24 jún 22, 11:49:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 28
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Szerinted melyik a legmeghatóbb, legszomorúbb jelenet a Narutóban és MIÉRT?  (Megtekintve 89507 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Morause
Vendég
« Válasz #330 Dátum: 10 jún 06, 16:08:50 »

Hát én pl. szomorúnak találtam jinchurikikkel való bánás módot és nagato, yahiko meg konan életmódját gyerekkorukban  Neeem!
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #331 Dátum: 10 jún 06, 16:42:16 »

Három jelenet volt, ahol nagyon meghatódtam.

1.) Jiraiya halála
2.) Sandaime temetése
3.) Haku és Zabuza

A japánok tudják hogy kell szomorú, és megható jeleneteket csinálni, az egyszer biztos  bow
Naplózva

An_S
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 20



« Válasz #332 Dátum: 10 jún 23, 04:58:01 »

Sok-sok van, amiket még megemlítenék az Neji, Chouji "halála"... Annyira meghatóan és szépen lett lezárva mindkettőjük harca - megpróbáltatása, kiállásuk az elveikért (meg animeben a zene is szépen eltalált), hogy szinte már bosszankodtam, miért kellett ilyen gyatra módon visszahozni őket  smirksweat
Naplózva
Cupak666
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 166

I hate u!


« Válasz #333 Dátum: 10 jún 23, 14:00:43 »

Hmmm két résznél kezdet könnybe lábadni a szemem:

-Haku és Zabuza részek.

- Mikor Garaa előre engedi Chiyo "nagyi" holtestét mikor visszatérnek a városba.
Naplózva



NaruSaku fan & Hinata hater. Problem? ^.^
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #334 Dátum: 10 jún 27, 21:05:58 »

Jiraiya halála a kedvencem...A zuhanás+ visszaemlékezés combo nálam ütött
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #335 Dátum: 10 jún 28, 09:20:30 »

Én az egész Naruto alatt csak két szer könyeztem be az első, amikor Zabuza elmondja, hogy mit érzett valójában Haku iránt. A másik meg a Kakashi gaidenben amikor Obitara rázuhan a törmelék és Kakashi elkezdi ütni a földet, mert nem tudta megmenteni az olyan szomorú  Szomorú
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Exkirion
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 4633


Jaaku na mahoutsukai | Fate/Encyclopedie


« Válasz #336 Dátum: 10 jún 30, 00:41:10 »

Nemtudom engem valahogy a Zabuza-Haku dolog nem hatott meg különösebben, de Jiraya halála igen és ahogy az után Naruto gyászol.

Spoiler a mangát nem követőknek:


A legjobb pillanat szerintem egyértelműen az amikor Naruto meggyőzi Nagatot és a gonosz fickó aki kőszívűvé vált mellé áll, szerintem nagyon klassz utána ahogy Konannal kibékül és szélesen mosolyogtam azon is amikor a falu egésze egy emberként várta vissza Narutot, szerintem, ott valahogy véget ért egy nagy korszak a Narutoban, és ha ott lett volna egy Time skip és a "shippuden" vége és jött volna egy Part3, szerintem simán jó lett volna, így is ez az érzésem time skip nélkül is, hogy ott vége lett valaminek.
Naplózva

Hatsue
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Válasz #337 Dátum: 10 jún 30, 19:19:25 »

Igen abban egyet értek hogy az is nagyon megható rész volt amikor a falusiak visszavárták Narutot  Nevet
És a Hakus részeken én sem hatódtam meg, gondolom mert akkor kezdődött az egész és még annyira nem szerettem meg a karaktereket, hogy átérezzem...
De ami mostanában még meghatott amikor a 7es csapat újra találkozik és Naruto még mindig hisz a barátjában és képes lenne vele együtt meghalni  Sír
szerintem a Narutoban igenis jók a megható részek én már nem egyszer elbőgtem magam  :$xD
Naplózva
sapy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 27


« Válasz #338 Dátum: 10 júl 12, 22:57:33 »

Asuma halála  Szomorú, főleg utána mikor Shikamaru ,,nyüglődik" magában xD(egyrészt, másrészt mert a többit még nem láttam lustaságom miatt Nevet)
Naplózva
Andor-sama
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #339 Dátum: 10 júl 17, 04:57:38 »

Szerintem legszomorúbb az az amikor Jiraiya, Kakashi halála és Hinata amíg úgy tűnt meghalt.
Legmeghatóbb pedig mikor Naruto találkozik Kushinával
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #340 Dátum: 10 júl 22, 12:01:22 »

Szerintem a legszomorúbb az amikor meghal Jiraiya és a 3. hokage.
Mikor már csukja le a szemét Sarutobi, akkor az utolsó pillanataiban Orochimarut úgy látja, mint amikor még "kicsi" volt és a jó úton járt, az sztem olyan izéé volt.. smirksweat
Naplózva

....................................................................................................................
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #341 Dátum: 10 júl 27, 11:00:16 »

Tele van megható részekkel és ez az amit szeretek még benne Mosolyog.Szerintem az is egy ilyen rész volt, amikor sasuke visszemlékezik itachira és utána sír.
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Temari-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 384


« Válasz #342 Dátum: 10 aug 01, 12:48:52 »

Nekem az eddigi legszomorúbb rész az volt, ami még csak a mangában volt: mikor Minato és Kushina életüket adták hogy megvédjék fiukat, és Kushina utolsó szavai a fiához... az nagyon szép..
Naplózva
Maya110
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 18

A farkas dala a holdról szól


WWW
« Válasz #343 Dátum: 10 aug 05, 02:13:13 »

Húúúhaaa...nehéz lesz...(és SPOILER veszély annak,aki nem mangázik!). Nekem már az megható, amit Naruto csinál.  Mosolyog Vagyis az ő ninja uta. Most lehet,hogy nyálas leszek,de úgy gondolom,itt ki kell fejezzem magam.

Én sok mindent tanultam a Naruto-ból,mióta megy ez az anime. Az összes szereplő halála megható számomra, a Zabuza&Haku, Jiraiya halála, Obito halála ( Sír ), Chiyo halála, Asuma halála...és még sorolhatnám. Lehet,sokaknak néha túl sok a Narutoban előforduló "nyálas rész",de számomra nagyon is szép és tanulságos, amin keresztül megy a rókánk az egész anime során.  De a legjobb Minato és Kushina találkozása a fiúkkal, én például még a mangát is megkönnyeztem, amikor Kushina elmeséli Narutonak,mi is történt, amikor Naruto megszületett.

Szóval mindent összevetve, a Naruto tele van érzelmekkel.  Mosolyog

Ui: Bocsánat,ha offoltam, csak így tudtam magam kifejezni.  smirksweat
Naplózva

Solaree
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 151

Vérimádó gyilkológép ;D (+moe függő/tuladagoló)


« Válasz #344 Dátum: 10 aug 10, 15:16:10 »

Engem az ríkatott meg nagyon amikor Naruto és Sasuke harcol. Ott az amikor Naruto vissza emlékszik hogy ismerkedtek meg és milyen vicces pillanatokban volt részük no meg amikor barátok lettek és mosolyogtak. :.(
Nah én itt totál kész lettem
Naplózva

http://wowandnews.blogspot.com/ a wowos blogom kacsint

  "Ha most nem ölöd meg őket, akkor egy napon ők fognak megölni téged!" Lucy, Elfen lied.

"Erős kávé nem létezik, csak akarat gyenge ember" Ismeretlen
"Nem, nem vagyok gyilkos. Csupán imádom a vér látványát" Solaree
Oldalak: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 28
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!