24 szep 28, 14:24:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted melyik a legmeghatóbb, legszomorúbb jelenet a Narutóban és MIÉRT?  (Megtekintve 94121 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
sammy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #300 Dátum: 09 dec 31, 08:08:42 »

nekem először a Zabuza-Haku tett be nagyon
és most legutóbb Jiraiya halálát nem bírtam ki sírás nélkül
és mikor kiderült Itachiról az igazság és mutatták a képsort, mikor utoljára mosollyal az arcán homlokon pöcköli Sasukét, az is nagyon megható volt
 Sír


a mangát még nem olvasom, csak az animével haladok, de kiváncsi vagyok mi lesz amikor Naruto megtudja mi történt Ero Senninnel
« Utoljára szerkesztve: 09 dec 31, 08:13:47 írta sammy » Naplózva
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #301 Dátum: 09 dec 31, 12:18:51 »

Jiraiya halála nekem a legszomorúbb de ami utána jön a listámon az az amikor elmondják naruto-nak
Mangában nagyon jó ott mindig bekönnyezek Nevet
Most az anime-ben tuti bekészítek egy 100-aszsepit Nevet   Biztonság kedvéért vgay ha zsepi nem lesz a felmosórongyot  teszem magam mellé ikszdé
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #302 Dátum: 10 jan 01, 22:28:22 »

A legszomorúbb jelenet a Narutoba szerintem az amikor lenyakazzák szegény Kisamét Sír Sír
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Hatsue
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #303 Dátum: 10 jan 03, 18:14:59 »

Amikor Sasuke elsírja magát miután megtudta az igazat :'(
És amikor már Sakura meg mindenki kiakarja csinálni Sasukét :@ Neeem
Naplózva
undybundy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 27



« Válasz #304 Dátum: 10 jan 04, 15:17:59 »

Szöcsi-Naruto harc,na az nem volt semmi,ha nem is bőgtem el magam,kicsit azért lehangolt.. Szomorú
A másik az amikor Gaara az életével is védte a falut,na ott kicsit törölgettem a szemeimet....
Meghát Itachi halála,és utána a története nagyon megható volt...
Naplózva

Lehet,hogy csak egy ember vagy a világon,de valakinek te magad jelented a világot.
Ravengoth
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 87


« Válasz #305 Dátum: 10 jan 05, 14:55:49 »

Gaara gyermek kora és Itachi és Asuma halála  Szomorú
Naplózva

Fear of the dark!
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #306 Dátum: 10 jan 05, 23:07:27 »

 Valahogy mindíg az volt az érzésem,hogy elrontják az ilyen szomorú jeleneteket az animében,de egy volt ami azért valóban nagyon könnyfacsaró lett:Asuma halála,de az anime kárpótolt egy gyönyörű Shikamaru és Kakashi féle "megemlékezéssel".
SPOILER VESZÉLYSPOILER VESZÉLYSPOILER VESZÉLYSPOILER VESZÉLYSPOILER VESZÉLYSPOILER VESZÉLY
Ami viszont egyértelműen el lett rontva az amikor megjelenik Yondaime és elmondja Narutonak az igazságot.Picit illúzióromboló volt az,amikor nekiugrik az apjának azzal,hogy milyen szörnyű gyerekkora volt...
SPOILER VESZÉLYSPOILER VESZÉLYSPOILER VESZÉLYSPOILER VESZÉLYSPOILER VESZÉLYSPOILER VESZÉLY
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #307 Dátum: 10 jan 05, 23:20:55 »

Miért is...?
Végül is csak évekig kellett kiközösítettként élnie egy kisgyereknek... :/
És a Kilencfarkú miatt is csak bánatot és fájdalmat kapott, öröme sosem telt benne.
Még jó, hogy egy kicsit kiakadt... ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #308 Dátum: 10 jan 06, 14:43:42 »

Miért is...?
Végül is csak évekig kellett kiközösítettként élnie egy kisgyereknek... :/
És a Kilencfarkú miatt is csak bánatot és fájdalmat kapott, öröme sosem telt benne.
Még jó, hogy egy kicsit kiakadt... ^^
SPOILERVESZÉLYSPOILERVESZÉLY
SPOILER VESZÉLY
SPOILER VESZÉLY

 
Elfelejtettem odaírni,hogy szvsz de mondjuk Kishi évekig húzta a dolgot és erre nem az van,hogy hűha a 4. az apám és jajdeboldog vagyok,hanem a fejéhez vágja azt,amit a 4. már akkor tudott,amikor mégcsak beleültette.
  Mellesleg naruto barátunk már Hakuval való találkozást sem élte volna túl,ha nincs a róka a testében.(bár ez így nemigaz,mert ottvolt supersasuke aki semmiképp sem halhat meg és minden bizonnyal halálábol felkelve még hakuval is elbánt volna)
  Az én véleményem az,hogyha valaki soha életében nem tudta mi az a család és egyszercsak megjelenik az apja aki az életét áldozta Konoháért,annyit megtehetne,hogy örömkönnyeket hullajt és nem vág a fejéhez 26kg tömör lelkiismeretfurdalást.
(Róka mindíg megmenti Narutot,de cserébe a személyiségével kell megnyeje a falusiak bizalmát.Szerintem ez így jó kis csere volt...)
« Utoljára szerkesztve: 10 jan 06, 14:44:54 írta trees » Naplózva

undybundy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 27



« Válasz #309 Dátum: 10 jan 07, 14:36:49 »

Jogos ,és jó az érvelés,de tételezzük fel,ha nem zárja bele,akkor talán az apjával élhetett volna.
Szerintem,ha Narutonak választási lehetősége lett volna,akkor inkább az apját,semmint a kilenfarkut választotta volna...
Bár,nem volt lehetősége a választásra.
Szerintem jogosan támadt rá az apjára.Te mit tettél volna a helyében,gondolj bele...
Naplózva

Lehet,hogy csak egy ember vagy a világon,de valakinek te magad jelented a világot.
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #310 Dátum: 10 jan 07, 19:26:41 »

Jogos ,és jó az érvelés,de tételezzük fel,ha nem zárja bele,akkor talán az apjával élhetett volna.
Szerintem,ha Narutonak választási lehetősége lett volna,akkor inkább az apját,semmint a kilenfarkut választotta volna...
Bár,nem volt lehetősége a választásra.
Szerintem jogosan támadt rá az apjára.Te mit tettél volna a helyében,gondolj bele...
Én belegondolok és akárhogy kalkulálom és valóban sosemismertem,de mint hokage,sokat tudok róla és azt tudom,hogy feláldozta az életét a falujáért és hosszan bebiztosította a kyubimentességet.
Vegyük azt,milenne ha nemzárja be:
A kyubi bezárása a saját életét követeli így dönthet,hogy a falunak vége,kyubi szabadonrohangászik,de naruto egy átlagos gyerek lesz egy leégett falu emlékeivel.Ahogy ő csinálta,feláldozta az életét.Veszélyhelyzetben a lehető legbiztosabb helyre tudja rejteni.A faluja és az emberei életben maradnak.
Én ha mondjuk apám női nevet adott volna nekem,de mielőtt megismerhettem volna meghal és végülis ő egy hős.Tudom róla,hogy egy óriási boxoló volt és  hogyha fölül tudnám szárnyalni,mindenki tisztelne.Egyik nap megjelenne és aztmondaná,hogy ő az apám,akkor nem a képéhez vágom,hogy egész életemben szenvednem kellett azért,mert nekem női nevet adott,hanem hogy annyira büszke vagyok rá és köszönöm neki azt,hogyha nem ad nekem női nevet,felvesznek azokba a munkahelyekbe,ahol egyszer tűzben,egyszer tornádóban halt meg minden munkás.Köszönöm neki azt,hogy női nevet adott,mert ha nem tette volna,olyan puhány lennék mitn a többiek és nem tartanék most itt,hogy könnyűsulyú világbajnok vagyok.
 Esetleg azért megkérdezném,hogy miért tette,de nem egyböl gyomorszájon vágnám szószerint és átvitt értelemben is...
SZVSZ
Naplózva

undybundy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 27



« Válasz #311 Dátum: 10 jan 07, 19:44:55 »

Jó a hasonlatod.Nevet
De hiába nagy boxoló az apád,és mindenki tiszteli,attól függetlenül az apád,és kérdőre vonhatod... különben is ,hogy folytassam a példád:Van egy életed szerelme,aki kinevet,mert lány neved van.A város rajtad röhög,ujjal mutogatnak rád,és nem éppen dícsérő szavakat mondanak.Benned is lenne egy jókora düh... szeintem.
Jó,az egy picit,hangsúlyozom: egy picit túlzás volt gyomorszájon vágni,de mégis jogos,mert rengeteget szenvedett.
Naruto hirtelen csak a szenvedést,és fájdalmat érezte,mérges volt. Tök jogosan,és hiába a falu megmentője az apja,mégiscsak az apja,nem kell magáznia sem....
Naplózva

Lehet,hogy csak egy ember vagy a világon,de valakinek te magad jelented a világot.
trees
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #312 Dátum: 10 jan 07, 19:56:24 »

Jó a hasonlatod.Nevet
De hiába nagy boxoló az apád,és mindenki tiszteli,attól függetlenül az apád,és kérdőre vonhatod... különben is ,hogy folytassam a példád:Van egy életed szerelme,aki kinevet,mert lány neved van.A város rajtad röhög,ujjal mutogatnak rád,és nem éppen dícsérő szavakat mondanak.Benned is lenne egy jókora düh... szeintem.
Jó,az egy picit,hangsúlyozom: egy picit túlzás volt gyomorszájon vágni,de mégis jogos,mert rengeteget szenvedett.
Naruto hirtelen csak a szenvedést,és fájdalmat érezte,mérges volt. Tök jogosan,és hiába a falu megmentője az apja,mégiscsak az apja,nem kell magáznia sem....

  De pont ezért írtam az egyik postomban,hogy lehet,hogy ujjal mutogatnak rá és kinevették,de a saját személyiségével megnyerte az embereket.Szóval örökölte a hatalmas szívét az apjától(Yondaime>Kakashi-I won't let my comrades die) amivel alapbol nyert ügye van a hozzá közelállókkal+egyfajta védelem.
  Mellesleg azért pont ezt a példát választottam,mert egy híres boxolónak valóban lánynevet adott egyszer az apja.Majd rengeteg díj után az apja előkerült (kb 20 éves lehetett) és a fiú persze számonkérte.Pontosan nemtom mit mondott az apja,de valami ilyesmi:Már születésedkor láttuk,hogy gyenge,elpuhult gyermek vagy és tudtam,ha nem teszek veled valami rosszat,sose kapsz egy lendületet a győznivágyáshoz.
 Nekem ez jutott eszembe erről az egész történetről.
Naplózva

Shinken-Gaaruc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #313 Dátum: 10 jan 07, 21:22:25 »

Amikor a múltat mutatják... de leginkább Gaara-é, Sasorié és talán Hakué.  Szomorú
Naplózva

Shinken =^.^=


"Az erő, hogy hiszel önmagadban. Ez a kulcs, mely megváltoztja a sorsot."
Death Dawe
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 263



« Válasz #314 Dátum: 10 jan 07, 22:16:31 »

ÉN még azt tartom nagyon szomorúnak amikor Tsunade teljes erővel dolgozik Jiraiya halála miatt és egyszer elsírja magát a folyosón  Sír
Naplózva

Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 28
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!