24 szep 23, 13:10:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1127481 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1275 Dátum: 12 máj 28, 08:01:31 »

Amúgy már az is nagy szó, hogy benn voltunk a 26 legjobban. Pojén
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1276 Dátum: 12 máj 28, 08:25:08 »

Én azért iszom, mert az alkohol a halálos ellenségem és el kell pusztítanom. ikszdé A problémáimat közönnyel szoktam megoldani, legalábbis mások szerint, de én ezt inkább hidegvérnek nevezem.

Hétvégén nagy családlátogatás volt (nem szeritem a családlátogatást), mert a millió és egy rokon közül nem mindenki ismeri a jövendőbelimet. Ez kb. arról szólt, hogy mindenki cseszegette szegényt és ott keresték benne a hibákat, ahol csak tudták. Ez szerintem igen nagy pofátlanság volt olyanok részéről, akik közül páraknak a nevét sem tudom. Azért a párocskámnak sikerüt büszkévé tenni engem azáltal, hogy bár nem készakarva, de vérig sértette anyai nagymamám egyik nővérét. Imádok az ideges öregasszonyokon röhögni. Nevet

A legdurvább esemény viszont az volt, hogy kiderült, hogy akaratomon kívül fogytam hat kilót. Ha nem győzöm le gyorsan a lifttől való félelmemet és továbbra is lépcsőzök az egyetemen, akkor kénytelen leszek lemondani az álmomról, hogy elérjem a tökéletes alakot, ami a gömb. Szomorú
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1277 Dátum: 12 máj 28, 08:38:41 »

A tesóm tüsszentésének olyan hangja van, mintha valaki kinyitna egy sört O_o".
Tesóm allergiás valami szarra, ezért folyamatosan tüsszentett reggeli közben, erre anya beszólt a nappaliból, hogy:
"Hányadik sört nyitod ki?!".

Azt hittem meghalok xDDDDD.
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1278 Dátum: 12 máj 28, 08:41:44 »

vérig sértette anyai nagymamám egyik nővérét. Imádok az ideges öregasszonyokon röhögni. Nevet

Én is imádok, tehát hogy hangzik teljes egészében ez a vérig sértegetős történet? Mosolyog
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1279 Dátum: 12 máj 28, 08:50:39 »

Á, azt én is tudni kívánom, mond el

S gman, te nem a liftektől félsz, hanem neked nagyon tetszik a lépcsőház építészeti stílusa. Hidd el én csak tudom nekem is az öngyilkos szintre kell felmásznom.
Naplózva

gman
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7507



« Válasz #1280 Dátum: 12 máj 28, 09:31:39 »

Á, csak egy hisztis vénasszonyról van szó, aki művirágokat készít és Ildikóm azt találta mondani, hogy az igazi szebb. Nevet

Shiro-sama, az öngyilkos szint szám szerint melyik szint? Nálunk a földrajzi intézet a nyolcadikon van, szóval oda minden nap fel kell másznom, de ott nincs midg szaabad terem, ezért mintenfele vannak órát a TK épületében, szóval kilómétereket kell gyalogolnom naponta. Mosolyog
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1281 Dátum: 12 máj 28, 13:50:16 »

Juhéjj megyek scone-t sütni ^^. (felrobbantom a konyhát...nem tudok sütni xDD. majd megetetem a csláddal, és ha biztonságos akkor én is eszek ^^)
Naplózva

Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1282 Dátum: 12 máj 28, 16:15:04 »

Én fantasztikus kiskukta vagyok, íme néhány remekművem; hopp, egy dunahullám: http://i47.tinypic.com/bhd53p.jpg
Borulékony mézeskalács házikó: http://i49.tinypic.com/20gjpma.jpg
Nikuci specialitásai: http://i50.tinypic.com/sfb3pt.jpg
Éééés ezeket pont nem én csináltam, de sok ilyet csináltam múlt nyáron Nevet http://i47.tinypic.com/wixdfc.jpg (hogy a dög vitte volna el az összeset )

Scone-ról még nem hallottam, de nagy bánatomra megnéztem róla pár képet gugliban. Bár ne tettem volna... :'( Most aztán takaríthatom fel a nyálamat a csempéről. Nevet
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1283 Dátum: 12 máj 28, 17:15:40 »

úgy nem illik belinkelni ilyen képeket, hogy azokat esetleg kolis ember is megláthassa akaratlanul xD márpedig én megláttam xDDD
még szerencse hogy hétvégén otthon voltam... éééés tartottunk egy 40est meg egy keresztelőt xD
most meg van nálam finom vishu leves *-* nyamiii
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #1284 Dátum: 12 máj 28, 17:59:14 »

Én fantasztikus kiskukta vagyok, íme néhány remekművem; hopp, egy dunahullám: http://i47.tinypic.com/bhd53p.jpg
Borulékony mézeskalács házikó: http://i49.tinypic.com/20gjpma.jpg
Nikuci specialitásai: http://i50.tinypic.com/sfb3pt.jpg
Éééés ezeket pont nem én csináltam, de sok ilyet csináltam múlt nyáron Nevet http://i47.tinypic.com/wixdfc.jpg (hogy a dög vitte volna el az összeset )

Scone-ról még nem hallottam, de nagy bánatomra megnéztem róla pár képet gugliban. Bár ne tettem volna... :'( Most aztán takaríthatom fel a nyálamat a csempéről. Nevet

Ahh jól néznek ki *.* Az is amit nem te csináltál meg az is amit igen Mosolyog Nekem is küldhettél volna gépen keresztül Mosolyog
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1285 Dátum: 12 máj 28, 19:27:39 »

Gépen keresztül nincs túl jó íze. Ruccanj le Debrecenbe, a Jégcsarnoknál várlak. Nevet

Noemimi, ne haragudj, szegény kolis nép eszembe se jutott, ó, én balga! ikszdé Pedig hallottam már szörnyű legendákat kínzó éhségetekről, mely folyamatosan gyötri szegény gyomraitokat. Nevet
Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #1286 Dátum: 12 máj 28, 19:52:40 »

Oké Nevet Jégcsarnok... Már korizhatnánk is ha ott vagyunk Mosolyog)
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #1287 Dátum: 12 máj 28, 19:57:57 »

Magában az épületben még életemben nem voltam, én csak az előtte levő játszóteret szoktam nyálcsorgatva bámulni, ahova, khm, elnézést a kifejezésért, de b*szott jó pasik járnak gyúrni. Ah, hát az... az jó! Nyelvesít
Egyébként csak egyszer jégkoriztam még, de mivel van egy felesleges csont a lábamon, amolyan csontkinövés, vagy mi a halál, a jégkorcsolya pont nyomta ezt a csontot, és utána rettenetesen bedagadt a lábam, nem volt kellemes se látványnak, se érzésnek. :S
De te nyugodtan korizhatsz, egy-egy kanyarban majd dobálom a szádba a muffinokat. ikszdé
Naplózva
Sasuke 97
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 191



« Válasz #1288 Dátum: 12 máj 28, 20:02:08 »

Hehe az viccesen nézne ki,a többiek szemében Mosolyog) egyébként a csontkinövés télleg nem lehet valami kellemes dolog :/ Még szerencse hogy ilyen problémáim nincsenek Nevet De az én allergiám sem valami jó főleg most... folyton viszket a szemem :/
Naplózva

\If you are a guild, take care of your friends. That is all I have to say.\- Natsu Dragneel
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #1289 Dátum: 12 máj 28, 20:38:35 »

Én is alergiás lehetek  valamire mert már jó ideje náthás vagyok de semmi sem történt pedig próbálok meggyógyulni. Esetleg nem lehet kideríteni valahogy?
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 84 85 [86] 87 88 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!