24 szep 23, 12:17:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1127427 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #975 Dátum: 12 máj 20, 13:21:45 »

SzG: Á jobban belegondolva már egyértelmű, hogy nem vagy eszméletednél. A kómának pont az a lényege, hogy amikor vki eszméletét veszti, akkor kómába eshet. Ilyenről amit mondtál már én is hallottam, de ez sztem csak ilyen tudatalatti dolog.

Orvosilag a kóma (görög elnevezése κῶμα koma, ami mély álmot jelent), olyan eszméletlen állapot, ami hat óránál tovább tart,[1][2][3][4][5][6] a paciens érzéketlen vagy inadekvátan reagál a fájdalom-, fény- és hangingerekre, hiányzik nála a normális alvás-ébrenlét váltakozása, és nem képes akaratlagos cselekvéseket elindítani.
Forrás: Wikipédia
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 20, 13:22:46 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #976 Dátum: 12 máj 20, 13:22:19 »

Gondolkodtam erről sokat, de arra jutottam, hogy hülyeség erről gondolkodni. Az életben semmi sem biztos, csak a halál, pont ez a szép benne. Egyszer mindenki meghal, senki sem kivétel. Aki azt hiszi, hogy ő igen, azzal a ténnyel meg is barátkozhat, hogy sok ezer más ember is ugyanezt gondolta.
Az ismeretlenen természeténél fogva nem lehet gondolkodni. Lehetetlenség, abszurd. Hogy gondolkodnál olyanon, ami nincs... a gondolkodás mindig múlt, mert az eddigi megélt tapasztalatainkat módosítjuk, vetítjük ki más formába. Ezt jelenti a jövőről való gondolkodás.
Talán egyetlen szabály van, ami szerint élek, ami minden nap eszembe jut, ami a következő: ha a következő pillanatban meg kéne halnom, akkor boldogan haljak meg. Mindig valósítsam meg önmagam, minden pillanatot teljes egészében éljek meg, legyen a most a tökéletes pillanat, mert sehol máshol nem található meg a boldogság, csak is a jelen pillanatban, ezért varázsoljuk szebbé a "mostot". Ezért tartom minden vágyat idiótaságnak, álomba tartanak minket, az éberség meghatározójának ellentétei. Soha nem jön el a mostnál tökéletesebb pillanat. Egyszerű, de még is elfelejtjük, szem elől tévesszük.
Tegnap ünnepeltük asszonnyal az első évfordulónkat. Mozi, vacsora, fagyizás, kávé, sütizés, koncert, egyszerűen kurva jó volt, elfáradtam rendesen. Ahogy a pénztárcám is...
Naplózva



Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #977 Dátum: 12 máj 20, 13:35:47 »

Pedig szegény mugen nagyon arra gyúr, hogy Immortal legyen, legalábbis eddig én ezt vettem ki a szavaiból. Mosolyog

Egyébként meg amíg a tudomány ilyen gyerekcipőben jár, amíg pislákoló lámpácskákkal tudjuk csak megvilágítani a világűrt, amíg el nem telik pár száz, talán ezer év, addig az embereknek szerintem is felesleges azon agyalni, mi lenne, ha örökké élhetnének, mert egyszerűen még megfoghatatlan a szó jelentése is. Addig se merülnek fel olyan problémák, hogy mit csináljak 1023455666 év múlva, mert nagyjából be lehet határolni a létezésünk idejét, és kihasználva maximálisan az időt, megtenni, amit csak emberileg lehetséges. Nem írom le ugyanazt, amit Stance, de úgy kb. én is így gondolom.

Amúgy meg az istenségek is valamennyi nép mitológiájában irigykednek a halandó emberekre, ezért avatkoztak bele állandóan az életükbe, játszottak velük, mert egyszerűen annyira dögunalmas volt a rohadt nagy halhatatlansági lét. Olyan, mint mikor az ember bolhákat táncoltat a cirkuszi porondon.
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #978 Dátum: 12 máj 20, 13:55:22 »

Nos drszabi ez egy régi cikk és ez néhány éve derült fény rá, hogy a kómás ember is érzékel.

Stance: teljesen egyet értek.

Nikuccia: Pár évvel ez előtt gondoltad volna, hogy lesz iPad?


« Utoljára szerkesztve: 12 máj 22, 16:49:39 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Pacee
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 247

Warning! This animal is dangerous!


WWW
« Válasz #979 Dátum: 12 máj 20, 18:00:48 »

Nah megjöttem Nevet Istenkirály volt az osztálykirándulás Nyelvesít majd írok beszámolót(ha érdekel valakit Nevet)
Naplózva

\\\"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását.\"\\
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #980 Dátum: 12 máj 20, 18:21:38 »

Természetesen érdekel valakit.

üdv: valaki  Faceg
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #981 Dátum: 12 máj 20, 18:29:10 »

Engem is érdekel! Mosolyog Hátha felvidítasz vele, rossz kedvem van. Szomorú És azt se tudom miért, csak úgy. Talán mert vasárnap este van. Nem szeretem a vasárnap estéket. Se a hétfőket.
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #982 Dátum: 12 máj 20, 18:33:46 »

Engem nagyon érdekel, kíváncsi vagyok hogy tetszett Visegrád.  Pirul

Beatreex, igyál egy kis kakaót. Nyelvesít Néha segít!

Stance, sosem értettem ezeket az évfordulókat. Meg hogy az emberek pontosan megjegyzik mikor jöttek össze, valaki órára, percre pontosan tudja. Számomra az ilyen sose volt fontos... valahogy. De jó, ha jó volt. ^.^
Naplózva


Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #983 Dátum: 12 máj 20, 18:37:42 »

Hát nemrég ettem csokipudingos palacsintát, szóval most nem igazán kívánom a kakaót. Nevet Habár most jutott eszembe, hogy hátha javítana valamit a hangulatomon az is, ha felkapcsolnám a villanyt, és nem csak üldögélnék itt a félhomályban.  Gondolkozik Nevet
Amúgy addig jó, amíg évfordulóról van szó. Egyszer mondta az egyik barátnőm, hogy mennek ünnepelni a pasijával. Kérdezem, mit? "Hát hogy másfél hónapja együtt vagyunk!" Nevet Oké, mondom...
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #984 Dátum: 12 máj 20, 18:39:47 »

Oh, én ennél jobbat is hallottam. Megünnepelték hogy egy egész hete együtt jártak. Durva mi?Nevet Ennek még kevesebb értelmét látom. -.-' Na de, ha valakinek csak két éjszakás kapcsolata van akkor megértem, hogy boldog ha valaki 1 hetet vagy 1 hónapot is kibír mellette.

Nos, igen, ha felkapcsolod a villanyt, az lehet segít. Bár ide még besüt a nap. Nyelvesít
Naplózva


Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #985 Dátum: 12 máj 20, 18:43:44 »

Remek, a következő lépés lassan az lesz, hogy megünneplik, hogy 2 órája együtt vannak. Nevet

Itt az a baj, hogy esténként a nap a ház másik oldaláról süt. Szomorú Ráadásul csak egy pici ablakom van. Az eredeti tervrajzokban két ablak volt a szobámba betervezve, de valami nagyokos kiszedette a tervekből.
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #986 Dátum: 12 máj 20, 18:49:04 »

Nekem egy elég nagy ablakom van, de vhogy még így se nagyon süt be ide a nap normálisan. Mármint sötét nincs =D vagyis a villanyt épp most kapcsoltam fel én is. Elvileg vmikor a délelőtti* órákban süt ide vmenyit a nap. Ez akkor van legjobban a hasznomra, mikor iskolában vagyok ebben az időben, vagy délben kelek. Ami elég sűrűn előfordul ikszdé

Szerk.: *Én meg azt írtam elsőre, hogy délutáni. Annak sok értelme lett volna.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 20, 18:50:54 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #987 Dátum: 12 máj 20, 18:51:09 »

Na én is felkapcsoltam a villanyt és függöny elhúzva.
Amerikába nagy divat az egyhetes évforduló(nálunk nincs más szó rá ikszdé ) Ott teljesen természetes sőt megünneplik a : másfél hetet, 2 hetet, 3 hetet, 4, hetet, 5 hetet, fél évet, évet...
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Morause
Vendég
« Válasz #988 Dátum: 12 máj 20, 18:51:27 »

Stance... a te hsz-ásaid után vmiért mindig filozofálni támad kedvem. Rengeteg érdekes dolgot tudsz írni - annak ellenére hogy ellenkezik a nézeteimmel - vagyis hogy jobban kifejtsem, akkor úgy mondanám hogy egy apró dologról olyan (saját) definíciót írsz hogy az eszméletlen.
Nem tudom hogy ez a te részedről jó vagy rossz, de én azt mondom hogy örülök vannak még ilyen emberek, és annak is örülök hogy fiatal korod ellenére foglalkoztat téged ez a "műfaj" már ha szabad így neveznem. Én is ilyen voltam, és vagyok a mai napig is... mellette foglalkoztat még más egyéb is de végülis az ilyesfajta gondolkozás az ami leköt az időm nagy részében!
Egyedül az ami bosszant az elmélkedésedben hogy nem mindig azt írod amit látni szeretnék. smirksweat

Amúgy a halál téma az az én kis történetemből nőtte ki magát, esetleg aki lusta vissza olvasni annak leírom hogy igen: a szombati lábműtétemből lett egy drukker csapat, akinek egy tagja felsorolta hogy halhatatlan stb. stb. ezért ha vkit zavar attól elnézést kérek! Lesütöttszemek
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #989 Dátum: 12 máj 20, 18:58:47 »

ikszdé Ezen a halhatatlanos izén szakadtam a röhögéstől. Nevet Mugen kiírhatnád titulusnak, hogy: a halhatatlan ember.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!