nem vesszük rossz néven ha valaki találkozni akar velünk ikszdé

Hétfőn mondjuk csak korrepre megyek hozzá ikszdé.... Ja meg itt is írom hétfő 11-től kérek szurkolást fizika vizsgára Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1973 Dátum: 12 jún 09, 19:00:16 »

hanii: Akkor elvesztetek de előkerültetek és ez a lényeg. Biztos jó volt.

Én hülye meg elgondolkodtam. Olyan jó volt a gyermekkor. Mikor még nem tudtuk, hogy mi a halál, és még semmi „predátort, Alient stb.-t ne néztünk, (ráadásul nem akarom megnézni a kört de minden(net) tele van vele pedig borzasztóan nem akarom tudni a tartalmát. Mért nem jön ide a Doktor a kék fülkével és visz vissza a boldog gyermekkorba?[költői kérdés] (ez csak azért jutott az eszembe mert ma láttam egy játékot ami hasonlított egy olyanra amivel játszottam régen és szép emlékeim vannak róla)
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 09, 19:01:09 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #1974 Dátum: 12 jún 09, 19:11:45 »

Ó SzG egy kis nosztalgia? Nevet Szurkolok Noemimi-chan Nevet Nekem Esztergomról csak az maradt meg, hogy a kupola tetején állok Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1975 Dátum: 12 jún 09, 20:25:37 »

Az egy kis nosztalgia.  bye bye
Fáj a bal szemem amikor pislogok. Farkasszemet most nézzetek velem!  Pontosan Komolyra fordítva a szót nem tudjátok, hogy mitől lehet?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1976 Dátum: 12 jún 09, 21:08:32 »

Szerintem vagy az, hogy egy >> biciklis véletlenül beleesett a szemedbe << vagy talánőő...
hogy egy kedves kis küklopsz >> belefolyatta a szemgolyóját a tiédbe <<.
Talán nem kellene egész nap tortát hegeszteni a kertben, nem gondolod? ikszdé
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1977 Dátum: 12 jún 09, 21:10:23 »

SzG: esetleg nem vérzett be egy kicsit a szemed, mert akkor lehet, hogy huzatot kapott?
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1978 Dátum: 12 jún 09, 21:20:57 »

Vagy egyszerűen csak megerőltetted a sok Doctor Who nézéssel, kapcsolj ki minden kijelzőt, hunyd le a szemed és aludj egy nagyot,ha holnap is fáj még, de már kevésbé, akkor kerüld a tv nézést vagy a monitorét holnap is és hagyd, hogy kipihenje magát a szemed.
Nekem emiatt szokott néha fájni a szemem, hátha nálad is bejön. Mosolyog
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1979 Dátum: 12 jún 09, 21:24:26 »

Nem is a szemem fáj hanem inkább a szemhéjam. Akkor mi lehet? Huzatott kaphatott viszont nem vérzett (legalábbis szerintem)

Most olvastam a tudatos álmokról. Hizelgőnk tűnik viszont biztos, hogy van rossz része is.
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!