24 ápr 28, 21:32:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail 3. OVA (Megjelenés: 2012.02.17.)  (Megtekintve 12459 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Dátum: 12 feb 19, 17:55:17 »

Fairy Tail 3. OVA - Memeory Days

A RAW online megnézhető: http://naruto-kun.hu/news.php?readmore=1892

« Utoljára szerkesztve: 12 feb 20, 00:30:54 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1 Dátum: 12 feb 19, 19:12:13 »

Ejha erről még nem is hallottam. Van valami trailer már róla? Vagy lehet tudni kb miről fog szólni?
Naplózva


Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2 Dátum: 12 feb 19, 19:20:14 »

Letöltöttem szerintem a legelső változatot az OVAból, ami kemény 75 mb és .flv kiterjesztésű( OMG)

Azért holnap vagy még ma este végignézem mert hiába a rossz minőség a másik 2 OVat is megnéztem 0 tudással és egész sok minden leesett azért, bár tudtam hogy manga specialt dolgozott fel a másik 2 így volt mire építenem  smirksweat

Amit láttam azt spoilerként írom:

Natsu, Lucy, Gray, Erza és Happy a könyvtárban kutakodik amikor Lucy észrevesz Natsu nyakán egy sebet. Gondolom megkérdezi honnan van a seb, erre Natsu valamitől megijed és összekuporodik. Ezután Lucy leesik a könyvtár létrájáról és mikor földet ér a többieken akik próbálják elkapni leesik egy könyv ami kinyílik és a múltba küldi őket és mindenki találkozik gyerekkori önmagával. Natsu és Gray felháborodva nézi végig hogyan verte őket össze a gyerekkori Erza, Erza persze csak ámul, hogy milyen talpraesett volt már akkor is Nevet   Itt pörgettem és láttam ,hogy Lucy is valahogy találkozik a gyerekkori önmagával,megmenti  majd a gyerekkori önmaga meglátja a felnőtt Lucy kezén a FT szimbólumát és megtetszik neki.................Ennyit láttam dióhéjban szóval érdemes várni egy jobb kiadásravagy lehet megnézni eredtibe  Pojén

Na még ma sikerült végignéznem és azt kell mondjam megérte, nem voltak akkora poénhegyek mint mondjuk az előzőben de ez nem is arra ment ki. Nagyon hangulatos volt és az szerintem többet ér mint az ész nélküli ökörködés. A csúcspont: Gray és Natsu nézik ahogy kis Gray és kis Natsu verekszik a tó partján mire ők is elkezdenek verekedni szinkronban. Ez a jelenet annyira FT feelinges volt hogy csak na  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 19, 23:45:03 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #3 Dátum: 12 feb 19, 19:36:29 »

Hmm.. érdekesnek hangzik Nevet
Megmagyarázza, hogy Lucy-nak, miért tetszett meg a Ft Mosolyog
Remélem mihamarabb lesz min. egy 480p-s mkv változat, na meg persze magyar felirat a naruto-kun által Nevet
Naplózva

Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #4 Dátum: 12 feb 19, 20:59:14 »

Aki nem bírja ki itt a torrent letöltési lehetőség Mosolyog

http://www.nyaa.eu/?page=download&tid=288584

Megnéztem a minőséget: szintén flv minőség

végig néztem és úgy szakadtam a röhögéstől, hogy semmi felirat nem volt hozzá, de magába a jelenetek is nagyon kifejezők voltak:D egyszerűen fantasztikus:)
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 19, 23:07:26 írta Yumi-neechan » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5 Dátum: 12 feb 20, 00:31:01 »

A RAW online megnézhető: http://naruto-kun.hu/news.php?readmore=1892
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #6 Dátum: 12 feb 20, 10:08:30 »

Amúgy a végén nem azt írja ki ugye, hogy to be continued csak japánul:P Mert ahogy ennek vége simán lehet folytatni egy 4. ova-ban csak most a kicsik mennek előre az időben Nevet Amúgy az elején natsu hogy stíröli már lucy bugyiját amíg az fent van a létrán.. Nyelvesít
Naplózva
HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #7 Dátum: 12 feb 20, 15:56:07 »

szerintem az csak annyi lehetett, hogy így került a könyv a céhbe Nevet paradox  ikszdé nekem is nagyon tetszett, és érdekes nézett ki a fekete hajú és szőke Gray! de azért vagányak voltak, nah meg Happy  Nyelvesít
bár nem teljesen értettem a sebet Natsu nyakán, mitől lett vágás? ilyen élesek a körmei?
Naplózva

Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #8 Dátum: 12 feb 20, 16:44:41 »

Amúgy a végén nem azt írja ki ugye, hogy to be continued csak japánul:P Mert ahogy ennek vége simán lehet folytatni egy 4. ova-ban csak most a kicsik mennek előre az időben Nevet Amúgy az elején natsu hogy stíröli már lucy bugyiját amíg az fent van a létrán.. Nyelvesít

Nem tudom, hogy az oshimai-t hogyan fordítanám le itt Nyelvesít . De az a befejezést jelenti.
Imádom az ilyen részeket, főleg, ha Erza és Lucy ilyen ruhákat kap ! Nevet Happy ahogy figyelte a  kicsi és nagy Natsu vs Gray párharcot, hááát Nevet Happy a favorit na Mosolyog
Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #9 Dátum: 12 feb 20, 18:56:53 »

Aranyos kis OVA volt, valahogy hozták a formát és most már azt is tudjuk, hogy az a könyv hogyan is került az FT könyvtárába. Lehetne még egy pár ilyen rész valamikor. x)
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #10 Dátum: 12 feb 22, 21:42:06 »

MOST MÁR MINDENT ÉRTEK!!! bow
A fairy tail-el kapcsolatos kérdéseim felére választ kaptam. Nevet
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #11 Dátum: 12 feb 23, 18:31:39 »

Na ez tetszett csak kár hogy ilyen rövid volt Szomorú.
Naplózva
Fonix
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 21


« Válasz #12 Dátum: 12 feb 27, 18:48:05 »

Sziasztok
Nem tudom találtok e már videót a lefordításhoz,ha nem akkor szerintem itt van egy:http://www.animetake.com/fairy-tail-ova-3/
Naplózva
junpet
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13



WWW
« Válasz #13 Dátum: 12 márc 20, 17:56:26 »

Mikor varhato magyar felirat a 3. OVA-hoz?
Naplózva

MarcikaXD
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 10


« Válasz #14 Dátum: 12 ápr 24, 14:22:05 »

hát igen, már elég régre ígérték... kijöhetne hamarost... szerintem minden Fairy fan örülne neki!
Naplózva
Oldalak: [1] 2
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!