24 szep 27, 22:28:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 784773 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6315 Dátum: 13 jan 29, 19:48:46 »

Jaj, anya, muszáj volt megmutatni a gyerekkori képeim? Ohh My God Ráadásul zöld se vagyok rajtuk. Micsoda szégyen. :c

Egyébként nem tudom, miket gondolsz. Eltiltani előled??:O Hát, csupán annyi történt hogy... öhm.. izéééé. xD Na szóval, a nagyobbik leánykám eladósorba kerül lassan, és most nagyon óvom őt, még jobban, mint ahogy én voltam anno (pedig azt nehezen lehet ám felülmúlni Nyelvesít ), a kisebbik pára pedig épp most vizsgázik a sárkányok neveléséből, hamarosan meg a fekete mágiákból.. Szegénykém folyton csak tanul és gyakorol.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #6316 Dátum: 13 jan 29, 19:58:53 »

Okos lesz! Nevet

Hmm..Sabaku-san? Neeem .____- Megesz ha rosszat csinálok :c(Meg amúgy is) Amúgy, most, hogy a lányod férjhez fog menni, (Hanii) így felszerződtetem őt hogy legyen a trénerem. Ugye lehet? Nem hiszem:/ Hát akkor kihagyom.

Enyhe Skizofrénia , egy kicsit jobbik, egy kicsit bal..Hát istenem, mindenkinek vannak hibái!

Sabaku-san! Kikérem magamnak, enyhe csak enyhe elmezavarral küzdök. Teljesen normális lakos vagyok ·^·
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6317 Dátum: 13 jan 29, 20:43:52 »

Ritli-hime: Hát ebben sajnos igazad van. A gyerekem mind semmirevaló fórumozók, már nem is tagadom inkább. Az egyik kibannoltatta magát, de legalább az előtte csinált egy nagy műsort. ikszdé
A másik kettő évente 1-szer beír ide véletlenül. Tiszta szégyen. Jobban járnék ha bezárnám őket a feleségem mintájára egy toronyba, internet elérhetőség nélkül.

Sabaku: Örülök, hogy a szolgálatára lehettem a topicnak. Ha legközelebb bármikor kihal, csak el kell kezdened gúnyolódni velem, és problem solved. x)


Nem tudok még másfél sort írni, remélem meglátod ikszdé AYASE FIAM VOLT AZ. Bár innen nem biztos, hogy minden kiderül modi figyelmeztetéseket is olvasd hozzá xD
*Amúgy másfél sor lett, lol. xDD*
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 29, 21:15:36 írta drszabi » Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #6318 Dátum: 13 jan 29, 20:47:58 »

Az úgy jó családi körülmény xd Hát igen, Szabi2, ha netán senki nem írna ide, majd rajtad fogunk gúnyolódni( Logika Lvl Szabi2!!!)  NA , linkeljetek, had olvassam el xd Habár , inkább vissza keresem. MElyik gyermeked bannoltatta ki magát?
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6319 Dátum: 13 jan 29, 23:02:32 »

Bocsánatodért esedezem apám. Mostanság nem nagyon jelentkeztem...
Nagymama sütiei csodásak. Imádom őket Nevet
Kedves pokemonom. Meg kell tanulnod, hogy viselkedj a család többi tagjával. Nem elég ám, hogy elém hozd a reggeli Alvilági Magazint és a Démoni Hetilapot, hanem be kell tartani bizonyos szabályokat:
1. A család tagjaival tisztelettel bánunk!
2. A többi pettel csak az én beleegyezésemmel játszhatsz!
3. A palotán kívül végzed a dolgod!
4. Amíg nem neveltelek házörzővé, a palotát csak velem hagyhatod el!
5. Nagyi sütieiből lopni tilos!
6. Tilos rágni a berendezési tárgyakat!
7. A vulkánwelnes tiltott terület petek számára!

Ha ezeket betartod és rendesen tanulsz jó dolgod lesz. Mosolyog
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6320 Dátum: 13 jan 30, 18:17:13 »

Jaj, anya, muszáj volt megmutatni a gyerekkori képeim? Ohh My God Ráadásul zöld se vagyok rajtuk. Micsoda szégyen. :c

Egyébként nem tudom, miket gondolsz. Eltiltani előled??:O Hát, csupán annyi történt hogy...
Igen ééés... igen.

Nem kell a kifogás! Tudom, hogy valami összeesküvés van a háttérben Figyelmeztetés Sír

Ritli-hime: Hát ebben sajnos igazad van. A gyerekem mind semmirevaló fórumozók, már nem is tagadom inkább. Az egyik kibannoltatta magát, de legalább az előtte csinált egy nagy műsort. ikszdé
A másik kettő évente 1-szer beír ide véletlenül. Tiszta szégyen. Jobban járnék ha bezárnám őket a feleségem mintájára egy toronyba, internet elérhetőség nélkül.
Minek zárod őket toronyba? Nem az a baj, hogy túl sokat nyüzsögnek hanem, hogy túl keveset. Nevet Bár ki tudja... a te gyerekeid, lehet jobb ha nem szólalnak meg. ikszdé

Na de tessék itt az egyik. Ezer éve nem láttuk, most meg idejön és szabályozza szegény Kiri-chant aki eddig magányban élt... Ejj...
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6321 Dátum: 13 jan 30, 18:27:31 »

Csak le kellett szidnom, és már itt is termett. Vajon Ayaséval is összejön ez? ikszdé Egyébként semmi baj lányom, ha nem érsz rá, hát nem.
Idézet
Minek zárod őket toronyba? Nem az a baj, hogy túl sokat nyüzsögnek hanem, hogy túl keveset.  Bár ki tudja... a te gyerekeid, lehet jobb ha nem szólalnak meg.

Ez nem volt szép. xD Egyébként azért, hogy megbüntessem őket,  vagy nem tudom. x) Hátha jön egy lovag, megmenti és aztán aktívabbak lesznek.

Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Kirito
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 138

Dead


« Válasz #6322 Dátum: 13 jan 30, 21:26:17 »

Igen is Lina-senpai, csak ma ne verjen meg amikor részegen jön haza!  :'( Nevet xdddd  Különben jó, betartom én, nem szeretnék Sabaku-sannal, és Ritli-samával szembeszállni Szomorú Kevés hozzá egy pokemon.
Naplózva


Gazdám: Lina Lisana (Én a hű pokemon) Mesterem: Hiname Shion
Petem:(Csincsillám)  dreamfolow Akinek a második leghűbb társa vagyok: Hidetada

Járd végig az utam. Botladozz mindenhol ahol én. Utána ítélkezhetsz felettem. És kész:) "Sírj. Könyörögj. De nem érdekel, véged"!
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6323 Dátum: 13 jan 30, 21:58:29 »

Egy egyszerű kérdésre kaphatnék választ?Ide nem csak azok a tagok írhatnak akik családtagok,azaz fel vannak véve a családfába?
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 30, 21:59:06 írta mugen » Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6324 Dátum: 13 jan 30, 22:16:37 »

Hát nem fogunk senkit elzavarni, meg kitiltani, csak mert nem talált még helyet magának a családban. Nyelvesít
A családfa meg jelenleg nem napra kész, lusta vagyok megcsinálni. :/

Ez nem volt szép. xD
That's my job. Kúl
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
mugen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1070


gentlenazi


« Válasz #6325 Dátum: 13 jan 30, 22:52:16 »

Ó,világos .[Csak azért érdekelt ,mert volt valamikor(nem rég),hogy valaki felvetette,hogy uj emberek a családban vannak ,de jeleztek neked ,és erről jutott eszembe,hogy megkérdezem]
Koszi
Naplózva

Pet:Hiname(harap,de már szobatiszta)

Olyan nincs,hogy olyan nincs!

Élj úgy,hogy a papnak minnél kevesebbet keljen hazudnia a temetéseden!

"Nemzetünk szolgálatában meghalni lehet,de elfáradni soha!"
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6326 Dátum: 13 jan 30, 23:00:52 »

Nagymami, már épp ideje volt, hogy foglalkozzak a pokemonommal Mosolyog Ez csak egy-két alap volt, most jön a tanítgatás Mosolyog
Először fejlesszük a kreativitásodat. Beteszem ezt a finom husit ebbe a trükkös dobozba. Az a feladatod, hogy a szobámban található eszközök segítségével megszerezd, ha kész jutalomból elmegyünk a kedvenc helyedre, egész napra piknikezni, már ha anyuék megengedik kacsint
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6327 Dátum: 13 jan 30, 23:33:20 »

Nézd anyám, csak be kellett néznünk és hogy fellendült a topic. Nevet Ügyik vagyunk, bár te jobban aktivizáltad magad megint ide, mint én, de meg volt az alap.

Ha akarod én járok a kedvedben. ^^ Mondjuk csinálhatnék neked egy kis rostonsült hippit bazsalikommal. Nevet Vagy egy forrócsokit tejszínhabbal és mályvacukival. Szeretet
Uhhh ennek nagyon nagyon örülnék. A mályvacukrot viszem én, kaptam ajándékba pont nem rég.  Be van tépve
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6328 Dátum: 13 jan 30, 23:47:20 »

Úúúú mályvacukor, imádom. *-*
De azért jobban örülsz a hippinek igaz? :3 Tudomééén. Mosolyog

Jaja, bár azért kicsit még kevesen vagyunk, előmászhatna még 1-2 tag. Nevet Vagy aktivizálhatnák kicsit jobban magukat akik itt vannak. Pojén
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6329 Dátum: 13 jan 30, 23:52:53 »

Ooooh majd küldök postán, a meleg kakaóval együtt!
Túl jól ismersz, bár ezt sose tagadtam, azok a hippik, mennyeiek, főleg ahogy te csinálod őket...  Be van tépve Megéheztem, ez nem ér...

Hm.. szólj Sevanak, a többieknek meg kör Emailt írunk hogy tolják ide a kedves hátsójukat. Nevet Bár ahogy látják hogy nő az oldal szám lehet bekukkantanak és beköszönnek. Tudod a remény hal meg utoljára, vagy mi. Nevet
Naplózva


Oldalak: 1 ... 420 421 [422] 423 424 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!