24 okt 15, 00:16:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1152610 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #1995 Dátum: 12 jún 10, 17:24:39 »

Én is allergiás vagyok ilyenkor... Multkor úgy bedagadt a szemem mint ha behúztak volna egyett... De nekem leginkább az allegra nevű gyógyszer jött be Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1996 Dátum: 12 jún 10, 18:21:04 »

Én hála istenek kinőttem az allergiám. Nekem a kiütéses fajta volt.

Utálom újdonsült lakótársam. Beképzelt hülye pöcs, aki pattog és nyavalyog és hülye picsának titulál mert nem megyek el helyette boltba. Szerinte ez vicces. Hiába mondom neki, hogy nem az, ő azt hiszi viccelek. Alig várom, hogy elköltözzek.  Eddig olyan jó volt itt lakni, de neki meg kellett érkeznie...
Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1997 Dátum: 12 jún 10, 18:25:30 »

Elég retardáltnak tűnik az illető, Morita, ne bszd föl magad az ilyeneken, nem érdemlik meg. Nevet Meg igazából senki nem érdemli meg, hogy idegeskedjünk miattuk.
Bár már kérdeztem, akkor nem válaszoltál, de megkérdezem megint: hova fogsz költözni? Mosolyog
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1998 Dátum: 12 jún 10, 18:28:34 »

Jah. Hazaköltözöm. Pesten tanulok de Hajdúböszörményi vagyok és nyárra hazamegyek innen.
Am nem is basznám fel magam rajta, ha nem laknánk együtt. De így igen. Mutathatna egy kis alkalmazkodóképességet.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1999 Dátum: 12 jún 10, 18:52:41 »

Flexee: Jobbulást!

Morita ne is figyelj rá nem érdemes.

A szemem még mindig fáj és néha könnyezek is de semmi nem látszik. Lehet, hogy allergia?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2000 Dátum: 12 jún 10, 18:59:53 »

Lehet hogy az, de lehet érdemes felkeresned egy szemészt, mert az is lehet, hogy a szaruhártyád van megsérülve és attól van az irritáló érzés. Anyumnak is volt hasonló.
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #2001 Dátum: 12 jún 10, 19:46:34 »

SzG: köszi, és látogasd meg a körzeti dokit Mosolyog lehet holnap én is elmegyek :||
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2002 Dátum: 12 jún 10, 21:07:40 »

Nyuuugi Rita már csak pár hét... Nevet utána meg felvesznek koliba... ami néha ki fog akasztani, de amúgy néha jó buli.... és csak pár utcára fogunk lakni egymástól xD

Úgy bírom, hogy vizsga előtti este mindig fellép nálam egy olyan életérzés amikor nem tudom, hogy most le e sz*rom az egészet, vagy mindjárt ideg összeroppanást fogok kapni, ha nem kompenzálnám azzal, hogy lesz*rom...

Mondjuk magamnak rontom el mindig azzal a dolgokat, hogy egy csepp akaraterőt sem tudok magamra eröltetni... illetve azt még igen, mert tanulni mindig nagyon akarok, de a terv megvalósításáig valahogy nem nagyon tudok eljutni.... 

T____T

A koliból meg mostanság azért van elegem mert hiányoznak a szobatársaim, rossz egyedül... ikszdé Megfolyt a 4 fal... Persze átmegyek itt ott másokhoz szomszédolni... de az annyira nem ugyanaz, főleg, hogy nem nagyon szeretek mások nyakán lógni. A vicc az, hogy most egy pár hétig rohadtul élveztem az egyedül lakást, de most már sok...

Hiányzik az anyukám is... olyan jó lenne már otthon a pici lányát játszani... még ha tudom, hogy ez az életérzés csak kb. egy fél napig tartana....
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #2003 Dátum: 12 jún 10, 21:16:31 »

Egyedül lenni tényleg unalmas. Túl sok időnk van gondolkozni, elmélkedni, ilyenkor pedig állandóan eljutunk odáig, hogy egyedül vagyunk. Ez egy ideig jó is, kifejezetten szórakoztató, de van az a pont, ami után már elszomorítja az embert. Társas lények vagyunk. Nevet
Holnap vizsgázol, noemimi-chan? Mosolyog Egy kalappal a legjobb minőségű armadillószarból. Nevet Milyen tárgy amúgy?
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2004 Dátum: 12 jún 10, 21:26:26 »

Fizika II. azon belül pedig Hőtan....
Nem lenne olyan vészes, ha nem http://9gag.com/gag/4442112 így töltöttem volna a hétvégét...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2005 Dátum: 12 jún 10, 21:29:18 »

Én is ezt csináltam Nevet És holnap 10kor vizsga. Mondjuk nem számít az eredménye szal nem érdekel.. (de petfőit nem akarok húzni). Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2006 Dátum: 12 jún 10, 21:33:39 »

Mondjuk én szeretnék egy 4est, vannak ilyen nagyra törő álmaim még az egyetemen is... de csak mert a fizika I. 4es lett... mondjuk ott kihúztam a felületi feszültséget....

Jaj csak nagyon szurkoljatok, holnap 11-től... az elejéből akarok tételt húzni
Már a sok kávétól a hányás szélén állok ikszdé... és egyre inkább "utálom magam", hogy mért nem erőltettem meg magam jobban és tanultam többet.... volt rá 3 és fél napom...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2007 Dátum: 12 jún 10, 21:36:43 »

Én koliban soha sem tudtam, hogy éppen mi bajom. Amikor a szobatársam elment albérletbe, akkor fura volt, de hamar megszoktam, révén, hogy amúgy is szeretek egyedül lenni. Így pont jó volt, mert a legjobb barátnőim a másik szobában voltak. Bár tanulás szempontjából nem volt jó, mert arra ment el minden percünk, hogy filmet néztük, összeesküvéseket szőttünk; titkos társaságot alapítottunk, amivel majd meghódítjuk a világot, nyarat szerveztünk vagy órákig beszéltünk arról, hogy tanulni kéne, de arra már nem voltunk hajlandóak, hogy elővegyük a könyvet...

Ha meg egy kis magányra vágytam, csak visszamentem a szobámba, ahol nem volt más, csak egyesegyedül én... Mindaddig, amíg utolsó pár hónapra ki nem toltak velem, és be nem tettek a szobába egy új lányt...

Morita szenvedéseit ezzel kapcsolatban nagyon át tudom érezni. Nincs annál rosszabb, ha olyannal laksz együtt, aki nem veszi észre, hogy tolakodó és bunkó. Főleg, ha semmi kötelék nem fűz hozzá, ha egyáltalán meg sem érti a gondolataidat, az érzéseidet, de még csak meg sem próbálja.
Az a legidegesítőbb, amikor tanulni vagy mit adj isten éjfélkor aludni akar az ember, de nem lehet, mert ő még mindig maximális amplitúdójú hanggal beszélget valakivel telefonon. Aztán ha szúrós tekintettel nézel rá, vagy rászólsz, még te leszel a köcsög bunkó.

Szerencsére azért én soha nem jutottam eddig a szobatársaimmal, mindegyikkel jól kijöttem. De ismertem pár embert, aki igen. A legkellemetlenebb, amikor az illető büdös, vagy legalábbis érdekes zsíraromát áraszt magából. Volt egy ilyen - bár nem nagyon ismertem - annyi maradt meg róla, hogy hihetetlenül buta volt, a haja tocsogott a zsírtól még akkor is, ha megmosta, és rettenetesen ijesztő volt, ha fogkrémes fejjel jött ki a fürdőszobából.

Azt hiszem e csodás élményeket nem fogom soha elfelejteni, de nem is akarom újakkal gyarapítani az életem. Remélem soha többé nem kell koliban laknom, ugyanakkor nem is akarok ismeretlenekkel albérletbe kerülni, már pedig nem biztos, hogy barátnőim ugyanabba a városba vagy ha igen, albérletbe jönnek. Úgyhogy e szempontból most nekem is nagy dilemmát jelent a koli-albérlet dolog.

Fizika.
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2008 Dátum: 12 jún 10, 21:41:46 »

Hát én is elvagyok maradva a tanulással, bár csak 4 tétellel, amit holnap eskü megcsinálok sőt még tanulni is fogok... vagyis remélem.
úgy 4 nappal ezelőttig én tök szerencsés voltam lakótárs tekintetébe
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2009 Dátum: 12 jún 10, 21:49:20 »

Nekem is nagy szerencsém van a szobatársaimmal... ráadásul egyik legalábbis kicsit stréber xD ami jó mert engem is húz a tanulással ikszdé Nem mint így egyedül...

De hát ez a srác tényleg kész... ilyen ah ennyire nem vagyunk jóban energia vámpír alkat... és miatta nem alhatok ott :F X"D
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 132 133 [134] 135 136 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!