24 szep 27, 22:17:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 348 349 [350] 351 352 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1495568 alkalommal)
0 Felhasználó és 84 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #5235 Dátum: 12 feb 25, 15:09:10 »

Nagyon állat, tiszta libabőr lettem. Pirul Alig bírom kivárni, hogy jöjjön. Mosolyog
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5236 Dátum: 12 feb 25, 15:10:41 »

Én is tiszta libabőr lettem, nagyon várom már.
Naplózva


Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #5237 Dátum: 12 feb 25, 15:11:20 »

Engem is újra kellett éleszteni. Nevet Ráadásul erre most nem is számítottam. Egyszerűen csak megláttam facebookon az egy Trónok Harca fanclubnál. Nagyoon durva lesz. Nevet Dany Szeretet Sansa Szeretet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #5238 Dátum: 12 feb 26, 02:33:10 »

Detto libabőr... hej de messze van még áprilisXD
Valaki nem tudja itthon a mozik jűtszani fogják az Iron Sky-t? és ha igen mikortól?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #5239 Dátum: 12 feb 26, 09:03:54 »

Zsir. Jovő héttől új részekkel a mentalista meg a Csont. A két kedvenc sorozatom. Megnézhetném angolul is, de szerintem Jane meg Booth szinkronja is jobb mint az eredeti.
(egyébként nem sértésből, de: nem lehetne a trónok harcànak sajàt topicot nyitni? Én is szeretném olvasni és ha majd odaérek jó lenne a sajàt témàjàba írogatni, meg itt egy helyen.megtudnék mindent Mosolyog )
Naplózva



 
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5240 Dátum: 12 feb 26, 14:01:20 »

Bones az nagyon jó, én már a 7. évadnál tartok, mikor a Bones terhes. Olyan édes mikor egy helyszínen elsírja magát a hormonok miatt. ikszdé
Naplózva


Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #5241 Dátum: 12 feb 26, 20:06:10 »

Nem tudja -e valaki melik adó adja Oscar-díjátadót?

http://port.hu/pls/ci/films.film_list?i_text=oscar&i_area_id=17
csak ezeket leltem, de ezeket sajna nem fogom  Technikai KO Neeem
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #5242 Dátum: 12 feb 26, 22:12:46 »

Hát hát... ma megnéztem a Tekken - Vérbosszú c. CGI technikával készült filmet. Négy azaz 4 jelenet volt benne jó a többi az... a sztori pedig totál káosz a végére...

A négy jelenet:
Xiaoyu megmenti Shint a lezuhanástól, Alisa vs. Xiaoyu, Jin kikapcsolja a végén Alisát és Jin és Xiaoyu "szerelmi jelenetének szösszenete" a végén

Komolyan kár érte.
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5243 Dátum: 12 feb 27, 14:49:52 »

Nem tudom mennyire nézitek a Klónok Háborúja c. animációs sorozatot.  (a II. és III. rész között játszódik a történet)

A III részben ugye zömével végeznek a Jedikkel, az óvodát maga Anakin mészárolja le. Ugyanakkor a KH-ban van egy padawanja Asoka. Lévén, hogy animációs film, így részben a fiatalabb korosztály a célközönsége. S hűt ilyen formán enyhén durva lenne a készítőktől, ha egyszer csak egy lézershow keretében nullszöget zárna be a horizonttal, ne adj Isten Anakin támogatásával.

Minden esetre bizonytalan a sorsa. (vagy lehet nem, mert kb 1 éve nem néztem)



Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #5244 Dátum: 12 feb 27, 15:24:25 »

Sokáig húzzák azt a történetet és Asoka még mindig vidáman él.
Egyébként ilyen mészárlás a Jedi templomban nem is lesz benne, mert, ha minden igaz, akkor csak olyan harcokat fognak bemutatni amik a Köztársaság és Szövetség között zajlik, persze itt is voltak már plusz kiegészítések mindenféle zsoldosokkal meg hasonlókkal, de lényegében azok amik a III részben benne voltak itt nem lesznek láthatóak, legalábbis én így tudom.
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
M. Bogi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1058



« Válasz #5245 Dátum: 12 feb 27, 17:35:47 »

Kiii látta az Alice in Wonderland filmet? :3
Én 3D-beeen! ^^ Annyira nem tetszett, de azért rossz sem volt. Nyelvesít

Avril Lavigne - Alice Kedvenc zene a filmből. :3 Szeretet

Én láttam, és nagyon szeretem! Pirul Szerintem jó film lett. És az Avril szám is jó. :3

Ki az, aki (velem együtt Mosolyog) már várja a Batman - The Dark Knight Rises c. filmet? Ámor Nekem az első két rész nagyon-nagyon tetszik (főleg Joker a Sötét Lovagban Ámor). Aki még nem látta az pótolja. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 27, 20:21:56 írta M. Bogi » Naplózva

~Apa: heo
~Anya: Minagi
~Tesóim: Rikan, Sabaku
~Nagyi: Ritli
~Tanárom: Kallen
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #5246 Dátum: 12 feb 28, 07:52:39 »

Nemrég néztem meg az Erő Krónikáját, hát az alap koncepció egyáltalán nem volt rossz őszintén szólva vártam a filmet nagyon, de nagyobb volt a füstje mint a lángja. Amilyen jól indult a film kíváncsian figyeltem az eseményeket a végére annyira érdektelenül bámultam várva, hogy befejeződjön. Utolsó jeleneteit illetve a film zárását, csak egy kényszeredett mosollyal nyugtáztam. Mindettől eltekintve egyszer nézhető. Megkukkantottam Washington Safe House című filmjének a trailerét és iszonyatosan felcsigázott mindenképpen meg akarom lesni.
Naplózva
Rikan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 1894


right now, it's girls' generation


WWW
« Válasz #5247 Dátum: 12 feb 28, 18:18:03 »

Szerintem abszolút nem témába vágó hsz-t írok, de rohadtul érdekel valami.ikszdé

Na életemben először ijedős fiúcska révén rávettem magam, hogy megnézek egy horrort. Nos ez az Átok első része volt, és azt alig tudom elhinni, hogy egyszer "megijedtem".ikszdé Kajak szétuntam magam. Na kérdem én azoktól akik látták a többi részét, hogy a második/harmadik is ilyen jellegű lesz? Vagy kicsit jobban átjön az, hogy horrornak indult a dolog?
Naplózva


Utálsz? Remek! Tépj egy számot, állj be a sorba. ★ Mert tróger vagyok én, nem celeb, a faszom aki nektek tetszeleg.
Feleségem: Kallen <3 Szüleim: Minagi és heo  Tesóim: Sabaku és Bogi  Nagyszüleim: Ritli és Hiei  Nagynénim: hanii
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5248 Dátum: 12 feb 28, 18:26:25 »

Nos, szerintem ne várj ezektől a filmektől túl sokat, annyira nem lehet tőlük megijedni szerintem.  Neeem
Naplózva


Mach5
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Válasz #5249 Dátum: 12 feb 28, 19:26:37 »

Akkor csak én vagyok ilyen ijedős? smirksweat Fűrész féle filmektől ahol össze vissza vagdossák az embert meg stb. azoktól nem félek, de viszont az ilyen japán horroroktól kicsit parázok  ikszdé Az átokba volt 1-2rész ahol megijedtem. Mind a három részt láttam én és hát a legjobban az első rész lett befejezve. a 3.-nak iszonyatosan gagyi vége lett.. remélem lesz még 4.rész ahol normális lesz a vége is:D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 348 349 [350] 351 352 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!