24 szep 27, 22:28:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 407 408 [409] 410 411 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 784772 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6120 Dátum: 12 okt 06, 18:35:35 »

A mágia mén nem megy annyira, de a pusztító és kajával kapcsolatosak jönnek be leginkább.
Akkor biztos imádnád a mérgező sütimet. Pirul Pusztító és kaja. Nevet
Amúgy jó korcs egy família lett a mienk. ikszdé 2 démon leszármazottja lett egy sonkagoblin, egy nimfa, egy perverz angyal (wtf xD), egy beházasult namek meg egy fényhozó (ki/mi maradt ki? Nevet). Egyetlen értelmes örökösöm Mini és Saba-chin. :/ Hozzatok már létre értelmes kölyköket, hogy legyen ki több1000 év múlva örökölheti majd a démoni trónt. Nevet

De hiszen, csak most tűnt fel. Elvis-kun? Mondjuk jobb, mint a borz. ikszdé
Miért már borz is vagy? :O Torzonborz, torko... >.<#

Ja Lina, most hogy végre ideértél (jó sokááááig tartott) csinálunk valamit. ikszdé Majd még kitalálom mit mert most nincs időm... Nevet

Heo mit akarsz te a mi sufninkban? O_o
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6121 Dátum: 12 okt 06, 18:55:12 »

Szolgák, több szoba? Mikor lett nektek is kastélyotok? Miről maradtam én le?

Mitől is hunyt el az a harmadik gyermek?  Gondolkozik Valahogy nem rémlik, hogy ez ki lett volna fejtve. Vagy ez még mindig a több személyiségben is kibontakozó leányotok lenne? Mesélj nekem kis tanítványom!

Őőő hát xD Miért egy szobába kéne zsúfolódnunk, vagy mi? ikszdé  egy kettő
Már elég régóta megvan egyébként. És szolga például: http://zfanpage.uw.hu/szereplok/bscap306.jpg ikszdé Remélem tetszik, Adri, Bogi. x)
De egyébként van több is.

Hát.. ha Ayaséra gondolsz, akkor igen. De ő fiú volt. ikszdé Halála oka: párbajra hívta Aes-t, és veszített. xD De hősi halált halt.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6122 Dátum: 12 okt 06, 20:03:47 »

És sztárvendég gyanánt Saphit ajánlom. Mellé pedig rögtön Aest is. Nevet



Szerintem ők csak akkor jönnének, ha egy lovas farmmal egybekötött vizslás tanyára mennénk ahol rengeteg macska van. ikszdé



Mivel fehér angyal vagyok, így még a sötétek közül is kakukktojásként vagyok számon tartva.

Angyal? Itt én vagyok az egyetlen angyal. Lesütöttszemek Bár nem nagyon szoktam leereszkedni halandók közé.
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6123 Dátum: 12 okt 06, 20:31:42 »

Az első hozzászólás szerint nem te vagy az egyetlen angyal. Nevet Hiei igaz, hogy bukott angyal, de Adri a leszármazottja, és különleges módon ő nem bukottként született, de perverz. ikszdé
Egyébként az avája is mutatja, amin szárnyai vannak. Mármint a perverz részt azt nem mutatja nyilván. ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6124 Dátum: 12 okt 07, 07:30:40 »

Jó nagyi csináljunk valami jót Nevet Mondjuk mutasd meg azt a mérgező süti varázslatot.
Apa azt a szolgát biztos nem hívtuk be... Technikai KO
Ha Aes bácsinak macskák kellenek, hogy eljöjjön akkor szerzünk neki jó sok macsekot, hogy minden napra jusson egy Pojén
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6125 Dátum: 12 okt 07, 10:02:31 »

...fényhozó...

Miért már borz is vagy? :O Torzonborz, torko... >.<#

Heo mit akarsz te a mi sufninkban? O_o
Khm, hajnal, khm...

Nem, még mindig nem én vagyok a bátyád, sőt valamikor még te voltál az én nee-chanom, Ritli-sama.  Pirul

Minagi, Kaposvárra természetesen, hova máshova. Nevet Jöhet más is, bezsúfollak titeket a sufniba ha házra nincs pénz ikszdé
Ritli vigyázz, mert a szavadon foglak. Nevet
Heo, csak nyugodtan. Nevet
Íme a sufnis rejtély megoldása. Ez van, ha minden hsz-t elolvas az ember.  Hümm-hümm

Szerintem ők csak akkor jönnének, ha egy lovas farmmal egybekötött vizslás tanyára mennénk ahol rengeteg macska van. ikszdé
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8r72dWLbS1qg3fxxo5_250.gif


Szabi2, hm, már mindent értek, azt hiszem. Nevet


Mellesleg Boldog Születésnapot Lille-nek! Hm, az életkorod elérte a nevedben látható számot. Hm, nekem akkor is 15 maradsz. Nevet (Kár, hogy a neved mindig elfelejtem.)
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 07, 13:27:43 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6126 Dátum: 12 okt 07, 13:37:13 »

Egyetlen értelmes örökösöm Mini és Saba-chin.  Hozzatok már létre értelmes kölyköket, hogy legyen ki több1000 év múlva örökölheti majd a démoni trónt.
Én hoztam anyám, Kicsi Sabaku, el fog gonoszkodni itt egy ideig, de előtte enyém a pálya.

Jó uram meg a csodás hajnali fényt hozza, és láttam is.Pirul

Mami, mondtam hoyg heo MINDENT elolvass és jegyzetelt sőt ez el is terjedt. >_< Aminek örülök. Viszont láttam a saját két szép szememmel azt a noteszt ahova ír.  Izé José...

Niki, én is mondtam hónapokkal ezelőtt neked dolgokat, ha még emlékszel miképpen csatlakozhatsz hozzánk. Mosolyog És nem, nem tudok buzdítani, csak kifakadtam.
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6127 Dátum: 12 okt 07, 17:39:42 »

Te hoztad? És én mit csináltam addig?  >.<#

A memóriám ugyan nem a "régi", de nekem úgy rémlik, hogy vagy egy másik kéz vagy valami kerekdedebb forma töltötte ki a kezem mindenféle notesz helyett. Rosszul emlékeznék?  Hümm-hümm

Micsoda titkos paktumokat köthettünk itt Nikivel. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #6128 Dátum: 12 okt 07, 18:41:39 »

Heo, köszönöm szépen, aranyos vagy!:)) Igen, most már az egyik szerencseszámom lett az életkorom, a prímszámok valahogy mindig  is bejöttek. Egyébként a nevem Zs-vel kezdődik és ófi-ra végződik.  Csak, hogy most egy ideig észben tarthasd! kacsint

Itt is de régen jártam már! Ideje lenne visszaolvasni.^^
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #6129 Dátum: 12 okt 07, 19:37:02 »

Boldog szülinapot Lille Nevet
De nagyi... Mi bajod a nimfákkal??? Ki kérem magamnak... És a goblinok is jók... Meg az angyalok is...
Tényleg Niki te hogy hogy még nem csatlakoztál? Remélem nem sokára fogsz Mosolyog
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6130 Dátum: 12 okt 07, 20:47:48 »

Olyannyira titkosak azok a paktumok, hogy még én magam sem tudok róluk. ikszdé Hm, najó, azért van némi sejtésem mindkettő mibenléte felől, de azért nem árt majd átnosztalgiázni a levelezéseket. Meg is van a programom éjszakára, úgyse akarok most aludni, bár úgyis fogok. Szomorú

Én is remélem, Lina. Ha STM-nek lesz egy stabil netkapcsolata, akkor általa már jogosan is írhatok majd ide. Mosolyog Bááár... Ha ez túl döcögősen menne, és már miért ne mehetne döcögősen, akkor fogom sejemsonkámat, és vele csinálok majd valamit. Pojén
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #6131 Dátum: 12 okt 08, 07:43:25 »

Khm, hajnal, khm...

Nem, még mindig nem én vagyok a bátyád, sőt valamikor még te voltál az én nee-chanom, Ritli-sama.  Pirul
Hát eszembe jutott, hogy bátyám Borz-kun, de mit akarsz te tőle miért kevered bele? Nevet
Diszkófényhozó Elvis. :3

Hát figyelj végül is felőlem jöhettek a sufninkba, de ha megengeded én királyi szobámban szállnék meg addig. Nevet Adok valami ócska pokrócokat is, hogy ne egyenesen a koszba kelljen feküdnötök, mert olyan jó fej vagyok. :3

Mami, mondtam hoyg heo MINDENT elolvass és jegyzetelt sőt ez el is terjedt. >_< Aminek örülök. Viszont láttam a saját két szép szememmel azt a noteszt ahova ír.  :izéöö:
Én meg azt mondtam meg, hogy mindenkiről titkos aktáim vannak, és démoni kémeim mindenkit szemmel tartanak. Tudok a mocskos kis titkaitokról. Sheftel

De nagyi... Mi bajod a nimfákkal??? Ki kérem magamnak... És a goblinok is jók... Meg az angyalok is...
Tényleg Niki te hogy hogy még nem csatlakoztál? Remélem nem sokára fogsz Mosolyog
Nekem semmi bajom velük (az angyalokkal van ikszdé) de holmi fa imádó, táncot járó, dalolászó, vihorászó, leveles tündérlény nem való a pokol trónjára. ikszdé
Nézd a különbséget: Nimfa: http://www.safireblade.com/wp-content/uploads/2012/07/Woodnymph.jpg
Démoni örökös: http://3.bp.blogspot.com/-iu3Lun-wIW8/T4HbcjN6_PI/AAAAAAAAAD8/cPsuJkFsp80/s400/Succubus_by_Maevachan.jpg
Nem mindegy. Nevet
Na de üsse kő megtanítom neked a mérgező süti receptet (de vigyázz, nehogy belenyalj a krémbe, hogy megkóstold!) Nevet

Boldog szülinapot tanítványom. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 okt 08, 07:47:52 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6132 Dátum: 12 okt 08, 09:53:28 »

Nem akarok én tőle semmit, csupán kifejtettem álláspontomat, miszerint Elvis menőbb, mint egy borz. Nevet
Ez a titulus tetszik, nagyon. Újítottam is.  Kúl

Akkor nem lesz a sufniban tábortüzes, forralt boros sztorizgatás?  Sír
Pokróc csak a bénáknak kell, akiket nem fűt a démoni Ritli nagyi szeretete. (Meg nekem van eszkimó módszeres melegítéshez is megfelelő partnerem. ikszdé Mini-chuan!!! Ámor )


Hm, Calypso is egy nimfa volt nem? Szerintem ő elég gonosz volt, bár a perverz része inkább Nn-chanban manifesztálódott. ikszdé


Tisztára eltűnt tanítványok hónapja van. Azért Boldog Születésnapot Temi-nek és hites urának Dani-nak!
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #6133 Dátum: 12 okt 19, 16:55:50 »

Te hoztad? És én mit csináltam addig?  >.<#

A memóriám ugyan nem a "régi", de nekem úgy rémlik, hogy vagy egy másik kéz vagy valami kerekdedebb forma töltötte ki a kezem mindenféle notesz helyett. Rosszul emlékeznék?  Hümm-hümm

Te segítettél nekem, nélküled nem jött volna össze.

Nem is azt mondtam, hogy akkor írogatsz mikor éppen találkozunk, úgy hogy a memoriád tényleg rossz. Nevet Pirul

Nikikém, mi lett a csatlakozással?
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6134 Dátum: 12 okt 30, 07:31:56 »

Először is Boldog Születésnapot Loah-nak!

Segítettem bizony. Te jó ég mit alkottunk. Nevet

Hm, Niki szerintem még karácsonykor sem lesz itt.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 407 408 [409] 410 411 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!