24 szep 27, 22:23:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 432
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Család, barátok...  (Megtekintve 784759 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1185 Dátum: 12 feb 22, 13:17:21 »

Kallen, nézd meg a családfát, keress magadnak mestert p.üben vagy szlőket Mosolyog

*kicsi Flexee elrohan*
Naplózva

Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #1186 Dátum: 12 feb 22, 13:22:12 »

Úristen hazaértem és egy 2 oldalas levél fogadott azzal, hogy menjek le a boltba, takarítsak ki, gyakoroljak és írjam meg a leckém.ikszdé Anya, ugye ez nem te voltál? Sír

Meg levideózták ahogy ugrókötelezünk udvaron. O.o Állításuk szerint felteszik fészbukra.T_T Valaki öleljen meg.T_T
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1187 Dátum: 12 feb 22, 13:25:15 »

De gyere majd haza, csinálok neked valami szarvas kosztot. Nevet Tudom nem az én szarvasom vagy, de mivel a gazdád nem ügyel rád, maradtam én.  Pirul

Én most ettem Flekkent.

Üdv Kallen.  Hali Szívesen látunk köreinkben, nézd meg a családfát, meg az első hozzászólást.

Ritli, én is így vagyok vele, de mikor nem tudom megvenni, csalódott vagyok. Múltkor egy kockást inget találtam, áh tökéletes volt, és volt vagy 3-4, elmegyek egy 30percre max és mire vissza értem eltűnt.  Sír Johhny Depi Pedig egy ember sem volt a boltban.

Nem én voltam kicsi fiam, de most hogy ezt így felhoztad... meg kéne őket csinálnod.  Pirul
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 22, 13:25:49 írta Minagi » Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #1188 Dátum: 12 feb 22, 13:32:01 »

Kockás ing *_* Én 1000 éve akarok már. De ami jó áron van az ocsmány. Ami meg tök jó, az több ezer forint. Hát nem tudom ti, hogy vagytok vele de én egy hülye ingért nem adok 4-5000 forintot. smirksweat
Inkább varratok anyummal Nevet Nemrég pl vettünk egy nagyon állat kockás anyagot, abból varr nekem majd egy király kis rakott szoknyát. Pirul
Ja és képzeljétek találtam nagymamám szekrényében 2 kockás inget. :3 Tök jók. Egy piros és egy narancssárga :3 Csak kicsit be kell venni belőle mert bő. De csak pár centit :3 Azt is megoldja anyum. ikszdé Ja és az egyiken gombokat kell cserélni Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 22, 13:32:49 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1189 Dátum: 12 feb 22, 13:49:11 »

A kockás ingek tök jók.^^
Kalleeeeen. *_* Pirul Jó, hogy itt vagy. Nevet Keress magadnak egy jó családot. Nevet (A mienk is jó, de Seváék meg kevesen vannak.)
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1190 Dátum: 12 feb 22, 13:55:19 »

Anyukám régebben mennyi ruhát vart nekem, jaj de szerettem, a legjobb ruháim voltak, csak elromlott a gép, és azóta nem. 
Hú de szeretem a rakott szoknyákat.  Pirul Mostanában néztem a boltokban szoknyákat, de csak p*csa szoknyát találok, azokat meg nem szeretem. T_T

Anyukám múltkor hozott egy egy nagyon jó kis kockás inget... szeretem az ingeket.  Pirul

Szeretem az ilyen, "talált dolgokat" a szekrényben. Nevet
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #1191 Dátum: 12 feb 22, 14:10:44 »

Jaja nem lehet normális szoknyákat kapni, mind olyan amiből éppen hogy nem lóg ki az ember hátsója. Vagy ha hosszabb akkor meg rusnya. >.> Valami ilyesmit akarok varratni http://www.babakoffer.hu/images/thumbs/0003653.jpeg :3

Nekem anyum varrónő alapból szóval az alagsorban van 1-2 nagy varrógép. Pirul Egy a baj, hogy mindig megígéri, hogy varr valamit (vagy valamilyen ruhát megjavít ikszdé) és örökké elveszik az a ruha/anyag. Nevet Unszolni kell, hogy ne felejtse el ikszdé

Pl nemrég felhozott egy gatyát én meg néztem, hogy "EZ mi?" és mondja hogy az enyém volt ikszdé Nem is emlékeztem már, hogy van ilyenem Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 22, 14:11:41 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1192 Dátum: 12 feb 22, 14:11:47 »

Nekem van egy csomó kockás ingem,imáádom őket (L) 3 fölhajós könyékig érő,meg két rövid ujjú *o*
nagyi (am kiírtalak  Pirul ) nekem van egy tök hasonlóm :'O
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #1193 Dátum: 12 feb 22, 14:13:28 »

Nekem is van! De már kinőttem. : (
A mamám is részben varrónő, de nem hiszem, hogy egy szoknyát vagy inget tudna készíteni. ikszdé
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Sevanna
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4260


Goddess Skuld- the mischievous


« Válasz #1194 Dátum: 12 feb 22, 14:57:56 »

RUHATÉMA *-* kyaa~

Kockás ingből nekem csak az tetszik, ami ilyen buggyos ujjú szóval 1000% nőies. :3 Mert nekem annyira nem nőies az alakom a vékonyságom miatt, szóval ügyelnem kell az ingekkel. A sima ingekben úgy nézek ki mint egy alföldi paraszt gyerek.  ikszdé
Kockás miniszoknyát én is régóta akarok. De annyi szoknyám van így is.  Nevet Nekem vannak extra mini szoknyáim is amúgy.  Nevet Ezüstöm majd fényképezhetlek a miniszoknyádban ha meglesz? :3

Mini a talált dolgokat én is szeretem. Nekem rengeteg örökölt ruhám van, meg kaptam ajándékba stb...  Nevet Ezért is van ennyi. Viszont emiatt mondja mindig Dani azt, hogy nekem minden cuccom régi.  No comment Hmm...
Pl van egy blúzom, ami teljesen úgy néz ki mintha a 18. századból érkezett volna. Azt egy kicsit piás nyanyától kaptam, aki t felköszöntöttünk húgaimmal a névnapján. Ja és elhitte, hogy van olyan bogár, hogy tükröslábú makaronc.  ikszdé Miket nem csináltunk mi kiskorunkban.  ikszdé

Az én családomban sajna nincs varrónő.  Neeem Én meg hülye vagyok az ilyenekhez. Bár varrtam magamnak már csak nem géppel. Pl egy sortot, ami buggyos alul és egy nagy rózsaszín kockás masni van mindkét oldalán. *.*
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1195 Dátum: 12 feb 22, 15:00:27 »

Ritli, nem tehetek róla, a kukkolás a fórum velejárója. Nevet
Gondolom sakkozni is szeretsz. ikszdé

Mini-chan én voltam ma napozni, de nem kellett pulcsi elég volt egy póló meg egy ing is. (Szigorúan rövid ujjú.)

Egyébként meg nem hanyagolom el a szarvasom csak továbbképzésen voltam, a hogyan bánjunk a szarvasunkkal tanfolyamon. Mosolyog

Na jól van, ezren beírtok elém. Nevet
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
^^
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3202


he/him. flexee. fórumszarvas.


« Válasz #1196 Dátum: 12 feb 22, 15:06:19 »

Meg levideózták ahogy ugrókötelezünk udvaron. O.o Állításuk szerint felteszik fészbukra.T_T Valaki öleljen meg.T_T

*ölel* jól van Riku minden okéé Vígasztal

ruhák? blöee Neeem én megvagyok egy fekete rövidujjúpólóval, homokszínű rövidgatyával meg egy szandállal (plusz fehétneműikszdé) nekem nyáron ez elég, télen, fekete farmer, fekete kapucnis pulcsi meg ami kell még alá. nincs túl nagy igényem ööööö

szerk:

Mini chan: nekem reggelire műzli kell, csokis-gyülömcsös, tízóraira zsemle, benne margarin, paprikásszalám, vagy pulykasonka, pár szelet paradicsom, saláta mustár és torma. ebédre makaróni/spagetti/vadas, grillcsirke/ ilyesmi finom kaják, néha valami jó leves. uzsonnára legyen tej, pár műzliszelet (csokis) és alma/narancs. vacsira pedig melegszenya, ehető töltelékkel, ananászt mellőzve. ó és nasinak legyen otthon nutella, vagy milka. és boci forrócsoki.
ami a mozgásteret illeti. kell legalább egy 20 négyzetméteres füves-fás-bokros terültet egy tiszta folyóval, és néhány más szarvassal avgy szarvasemberrel. kell egy kis karám nekem egy árnyas fa alatt és egy illemhely. ami a szállást illeti, minden reggel miután felkeltem, válts alattam szénát, mindig legyen friss és meleg. az itatómban naponta 2× cserélj vizet, viszont nagyon meleg időszakokban naponta 5×. Általában víz vagy málnaszörp legyen az itatómban. óó és éjszakára egy meleg takaró kell, meg egy szarvasos éjjelilámpa.
nincs túl nagy igényem, ha ezt a minimumot betartod, akkor azzal is megelégszem Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 22, 15:14:25 írta ^^ » Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #1197 Dátum: 12 feb 22, 15:26:27 »

Oh ha így állunk heo, akkor én is kiülök, voltam kint és tényleg nem kell pulcsi úgy igazán, csak nálunk van egy kis szellő is ami... bezavar. -.- De csak szélvédett helyre kell ülni, és kész is.
Jól van, elhiszem hogy nem hanyagolod szegényt, de olyan édes!

Seva: Nekem is sok örökölt van, meg van egy "fogadott nénikénk", tőle olyan jó ruhákat kapunk, amiket még ő hordott.  Pirul

Flexee: Persze férjem uramtól nem kérték ilyen sok mindent, én meg egy féloldalas listát kapok.  Szerencse A jó indulatomat ki szeretnéd használni, ez felháborító.  Durci
Majd heo megnagyobbítja a helységedet, de folyót nem tudok neked varázsolni.

Áááá elegem van Ursula-ból (a régi gépünk) olyan lassú hoyg csak na, amíg írtam a Zene topicba 5x beakarta zárni mert hogy "le akart fagyni" -.- Átmegyek Borisra.
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 22, 15:29:11 írta Minagi » Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #1198 Dátum: 12 feb 22, 15:36:07 »

Én imádom, ha a szél csípi az arcomat szóval engem nem zavar, a karomra meg szinte érzéketlen vagyok ilyen apróságokkal szemben. Nevet

Ursula és Boris műszakot vált.

Szauna nem kell még? Örülj, hogy befogadtalak. ikszdé
Én nem eszek ennyit egy nap, sőt két nap alatt sem.
Ha ilyen sokmindent szeretnél, akkor inkább szabadon engedlek a való világba, aztán lássuk mire jutsz. Nevet Ördögi
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #1199 Dátum: 12 feb 22, 15:38:52 »

Ezüstöm majd fényképezhetlek a miniszoknyádban ha meglesz? :3
Van rá esélyem, hogy ne tedd meg? ikszdé Ha nem engedem akkor követsz egy ballonkabátban, egy napszemüvegben és egy kalapban mint valami szatír és úgy fotózol le te fotómániás ikszdé

heo a perv kukkoló. Nyelvetnyújt

Flexee-san nem vagy kicsit nagyigényű? Nevet Vagy ezzel kompenzálod, hogy a ruhák nem érdekelnek? ikszdé

Nekem is van egy csomó örökölt cuccom, a nagy része valami zsákban hánykolódik mert bénák. Lehánylak

heo áss a tanítványomnak egy folyót ha azt kér. Lesütöttszemek
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Oldalak: 1 ... 78 79 [80] 81 82 ... 432
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!