24 szep 26, 23:05:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1493221 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #1155 Dátum: 08 jan 25, 11:31:30 »

tegnap kivételesen végig Cartoon Network-om volt, nem váltott át este 9-től TCM-re és ahogy elkezdtem nézni, pont elkaptam 21:25-től a Billie és Mandy kalandjait a zord kaszással Nevet hát haláli volt Nevet utánna meg jött a "testvérsorozata" az Evil Con Carne Nevet
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Tems
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 87

Bakanda! Cehh... xD


« Válasz #1156 Dátum: 08 jan 26, 19:15:57 »

Rajzfilm sorozatban szerintem a CN legnagyobb dobása volt a Billy és Mandy, illetve egy pár Hanna-Barbera produkció meg szerintem az X-men: Evolution és Igazság Ligája, de az utóbbi időben nagyon lecsökkent a rajzfilm sorozatok minősége. És nem csak náluk, de mind a Jetixen (említeném Iggy Arbuckle-t, vagy a Flamingó kapitányt), mind Minimaxon (bár olyanunk csak azért van, mert este Animax van xD), de említeni lehetne a Nickelodeon-t, vagy bármit... A TV2 és RTL klub hétvégi matinéi katasztrófák...
Talán az elmúlt másfél év legsikeresebb sorozatának az Edzőtársam egy majom!-ot említeném, bár sokszor nem 10 éven aluliaknak való...

De beszélhetünk a DreamWorks, a Disney filmjeiről is, egytől egyig szörnyűek... Az utóbbi időben amik kijöttek animációsak, olyan gagyik, hogy az már fáj... Egyedül a Verdákban és a L'ecsóban nem csalódtam, de pölö a Shrek 3 DVDjét tesóm le akarta húzni a WCn...

Tudja valaki, hogy mi volt a neve annak a rajzfilmnek, ahol egy kutya meg egy macska volt összenőve? Nickelodeon-on ment, az volt a kedvencem! Még faterom is ott ült, és nézte velem őket xD


« Utoljára szerkesztve: 08 jan 26, 19:21:47 írta Tems » Naplózva

Jelenleg agyilag zápult, kifacsart felmosó rongy, akit a WCben áztattak ki...

Junjou Romantica! (L)
Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1157 Dátum: 08 jan 26, 20:58:22 »

Hát izé asszem Macseb Nevet
Én pici koromba nagyon szerettem a Disney filmeket,meg az Animánia nevezetű rajzfilmet,asszem régen a HBO-n ment,az esküszöm még most is tom a szövegét Nevet
Naplózva
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #1158 Dátum: 08 jan 28, 08:10:43 »

Tems abban igazad van, hogy, a DreamWorks meg a disney egyre inkább gagyi animációkkal jönnek ki, túlerőltetik az egészet. Mint pl  legújabb a Mézengúz vagy mi a fene, csak az előzetesét láttam de már arra is WTF?  :o
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Tega
Vendég
« Válasz #1159 Dátum: 08 jan 30, 22:27:22 »

Kedvencem a Simpson család, és persze a Naruto...ezen kívül a klasszikus régi mesék: Boci és Pipi,Kapd el a galambot...ezek tipikus Cartoon network-os mesék.  Hümm-hümm
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1160 Dátum: 08 jan 30, 23:02:38 »

Öhm...
A naruto nem a razfilm, hanem az anime kategóriába tartozik...
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Der Teufel
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 486


« Válasz #1161 Dátum: 08 jan 31, 00:25:47 »

Hmmm, ha rajzfilmről v an szó, akkor csak ezt vagyok hajlandó végignézni, a többit nem komálom ???

http://www.youtube.com/watch?v=RIjPmdK74Tk

Ezen nőttem fel, még ma is képes vagyok egy ültő helyemben végignézni egy párat Nevet
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1162 Dátum: 08 jan 31, 01:06:02 »

Nem nagyon szoktam ebbe a témába betérni, de a Szaffiról, Vili a verébről volt már szó? Nekem mindkettő óriási élmény volt kiskoromban Mosolyog  Amúgy egyetlen Disney rajzfilmért vagyok csak oda, de azért nagyon: Aladdin!  :sziv:

( egyéb rajzfilmekre pedig senki nem tudna rávennixD babysitterkedéskor eleget szenvedtemxD )

Jujj! A kis Nemo Álomországban-t ismeri valaki? Megvolt régen kazettán, de én hülye letöröltem! Azt is imádtam, csak izé...SM korszak :-X tudjátokxD Szóval, keresem, kutatom, de semmi :'(
« Utoljára szerkesztve: 08 jan 31, 01:07:32 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Ciccus
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 445


♥♥ KoCkA kLuBb ♥♥


« Válasz #1163 Dátum: 08 jan 31, 14:51:59 »

Azért írok mert egy hatalmas szívességet kérnék! Valaki nem tudná megmondani nekem, hogy hol tudom megnézni a Hetedik mennyország részeit az 1. évadtól? Mától fogják vetíteni a 11. évadot de nekem volt kihagyásom, nem is kevés. Az utóbbi időben már nem néztem de szeretném újra megnézni az elejétől. (Valahogy akármit próbálok írni, mindíg hosszúra nyúlik...) Lényeg a lényeg: örök hálám annak aki talál nekem egy ilyen helyet. (mámint ahol megnézhetem) Előre is köszi!!!
Naplózva


A halál nem szomorú. Az a szomorú, hogy a legtöbb ember nem is él igazán.

Háborúzni a békéért olyan mint baszni a szüzességért.
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1164 Dátum: 08 jan 31, 16:00:07 »

Vili a veréb? De rég láttam már... Nagy rajzfilm volt anno... Nah az a lényeg hogy nekem is a kedvencem volt!  Nevet

+ Még a Ludas Matyi... Nagy rajzfilm....  Mosolyog Általában az egy részes rajfilmeket könnyebben megkedvelem, mint a sorozatokat..  ???
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1165 Dátum: 08 jan 31, 16:08:44 »

Ciccus
Hát ez tényleg elég nehéz, mivel neten a magyar szinkronnal beszerezni szinte lehetetlen. Szomorú Eredeti szinkronoshoz tudok adni linket ha kell, viszont felirat nincs hozzá.
De próbáld meg a" http://warez.lap.hu/"-n vagy "dc"-n hátha fenn van.

Nemtom...énazé sajnáltam. de azvolt a legrosszabb amikor Sam meghalt...pedig ő volt a kedvencem Szomorú
Igaz kár érte, de pont így vált legendává.

Sorozatokban meg belefogtam az Andromédába, még elején vagyok de eddig nagyon jó.
Naplózva

Eclair88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


« Válasz #1166 Dátum: 08 jan 31, 20:40:23 »

Az Alfréd a kacsa az anime vagy rajzfilm? Mert az animeaddachin a hazai animék között ott volt Nevet
Kár hogy már nem adják Szomorú
Naplózva
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #1167 Dátum: 08 jan 31, 21:36:46 »

Akkor anime. Érdekes, amíg az emberek nem tudták, hogy japán rajzfilmekkel butítják a gyerekeket, nem zavarta őket. ikszdé Az Alfrédból annyira emlékszem, hogy tetszett, meg a kacsára. ikszdé
Naplózva
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #1168 Dátum: 08 feb 01, 14:39:19 »

Ha jó filmet akartok látni, akkor nézzétek meg a Shoot 'em up-t. Egy no name rendező rendező 1,5 órás agymenése egy babával menekülő bőszerkós répát zabáló mesterlövésszel, idézhető szövegekkel és megaLOL jelenetekkel. Nevet Kurva nagy, a 2007-es év legjobb amerikai vígjátéka.
Naplózva
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #1169 Dátum: 08 feb 01, 14:44:49 »

Arvael: szerintem jó az Androméda egy pár(vagy inkább jó pár részt láttam belőle)
És Dr. Háuz és NSIC rajongó vagyok!  Nevet Ja és még amit nem lehet kihagyni... ^dobpergés^ Monk!  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 76 77 [78] 79 80 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!