24 szep 27, 19:07:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 684 685 [686] 687 688 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1494585 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10275 Dátum: 14 aug 23, 17:29:58 »

Nem is mindig a film dolga hogy válaszoljon az általa feltett kérdésekre. Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
dehunter
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1462



« Válasz #10276 Dátum: 14 aug 23, 20:09:58 »

Eddig nem akartam megnézni az Amerika Kapitányt, annyira nem tartom érdekes szereplőnek, de végül is megnéztem, nem is volt rossz.Talán egyszer majd a Hulk filmeket is bepótolom.

De valami jó film is szerepeljen itt:
Életrevalók. Már régebben megakartam nézni, aztán tegnap sort kerítettem rá.Elsőnek nem is gondoltam volna, hogy tényleg ilyen fasza lesz.
Mondjuk a szomorúbb részeknél talán hatásosabb zenéket berakhattak volna, de nem baj, így is nagyon jó volt.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 23, 20:12:03 írta dehunter » Naplózva

Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10277 Dátum: 14 aug 24, 00:06:42 »

Örömhír!
Ezennel hivatalosan is megnyitom a Doctor Who topicot ezen a helyen.
Menjen mindenki letölteni az ncorera, felirattal együtt. Az is aki nem szereti, mert végre legalább valami hasznosan tenne az életével. Hamarosan beszámolok róla én is, hogy milyen volt.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 24, 01:53:33 írta Gdat88 » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #10278 Dátum: 14 aug 24, 01:50:40 »

Hát megint kezdődik, mindenki meneküljön...

Naplózva


 
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10279 Dátum: 14 aug 24, 01:53:43 »

Nagyon érdekes, hogy nem sok maradt a kezdeti néha gyerekes megoldásokból. Ahogy a Doctor öregebb lett úgy a sorozat hozzáállása is komolyabb (komorabb) és felnőttebb lett. Az elején idegesített, hogy mennyire nem találta a helyét a Doctor, de a végére már kezdtem látni benne, hogy szeretni fogom ezt a figurát. Vastrát azért elküldeném egy éjszakára Kahl Drogóval, hogy tanuljon egy kis rendet. Nevet

A lényeg, hogy tetszik ez a komorabb DW. Ráfért már a sorozatra két bohókás Doctor után.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10280 Dátum: 14 aug 24, 01:56:09 »

Hát, én most néztem nővéremmel... Őt idézve: "That was wierd. I'm sad. Let's go to sleep. "  Szomorú
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10281 Dátum: 14 aug 24, 02:43:02 »

Mi nem tetszett benne?
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10282 Dátum: 14 aug 24, 08:00:55 »

Nyilván az, hogy a dr. egy sz@r. Megint elvesztegette az idejét a nővére vele. : (
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10283 Dátum: 14 aug 24, 08:55:15 »

De miért jó trollkodni a dw-vel, amikor senki nem lesz tőle ideges? Rossz látni a kárba ment energiát.
Annyi jobb dolgot lehetne helyette csinálni.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PFbeCww2ACc" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PFbeCww2ACc</a>
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 24, 08:55:49 írta Gdat88 » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10284 Dátum: 14 aug 24, 08:59:55 »

Ha jól értem akkor ezt a videót azért linkelted be hogy a dw helyett mennyivel értelmesebb dolgokkal is eltölthetnénk az időnket? Nos ebben egyetértünk.
Naplózva
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10285 Dátum: 14 aug 24, 09:04:11 »

Ha jól értem ezt a hsz-t azért írtad, hogy kifejezd milyen király is vagyok én. Nos ebben egyetértünk.
És még a doge-os képem is menőbb.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 24, 09:15:51 írta Gdat88 » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #10286 Dátum: 14 aug 24, 09:20:21 »

Jó de a hsz-emben legalább volt összekötés, utalás a tiédre, de ez már erőltetett, kb mint amikor sabakunak szoktál válaszolni.  Faceg

Saját magam képére formáltalak. : ( (
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #10287 Dátum: 14 aug 24, 11:07:06 »

Aki még nem nézte a DW-t, annak mondom, hogy Matt regenerálódását újra kell lehetőleg nézni hozzá! Nevet

Mi nővéremmel amíg lejött a rész torrentről, megnéztük nosztalgiából Tennanat meg Matt első részét is, ugye arra számítva hogy majd most is meglesz benne az az awesome frissesség meg lendület mint azoknál. Hát, elég nagyot koppantunk.  Neeem Ugye én nagyon-nagyon szeretem Peter Capaldit mint színészt, szóval legalább az ő szereplésének a ténye fel kellett volna lelkesítsen, de sajnos itt még ez se segített...
 
Egyszerűen nem volt eleget képernyőn, konkrétan alig láttunk belőle valamit, pedig az első résznek ugye pont arról kéne szólnia, hogy ki ő meg hogy viszonyul a helyzethez meg a világhoz, lásd 'big threthening button/so basically run'-típusú dolgok, de nem volt semmi ilyesmi. De cserébe akkor legalább még maga a sztori sem volt pörgős meg akciódús, a rész is lassú meg helyenként kifejezetten unalmas lett. A másik két ilyenben meg pont ő volt a középpontban, arról szólt hogy ki ő, és még az akció is pörgött ezerrel, főleg Mattnél ugye, egyszerűen megvolt bennük az a lendület ami a sorozatot jellemzi/jellemezte valaha. Maga a sztori is 7. évados színvonalon volt, ilyen Tim Burton-szerű stílusban egy kicsit, egyszerűen nem érződött az a váltás ami kellett volna a Doctorcsere után.

Na de hogy ne csak rosszat mondjak, persze volt benne pá jó jelenet, lásd az ajtó vs. ablak, meg mondjuk a végén a telefonbeszélgetés... ja, de várj, ott is csak Matt miatt... tudjátok mit, nem mondtam semmit!Meg mondjuk az is jó ötlet volt, hogy az öreg kinézetéről is beszéltek, mert ugye az ál-fanok morgolódtak miatta, bár mondjuk ez is hülyén lett tálalva szerintem. Ja meg arról is, hogy majd meg lesz magyarázva, miért volt már Capaldi a sorozatban Pompeii-ben. Nevet

Szóval összességében eddig nagyon nem nyert meg a dolog, eddig úgy terveztem nézni hogy beérem és egybe ledarálom, de ezt csak hetente vagyok hajlandó, nem egyben. Persze hátha a többi rész jobb lesz, de ahol az első ilyen fáradtra sikerült arra nem sok remény van szerintem  Neeem Moffat inkáb Sherlockozna, Russel T-nek kéne visszaadni a sorozatot...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Gdat88
Az NKW Fórum nyertese
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 7663


A legrégebbi Fórum Isten.


« Válasz #10288 Dátum: 14 aug 24, 11:29:33 »

Az tény, hogy nem lettek a rajongók elkényeztetve. Kevés infót kaptunk. De ami nekem mégis bejön benne az a melankólia. Ez a fogalom a legkedvelhetőbb jelenség, a "rossz" dolgok közül. Nevet
Egyszerűen kellett a változatosság miatt ez a megöregedés. Így beállt egy harmónia a sok fiatal Doctor után. És a sorozat hangulata követte a Doctor személyiségét is. Biztos lesz még más hangulat is. De hagyjuk kicsit pihenni a Doctort. Megdolgozott érte. Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #10289 Dátum: 14 aug 24, 13:11:35 »

Érdekes lesz ez így. Ám szerintem a Doktor lökte ki a robotot az ajtón, ez a Doktor nagyon dühös, és egy harcos egyéniségnek tűnik, kell egy Clara vagy akárki hogy időnként lefogja a kardját.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 684 685 [686] 687 688 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!