24 szep 27, 22:21:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 784757 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #4995 Dátum: 12 márc 19, 19:13:22 »

Nekem is van tabletem.
Ha ugyanarra gondolunk, akkor olyan mint egy rajzlap, csak ugyebár vastagabb, usb-vel csatlakoztathatod a géphez, van hozzá egy toll, és amit húzkodsz a táblán azt rajzolod a gépen. Jó kis dolog az tuti Mosolyog

És olvasgattam vissza, bocsánat hogy megkérdezem, de mikor lesz ez a piknik? Szívesen ellátogatnék rá Mosolyog

Nekem biosz tz-re kéne tanulnom, de ennél a tanárnál 3-masnál jobb dogát nem lehet írni...
Készülnek a puskák Nevet
Naplózva

A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4996 Dátum: 12 márc 19, 21:18:36 »

Milyen piknik? Sly Akkor feltételezem, hogy azt Démonék szervezik, én nyaralhatok még egy kicsit. Durci Vagy talán felvesznek, hogy hozzam össze helyettük?
És élőben is? Ohh My God De jó nektek~ Sír Majd szurkolok, hogy összehozhassátok. ^-^
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4997 Dátum: 12 márc 19, 21:43:20 »

tia, mondtam hogy elhozunk, lemegyek érted kocsival, és felhozlak.  Pattog Mi az hogy szurkolsz nekünk?  Lesütöttszemek Tessék neked is ott lenni. -.-"
Naplózva


A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4998 Dátum: 12 márc 19, 22:19:10 »

Aranyos vagy Mini. Pirul Amúgy hanii megjavította a csomagtartót? Ohh My God Hogyan sikerült neki?
Talán nyár végére össze is tudnám kaparni a csomó papírt, ami kell egy ilyen utazáshoz. Mindenesetre megpróbálom. ^^"
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #4999 Dátum: 12 márc 20, 06:08:14 »

Ó deh jó.. énis eltudok szállítani embereket, csak ki kell szedni a hummit a balatonból. xD tablet vételén énis gondolkomozom, android berkekben jártas vagyok, de egy laptopot mondjuk le tud váltani?
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5000 Dátum: 12 márc 20, 16:28:30 »

Igen, ha úgy van, én is el tudnék szállítani valakiket ha estleg sor kerül majd a dologra. Bár, hogy őszinte legyek, részemről kétlem, hogy ez így lesz, de ha mégis, szerintem én simán mennék.
A tablet annyire tud leváltani egy laptopot, mint egy androidos  mobil. Picit nagyobb a képernyője, meg ezt-azt jobban tud, és nem leht vele telefonálni, de sok különbség nincs.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5001 Dátum: 12 márc 20, 16:33:14 »

Az jó kérdés, nem tudom hogy elintézte-e a csomagtartót hanii, de van egy másik kocsi, ott még nem csinált bajt senki, az magától béna. >_<
Remélem sikerül össze kaparni a papírokat.
Naplózva


Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #5002 Dátum: 12 márc 20, 16:41:37 »

Na, pontosan 234 oldal teleírása után újra írok a topicba.. Nevet

Szerk: leszarom a másfél sort, számolgassa, aki akarja.. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 20, 20:36:19 írta Loah » Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5003 Dátum: 12 márc 20, 18:21:54 »

Ha lenne egy élő kemping, nem tudom mennyire lennék elengedve.. smirksweat Kellene pár nyomós érv, hogy meggyőzzek mindenkit a családban. >.<# De szívesen elmennék.^^

Omg, már rég készen van a csomagtartó. Hümm-hümm Meg lehet nézni, nagyon csinos, modern, jobb mint új korában.

Loah, azóta sajnos be lett vezetve egy másfél soros szabály. smirksweat Szerintem ehhez tartsd magad, Hieipapa kidob. Lesütöttszemek
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5004 Dátum: 12 márc 20, 20:29:40 »

már oldalakon keresztül szó volt a piknikről, de semmi eredmény nem lett, hogy mikor. nojólvan én arra szavazok, hogy most vasárnap 6-tól legyen a piknik egy elhagyatott szigeten, ahol van...patak Nevet
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5005 Dátum: 12 márc 20, 20:37:57 »

Azért lehet így, mert mostanában nem igazán érünk rá. Például én a jövőhét végéig nem nagyon tudok túl aktív lenni, de ahogy én látom mások sem túl aktívak.

Élőben nem pont kempingre gondoltam, de ez sajnos nagyon a jövő zenéje. Leghamarabb augusztus végén lehetne ilyesmiről szó, úgyhogy addig ne is nagyon várjátok. Persze, ha ti találkoztok egymással, akkor arról írhattok ám, sőt képeket is linkelhettek. Kíváncsian várjuk majd.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5006 Dátum: 12 márc 20, 20:38:39 »

Meg lehetőleg legyen fogyasztani való.Nah jó közös programok és kaja is kell mit együnk igyunk? stb? öteltek?
Ritlii-sama esetleg süthetne kanibál sütit, SMT-san meg pet bemutatót tartani..
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5007 Dátum: 12 márc 20, 20:57:39 »

batai: eSTéeM ugráljon át a tűzkarikán, végülis ő egy pet Nevet (mondom én... ikszdé)

heo: tényleg, mostanában csak 3-4 oldal keletkezik 1 éjszaka alatt. :/ már hozzászoktam a 8-9-hez Nevet mondjuk így csak 4 oldalt nem olvasok el ikszdé
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #5008 Dátum: 12 márc 20, 21:15:40 »

Még 3-4 oldal se, szerintem csak kb. 1-2. smirksweat Kevesebb a visszaolvasnivaló. Tényleg szervezni kellene valami programot (nem igazit) hogy kicsit feldobjuk. Gondolkozik Vagy jó ez a csend?^^
Én se írok mostanában ide túl sokat, pedig lenne időm és sokmindenhez hozzászólnék, csak a másfél soros szabály kicsit korlátoz, így egy mondattal nem nagyon reagálhatok megjegyzésekre. De nem is baj, jobb is így hogy kevesebbet jártatom a számat. ikszdé Illetve az ujjaim. (Nem félreérteni xD )
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #5009 Dátum: 12 márc 20, 21:29:25 »

nekem mostanában nincs mit írnom, csak nem fogom közölni itt minden egyes napot a kiképzésemből, bár most éppen szünetem van, amíg Ritli sensei kitalálja, hogy melyik legyen a következő dolog amire megtanít Gondolkozik yipp közben anyáék meg elcsesztek mert fennhangon énekeltem japcsi számot a fürdőszobában ikszdé remélem ha lesz itt egyáltalán szülőm (én nem ragaszkodom hozzá) akkor ne ilyen legyen X"D
Naplózva

Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!