24 szep 26, 23:01:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 445 446 [447] 448 449 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1493205 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #6690 Dátum: 13 máj 20, 18:40:15 »

Ma megnéztem a Kör-t és hát nem volt olyan ijesztő, amilyenre számítottam... Pontosabban: nem tudtam mitől kéne félni xD. Majdnem elröhögtem magam rajta.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #6691 Dátum: 13 máj 20, 19:23:16 »

Elképzelhető. Mosolyog

A Doktor azt mondta, hogy a háború utolsó évében már nagyon eldurvultak ott a dolgok, Rassilon nélkül is... De talán ha Rassilont ÉS Davrost kiiktatják, talán meg lehetett volna akadályozni (Davrost még időben, a dalekok létrehozása előtt, ahogy azt a Doktor próbálta is anno). Rassilonnal csak még rosszabb lett a helyzet, a dalekok amúgy is kábé egyenlő ellenfelek voltak.

Rassilon nem akkor vette át a hatalmat, egy legendás figura volt, kb ő alapította Gallifrey társadalmát, aztán meghalt, de mégse halt meg, és visszajött. Eszükben nem volt fellázadni ellene. Más kérdés, hogy közben bekattant... Az End of time-ban lévő helyzetben meg már nem nagyon létezett más alternatíva. Nem egy sima ügy elfogadni, hogy nekünk ennyi volt... A tanácstag nő+a másik kettő kivételével senki sem volt annyira bátor, hogy ezt így elismerje, de a valóságban sem hiszem, hogy sokan megtennék. A Rassilonnak ellentmondó nő egyébként engem nagyon emlékeztetett egy régebbi kancellárra, aki a Five Doctorsban szerepelt (Flavia, valaki?). Mosolyog
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6692 Dátum: 13 máj 20, 19:59:15 »

Én arról a nőről mindig azt hittem, hogy a Doktor anyja vagy legalább egy nagyon közelije.

Értem én, hogy legendás lehetett, de attól még legalább titokban szövetkezhettek volna ellene, ha már látták, hogy nem épelméjű már.

Ezzel a J.H Doktor megjelenéssel remélem kicsit belelátunk az Időháborúba majd novemberben, vagy valami, mert nekem ez még mindig ködös. Meg most ő is szerintem vagy még az első előtt lehetett, vagy a nyolcadik és kilencedik közt az Időháborúban.

Ezzel a résszel jól megkevert mindent Moffat most. Szerintem az évadzáró után 1000%, hogy mindenki várja már az 50.évfordulós részt. 

Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #6693 Dátum: 13 máj 20, 20:32:28 »

Valaki világosítson már fel mi az a J.H.Egyszerűen nem bírok rájönni mi az.
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #6694 Dátum: 13 máj 20, 20:35:42 »

John Hurt az a rövidítés. Ő játssza azt a Dokit, aki megszegte a Doktorlét ígéretét.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 20, 20:38:36 írta zitagirl » Naplózva
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #6695 Dátum: 13 máj 20, 21:40:29 »

Nem arról a nőről beszéltem, hanem akit Rassilon elporlasztott, még Gallifrey-n. A kísértős nő (egyébként azt még most sem vágom, hogy hogy csinálta) elvileg tényleg a Doktor anyja volt, bár már más teóriákat is olvastam (Romana, Susan).
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6696 Dátum: 13 máj 20, 21:54:43 »

Hol nézitek a régi részéket? nem megsemmisült egy csomó a BBC-s idióták miatt Szomorú ?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Elina Scarlet
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 134


Szárnypróbálgató


« Válasz #6697 Dátum: 13 máj 20, 22:03:09 »

Az első két Doktor részeiből igen, de ami megvan, annak a nagy része fenn van dailymotionon angolul, meg most valaki pakolja fel a 3. Doktortól magyar felirattal, jobb minőségben indára, én azt szoktam nézni.
Naplózva

Hugicáim: Lina Lisana és Hiname Shion (igen, tényleg... animés család vagyunk)

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6698 Dátum: 13 máj 20, 22:21:02 »

Ám SPOILEr a novemberi részről:
A Sun azt írja hogy a rész végén a diki valóban az eredeti 9. regeneráció aki nem doktor...

Ám megnéztem a Trónok harcát Nevet Szerintem nagyon jó kis rész volt... Jaime fronton hiányoltam dolgokat...  De pl hogy a Bran-os dolgokat nem erőltették annak örültem per pill az a szál meg Theoné nagyon nem foglalkoztat.. 1000 éve nem történt semmi érdemleges azon a fronton...
Viszont a Dany-s rész nagyon jó volt és ez nudizásfüggetlen bár az ilyeneknek mindig örülünk XDXDXD Az a zsoldosvezércsávóXD  Kár hogy nem tépette szét egy sárkányával Nevet
A másik ami Jó volt a Tyrion-os rész... Tetszik ahogy Sansával bánik.. és lassan elhiszem hogy ez neki még sokkal rosszabb mint Sansának ikszdé
Jofrey meg egy állat... nagyon boldog leszek ha végre valaki kardélre hányja majd Nevet

Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #6699 Dátum: 13 máj 21, 20:26:55 »

A király napjai meg vannak számlálva. xD Nem volt rossz rész, habár sajnálom Robert fattyát. 2perc mámorért én nem vállalnám , h a farkamból szívjanak ki vért. xDDD
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6700 Dátum: 13 máj 21, 20:33:39 »

Jah legalább végigcsinálhatta volna a boszorkány ikszdé Ám nem Csípem Sem őt sem Stannis-t..  Dany erősödjön meg jöjjön haza és csapjon szét a sok acsarkodó között...  Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #6701 Dátum: 13 máj 21, 21:31:57 »

Pedig a Stannis + Davos jelenet is nagyon jó volt, és nem tudom miért, de nekem a kezdetektől fogva szimpatikus Stannis.

Úgy bírom Dany-t, amikor felhúzza a szemöldökét, és fölényesen vigyorog, Targaryenek őrültsége sugárzik belőle. Nevet
Naplózva
Yamael
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1267



« Válasz #6702 Dátum: 13 máj 21, 21:44:28 »

Nekem is kedvenc "királyom" Stannis, mert egy igazi katona aki igazságos. Talán a harcban nem villog annyira mint Robert, meg nem is olyan karizmatikus.
Kár hogy elveszett a tűz isten imádatban, lehet ha nem így lett volna a pók kinyalja a fenekét hogy a trónra ülhessen ~~
(és meg is szerzi neki)

Egy kis fun: ***fej Jofrey nem véletlenül kapta azt a piócát Faceg
Naplózva

Felvonul a tenger népe: a cápa, a rája.
A reményhal meg utoljára
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #6703 Dátum: 13 máj 22, 01:54:06 »

Megnéztem a Supernatural új részét hű... Fenemód érdekel mi lesz Castiel-el így, na meg, hogy mihez kezd Metatron egy elvileg üres Mennyel... Vén majom.
Naplózva
Bull
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187



« Válasz #6704 Dátum: 13 máj 22, 15:55:23 »

Amúgy én nem akarom elhinni, hogy Metatron nem arkangyal. Áttört minden angyal ellenes jelet, hogy megmentse a prófétát, ez pedig 100%-osan arra utal, hogy arkangyal (lásd: Crowley is simán áttöri a démoncsapdát, míg más démon ha bele döglik sem tud belőle kijutni).
Valamint miután arról makogott, hogy ő csak egy hétköznapi angyal volt megemlítette, hogy aztán kiválasztotta Isten az igéi lejegyzésére, ergo ezzel valami változás történt vele kapcsolatban.
Plusz még anno mikor az évad elején Crowley fordíttatta Kevinnel a táblát, akkor azon is "Arkangyal Metatron"-ként hivatkozik rá Kevin, és ezt a tábláról olvassa le.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 445 446 [447] 448 449 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!