24 szep 23, 14:24:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 960
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Duma 9  (Megtekintve 1127593 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #945 Dátum: 12 máj 20, 10:13:13 »

Nem kötekedésnek, de mi az Tardis Doktoros játék?

(Egy pillanatra megállt bennem az ütő, mikor elkezdem keresni a kidolgozott fizikai kémia tételeim második felét és nem találtam. Aztán kiderült, hogy az elektrosztatika után írtam...)
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #946 Dátum: 12 máj 20, 10:14:30 »

Mindenki más ....
Én nem nagyon nyeltem le 10 évesen a figurákat,a kindertojas viszont igen Mosolyog
Inkább faragtam meg szereltem mar amit tudtam:)
Meg traktort vezettem:)
11evesen asszem , használtam lánctalpas markológépet és olyan nagy sárgát:))
Viszont másban nem voltam a toppon:))
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #947 Dátum: 12 máj 20, 10:24:21 »

Jó, csak az nonszensz egy picit nekem, hogy egy tíz éves mentális fejlettségi szintjén hogy jutott egyáltalán eszedbe a halál fogalma? Ez egy... annyira komplex és bonyolult dolog, hogy egyszerűen érthetetlen, miként jut oda egy kicsi gyerek, hogy ilyesmin filózzon. Nevet
Persze vannak kivételes emberek, de.....

Morita, a macskakínzás nálam is megvolt. xD Én úszni akartam megtanítani szegény cicát, aztán majdnem fulladásos halál lett a vége.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #948 Dátum: 12 máj 20, 10:32:32 »

A mi macskánk úszott magától. Egy csomószor ugrott bele anno a kádba. Aztán pedig csak annyit hallottunk, hogy a macska kornyikál majd csurom vizesen, de annál méltóságteljesebben végigsétált a nappalin...

A halál nekem olyan mint a végtelen... azt se tudom felfogni. Csak úgy tenni, mintha érteném. Van egy ilyen találós kérdés is, hogy "Ha van egy hoteled, amibe végtelen számú szoba van és mindegyik tele van, de érkezik egy vendég akinek mindenképp helyet kell adnod, akkor mit teszel?".

Mindenkit egyel magasabb sorszámú szobába költöztetsz.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 20, 10:35:12 írta Morita » Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #949 Dátum: 12 máj 20, 10:43:12 »

Ezt hallotam mar !

Nikuccia
Neem akkor fogtam fel csak kb onnantól kezdett kialakulni:)
De érteni nem erthetem mert nem tapasztaltam meg , 1 x fulladtam meg majdnem:)de nem haltam meg:)szal nem tudható
Csak azt hogy milyen lehet majdnem meghalni:)
De minek feljek a haláltól ?!mi értelme van?!

Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #950 Dátum: 12 máj 20, 10:49:06 »

A félelem a haláltól óvatosságot ad az életben. Mivel javarészt mind gyerekek vagyunk (gyakorlatilag), csak magunkért élünk. A társaság egyik felét még eltartják a szülei, mint pl engem, a másik fele pedig magát tartja el, ergo senki irányába nincs felelősségünk. És még van tető a saját fejünk felett, kaja a tányérunkban (és egy megfelelően gyors internetcsatlakozási lehetőség), addig nem érdekel minket semmi. Én legalábbis így látom...
Naplózva
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #951 Dátum: 12 máj 20, 10:55:42 »

Doktoros Tardisos játék az a Ki vagy Doki? nevű sorozatból jött mindig azt játszottuk, hogy egyikünk a Doktor Meg volt egy TARDIS(Time And Relative Dimension In Space)  http://hu.wikipedia.org/wiki/Ki_vagy,_Doki%3F
Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #952 Dátum: 12 máj 20, 11:00:53 »

Én 10 évesen még egész nap fociztam. ikszdé Jó is volt az. Nevet

mugen: A haláltól sztem azért érdemes félni, hmmm egy példát hoznék fel. ikszdé
Egy 1 éves kisgyerek, vagy akármennyi még nem fél a haláltól. Ezért olyan dolgokat is képes lenne félelem nélkül megcsinálni, amit egy idősebb már nem. Pl. egy ilyen kisgyerek simán beleugrana egy 2méteres medencébe, pedig nem tud úszni. De nem fél. Mivel még nem tanulta meg mi az.
Ha benned sem lenne semmi félelem, akkor akár most is simán belenyúlnál az áramba, mert nem félnél, hogy meghalsz.
De ha nem akarod kisérteni a sorsot az azt jelenti, hogy nem igazán szeretnél még kipurcanni.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #953 Dátum: 12 máj 20, 11:07:27 »

A tapasztalatlanságot azért ne keverjük össze a félelemmentességgel. Az egyéves gyereknek fogalma sincs róla, hogy mi az a medence, mi az, hogy úszni, és miért nem érdemes belemenni. Ösztönösen egyébként benne van, hogy nem érdemes, de a kíváncsisága általában felülírja ezt az érzést és akkor is kipróbálja. Érdekes dolog ez, lehet, hogy túl magasröptű ehhez a topichoz Mosolyog.
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #954 Dátum: 12 máj 20, 11:09:35 »

Köszönöm SzG a magyarázatot. Nem sok Dr. Who részhez volt eddig szerencsém. A barátom szereti és néha vele néztem egyet-egyet.

Én utálok majd minden labdajátékot. Sajnos annyi érzékem sincs hozzájuk, mint egy másnapos kecskének. Mivel nem volt benne sikerélményem, nem is tudtam megszeretni...
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #955 Dátum: 12 máj 20, 11:10:37 »

drszabi azért az más... egy kisgyerek nem gondolkodik racionálisan, nem a bátorság miatt teszi azt amit... hanem információ hiányában! Amiről tudja hogy rossz azt nem csinálja és ennyi... de egy felnőtt ember aki tudja mit szabad, mit nem az nem azt jelenti hogy fél. Csak minek tegyen kockázatot arra hogy fájdalmat okozzon magának., rosszabb esetben halált.

A félelem az olyan mint az izgalom... sok adrenalint szabadít fel a szervezetben. Mindenkibe van vmi iránt félelem, csak lehet mugen van olyan makker hogy idáig nem találta meg azt amitől megnöveli az adrenalin szintjét!
A haláltól meg fölösleges félni, egyszer így is úgy is utolér mindenkit a vég, ez pont annyira természetes mint megszületni, vagy élni.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 20, 11:12:35 írta Morause » Naplózva
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #956 Dátum: 12 máj 20, 11:59:29 »

A Discovery Science Morgen Freeman napot tart szerintem. Nevet Már nem tudom, hányadik A féreglyukon át részt adja le...
Naplózva
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #957 Dátum: 12 máj 20, 12:00:33 »

Régebben nehany dolog "fel nyomta "az adrenalinom:)
De amikor mar csak az izgalmas , hogy háztetőkön ugrálj ugy hogy nem tudod azt elbír e a tető meg át tudod e ugrani a szakadékot .....
És ebből alakult ki hogy csak a szinte halálos dolgok tudnak ilyen állapotot elohozni;)
Nem akarok meghalni ,legalábbis fölöslegesen nem Mosolyog
Tudom hogy ez nem tul jó ....
Egy dolog van amitől úgymond félek , az pedig az hogy elvesztem egy testrészem, ugy mar nem az igazi az élet Mosolyog


Hmmm
Atól h minden megvan nem hiszem , hogy biztonságban kell érezni magad.
Van aki pl mar szívesen túllépne azon hogy eltartsák.és menne egyedül Mosolyog

Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #958 Dátum: 12 máj 20, 12:04:21 »

Háát attól én is. Tudom, hogy azt mondják, hogy attól még van aki tud teljes életet élni....De nem tudom, én már nem szívesen élnék úgy, hogy hiányzik egy végtagom.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
SzG
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 931


TARDIS lovagja


WWW
« Válasz #959 Dátum: 12 máj 20, 12:05:38 »

Labdajátékokhoz én sem éretek. ikszdé

A hálál az a téma amiről nem lehet reálisan beszélni mert aki egyszer meghalt az nem tudja elmondani az élményét.  Kiüt Szeretnénk belenyugodni abba a ténybe, hogy meg fogunk halni de hiába. Nem tudunk. Ha megpróbáltok ezen elgondolkodni...  Angyal
Tényleg megmutatom:
-Gondolj arra, hogy nincs vallásod nem hiszel csak abban, hogy ha meghaltál nincs semmi.
-Gondolj arra, hogy nem vagy többé nem egy állapot ez hanem soha többé nem gondolkodsz, nincsenek érzéseid, nem kelsz fel többé.
Sikerült?
-Nem tudtam elképzelni.

Ez természetes, hogy az emberbe van kódolva mint valami hekkelés. Nem tudod megnyitni a fájlt. Erre több magyarázat van pl az, hogy Isten kódolta az emberbe, hogy ilyen még az eszébe se jusson. Tehát ez egy ismeretlen téma de engem mindig is kirázott  a hideg a haláltól.

mugen, drszabi: ez is természetes mindenki fél attól, hogy elveszti valamelyik testrészét.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 20, 12:07:16 írta SzG » Naplózva

The angels are coming for you, but listen, your life could depend on this: don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. They are fast, faster than you could believe. Don't turn your back, don't look away, and *don't blink*! Good luck.
Oldalak: 1 ... 62 63 [64] 65 66 ... 960
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!