24 szep 27, 19:05:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 403 404 [405] 406 407 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1494576 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6060 Dátum: 13 jan 06, 18:27:33 »

Úristen úristen úristen. Most végeztem a második évaddal. Bazz erre nem voltam felkészülve, nagyon nem. Gaius mekkora pöcs volt.
Az nem tetszik, hogy így "menet közben" tettek be egy egy éves timeskip-et.. de azért így is érdekes volt a vége. Most aztán benne vannak a  szarban az emberek nem gyengén, mondjuk a  saját hülyeségük miatt... el se hiszem komolyan.

És hogy megváltozott mindenki. Adama admirális azzal a bajusszal teljesen olyan lett, mint bármilyen átlagos lakótelepi alkesz. Tiszta gáz. Chiefből meg komcsi politikus lett. Mivaan? xD Még jó, hogy mindkét Adamának volt annyi esze, hogy nem nyíratták ki magukat a robotokkal, hanem elrepültek a francba. Nem csodálom hogy nem volt kedvük azt a sok idiótát védelmezni, akik erre a fogyatékos letelepedésre szavaztak. Ebből is látszik mekkora állatság a demokrácia, főleg ilyen poszt-apokaliptikus helyzetben. Most aztán főhetnek a levükben. Csak Starbuckot, Laurát, meg a  többi főbb karit hozzák azért ki onnan.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6061 Dátum: 13 jan 06, 19:08:46 »

hehehhe... ilyen kontextusban se láttam még a szorit...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6062 Dátum: 13 jan 06, 21:38:16 »

Na most már lenyugtattam magamat kissé. ikszdé Az előző vége az nagyon betett. De el is kezdtem a következő évadot, az első rész jónak tűnik, bár id. Adamán még mindig ott van az alkesz-bajusz. Az ifj. Adama meg tényleg egy puhány lett... ez azért elég gáz kéne már egy kis vérfürdő, hátha attól valahogy férfiasabbá válik megint. ikszdé

Viszont a  lázadók azok tetszenek, Chief-ék nem csinálják rosszul. Jó lesz ez az évad is, úgy érzem.
Naplózva
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6063 Dátum: 13 jan 06, 21:48:08 »

lol..
Igen lesznek még érdekes dolgok és kissé másfajta szemszögből így, hogy nem az űrben történnek a dolgok.. lényegében az emberek megszállás alatt.. még mindig nem tudni ki kivel.. robot átáll emberhez ember átáll robothoz.. bah. Sok a kavar..
Kiváncsi vagyok a végéről mi lesz a véleményed.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6064 Dátum: 13 jan 06, 23:57:13 »

BSG, régi szép idők... Hümm-hümm

Szuperodanaturálát. A nyolcadik évadban, most komolyan megint Crowly lesz a fő mumus? Vagy előbújuk valahonnan valami érdekes?
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 07, 00:06:08 írta Shiro » Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6065 Dátum: 13 jan 09, 18:48:45 »

Jah lesz még szebb is. Nevet Majd hosszú hajjal. Mosolyog

Nem tetszett hosszú hajjal. xD Vicces, mert nekem alap elvem, hogy szebb egy lány hosszú hajjal, ha meg szőke akkor főleg. Nevet De valahogy Starbuck-hoz nem illett, sokkal jobb a rövid, jó is, hogy levágta. xD
Jó egyébként a 3. évad is nagyon.  Most éppen a 9. részt néztem meg, ez hiányzott már nagyon, kicsit befoltozták a hiányosságokat, amik az egy éves időugrással keletkeztek. Vicces volt egy teljesen cylon-mentes rész. ikszdé
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6066 Dátum: 13 jan 09, 23:32:46 »

Huhh mekkora álleesések lesznek még omg ikszdé várom a reakcióidat Nevet én megmondtam hogy bitang jó sori Nevet
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #6067 Dátum: 13 jan 09, 23:39:42 »

Belenéztem első 10 részbe nem rossz-nem rossz, de nekem valahogy a csillagkapu marad örök favorit sci-fi sorozatok közül Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6068 Dátum: 13 jan 10, 12:55:23 »

Nem mondom hogy a Csillagkapu nem rossz story, de szerintem túl sokáig elhúzták ha jól emlékszem a 7-8. évad körül álltam meg vele.. meg hogy elindult egy másik szál is mellette pláne.
Komolyan ha leadnak egy adón egy adott sorozatot, ki az a balga aki minden alkalommal mikor adják a szeretett filmjét leül elé és megnézi mondjuk cirka tíz éven keresztül? Vagy kezdjük ott hogy melyik tv adó ad le tíz ezer millió részt, tízezer millió napon keresztül.

Én úgy emlékszem hogy hosszú hajjal kulturáltabb lett. Egyébként igen megszokhattuk röviddel x idő alatt pláne, hogy a jelleméhez az illik jobban, bár azt hogy előjönnek az anyai ösztönei jól szimbolizálja ez a fajta lágyítás.
Amúgy azzal hogy részeket írsz max sejtéseim lehetnek hogy merre jársz.

Egy kérdés, Tom Zarekről a kis bűnözőnkről mi volt a véleményed?

Meg majd ha befejezted egy átfogó leírást is kérnék szépen a benyomásaidról. :p
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 10, 13:00:00 írta Éjfél » Naplózva
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #6069 Dátum: 13 jan 10, 12:59:03 »

Nemtudom én speciel a Herkulessel és a Xénával így voltam míg nyomták a tv-ben ki sem lehetett lőni előle Nevet csillagkapuval is így voltam néztem tv-ben míg lehetett majd elkezdtem netröl leszedni évadokat. Bár az atlantisz évad kicsit gyenge lett :S
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6070 Dátum: 13 jan 10, 13:01:19 »

Én is szerettem ezt a kettőt, de mondjuk akkoriban le is kötött a tv.. és délután jó volt a családdal ezeket bámulni.
Mert mennyi évados az említett két sorozat? Mindenesetre nem láttam az összes részt egyikből sem.. annyira nem lettem fan.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 10, 13:06:06 írta Éjfél » Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6071 Dátum: 13 jan 10, 13:04:58 »

Pedig kár, hogy nem nézted a Csillagkapu Atlantiszt, elég jó sorozat volt. Mondjuk igaz, hogy a vége (utolsó évad) már egyiknek sem volt olyan jó, mint az eleje. Mondjuk én elfogult vagyok ezzel a sorozattal, mert ez mindig egy közös program volt tesómmal míg itthon lakott (A karácsonyi kekszet is mindig egy SG epizódnyi ideig gyúrjuk ikszdé ). Én mindkettőt netről letöltve néztem, de a csillagkapu első néhány évadát még Tv-n kezdtem nézni.

A Xéna/Herkules korszak meg szerintem nem sok fiatal életéből maradt ki, én is néztem a TV-ben.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Eperke
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 525

A Real Sir!


« Válasz #6072 Dátum: 13 jan 10, 13:05:50 »

Hú nem tudom azt tudom hogy sokáig nyomták tv-ben csillagkapura sem emlékeszem pontosan hány évados azt tudom hogy a Xéna és Herkules részeknél az volt a legviccesebb, mikor egymás részeiben szerepeltek Nevet kicsit vicces volt akkoriban nekem Nevet
Naplózva

Egy hang van a világon ami örök és az a halál hangja! Ördögi
Éjfél
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2089



« Válasz #6073 Dátum: 13 jan 10, 13:08:27 »

"Én mindkettőt netről letöltve néztem, de a csillagkapu első néhány évadát még Tv-n kezdtem nézni."

shiranai ebből nekem csak annyi nem igaz hogy...
 ...(ezt most hülyén fogalmaztam meg) mindenesetre én az Atlantiszt már nem néztem, de egyébként tv-ben ismertem meg aztán lehúztam.

Star Gate úgy emlékszem tíz ha az Atlantiszt nem vesszük, bár már régen volt hogy utoljára foglalkoztam vele.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 10, 13:09:25 írta Éjfél » Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #6074 Dátum: 13 jan 10, 13:09:57 »

A csillagkapu 10, az Atlantis 5 és az Univerzum (amit nem is szívesen sorolok a csillagkapuhoz, mert csak meggyalázása volt) 1 évad.
Az Atlantis elég sikeres spinoff-ja (remélem jól írtam) lett a csillagkapunak.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 10, 13:10:49 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Oldalak: 1 ... 403 404 [405] 406 407 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!