24 szep 27, 22:27:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 222 223 [224] 225 226 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 784772 alkalommal)
0 Felhasználó és 22 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3345 Dátum: 12 márc 04, 21:59:04 »

Anyám, nem is vagyok olyan mini. Szomorú
Datteeee te egy miniatűr minyon vagy nem? Ohh My God A bálra meg én készítem a sütit. Talán téged nem szolgállak fel. Izé José...

Hova szöktette volna el? Ohh My God Nincs jó helye ott ahol van? >.<#
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 04, 21:59:54 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #3346 Dátum: 12 márc 04, 22:12:36 »

Szerintem inkább ne vitatkozzatok egymással, családon belül nem jó a feszültség. >.<# Különben rátok uszítom a sárkányokat! Nevet (Vagy apát... Hümm-hümm )
Én is remélem hogy Sevának jól ment minden. (yn)
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3347 Dátum: 12 márc 04, 22:13:15 »

Én is remélem, hogy sikerült neki. ^^

Ki tudja... Sosem tudom, hogy pontosan mi jár Tousama fejében. >.<#
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3348 Dátum: 12 márc 04, 22:44:51 »

Szerintem inkább ne vitatkozzatok egymással, családon belül nem jó a feszültség. >.<# Különben rátok uszítom a sárkányokat! Nevet (Vagy apát... Hümm-hümm )
A sárkányok talán okoznának nehézséget, de hűségesek hozzám. Apáddal ugyanez a helyzet csak ő nehézséget se okozna Nevet Na jó okozna ha komolyan bántani akarna, de ő nem bánt engem. Pirul
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #3349 Dátum: 12 márc 05, 01:29:32 »

Na persze, hogy Rili-sama megint sör nélkül maradt.

Látom megint mindenki alszik, utólag is szép álmokat! (Hátha ez segít majd benne.)
Hajnalban találkozunk. ikszdé
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3350 Dátum: 12 márc 05, 07:46:24 »

Mért vagy ebben olyan biztis, mert nem kommentálom minden tettem? Miböl gondolod, hogy nem állítottam be éjjel figyelmeztetés nélkül?

Amúgy említhettétek volna, hogy a sárkányok nem csak úgy vadon élnek, hanem... na, a lényeg, hogy ha taléálsz párat reggel a küszöböd előtt Ritli, amiket levadászott valaki, és otthagyta, hogy lásd milyen ügyes volt, akkor az nem én voltam.

Sabaku, nem csodálom amúgy, hogy megcsaltad gmant.. lássuk be, erről is csak ő tehet. 
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 05, 08:01:03 írta STM » Naplózva
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #3351 Dátum: 12 márc 05, 08:15:47 »

Nem rabolt el a férjem (sajnos  Neeem) és olvasgattam is csak nem tudtam becsatlakozni, mert túl sok minden történt.  ikszdé Amúgy a tesztem ma este lesz, mert pénteken túl sokan voltak.  >.<# A fotós állásról még nincs hír. ^^ De kedves tőletek, hogy érdeklődtetek.

Remélem senki nem felejtette el, hogy ezen a héten lesz Anna bálja!  Figyelmeztetés Ja és látom elég sok pofátlan állat került a családba.  Ördögi ikszdé Ezért előre szólok, hogy csak szájkosárban és pórázzal lehet behozni őket a kastély területére. Figyelmeztetés  ikszdé
Naplózva


STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3352 Dátum: 12 márc 05, 08:21:13 »

 Nincs kifogásom ellene Clarice, de pusztán ettől nem leszek biztonságosabb.   Kussolj Hannibál
Meg amúgyis képes vagyok kulturáltan viselkedni...  ööööö
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 05, 08:23:27 írta STM » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3353 Dátum: 12 márc 05, 09:49:37 »

Miiii? Levadásztad a házőrző sárkányokat STM? Technikai KO Remélem csak viccelsz... megnézem a küszöböt... Nabakker. És ezekkel most mit csináljak? Megdícsérnélek, hogy ügyes vagy de legalább vadakat kaptál volna el. Szomorú Szegény Csókos, szegény Kócos, szegény Appa... Johhny Depi (aki megmondja miben volt Csókos, Kócos és Appa egy kicsit más szövegkörnyezetben kap egy jutalomfalatot) Na mindegy akkor ma sárkányos pite lesz ebédre, heonak meg varrok 1-2 új sárkánybőr tangát... ikszdé Legalább ne legyen hiábavaló az áldozatuk. >.<#
A sörömet meg megint nem kaptam meg mert helyette sárkányokkal játszottál. Hmm... Hmpf... Durci
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3354 Dátum: 12 márc 05, 10:21:54 »

Hm...azon gondolkodtam, kéne egy fiatal dögös szerető. Az asszony úgysem tudja meg mert nem jár mostanában ide.
Ezzel azt akarod mondani, hogy Niki öreg???  Fegyverek
:* Szeretet


A kiszemeltem Den lenne, de mivel ehhez apa is kell...
Dent szeressük, jó vejem lesz, áldásom rátok. :3 Apáddal meg ne foglalkozz... Nevet


Nézdmeg még lázad az asszony.
Nepofázzá büdös banya. Csinájjá valam kaját...dràga szerelmem. Tudod hogy nem cserélnélek le mert te vagy a legjobb feleség a világon. *.*
Megint részeg vagy? :Đ
Naplózva
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #3355 Dátum: 12 márc 05, 10:24:13 »

Dredd bíró --> Csókos, Kócos, Foltos meg Appa a vallási megszállott kannibál család? Gondolkozik
A sárkányok biztosan végtelenül büszkék lesznek rá, hogy egy Fényhozó fogja hordani a maradványaikat... ikszdé

Ha a bált más el is felejti, én biztosan nem fogom. Pojén
Amúgy szabad bejárást adtam STM-nek a kastélyba. Ígéretemet már nem másíthatom meg, mert az ellent mondana azzal, amire neveltetek. Utólag is bocsánatot kérek. Lesütöttszemek
Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3356 Dátum: 12 márc 05, 10:36:19 »

Bakker véletlen bezártam a böngészőt miközben írtam. -.- Most rövidített választ kaptok.

Én nem felejtettem el, már válogatom a süti recepteket és az alkalomhoz illő cukormáz díszítést is tervezem.

A-chan talált, Dredd bíró. ikszdé Tied a jutalomfalat. Mosolyog Anyud büszke lehet. bow (remélem nem úgy gugliztad ki Nevet)

Inkább a fényhozó lehet büszke, hogy az én sárkányaimat hordhatja. Nyelvesít

Niki mikor óhajtasz végre szülni egy fiút? Pojén De értelmes legyen ám, nem akarok haniinak buta férjet. ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3357 Dátum: 12 márc 05, 11:20:06 »

Én ott voltam a kastély előtt, vártam, hogy beengedjen valami szolga, avgy valami, és ott repültek a sárkányok. Gondoltam, nehogy már iylen szemtelenek legyenek, itt szórakoznak a kastély előtt, levadászom őket, jó mókának is tűnt, meg azt hittem, legalább nem csak Kallen lesz megdicsérve kártevőirtásért, aztán kicsit elrepült az idő és már nem akartalak zavarni.
De tényleg sajnálom (egy kicsit, bár a sárkánypite finomnak hangzik), nem tudtam, hogy nem szabad.  Upsz Áj Did it Egen
A sört bármikor átvihetem.

A szabad bejárás mellett viselhetek még szájkosarat (meg valami láncot/pórázt is, de nem vezethet rajta senki), ha már a kedves főszervező kisasszony hölgy néni ragaszkodik hozzá, de akkor csak ilyen hannibálosat veszek fel és mindekit emlékeztetek a gyerekkori traumáira. Hannibál
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 05, 11:21:33 írta STM » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #3358 Dátum: 12 márc 05, 11:34:03 »

Az a büdös rohadt életbe... -.- Megírtam a hsz-t akarom elküldeni de vacakolt a böngésző erre mondom a biztonság kedvéért ki ctrl+c-zem... erre ctrl v-t nyomtam mert miét ne és eltűnt az egész.... vááááááááááááá!

Szóval.... Megbocsátok egy feltétellel. Hozz néhány sárkánytojást azok helyett amiket leöltés és vidd a sárkány kiképzőhöz. Ő majd tudni fogja mit tegyen velük.
A sörömet hozd most, mert úgy érzem, ha nem csapok le rá, akkor sose fogom megkapni.

A bálra meg gyere maszk nélkül, úgyis lényegtelen. Vagy annyira illemtudó állatka, hogy  ne marcangolj szét egy vendéget se. Talán. Hümm-hümm
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3359 Dátum: 12 márc 05, 11:48:13 »

Úgyse tudna visszatartani egy gagyi maszk. Nevet

A sört átviszem most, sárkánytojást szerezni viszont nehéz.. meg honnan is lehetnék benne biztos, hogy egy sárkány kel majd ki belőle, nem valami szárnyas macska? NEm lenne elég, ha befognék pár vad sárkányt?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 222 223 [224] 225 226 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!