24 szep 27, 22:25:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 784765 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #4965 Dátum: 12 márc 17, 22:39:43 »

heo: a való életben? Gondolkozik Tény, hogy tök jó buli lenne pl, nyáron megejteni egy ilyet, a baj csupán az, hogy
1.: a család fele kiskorú, eljutás, szülők stb... stb...
2.: nem biztos, hogy el tudja jutni a kijelölt pontra, mert túl messze van, vagy nincs rá pénze
Én egyébként csak akkor mennék bárhova, ha egyedül lennék. (se szülő, se egyéb rokon, vagy ismerős)
Úgyhogy, álom, édes álom, és mivel pesszimista vagyok úgy érzem az is marad. Hümm-hümm

Ritli: fenébe akkor arról is tudsz, hogy az egereket amiket Flexee és heo pajtája/háza körül találtam odaadtam STM-nek, hogy egye meg? o.O Jajj ne! Kimondtam!!! Ohh My God
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4966 Dátum: 12 márc 17, 22:46:15 »

Szép hárítás Neko-chin, de nem kell szégyelned, hogy egereket eszel. Ez a fajtádnál természetes. B
ár még sosem kértem el egy iylen aktát se, de nem tudod enyivel rám kenni, annál gondolom megbízhatóbbak.
Én amúgy nem eszem egeret, túl kicsi, és mégcsak nem is tűnik finomnak. Mennyi hús lehet rajtuk, pár deka? Nem adom lejjebb emberméretű lényeknél, ha ilyen nyers cuccokról van szó.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 17, 22:47:24 írta STM » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4967 Dátum: 12 márc 17, 22:53:21 »

A család párjai nagykorúak, kivéve Szanisz-t. ikszdé
Ebből kiindulva tudnánk rátok éppen vigyázni, ha kell. Bár a megnyilvánulások alapján nem hinném, hogy képesek lennétek elveszni vagy bármi hasonló. Természetesen mindenkinek segítenénk, hogy ne legyen gondja egy esetlegesen idegen városban.
Persze tudjuk, hogy nem tudna mindenki eljönni, de azért ez nem lehet akadály a többieknek. Nem tojom le a többi embert, de talán majd legközelebb ők is eljönnek.

Ha lesz ilyesmi, akkor az tényleg nyár vége felé lesz, nyáron pedig bárki tud dolgozni, akár még egy diák is. Szóval a pénz csak nem lehet akkora akadály. Mosolyog

A látottak és hallottak alapján Temi és Seva is a vendégem valami kajára, mert ez nem állapot. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #4968 Dátum: 12 márc 17, 22:58:46 »

Viccelsz? Az egereket mondjuk tényleg csak alaposan megsütöm és chips szerűen majszolgatom őket olyan kicsik. Amúgy itt a patkányok nem csak emberi világ méretűek, vannak ám akkorák, mint egy kisebb kutya! Pontosan
És egyébként sem eszem nyersen! Blöeee

Sensei, ez igaz! Nevet
Na, meg a "kicsik" is vigyáznának egymásra! xD
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4969 Dátum: 12 márc 17, 23:09:21 »

Ne légy pesszimista Zizi, simán össze jöhetne, de nagy arányban tényleg pénz kérdése, meg hogy ki hol lakik... Onnan felutazni. A "kicsiknél" meg ahogy heo írta vigyázunk rájuk, nem kell félni tőlünk.  Ördögi Bár megértem ha néhány szülő nem engedi el gyermekét felügyelet nélkül.

Hohó, akták? Szeretem azokat olvasgatni... Mikor nem látod mami.  Hümm-hümm
Naplózva


M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #4970 Dátum: 12 márc 18, 08:13:41 »

Akkor ha Tia-chan úgy gondolja hogy a piknik oké, akkor mikor tartanánk meg? Gondolkozik Nekem mindegyik nap szabad, kivéve a péntek. Ezt jó lenne kitárgyalni.
Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4971 Dátum: 12 márc 18, 11:26:17 »

Ritli: fenébe akkor arról is tudsz, hogy az egereket amiket Flexee és heo pajtája/háza körül találtam odaadtam STM-nek, hogy egye meg? o.O Jajj ne! Kimondtam!!! Ohh My God

pont néztem is hogy eltűntek... pedig olyan kis édesek voltak :|| ha egyikőtök sem ette meg akkor vissza lehetne adni, mert pont gondoltam rá, hogy el kell őket neveznem Gondolkozik

hogy piknik mikor lenne jó? talán csütörtök, mert péntekre annyit nem kell tanulni, de a legjobb a péntek lenne nekem, vagy vasárnap délután Hmm?

Nos, drága Flexee, akkor fél órát kell repükézned a levegőben. Nyelvesít
Csak viccelek... Nevet Akkor szörti minitszenként behoppolsz a vízbe, én pedig lefényképezlek és csinálok egy átváltozásos képsorozatot vagy animációt! *.* Naaaa? :3
Nem baj, én rájöttem, hogy rám gondoltál. :3 Megölelgetlek! *.* Szeretet

szörti minitsz? az 30 perc nem? én nem másodpercet írtam? O.o mert én 30 mp-re gondoltam ikszdé
esetleg akkor lehetne egybe az ugrást ha mondjuk 40-50 m magas szirtről ugranék le, szarvasként nekifutva, majd át ShikaFuujinba végül emberi alak... Gondolkozik ÉS CSOBB Nevet szerintem ez menne. szóval. keressünk egy szép nagy szirtet és egy jó kis kamerát Nevet ha megvannak szólj. ikszdé
Naplózva

Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #4972 Dátum: 12 márc 18, 14:32:04 »

Attól függ, mit szűrtél le.

Hát volt köztük jó pár  ember csontváz, egy Stegosaurus csontváz, egy kincsesláda tele halpikkellyel meg kavicsokkal, két rozsdaette kard, elszenesedett deszkák és egy ilyen arany medálszerűség, vagy micsoda.

Egy ilyen piknikre én is szívesen mennék, csak hát igen, a szülők.>.<# Ha barátokkal vagy felnőtt ismerősökkel mennék akkor még talán elengednének, de egyedül száz hogy nem.
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4973 Dátum: 12 márc 18, 14:38:24 »

Csak egy medált találtál az egész Szaharában? xD Gyánús, gyánús..... MIndejárt meg is kérdezem a kémfőnököt, tényleg az egészát átszitáltad-e... xD Am nem kell, megtartatod füldísznek, vagy minek xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4974 Dátum: 12 márc 18, 14:43:37 »

Az a két rozsdaette kard engem nagyon érdekelne, hozd el őket nekem légy oly kedves.
Cserébe ellátunk mindenféle halas finomsággal meg egy hűsítő és tisztító fürdővel, ebben a nagy melegben biztosan jót fog majd tenni.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4975 Dátum: 12 márc 18, 15:08:53 »

Szerintem ha  a piknik meg lesz tartva élőben, jó megoldás lenne ha azok, akik túl fiatalok, hogy egyedül elengedjék őket, az idősebbekkel jönnének. Csak le kéne szervezni, ki-kit hogyan merre tud kísérni, vagy esetleg elhozni. Már ha tényleg lesz valami az egészből.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 18, 15:25:36 írta STM » Naplózva
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #4976 Dátum: 12 márc 18, 15:16:35 »

Nyugi Sabaku-sama, nem vagyok kleptomániás. xD De hát ki tudja, lehet hogy már valaki más is átszitálta a Szaharát, és elvitte a kincseket, ezeket meg otthagyta.˘˘

Rendben heo-san, átviszem. Talán valami háborúból maradhattak ott, ahogy az emberek mondanák, az időszámítás előtti korokból. Gondolkozik
Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4977 Dátum: 12 márc 18, 15:21:56 »

STM, ez is egy jó ötlet, még meglátjuk, hogy mennyire lesz idő megszervezni valami hasonlót.

Réges régen ott is éltek emberek, ám akkor nem sivatag volt ott hanem tengerek. Ha az a két kard az amire gondolok, akkor megvan Zizi tanítványom új küldetése.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Zizi100
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1238


Micisapkás Magdi Anyus fan, ki szeret sokat írni!


« Válasz #4978 Dátum: 12 márc 18, 15:50:32 »

Nyáúú? És mi lenne az? Hmm?
Jobb, ha tudod, hogy én aztán nem fogok kimenni a sivatagba, én jégmezőkre termettem! >.<#

Flexee: nyugi, az egerek hipp hopp szaporodnak, attól, hogy most egyet sem látsz, még megbújnak az árnyékban.
 Meg amúgy is, túl kicsik nekem... meg a tyúk finomabb. xD
Naplózva


Kell a világnak néhány hülye ember is. (pl.: Én) ; Alcohol is free!!!
- Honnan éri Sasukét a fény? - Sehonnan mert jobb neki a sötétségben! *by heo*
Családom: Mester ~ heo, Tesóm ~ samdav, Gazdám ~ A-c
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4979 Dátum: 12 márc 18, 16:01:00 »

Valaha ott volt Atlantisz, amikor az még tenger volt. A két kardon talán lesz valami utalás, a sziget/hajó/mesterséges város mostani hollétére, azt kell majd megkeresned.

Egyébként, hogy állsz a portrékkal?
Melyikekkel készültél már el?

Rikan-tól is megkérdezném, hogy mi újság a családi festménnyel?
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 330 331 [332] 333 334 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!