24 szep 28, 00:20:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 784872 alkalommal)
0 Felhasználó és 36 vendég van a témában
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #4935 Dátum: 12 márc 17, 15:54:33 »

Piknik, háááá...! *-* Esetleg, talán, ha lehet róla szó, én is elmennék. Hümm-hümm ^^ Még én sem csináltam ilyet, szóval irtóóóóóóóra szeretném kiprószálni. :3

Javasolnék egy tök fincsi kaját... Vajas kenyér + párizsi és külön alma. Erre meg arra is rakunk sajtkrémet, először egy harapás párizsis-sajtos kenyér, aztán egy falatka sajtos alma. Whááá...! *.* Szeretet

Gyűlölettel teli palacsinta? Az bizarr, nem mernék enni belőle, nehogy gond legyen belőle... smirksweat Nevet
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4936 Dátum: 12 márc 17, 17:27:31 »

Nem rossz ötlet Temachanom. :3 Csak én nem szeretem a párizsit. x'3 Lehet selyemsonka? Pirul De a sajtos alma finom. Meg amúgy a sajtos szőlő is. Nevet Tökre szeretem. Meg sárga dinnye sajttal, sonkával. *w* Olasz módra. Pirul Ez mind legyen a démoni pikniken. *.*
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4937 Dátum: 12 márc 17, 18:00:14 »

Dehát itt mindenki legalább 400 fölött van. Nevet Démonlét forever. Pojén

nyanyák Nevet

piknik? végre valami családi amire el is mennék ikszdé még akkor sem ha nem hívtok ikszdé mondjuk fogalmam sincs mi volt mert 12 oldalt termeltetek minimum 1,5es hozzászólásokkal, szóval nem fogok elolvasni minden egyes agymenést, ha meg pletyóztok rólam az nem érdekel ikszdé szóval ha lesz piknik, akkor szerintem én hozok salátát ,^^ bér lehet ez csak engem érdekel ikszdé hanii gondolom hozz a sonkáját Nevet
Naplózva

hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4938 Dátum: 12 márc 17, 18:08:11 »

Jaj persze, ki is ment a fejemből hogy amúgy nekem van sonkám. ikszdé No problem, akkor viszem én. De.. az orromból mégegyszer nem adok. Sír Flexichan, te meg majd végre szabadon rohangálhatsz a dombokon. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4939 Dátum: 12 márc 17, 18:13:47 »

már nem azért de most is szabadon rohangálhatok, már amennyire van időm Ritli sensei edzésterve mellett ikszdé elég félelmetes technikát csiszolgatok most, a kert is eléggé szét van most dúlva, de egy kis mágia és szarvaserő helyreállítja secpec ikszdé mondjuk a mágia is eléggé kiszívja az erőmet, de az még oké ikszdé pikniken végre holiday Nevet
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4940 Dátum: 12 márc 17, 18:14:47 »

Nem mintha műanyag golyóálló ketrecben tartanám, hasonló anyagból készült lakat alatt, nehogy lerohadjon róla.

Én hiányoltam a szarvasomat el is küldtem érted tegnap a tanítványomat, úgy látszik, hogy megtalált. Mosolyog Örülök, hogy mégsem vagy beteg.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4941 Dátum: 12 márc 17, 18:23:05 »

beteg nem, csak fáradt ikszdé miből gondoltad, hogy beteg vagyok? Nevet

hiányoltál, miért hol voltam? ikszdé miért kellett keresni, miről maradtam le O.o

Nem mintha műanyag golyóálló ketrecben tartanám, hasonló anyagból készült lakat alatt, nehogy lerohadjon róla.

Ezt amúgy mire mondtad? a dombos rohangálósra? O.o

*nekifutásba, ruhástól beleugrik a folyóba* wiii xD
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4942 Dátum: 12 márc 17, 18:26:46 »

Egy szarvas minek hord ruhát? xDDD Ha meg emebralakban van, miért úgy fürdesz? A szarvasok jobban úsznak mint az ember, nem?
Am hol az udvari portréfestő?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4943 Dátum: 12 márc 17, 18:28:41 »

Sabaku te sosem figyelsz rám?? mondtam hogy 3 alakom van ikszdé és a ShikaFuujint kedvelem a legjobban, ezt tekintem alapállapotnak. Egy ShikaFuujinnak kell ruha, ha tetszik ha nem, és nem biztos, hogy egy hosszt akarok leúszni, simán is úszhatok, arra pedig tökéletes ez az alak. >.<# ikszdé
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4944 Dátum: 12 márc 17, 18:31:12 »

Már miért figyelnék egy mocskos kis petre? xDDDD Aki istállóba lakik? Ennyi erővel a pinclben is lakhatnál, a sok (fél)hulla között, ott is szalma van a földön xDDD
Kallen, hogy állsz a sivattaggal? Nincs kedvem visszaolvasni.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4945 Dátum: 12 márc 17, 18:31:45 »

http://cghub.com/images/view/205987/
Igen, hogy is járhatna kelhetne enélkül a méltóságteljes öltözet nélkül? Rádásul az emberek nem hallanák, ha jön, és nem lennének kéznél a mana potionok sem! Sabaku, Sabaku....  Neeem
Naplózva
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #4946 Dátum: 12 márc 17, 18:38:23 »

gyááá ott a képen a nagypapám ikszdé szia papus Nevet ad elég fizetést a Tél Tábornok? ikszdé am nekem is van iylen egyenruhám, de nem szeretem hordani >.>

Sabaku: nem vagyok mocskos, mindennap fürdök legalább kétszer a szupi kis...patakomban xD

a pince nem túl jó hely 24 órára, bár heoéknak eléggé sötét és nyirkos pincéjük van, szeretek ott lenni. de nem egész nap. ráadásul heoéknak a másik pincéjében vannak a hullák, nekem biztosítottak egyet a mágia gyakorlásához.
amúgy meg vigyázzá magadra, nem tetszik ez a hangnem... Lesütöttszemek
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 17, 18:38:56 írta ^^ » Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4947 Dátum: 12 márc 17, 18:41:02 »

beteg nem, csak fáradt ikszdé miből gondoltad, hogy beteg vagyok? Nevet

hiányoltál, miért hol voltam? ikszdé miért kellett keresni, miről maradtam le O.o

Ezt amúgy mire mondtad? a dombos rohangálósra? O.o
Kicsivel ezelőtt írtam, abból, hogy csak naphosszat a karámban henyéltél, azt hittem azért nem kelsz fel, mert valami bajod esett.

Olyan messze van az a karám, én meg napok óta nem láttalak, ki tudja mi történt veled.

Arra bizony, mintha nem engednélek el amúgy is meg hasonlók. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Kallen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1137


a Niibi hugocskája ~


« Válasz #4948 Dátum: 12 márc 17, 18:42:30 »

Már tegnap este befejeztem a szitálást. Közben néhány teve meg ember meghalt, mert idegesítettek, ahogy ott vonulnak mint a hangyák. Szóval eljátszottam őket. Tök mókás volt ahogy az életükért könyörögtek. Hehe Ja és még azt volt a kérdésem, hogy mit csináljak a leszűrt bigyuszkákkal. Kell neked az valamire?

Pikniik*-* én is szeretnék mennii. Pirul A palacsintákhoz [ha tortába csináljátok], apumnak van egy isteni csokikrém receptje, majd megtanulom és ráönthetitek. Mosolyog De csak melegen jó, ha kihűl összeáll. :/
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 17, 18:47:22 írta Kallen » Naplózva



Férjem: Rikan <3 Gazdám: Sabaku-sama.~ Tanítványom: Bogi.~
-Te miért hagytad ott Iowát?
-Mert körülnéztem és rájöttem, hogy nincs senki, akit irigyelnék.
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4949 Dátum: 12 márc 17, 18:43:27 »

ikszdé Tényleg, Flex szokta Rudolfot cosplayezni.. de mi az az üveg az oldalán? Nem úgy van hogy nem szokott  alkoholt innni? Vagy mi az, Gumibogyó-szörp? xDDD A csengőket meg én nem engednéma  petemnek, ekkora zajjal ha közlekedik, még egy büdöszokni-agyú, kétemelet magas, félsüket troll is észreveszi xD

Attól függ, mit szűrtél le.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 328 329 [330] 331 332 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!