24 szep 22, 17:21:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1126311 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1680 Dátum: 12 jún 03, 10:44:34 »

Olyan a barátnőmmel is van, hogy hirtelen marha gyorsan el kezd verni a szíve. Ő is mindig megijed tőle. :/
Ú Sasugirl az nem jó. O.o Velem valami hasonló szokott lenni, amikor hirtelen fekvő helyzetből felállok, elvileg a vérnyomásom hamar lecsökken vagy nemtudom, és megszédülök, nagyon elkezd a fejem hasítani és ha nem ülök le gyorsan akkor elájulok. :S
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #1681 Dátum: 12 jún 03, 10:46:42 »

Hogy bírtad ki evés nélkül? o.O nem tudom ha nem eszek ebédet akkor utána már erőm sincs...(nem kell azt gondolni h kövér vok Nevet) szal pl. tesi órát nem bírnék ki ha a suliban nem ennék :/
haniii igen nekem is kb. ilyen épp hogy el nem ájulok :/
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1682 Dátum: 12 jún 03, 10:57:39 »

Mikor hirtelen felállunk fekvő helyzetből nagyon sokan megszédülnek. Semmi különös nincs benne és nem is utal semmire sem...

Mikor adja be a kulcsot a neptun? Naná, hogy vizsgaidőszakban!!! Egész rohadt szorgalmi időszak alatt, amikor rá se bagózunk arra a rohadt neptunra, akkor megy, de abban az 5 rohadt hétben, mikor felmennél csekkolni a jegyeid, a vizsgáid fel-le adni, stb... akkor bezzeg vagy magától száll el vagy karbantartást rendelnek el...
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1683 Dátum: 12 jún 03, 11:01:38 »

Morita mi van a neptunnal? El fog haladni? Azt meg kell néznem.
 Tényleg mit gondoltok  a Mars utazásról?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #1684 Dátum: 12 jún 03, 11:07:07 »

SzG



A bolygó neve Neptunusz. Morita nem erről beszélt. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1685 Dátum: 12 jún 03, 11:30:58 »

12%-os vagy a 20%-os zsírtartalmú tejföl
Nálunk minden tejföl 22%-os. 12-esről még nem is hallottam.

Engem elkerülnek a hasonló fájdalmak, szerencsére. Csak néhányszor jártam úgy, hogy hirtelen felugrottam és megszédültem. De egyszer úszás közben elkapta a malacomat a görcs. Akkor elkezdtem csipogni anyunak, aki a csónakban ült, hogy "juj de fáj", ő neg kegyetlenül kiröhögött. ikszdé

ha nem eszek ebédet akkor utána már erőm sincs...(nem kell azt gondolni h kövér v(agy)ok Nevet)
Most nem azért, de ki a fene gondolná, hogy kövér v(agy) abból, ha nem eszel? Nem fordítva kellene lennie? Lehet, hogy megint én vagyok a hülye, de nem értem...

Micsudinak meg boldog szülinapot. ^-^
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1686 Dátum: 12 jún 03, 11:42:21 »

Ja boldog szülinapot Micsudi!

Am az evés mennyiség szvsz nem igazán függ össze a testalkattal... Nevet (elég rámnézni... és kicsit ismerni ikszdé)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #1687 Dátum: 12 jún 03, 11:44:27 »

Boldog Születésnapot Micsudi!!!! Mosolyog

Én most elég jól vagyok testalkatilag elértem a szerintem ideális testsúlyt... (Amit nyáron meg leadok tekintve hogy melegben nem megy az evés ikszdé)

Jaj neptun... nálunk is az lesz ősztől :/ Fogunk mi még fogat csikorgatni tárgyfelvételkor meg vizsgafelételkor... Nevet

drszabi az a kép... Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1688 Dátum: 12 jún 03, 11:47:24 »

Azért szédültök meg mert ha huzamosabb ideig fekszetek, heverésztek ,lustálkodtok leesik kicsit a vérnyomás és hirtelen mozgás hatására ez szédüléshez vezet ami 5-6 másodperc és el is múlik. Legalábbis én így tudom. Velem is sokszor megesik egyébként.

Ez így van. állandóan kajálok napi minimum 5x eszem ráadásul nem is keveset és konkrétan olyan vagyok mint egy szál bél =D

Am megnéztem az Angel Beats-et, nagyon szomorú volt a vége. Szerintetek gáz hogy bekönnyeztem? =D
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 03, 11:48:13 írta Lew » Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #1689 Dátum: 12 jún 03, 12:10:31 »

Nem gáz Lew. Mosolyog

A bevitt kajamennyiség tényleg nem nagyon számít. A lakótársam olyan, mint egy kis feneketlen kút. Kicsi és akármennyit ehet, nem hízik el. Tök bosszantó.
Mindig megkérdezem tőle, hogy evett-e már, mielőtt nekiállnék magamnak főzni valamit, és általában az a válasza, hogy igen. Persze, amikor kész a kajám, általában sorba áll, hogy legalább megkóstolhatja-e. Nem tudom azt mondani, hogy nem, de már nem egyszer fordult elő, hogy egy fél óra múlva visszamentem az edényhez, és alig volt benne egy fél tányér kaja, mert ő rájárt és elkóstolgatta. ikszdé
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #1690 Dátum: 12 jún 03, 12:26:37 »

Lew nem az, egyetlen anime amin majdnem én is bekönnyeztem. ikszdé
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #1691 Dátum: 12 jún 03, 12:34:43 »

Angel Beats? Hm...meg is nézem mert nem volt eddig film ami miatt sírtam. A titanic vitt el odáig hogy szomorúan nézzek de kétlem hogy emiatt sírnék...vagy tényleg rosszabb mint a titanic? :O.
Én sokat szoktam enni de még sem hízok meg a hasamon se látszik azért meg. A kondíciómon meg igenis ikszdé. Birok 1 kilométert futni ha nem többet megállás nélkül de azután 0 vagyok smirksweat.
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1692 Dátum: 12 jún 03, 12:49:45 »

Az eleje poén, de az utolsó 2-3 rész elég szomorú. Ráadásul a zenék valami hihetetlenül szépek.

Itt van 2 példa =)
http://www.youtube.com/watch?v=_-t06qBtiJk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=sWeatpLr3LI&feature=related

Engem az eddig látott animék közül ez hatott meg a legjobban. Pedig láttam már jó párat. Utoljára talán Rossette és Chrono halála ütött így szíven a Chrono Crusade-ből.


Én amióta járok futni egész jó kondiban vagyok. 3-3,5 km megy megállás nélkül 15-20 perc alatt de utána hulla vagyok. ha néha megállok pihenni úgy sima.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 03, 12:53:37 írta Lew » Naplózva


Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #1693 Dátum: 12 jún 03, 12:55:28 »

Hú, a My Song brutálisan kedvencem volt. Gitáron is megtanultam belőle egy keveset.
Lew, ajánlom Clannad c animét. Ha jól emlékszem ugyanaz a stúdió gyártotta, mint az Angel Beats-t is. Sokkal érzelmesebb, én azon könnyeztem be.
Naplózva



hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1694 Dátum: 12 jún 03, 13:47:38 »

Lehet megnézem, olyan régen sírtam már, és ha 2 férfiú is bekönnyezett rajta, akkor én tuti bőgök majd. Nevet

Én sajnos hízós típus vagyok, ezért nagyon kell figyelnem arra hogy mennyit eszek. Egyenlőre most jól tartom magam, télen kell mindig nagyon koncentrálnom a megfelelő étkezésre. Van egy barátnőm, nagyon sovány, jó azért nem anorexiás testalkatú, és mindig mondja hogy na megyek vacsorázni, pillanat csak felvágom a szalonnát meg a kolbászt... Menj a francba, én meg minden este répát vacsorázok. :'D ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 111 112 [113] 114 115 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!