24 szep 27, 22:20:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 342 343 [344] 345 346 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 784751 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5145 Dátum: 12 ápr 06, 22:53:41 »

heo: Nem vagy hülye! Csak mikor annak nevezlek... de nem olyan gyakori. Nevet

Azok voltak a szép idők.... Mai fiatalok meg... ikszdé

Neked nincs családod, te ezt nem értheted.  Nyelvesít
Bocsáss meg akkor átírom, te a Szabolcsom vagy. Nevet Ő meg Szabi 2 marad. >_< Nem akartalak megsérteni.  Sír

Leírom megint. VAN! Nevet Adhatok tanácsot hogyan ölje meg...  Ördögi Úgy hogy, kérlek enged hogy megvédjem a húgomat. -.-'
Á dehogy, napjában kétszer-háromszor, és ez csak az amit hallok is... Nevet

Ezek a kölkök, de inkább ez, minthogy válniuk kelljen akárcsak szegény Szilvi lányunknak.

De van családom, itt vagy nekem te, meg mindenki más ebben az egész családban. (Egyszer majd lesz apám meg anyám is, talán. Bár tiszteletbeli anyám az már van.)
Mindjárt más, újra helyreált a galaxis rendje. Mini-chuan! Ámor

A túlzott önvédelem büntetendő vagy legalább is az volt, eddig mondjuk még nincs rá precedens, hogy nem így van. Egyébként se gyilkolásszátok itt nekem az ártatlanokat.

tia: Az lehet hogy boldog házasságban élek, de véremhez hűen gonosz vagyok, és még én tanítottam (apám mellett) lányomat  a gyilkolásra, csak tudok valamit. Ugye heo?Nevet
Nem tudom sem megerősíteni sem cáfolni, hogy nőtt a fájdalomküszöböm és a mazochista hajlamom, de olyan jó vagy az ágyban.  Ámor
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 06, 22:58:04 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5146 Dátum: 12 ápr 06, 22:54:44 »

Lenne egy bejelentenivalóm:
D3VON-t hivatalosan is tanítványommá fogadtam.^^ Készülj, padawan. >;D Kéretik majd Ritli-anyu, beírni a családfába.^^

Áhh, Hellchanom férfivadász, nem csodálkozok azon, hogy már elvált. xD
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #5147 Dátum: 12 ápr 06, 22:56:44 »

Még szerencsére élek, de úgy érzem ennek a végén csúnya vége lesz áá Mosolyog Amúgy elolvastam fórumszabályzatot, majd alkotok valamit. ikszdé Már előre félek, de akk először is haniival beszélem majd meg PÜ.-ben, bár már elég késő van Mosolyog  Pirul
Szabi2  >.<# Akkor inkább már maradjon a drszabi  ikszdé
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5148 Dátum: 12 ápr 06, 22:58:12 »

Devon: Meg majd tartsd be az 1,5 soros szabályt.Mosolyog

Anya: Majd írok a csapattagos dologról, mert nem ide való, meg már nincs kedvem.ikszdé

Hű tényleg, megint kedvet kaptam a portréhoz, csak úgy döntöttem, hogy előröl kezdem.:M Bár úgy sokkal könnyebb lenne, ha úgy csinálnám, mint Zizi (külön 1 kép mindenkiről, esetleg 2-3 emberről. Akkor nem lenne annyira firkás és szebben lehetne színezni is.) Vagy maradjunk abban, hogy mindenki egy képen lesz? (ultrafirka és ultraegyszerű színezés)
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 06, 22:58:46 írta Rikan » Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
D3VON
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 599

In my eyes you're already dead.


« Válasz #5149 Dátum: 12 ápr 06, 23:00:23 »

Rendben, majd betartom, és köszönöm, hogy a családba fogadtatok. ^^
Az edzést majd valahogy megpróbálom teljesíteni, sensei. smirksweat
Naplózva


Room! Shambles!
Mesterem: hanii Gazdám: drszabi
Tanítványom: Neirda
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5150 Dátum: 12 ápr 06, 23:01:16 »

Te meg mikor tanítottál erre? xD Én ösztönből nyomom már születésem óta. Illetve nyomtam, mert persze már magasabb szinten állok egy démonbébinél Lesütöttszemek De persze tőled más fortélyokat tanultam :izéöö:

De várjunk csak... ha belegondolok, akkor nem is démonok vagyunk, csak gonosz angyalok. Ugye Hiei-sensei eredetileg angyal volt, csak lelépett a mennyből, mert nem bírta a hárfaszót, de attól még nem változtak meg a génjei, nem? xD Tehát csak annyi történt, hogy démonnak hívjuk mangubkat. Ez tök raj:O
ui: ez elég zavaros lett, de álmos vagyok, és nincs is kedvem átírni, jó kódtörést. Faceg

Férfivadász, mi? ikszdé Amíg nem jön valami igazán jóféle férfiállat, addig az is maradok  Ördögi

Riku: nekem 8..De akkor hagyd azt a képet, amit küldtem, értve vagyok?
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 06, 23:02:34 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #5151 Dátum: 12 ápr 06, 23:02:50 »

Mini, ezt inkább nem kommentálom. Hiszek neked. ikszdé
Szerintem az a tábla csak egy azon dolgok közül, amiket hanii kipróbált, hogy pasit foghasson magának. Nevet A helyedben rendesen átvizsgálnám a szobáját, vagy az egész kastélyt. Nevet
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5152 Dátum: 12 ápr 06, 23:03:52 »

Minden és mindenki ugyan az maradna amit küldött mind a két verzióban, nyugi.ikszdé Nem lenne kedvem megint elkezdeni azt is, hogy ki milyen állapotban és formában akar rajta szerepelni, akitől van PÜ-m képpel az lesz akiről nincs az nem, ennyi.
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5153 Dátum: 12 ápr 06, 23:06:31 »

A hagyd-ot úgy értettem, hogy ne az legyen xD Párszáz oldallal korábban Mini is meg Baachan is tett rólam képet..  Gondolkozik Volt egy pink rucis arra emlékszem, meg valami lilásabb is... Gondolkozik
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5154 Dátum: 12 ápr 06, 23:06:56 »

Sütiszörny, az csak egyike számtalan megjelenési formámnak. Sokkal puhább bundájú alakjaim is vannak.


De várjunk csak... ha belegondolok, akkor nem is démonok vagyunk, csak gonosz angyalok. Ugye Hiei-sensei eredetileg angyal volt, csak lelépett a mennyből, mert nem bírta a hárfaszót, de attól még nem változtak meg a génjei, nem? xD Tehát csak annyi történt, hogy démonnak hívjuk mangubkat. Ez tök raj:O
ui: ez elég zavaros lett, de álmos vagyok, és nincs is kedvem átírni, jó kódtörést. Faceg
Már hogyne változott volna meg. Vagy ha az nem is, a mágiátok, meg iylenek. Megromlottatok. Mint a kilenc éve lejárt almakompót.

És gman után fényévekkel jobban járnál egy darab kővel is, szép, hogy egy oylan házasság után még vannak elvárásaid, Sabaku-chin ikszdé

szterk:: Emiatt nincs kedvem új hsz-t írni, meg enynivel is később válok nővé:
Hanii, erről a szemforgatásról ez ugrott be. Nem a kuyta miatt, csak a zene, meg a szemmozgás, mega  kamera Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 06, 23:12:02 írta STM » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5155 Dátum: 12 ápr 06, 23:08:11 »

Igen, főleg a 3. pontot ajánlom nagyon a figyelmedbe, az rendkívül fontos dolog. Pojén xD
Hellchan, akkor hajrá, keress magadnak gyorsan egy jó hús hímegyedet, és tedd a dolgod. Nevet

Ááá, ne feltételezzetek rólam rosszakat... Hümm-hümm Sheftel
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5156 Dátum: 12 ápr 06, 23:10:20 »

Á dehogy, napjában kétszer-háromszor, és ez csak az amit hallok is... Nevet

De van családom, itt vagy nekem te, meg mindenki más ebben az egész családban. (Egyszer majd lesz apám meg anyám is, talán. Bár tiszteletbeli anyám az már van.)

Egyébként se gyilkolásszátok itt nekem az ártatlanokat.

Nem tudom sem megerősíteni sem cáfolni, hogy nőtt a fájdalomküszöböm és a mazochista hajlamom, de olyan jó vagy az ágyban.  Ámor
Olyan sokszor? fel sem tűnt nekem... de nem volt még panasz. Nyelvesít

Milyen igaz, oda akartam írni... De azért az kicsit más, nincs testvéred, így nem tudod mit érzek most hogy hanii-t elakarják "rabolni". T_T

Azért ezt hamarabb is mondhattad volna... mikor még Sabakut neveltük, ő csak ártatlanokat öl. >_< Azzal a szadista vigyorral amit tőled örökölt. -.-

Oh köszönöm! A továbbit nem itt kommentelem. Nyelvesít

Anya: Majd írok a csapattagos dologról, mert nem ide való, meg már nincs kedvem.ikszdé
Rendben, várom holnap. ^.^ Köszönöm!

Te meg mikor tanítottál erre? xD
Mikor kis poronty voltál és nem tudtál semmit. -.-' Kis tiszteletlen.  Leüt

Mini, ezt inkább nem kommentálom. Hiszek neked. ikszdé
Szerintem az a tábla csak egy azon dolgok közül, amiket hanii kipróbált, hogy pasit foghasson magának. Nevet A helyedben rendesen átvizsgálnám a szobáját, vagy az egész kastélyt. Nevet
ikszdé Akkor jó... megtudtalak győzni. >_<
Most hogy mondod tényleg csinálok majd egy razziát a toronyban. >_< A végén lelógatja a haját az ablakon hogy felmásszanak a fiúk. Vagy már meg is történt?  Wátdöfákk
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5157 Dátum: 12 ápr 06, 23:15:09 »

Persze hogy megromlottunk, meg minden, és sokkal gonoszabbak letünk, de nem növesztettünk plusz végtagokat, érzékszerveket, csápokat, pikkelyeket, etc. Most a külsőségekről beszélek xD Az angyalok gyengék, egyszer a Földön sétáltam, mire valami kis ficsúr angyalka odatipeg hozzám, hogy mégis hogy képzelem ezeket a földrengéseket, aztán meg csodálkozott, hogy elrúgom a fenébe.:O

Még szép, hoyg vannak, sőt nőttek is. Gmannel csak az volt a baj, hogy nem beszéltünk xD Más az nem. Ja, meg finnyás volt, de az mellékes xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5158 Dátum: 12 ápr 06, 23:17:49 »

Ez oylan, mint a sith-jedi dolog. A puszta sötétség külső és belső változásokhoz vezetett, csak nem feltétlenül torzultatok úgy szét, mint ott sokan. De ha teszem azt hirtelen jó útra térnél, akár angyallá is válhatnál talán NevetŰ

Avon, a 42. pont a legfontosabb. A harmadik ahhoz képest csak lámaság.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 06, 23:19:05 írta STM » Naplózva
D3VON
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 599

In my eyes you're already dead.


« Válasz #5159 Dátum: 12 ápr 06, 23:18:01 »

A démonok oda verik az angyalokat 1000x is, de isten mégis a gyengék oldalára állt, és a démonokat pedig a pokol legfelsőbb hotelszobáiba küldte őket partyzni, szóval csak semmi rendbontás, ha nincs ott egy angyal. Mosolyog
Ti általában meddig szoktatok fent lenni? Mosolyog
És hogyhogy pont a 3. pont a lényeges? Mosolyog [úgy értem, szerinted, vagy mindenki szerint az a legfontosabb? :p]
Boldog szombatot kívánok mindenkinek! ^^
Naplózva


Room! Shambles!
Mesterem: hanii Gazdám: drszabi
Tanítványom: Neirda
Oldalak: 1 ... 342 343 [344] 345 346 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!