24 okt 07, 15:13:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 401 402 [403] 404 405 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 791105 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Nikuccia
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 2210



« Válasz #6030 Dátum: 12 aug 13, 22:14:52 »

Nyehehehe, idetrollkodom már én is, ha Morause megteheti, legfeljebb az én hsz-emet törli egy kedves mod. Mosolyog
Sabaku nem rád értette, hogy minek szólsz bele, ha nem olvastad a vitát. Előtted, egy kedves leányzó írt ilyesmit, gyanítom, hogy ő volna a címzett.
A trolololo stílus meg nem mindenkinek áll jól. Sabaku (magam sem tudom, miért) ritka személyek egyike itt a fórumon, akit egyszerűen elképzelni se tudnék mézesmázosan. Ayase vs világ vitához meg.. eh, most mit lehet ahhoz hozzáfűzni, őszintén? Nevet Persze, fogjuk arra, hogy fiatal még, 13 éves (se?), de kétlem, hogy minden vele egyidős ember olyan hisztit csapna, mint amilyet ő csapott. Ott van hanii. Egyetlen évvel idősebb tőle, sokszor mégis annyi érettség és értelem sugárzik a hsz-eiből, mint amennyivel a velem egykorúak nem rendelkeznek. Szóval szerintem ne akarjuk ezt az esztendőkre fogni, ez jellemkérdés. Mosolyog

Hmm, és ha már itt vagyok... hanii, hogy is hangzott az a kér(d)és a dumában? Pojén
Naplózva
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #6031 Dátum: 12 aug 13, 22:22:43 »

Igen, sajnálom, de most olvastam át a vitát. És az előbb azért szóltam hozzá, mert sokat beszéltem Ayase-val és úgy éreztem hogy neki is van olyasmi ami bántja, meg a való életben is. És nem szerettem volna ha őt hibáztatjátok, remélem megérted Sabaku Mosolyog
Így átolvasva, szerintem kicsit zavaros volt, de szerintem itt félreértettétek egymást...Bocsi hogy ezt mondtam, lehet hogy ezek után hülyének fogtok gondolni  smirksweat
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #6032 Dátum: 12 aug 13, 22:28:28 »

Niki nem fogják sztem törölni a hsz-ed. Elvileg írhatsz ide így is. Meg te is Lilith. Legalábbis egyszer pár hsz-t elolvastam még a topic elejéből, és mikor STM megkérdezte heo-tól hogy írhat-e ide úgy is, hogy nem tag, akkor asszem erre igen volt a válasz. Viszont, nem vagyok benne biztos.
Mondjuk azért vmi család nem árt azért. Nevet Niki neked lenne is egy ötletem. ikszdé

Aes ezzel én sem értek egyet. Nevet Amikor csatlakoztam sem 10 napom nem volt, egy éve meg még most sem vagyok a fórumon. ikszdé Szóval ez nem attól függ.

Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #6033 Dátum: 12 aug 14, 07:44:11 »

Nem tudom, ki a hibás. Nem fogok dönteni, sem beleszólni. Ez mindenkinek a magán ügye. Mint már írtam: Az utálat egy relatív dolog. Mindenki úgy fogja fel, ahogyan kedve van. Szerintem mindenki elképzelhető kedvesen. Nem kell itt senkinek " rút banyának " lennie.

Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #6034 Dátum: 12 aug 14, 09:43:41 »

Köszi Niki, hogy így gondolod. Nevet Most kicsit nőtt az önbizalmam.^^ Nagy szó.
Hellchant amúgy tényleg lehetetlen elképzelni kedvesen, ő már ilyen berögzült gonoszkodó és kötözködő típus. Pojén Ami nem baj, jól áll neki és így szeressük. ikszdé
Egyébként igen, ha lenne valami ilyesmi szabály, akkor most meg kellene válnom férjuramtól. Sír
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #6035 Dátum: 12 aug 14, 09:46:31 »

Hm.Elhatároztam magam .Keresek egy mestert, vagy szülőt Nevet Persze nem feltétlen kell , csak gondoltam jó kezdet lenne. De mivel új vagyok, így nehéz lesz, inkább még gyűjtök  napokat, és hsz-t ^^
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6036 Dátum: 12 aug 14, 09:49:08 »

Hamar belejössz, sok vén fórumozó van velem együtt akik már a fórumot minden kis zegzugába bevezetést tud tartani. Amúgy meg ne hamarkodd el szerintem nehogy rosszra essen a választás! Mosolyog
Naplózva
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #6037 Dátum: 12 aug 14, 09:53:48 »

Igen gondoltam rá hogy kitapasztalom ki milyen. Különben meg , még ma ANBU újonc szeretnék lenni. Csak 250 poszt kell :'D
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6038 Dátum: 12 aug 14, 09:55:44 »

Úristen, te egy hsz farmer vagy? ikszdé Akkor csak óvatosan posztolgass mert észre sem veszed mire meg lesz a 300 és feljön modi annak a 80%-át kitörli mert: tartalmatlan, rossz helyre írod, kék az ég, zöld a fű, és a végén ugyanott vagy ahol elindultál! kacsint
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #6039 Dátum: 12 aug 14, 09:58:01 »

Hidd el nem megoldás, az hogy minden topicba besírsz 1-2 sort, csak hogy több hszed legyen, mert ha felfigyel rá egy admin, bann lesz belőle.
Nem tudom, miért van annyi embernek hsz fétise, mikor egyáltalán nem jelent semmit...
Mourase beelőzött, de nem csak hogy törli, hanem téged is pihenőpályára tesz pár napra...
Amúgy itt másfél soros szabály van... Off end
Naplózva
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #6040 Dátum: 12 aug 14, 10:00:15 »

Nem "besírok". Mindegyik témához van jogom hozzászólni, csak úgy mint mindenkinek. Igen, szeretnék szerezni sok-sok posztot, mert tetszik a Rang. Sajnálom, hogy 2x talán nem tartottam be a másfél soros szabályt, de akkor sem offoltam. Na talán most.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #6041 Dátum: 12 aug 14, 10:04:28 »

Ne vedd komolyan Zer0-t úgy értette hogyha csak azért írogatsz h több legyen a hsz-ed akkor az nem azt jelenti hogy mindenki isteníteni fog, bevallom a rendszer engem is megfogott, de annyira nem zavartatom magam. Nézd csak meg mivel 2008 óta tagja vagyok a fórumnak és már simán gyűjthettem volna legalább annyit mint STM de túl lusta voltam írogatni néha, illetve elég zavaros időpontokban fórumozok.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 14, 10:05:09 írta Morause » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6042 Dátum: 12 aug 14, 10:18:47 »

Nem "besírok". Mindegyik témához van jogom hozzászólni, csak úgy mint mindenkinek. Igen, szeretnék szerezni sok-sok posztot, mert tetszik a Rang. Sajnálom, hogy 2x talán nem tartottam be a másfél soros szabályt, de akkor sem offoltam. Na talán most.

Na, ezt jobb lesz hamar tisztázni. A hsz vadászat a fórumon tilos, és ráadásul piszok nagy égés is, főleg ha feltűnően csinálják. Az pedig mindennél feltűnőbb, ha be is vallod. Mivel kezdő vagy, ezért nem tudhatod, de direkt beismerni azt, hogy csak azért irkálsz, hogy több hozzászólásod legyen, hát az valami eszetlen nagy gáz, és nem csak azért mert tilos, hanem mert egyszerűen ez egy olyan dolog amin az emberek röhögni szoktak. A hsz vadászat önmagában is tilos egyébként. Sokan kifejezetten kényesek erre (modik és felhasználók közül is). Engem annyira nem zavarna, de hogy még valaki büszkélkedjen is, vele... hát az valami nagyon durva. Zer0 jól mondta, teljesen igaza volt.
Naplózva
Lilith
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #6043 Dátum: 12 aug 14, 10:30:07 »

Lehet hogy te így gondolod, hogy ciki, én máshogy.Nem csak azért írogatok hogy Hsz-em legyen. Itt senki nem ismer, nem tudja milyen vagyok. Nem is értem miért kell posztok alapján előítéletet létrehozni. nem lehet hogy Ayase is ezért lépett ki, emberek?
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #6044 Dátum: 12 aug 14, 10:36:58 »

Az előbb még te magad mondtad hogy sok posztot akarsz írni,arról semmi nem volt hogy értelmet is akarsz bele írni,márpedig szerintem ez nem sok helyen látszott.Milyen előítélet?a posztok alapján ismerünk meg hogy milyen szinten állsz értelmileg.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Oldalak: 1 ... 401 402 [403] 404 405 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!