24 ápr 28, 21:47:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail 3. OVA (Megjelenés: 2012.02.17.)  (Megtekintve 12460 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #15 Dátum: 12 máj 29, 19:23:45 »

Na csak most jutottam el odáig, hogy megnézzem angol felirattal. Nevet Vigyázat Spoiler!

Valamiért a Lucy-s részek anyira nem tetszettek, talán azért mert ő valahogy nem illet abba a korba. Viszont a többiek részei annál jobbak voltak. Az elején amikor Natsu és Gray nézik, ahogy a fiatal Erza könnyedén elveri egyszerre kettejüket, ahogy letörnek majd ráförmednek Erzára, hogy mit tett velük. ikszdé Utána jön a kedvenc részem az egész Ovában, amikor Erza meghatótva elpirul és mondja, hogy mit fog a fiatalkori önmaga mondani: "Get up. Stand up." Natsu és Gray is pirulva figyel, Pirul erre Erza felrúgja őket az égbe. ikszdé Erre mondják, hogy asz idő megszépíti az emlékeket. Hümm-hümm Utána Erza beszélgetése a kicsi énjével is megható volt. Utána meg egyszerre 2 Natsu-Gray bunyó menő volt. Kúl Happy jól mondja, hogy nem változtak semmit.
Na de nem írom le a teljes Ovát.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #16 Dátum: 12 máj 29, 20:28:52 »

Mostanában én is meglestem angol felirattal és megfogalmazódott bennem egy érdekes felvetés:
Mitől is mozgott Erza macskafarka összevissza, szabadon, amikor olvasta a könyvet? Amúgy nagyon bírtam amikor mondta, hogy Miáú  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 29, 20:29:50 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #17 Dátum: 12 nov 24, 09:59:42 »

Ezt lefordítjátok valamikor még chakra?
Naplózva
Oldalak: 1 [2]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!