24 jún 26, 03:00:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 405 406 [407] 408 409 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1384630 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6090 Dátum: 13 jan 16, 13:02:39 »

Jaja, első évad az csak 6 epizód. A második már hosszabb, nem emlékszem pontosan hány rész. A 3. meg most fut, eddig 8 rész ment le, folytatás februárban.
Kíváncsi vagyok, hogy neked tetszeni fog e. Az elején egy kicsit lassú néha a dolog, de aztán fokozatosan felpörögnek az események. Nekem a kezdetektől tetszett, de igazán jóvá nagyjából a második évad felétől válik. Jó szórakozást hozzá. Mosolyog

----


Én meg lassan lenyomom a BSG-t. Utolsó évad 15. részét láttam legutóbb, az nagyon jó volt. Meg tetszettek előtte azok a "forradalmas" részek is, de arra azért nem gondoltam, hogy Gaeta ekkora tetű lesz. Még jó, hogy megszívta a végén Zarekkel együtt.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6091 Dátum: 13 jan 16, 13:08:30 »

Ohh köszönöm. Ha a pilot rész bejön akkor nem nagyon érdekel, hogy milyen a többi. :DDD

Példa erre a GoT pilotja és a 2.évad 1-4 része :DDDDD
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6092 Dátum: 13 jan 16, 13:13:51 »

Szerintem be fog jönni. Nagyon jó az indítása a sorozatnak, kifejezetten jól megcsinálták. Viszont ebben a témában legyél ezentúl óvatos, Nikucciáékkal irdatlan sok spoilert felhalmoztunk már itt, szal csak óvatosan. Főleg, ha februárban újraindul a  széria, valószínűleg itt is folytatódik majd az eszmecsere. ikszdé Igaz addigra te is rég utoléred már a történetet.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6093 Dátum: 13 jan 16, 21:50:57 »

Tudnátok ajánlani ilyen lézer meg lőnek féle scifit? Az mindegy, hogy film, vagy sorozat, csak legyen akciódús.

A BSG nem érdekel. Aes ki fog akadni xp


Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #6094 Dátum: 13 jan 16, 22:08:58 »

Fehérke-chan, tanácsodat követve, mit másik témában adtál szintén másnak. Esetleg, ha leírnád, hogy miket láttál eddig...  Hümm-hümm
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6095 Dátum: 13 jan 16, 22:23:03 »

Lézer meg lőnek ???  Hát sajnos abból kevés van...  a Babylon5öt tudom ajánlani. Régi de nagyon jó.  Sajnos leáldozott a sci-fi sorozatok napja...  nincs egy jó se.. ST SG BSG B5 minden univerzum halott kb....
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6096 Dátum: 13 jan 16, 22:38:17 »

Űrcsaták, futurisztikus fegyverek.

SW, BSG, SG1, SGA, Farscape, Androméda,  Csillagközi invázió, még írok, de stílusában véve ilyesmire gondoltam.

Babylon 5-el már korában is szemezgettem, de aszem a bevezetőfilmet nem sikerült megtalálnom.

pluesz he setleg az egész koplécióhoz tudnátok olyan linket amiről viszonylag gyorsan lehet tölteni, vagy esetleg online nézhető változatot.  (már nem csak új szavakat, de tájszólásokat is kitalálok)


de lehet tényleg valami darabolós linkről töltöm le...

Emlékeztek még. ADSL hajnalán.

Várj két meg három percet, majd írd be a kapcát, hogy letölts a fél megabites sebességgel egy 50 megabájtos részletet a film 700 megabájtos tömörített állományából.




« Utoljára szerkesztve: 13 jan 16, 23:42:36 írta Shiro » Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6097 Dátum: 13 jan 17, 00:06:52 »

Az androméda nekem nem tetszett. A Farscape jobban az elég egyedi volt. a B5 pedig fentvan egy fizetős oldalon előzményfilmmel együtt. sztem megéri egy kis pénz azért hogy egyben leszedhess gyorsan egy sorit.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6098 Dátum: 13 jan 17, 09:04:13 »

Ez a téma engem is érdekel. Nevet Hamarosan végzek a BSG-vel utána is kell majd valami. Bár nem azonnal, egy kicsit még ki akarom élni a BSG rajongásomat. Nevet Emésztenem kell az élményeket. Ha lesz időm, elméletileg ma megnézem a végét.

Utána majd nézek valamit. Star Trek-ket kell majd egyszer végignéznem, azzal már régóta szemezgetek, meg hát a klasszikusok közül is ez a legklasszikusabb. Csak mostanában nincs annyi időm, hogy nekiálljak egy 700akárhány részes sorinak. ikszdé

Farscape milyen? Tudom, gugli a barátom meg minden, de a spoiler miatt ezzel óvatos vagyok. xD
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #6099 Dátum: 13 jan 17, 09:19:51 »

Farscape ..from in máj mémori..
Egy egyszerű űrhajós véletlenül belekeveredik egy féreglyukba és az űr egy távoli szegletén köt ki egy élő űrhajón néhány fura idegen társaságában.
A történet, ha jól emlékszünk, akkor epizodikus jellegű scifi akció.

Star Terk, arra én is gondoltam, hogy egyszer...

Gyerekként kb kerültem mint a fene, mert nem csinálnak benne semmit.
Mondta Sztár Vorszon nevelkedett kölyök.

Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6100 Dátum: 13 jan 17, 09:24:10 »

Trekkel én is így voltam gyerekkoromban, és nekem is SW miatt. xDD

Farscape, meglátom utánanézek majd. Meg Babylon 5-nek is esetleg, arról én is hallottam jókat.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6101 Dátum: 13 jan 17, 11:28:18 »

Aes!!! Igazad volt, hihetetlenül jó sorozat. Ugyan még csak az 1. részt láttam de wáááh. Öszvissz csak azt nem értem, hogy Rick miért nem marad egy házban? Jó oké, nagyon fontos neki a család, hogy lássa őket, de én akkor sem futamodnék neki egy ekkora kalandnak, főleg nem egyedül. Most szegény a tankban bambán bámul. Nagyon érdekel, hogy hogyan jut ki onnan :DDDD
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #6102 Dátum: 13 jan 17, 11:36:48 »

Azért nem maradt meg egy házban, mert akkor nem lenne sorozat. ikszdé Na meg nem is olyan csávó ő, mégiscsak rendőr meg helyettes alsheriff vagy mi, ráadásul még amerikai is. ikszdé Ha Rambó Háromnak sikerült egyedül kiirtania egy egész szovjet hadosztályt, akkor Rick miért ne tehetné meg ugyanezt egy rakás éhes zombival?  Pojén

Nézd tovább, ez nagyon király lesz. A következő részben jönnek a többi fő karik is, kíváncsi vagyok te kiket fogsz kedvelni. Nevet
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #6103 Dátum: 13 jan 17, 12:28:49 »

2. rész bevégezve. Lori meg Shaen(?) nagyon unszimpatikusak számomra. Szegény Rick küzd a családjáért az meg összefekszik a legjobb? barátjával. T-Dog nagyon butuska lett szerintem, remélem ő hal meg először. Andrea és Amy testvérek? Na akkor ezen ledöbbentem (Am Andrea feneke szép kerek:P). Szegény Dixon...Bár biztos találkozunk még vele, hiszen T-Dog leejtette a fűrészt is. Glenn meg hááát hatalmas poén volt a rész végére :DDD Na eszek valamit és folytatom! Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #6104 Dátum: 13 jan 17, 12:52:08 »

A Star Trek nem rossz, én szeretem, de inkább a B5öt ajánlom. a történetvezetése jól felépített akár a bsg-é azért szeretem Nevet történetileg ez a kettő viszi a pálmát az összes sorozat közül.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 405 406 [407] 408 409 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!