24 jún 15, 07:59:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Uchiha Madara  (Megtekintve 41807 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sorrow
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 315



« Válasz #75 Dátum: 12 júl 31, 11:37:38 »

akkor még egy pecsét cserével újra kabuto játéka lehet (persze ha sikerülne neki egyáltalán 5m-nél közelebb mennie hozzá)....
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (magasabb volt, mint 200 képpont, pontosan 517), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #76 Dátum: 12 okt 13, 16:41:46 »

akkor még egy pecsét cserével újra kabuto játéka lehet (persze ha sikerülne neki egyáltalán 5m-nél közelebb mennie hozzá)....
előbb Kabutónak fel kéne kelnie a téli álmából...amire szerintem már nem fog sor kerülni, egyébként Madarához szerintem senki nem tud hozzáérni, főleg h most már nála van ez a legyező is vagy mi  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 13, 16:42:55 írta LIPI9292 » Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #77 Dátum: 12 okt 13, 17:00:56 »

Idézet
egyébként Madarához szerintem senki nem tud hozzáérni, főleg h most már nála van ez a legyező is vagy mi  smirksweat

Hát igen, túl nagy erőt képvisel madara ezzel a három úttal főleg úgy, hogy abból kettő kb. saját magához tartozik (uchiha dns és sharingan továbbfejlesztve rinneganná) harmadikat pedig magas szinten használja. Épp azon gondolkozom, hogy rikodou meg madara között mennyi lehet a különbség hisz rikodou a hat út bölcse ezekszerint mind a hat útat magas szinten bírta használni míg madara 3at, maradék három is szerintem hasonló erőt képvisel. Szerintem Rikodou Sennin (amikor nincs benne a juuby chakrája) és Madara között annyi lehet az erőkülönbség mint FMS-es Sasuke és Végzetvölgyi Sasuke között.
Naplózva
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #78 Dátum: 12 okt 13, 17:09:45 »

Ezek után nagyon kíváncsi vagyok, h mi lehet Madara gyenge pontja, mivel maga Kishi mondta egy interjúban, h mindenkinek van, még Madarának Pojén szóval kíváncsi vagyok mi lehet neki...nektek van tippetek ?  Mosolyog
Naplózva
Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #79 Dátum: 12 okt 13, 17:11:32 »

Idézet
szóval kíváncsi vagyok mi lehet neki...nektek van tippetek ?  Mosolyog

Szerintem sasuke ikszdé majd meglátja, hogy van egy fiatal tehetséges uchiha aki leakar mindenkit igázni és majd megtér és elmegy madara a mennyországba:D valami hasonló lehet. Nem hinném, hogy olyan gyenge pontja lenne, hogy jutsuval megölik. Max. a lelkére hatnak szerintem hisz erőbe nem tudják elverni jelenleg.
Naplózva
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #80 Dátum: 12 okt 13, 17:16:49 »

Idézet
szóval kíváncsi vagyok mi lehet neki...nektek van tippetek ?  Mosolyog

Szerintem sasuke ikszdé majd meglátja, hogy van egy fiatal tehetséges uchiha aki leakar mindenkit igázni és majd megtér és elmegy madara a mennyországba:D valami hasonló lehet. Nem hinném, hogy olyan gyenge pontja lenne, hogy jutsuval megölik. Max. a lelkére hatnak szerintem hisz erőbe nem tudják elverni jelenleg.
Hát jutsuval semmikép sem tudnák megölni hisz halhatatlan és h őszinte legyek lepecsételni se, mivel jelenleg narutóék bandájában ( már akik per piilanat állnak szemben Madarával ) egyik sem pecsételő, szóval... Kúl ami meg a lelkét illeti, szerintem az nincs is neki  ikszdé
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #81 Dátum: 12 okt 13, 17:38:33 »

Azért erre ne fogadjál, hogy nincs köztük olyan aki tud pecsételni. Kakashi és Bee biztos tud, hiszen pecsételtek már. Kakashi Sasuke átokpecsétjét pecsételte, míg Bee nemrégen a jinchurikiket akarta klónokkal pecsételni. Tehát ketten is vannak akik képesek rá. Az más kérdés, hogy Madarát nem olyan könnyű belezárni egy pecsétbe. Jelenleg nincs senki aki képes lenne felvenni a harcot ebben az állapotában. Naruto sem, még ha a teljes haderő támogatná helyben akkor sem. Ez addig így is lesz amíg nem lesz képes megszerezni a teljes bijuu állapotot mind a 10 farokkal.
Naplózva
LIPI9292
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 39

A Hokage cím nem csak egy vacak titulus...


« Válasz #82 Dátum: 12 okt 13, 17:42:08 »

Azért erre ne fogadjál, hogy nincs köztük olyan aki tud pecsételni. Kakashi és Bee biztos tud, hiszen pecsételtek már. Kakashi Sasuke átokpecsétjét pecsételte, míg Bee nemrégen a jinchurikiket akarta klónokkal pecsételni. Tehát ketten is vannak akik képesek rá. Az más kérdés, hogy Madarát nem olyan könnyű belezárni egy pecsétbe. Jelenleg nincs senki aki képes lenne felvenni a harcot ebben az állapotában. Naruto sem, még ha a teljes haderő támogatná helyben akkor sem. Ez addig így is lesz amíg nem lesz képes megszerezni a teljes bijuu állapotot mind a 10 farokkal.
És erre te látsz esélyt ? mármint, h naruto képes lesz egy ekkora erőt birtokolni vagy megszerezni, és még kitudja madarának még milyen rejtett képességei vannak, mert szerintem még nem mindent láttunk tőle...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #83 Dátum: 12 okt 13, 17:55:28 »

Én erre nem esélyt látok. Szerintem így fog történni a dolog mert éppen, hogy mást nem tudok elképzelni. Madara véleményem szerint irreális és éppen ezért számomra nevetséges erőt kapott. Amit eddig láttunk tőle már teljesen elkellet volna pusztítana mindent és mindenkit amit akart. Például a halhatatlanság és a végtelen chakra által. Csinálhat x klónt amelyek tudják használni a Susanooját és minden képességét. Nem probléma mert a chakrája nem fogy mert a végtelennek a fele, harmada, stb. is végtelen. Ha úgy gondolják a végtelent, hogy valójában nem végtelen csak nagyon gyorsan töltődik vissza a chakra akkor is majdnem ott vagyunk. Ezzel a végtelennel szerintem óriási butaságot csinált Kishimoto már csak azért is mert Madara védelmét és technikáit látva mindent elsöpörhet úgy, hogy hozzá sem lehet érni. Így csak két lehetőség maradt szerintem, az pedig a 10 farkú Naruto vagy pedig valamilyen egyszerű trükk amitől simán hanyatt esünk.
Naplózva
Uchiha_Obito
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 65



« Válasz #84 Dátum: 12 okt 25, 13:09:13 »

Hogyan szerzi meg a 10 farkú erejét?

Én is inkább abban látom a gyenge pontot, hogy a lelkére hatnak majd valahogy, de nem hiszem, hogy Sasuke lenne a kulcs.. pont hogy inkább Naruto és a bijuuk..
Valamilyen módon Rikudo sennin meg kell hogy jelenjen.. emlék kép vagy csak egy jelenés formában ahogy Madara Naruto szemébe néz és feloldja az átkot ami a két fiát megbélyegezte.. felszabadítva ezzel az Uchihákat..

Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #85 Dátum: 12 okt 26, 21:49:20 »

A gyengepontja, hogy önző mint a dög, így nincsenek kapcsolatai, erre pedig még ráerősít egy kicsit, hogy Hashimara eszméi miatt szinte mindenki ellene van.
Tehát ha tobi véletlen ellene fordulna(ami nem lenne meglepő a fentiek miatt, pl elég fura, hogy nem élesztette fel), akkor van az az érzésem, hogy neki csúnyán meszeltek!  :")

Naplózva

Tomimaru-sama
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 339



« Válasz #86 Dátum: 12 nov 03, 12:57:48 »

Ezek után nagyon kíváncsi vagyok, h mi lehet Madara gyenge pontja, mivel maga Kishi mondta egy interjúban, h mindenkinek van, még Madarának Pojén szóval kíváncsi vagyok mi lehet neki...nektek van tippetek ?  Mosolyog

Tudom, kicsit olyan, mint Palpatine esete Darth Vaderrel, de szerintem Madara gyenge pontja Obito. Madara gyakorlatilag bármire képes, de Jikukan (tér-idő) jutsut még nem láttunk tőle. Abban az esetben, ha Obito valamiért Madara ellen fordulna (pl. Naruto rádöbbenti, hogy rossz úton jár), beszippantja a saját dimenziójába, majd elpusztítja a saját megmaradt Sharinganját, nem biztos, hogy Madara valaha is kiszabadulna. Egy másik forgatókönyv, hogy Obito azért szippantja be Madarát, hogy megvédje egy támadástól, de még mielőtt ki tudná engedni, valaki megöli Obitot.
Ez szerintem egyúttal Madarának is méltó büntetés lenne. Örök élet, halhatatlan test egy lakatlan dimenzióban.
Naplózva

Tomi is a good boy.
naruto-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 109


Főcickány :D


WWW
« Válasz #87 Dátum: 12 nov 20, 22:50:10 »

Madara-tól azért nem láttunk eddig tér-idő Jutsut használni mert nem is volt rá szüksége amúgysem Mosolyog "elvileg" a mangekyou sharinganjának a képessége az idő vissza forgatása (nem nagy távolságokra gondolok csak percek maximum)  hogy elkerülhessen 1 támadást amit bekapott utána tudni fogja már honnan jött. Érthető hogy eddig nem is láttuk hogy használja mivel halhatatlan jelenleg és chakrája sem fogy el mi szüksége lenne erre a technikára? Nevet  Konkrétan semmi mert még nem tudtak neki ártani sem senki sincs jelenleg 1 szinten vele.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #88 Dátum: 12 nov 21, 08:17:25 »

Madara-tól ..."elvileg" a mangekyou sharinganjának a képessége az idő vissza forgatása (nem nagy távolságokra gondolok csak percek maximum)  hogy elkerülhessen 1 támadást amit bekapott utána tudni fogja már honnan jött. ...

Ez az infó honnan van? o.O Tudsz linkelni egy mangaoldalt? Mert én totál elsiklottam felette (ami nem valószínű ikszdé).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #89 Dátum: 12 nov 21, 09:27:31 »

Valószínű a videóból, amit a Generationba raktak bele. De azt sem idővisszaforgatásnak mondanám, hanem csak valahogy jelezték a Sharingan mozdulat-előrelátását. Félek Madara EMS-e rejtély marad. Szomorú
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!