24 szep 27, 17:15:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1494460 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3195 Dátum: 09 jan 04, 23:43:34 »

Hmm most töltöttem le a Ponyvaregényt még nem néztem meg de sokan mondták nagyon jó film ikszdé
Naplózva
kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #3196 Dátum: 09 jan 05, 10:29:18 »

Igen igen az nagyon jó film, csak értened kell benne a cselekmények összességét!
 Á bakker most néztem végig a hősök utolsó részét , remélem hamar kijön a következő évad!!
Naplózva
Ita
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1400



WWW
« Válasz #3197 Dátum: 09 jan 05, 17:54:50 »

Asszem láttam, ha kábítóznak benne meg van benne Bruce Willis akkor igen.
Én a hősöket azért nem nézem mert ha kihagytam egy rész akkor már nem értem a többit Nevet
Én most néztem meg a Gyűrűk Ura 3 bővített verzióját  Nevet gyenge 4 órás film, de amúgy nagyon jó és a bővítések csak még jobbá teszik
Naplózva

kryboy
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 193


« Válasz #3198 Dátum: 09 jan 05, 21:13:15 »

A gyűrűk ura az nálam alap, talán mondhatom hogy az ilyen tipusu filmek a kedvenceim!!
És igen a bővített verziók nagyon jók, sokkal több így a mondanivalója a filmnek!
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3199 Dátum: 09 jan 05, 22:58:51 »

Na ez DURVAA Nevet lesz Star Wars sorozat, Knight Rider és Terminátorból már csinálatak a barmok...
Aztán a Dallasból is lesz egy film valamikor, plusz a Szupercsapat sorozatból is filmet csinálnak... Miért nem találnak ki valami újat???

Na aztán ami talán jó film lesz, két rajzfilmből is filmet probálnak készíteni G.I. Joe, és Justice League.
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #3200 Dátum: 09 jan 06, 00:39:05 »

no jólvan én kedvenc filmjeim következnek:
- Remény rabjai ( The Shawshank redemption) -kihagyhatatlan, ha engem kérdeztek
- New York bandái  (Gangs of New York) -Főleg Daniel Day-Lewis miatt, de az egész film fílinges.
- Keresztapa trilógia- Szerintem nem kell bemutatni Mosolyog
- Gyűrűk ura trilógia- szintúgy nem szükséges...
- A Pokolból (From Hell) Amúgy is imádom a Hasfelmetszős históriákat, de Johnny Deppel párosítva halálos ^^
- Sweeney Todd -nem vagyok oda a musicalekért, de ez hihetetlen bejött, +19. századi sötét londoni kép szintén meg van +hát Johnny Depp meg Tim Burton, mondanom se kell xD
- Egy Gésa emlékiratai ( Memoirs of a Geisha) -leginkább a látványvilág miatt
- Egy asszony illata (Scent of a Woman) - újabb Al Pacinos oscaros film

egyenlőre ennyi, sok van még de ezeket emelném ki főleg^^
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 06, 00:41:58 írta seiri » Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #3201 Dátum: 09 jan 06, 00:49:35 »

Még a Gyűrűk urát meg a Remény rabjait meg kell szereznem már régóta keresem dvd minöségbe ikszdé
Keresztapa szerencsére megvan Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 06, 00:50:12 írta wolf » Naplózva
xenon
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3157


Csiga_@_/"


« Válasz #3202 Dátum: 09 jan 06, 15:39:03 »

Sensei az egy gésa emlékiratait  olvastam láttam is meg is van dvd-n de szerintem a könyv egymilliárdszor jobb mint a film legalábbis engem Sokkal jobban megfogott ahogy a lány mesélt mindent és nem pedig a filmen mentek a cselekmények Ezerszer jobb volt...meg a filmben nagy csalódás volt hogy én nagyon sok mindent máshogy képzeltem el szinte semmi se egyezett xD
Naplózva

I know that we have never really met before
But, tell me, does this rag smell like chloroform?
You know that I'm the reason people lock their doors
But, I got nothing but time, so, I'ma wait on the porch
You got nowhere to run too, so, don't try hiding
'Cause I'm known to be like Jack Nicholson from The Shining

Yeah, I'm breaking your door down, so, don't try fighting
Yeah, you gotta keep 'em fed, or the dead keep biting
Gabor-sama
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3844


We are Fighting Dreamers Dattebayo


« Válasz #3203 Dátum: 09 jan 07, 08:59:18 »

Kicsit késve, de Aemymmel meg tesómmal múlt héten megnéztük a múmia harmadik részét. Hát nem voltunk tőle elragadtatva.  Látszott, hogy nagyon összecsapták a filmet és az Evy-t játszó színésznő... brrrr  smirksweat borzalmas volt.

Meg szilveszterkor néztünk valami bűvészekről szóló filmet, Tesla is szerepelt benne, nem maradt meg sok belőle az emlékezetemben, mert csak egyszer nézhetősnek találtam, de érdekes volt látni, hogy az 1800-as évek végén hogy oldották meg a trükköket.
Naplózva

Aláírás
Old Család - New Család Kimi o ai shiteru Aemy feleségem Ámor Blogom
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #3204 Dátum: 09 jan 07, 09:35:02 »

Engem nagyon kiakasztott a film!!! És semmi sem marad meg belőle, csak hogy a halott csaj, meg a szerető ugyanaz volt... Pedig egy pasival volt mindkettő csaj. Izé... Tök zavaros.  smirksweat

Sebaj. A lényeg, hogy nem maradt meg semmi belőle. **** volt...  Ördögi
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3205 Dátum: 09 jan 07, 19:25:50 »

Trainspotting

Choose Life. Choose a job. Choose a career. Choose a family. Choose a fucking big television, choose washing machines, cars, compact disc players and electrical tin openers. Choose good health, low cholesterol, and dental insurance. Choose fixed interest mortgage repayments. Choose a starter home. Choose your friends. Choose leisurewear and matching luggage. Choose a three-piece suite on hire purchase in a range of fucking fabrics. Choose DIY and wondering who the fuck you are on Sunday morning. Choose sitting on that couch watching mind-numbing, spirit-crushing game shows, stuffing fucking junk food into your mouth. Choose rotting away at the end of it all, pissing your last in a miserable home, nothing more than an embarrassment to the selfish, fucked up brats you spawned to replace yourselves. Choose your future. Choose life...
But why would I want to do a thing like that? I chose not to choose life. I chose somethin' else. And the reasons? There are no reasons. Who needs reasons when you've got heroin?


- Mi van ma este az étlapon uram?
- A szokásos. A szokott asztalt kívánja uram?
- Természetesen.
- Rendben. Esetleg kér valami előételt uram? Fokhagymás kenyeret?
- Nem köszönöm. Azt hiszem közvetlenül az intravénás Trainspottingal kezdem.
- Ahogy óhajtja uram. Bon appetite.
- Köszönöm.

Who needs reason when u’ve got heroin?
Filmünk főszereplője egy fiatal srác, bár már az első képkockákból is kiderül, hogy nem húzhatjuk egy kalap alá a többi átlagos huszonévessel. Vannak barátai, van háza, van családja és persze heroinja. Gondolhatnánk, hogy ez egy szokásos drogellenes maszlag, ne drogozzatok gyerekek ééértem szöveggel, de rá kell hogy döbbenjünk, hogy ez bizony nem így van.
Heroinfüggő srácok, barátság vagy inkább „barátság”, az élettel való küszködés, leszokás, halál, dráma és ez mind megfűszerezve kis szarkasztikus humorral. Mark Renton és a társai életét tekinthetjük meg. Lopnak a pénzért, hogy új adagot kaphassanak, a házaik szinte romokban vannak, mindenhol lehámló vakolat, és egyetlen ágy vagy szőnyeg ahova ledobhatod magad miután magadba lőtted a cuccost.
A Trainspotting egyszerűen hihető film ezért is emelkedik ki a többi „drogos” mű közül. A párbeszédek, a cselekmény, a helyzetek, mind mind életszerűek, a helyszínek, egyszerűen minden. Egyik kedvenc jelenetem közé tartozik mikor Renton túllövi magát és elmerül a padlóban, majd onnan néz kifele miközben viszik a kórházba. Zseniális.

Choose life
De aztán végül elmúlnak a jó napok, egy tragikus esemény után, Mark túllövi magát, tehát úgy döntenek a szülei, meg az orvosok, hogy ideje leszokni. Végigkísérhetjük a hallucinációkat, a fájdalmat ami ezzel jár a maga csodálatosan megvalósított módján ( a halott baba a plafonon mászik, a drogozásra szoktatott Tommy a falnak támaszkodva belőtt fejjel nézi).
A leszokás után pedig Marknak rá kell döbbennie, hogy akiket addig (viszonylag) barátjának tekintett, sohasem voltak azok, szívfájdítás nélkül hagynák őt a pácban, nem törődnek senkivel és semmivel magukon kívül.
Többet nem írok róla, így is elég spoileres lett. 
Haverom rágta a fülem, hogy nézzem meg, bevallom elsőre kikapcsoltam az első öt perc után, mert az úgy kezdődik, hogy épp lövik be magukat én pedig irtózom a tűtől még a vásznon is, de aztán sikerült túllépnem az aggályaimon és végignéztem. Nem csalódtam egyáltalán.

10/9
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3206 Dátum: 09 jan 07, 19:50:39 »

Anno látam öbbször is... Anno nyomatták egy időben úgy havonta kéthavonta nyomatták a tv-ben késő esti műsorként éjfél körüli kezdéssel... Jó film... Bár kissé elvont... Az a nem szórakozok rajta, de leköt típusú alkotás... 1 szer mindnképp meg kell nézni...
Naplózva
kotosy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26



« Válasz #3207 Dátum: 09 jan 07, 20:02:20 »

Kedvenceim (TOP10):
1. Harcosok Klubja - aki nem látta mindenképp nézze meg!
2. Trainspotting - lásd felettem az ismertetőt Mosolyog
3. Requiem egy álomért - Egy film amit nem lehet felülmúlni
4. Bakancslista - nagyon favorit filmem lett... amennyit az a két ember megél és változik életük utolsó napjaiban...
5. Hol költők társasága - nagyon régi, de nagyon kedvenc
6. Gyűrűk ura trilógia bővített változat - gondolom ezt a filmet nem kell bemutatni
7. Riddick 1-2 (22 évente sötétség, Sötétség krónikája)
8. Ford Fairlane kalandjai - Film leírása: ikszdé
9. Matrix 1
10. Good Will Hunting
10+1. Pillangó hatás

Utólagosan szerkesztve, röstellem, de elsőre kifelejtettem a Requiem egy álomért c. filmet! Mosolyog

Mostanában látott filmek:
1. Mig a jackpot el nem választ - 10/7 - egyszer nézős, lehet rajta röhögni Mosolyog
2. Pi - 10/4 - elborult, elmebeteg film... egyszer sem megnézős kategória
3. Vasember - 10/8 - alapötlet jó, tetszett is, bár kicsit többet vártam
4. Fuss dagi fuss 10/5 - no komment
5. Indiana Jones és a kristálykoponya királysaága - 10/értékelhetetlen - ugyan olyan mint az eddigi Indiana Jones filmek, aki szereti attól elnézést
6. Ne szórakozz Zohannal - 10/9 - megaLOL
7. A dögös és a dög - 10/7
8. Mamma Mia - 10/ezmiez??? váá! nem bírtam végigszenvedni
9. A boldogító talán - 10/5 - lapos sztory, de élvezhető film, egy estére vacsi mellé elmegy
10. A másik én - 10/7 - egész ötletes story, kár hogy az elején ki lehet találni mi lesz a vége, egyébként ajánlom megnézésre
11. Gyilkosság online - 10/10 - briliáns!!! Aki teheti nézze meg, ha még nem látta! Eszelősen jó film. A cím mindent elárul Mosolyog
12. Hancock - 10/10 - bárki bármit mond nekem nagyon tetszett Mosolyog
13. Az ördök prádát visel - 10/7
14. Kung-Fu Panda - 10/5 - LOL
15. WALL-E - 10/5 - Gondolatébresztő
16. Wanted - Ha akciófilm paródia akkor 10/6, ha nem akkor 10/2 Mosolyog De asszem az...
17. College Road Trip - 10/0
18. Hős kerestetik - 10/4 - uncsi film, de egyszer meg lehet nézni
19. Batman a sötét lovag - Nem értékelem, felénél lekapcsoltam, nem bírom a batmanes filmeket, de ez ESZP (Egyéni Szociális Probléma)
20. Az őslakó - 10/10 - Remek film! Jó story, frappáns megoldás... nem túl sok díszlet kellet ikszdé, de nagyon tetszett

Hát ez a 20as lista az elmúlt pár hét termése... egy kicsit behoztam a 2008as évi lemaradásom Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 08, 10:05:24 írta kotosy » Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #3208 Dátum: 09 jan 07, 20:10:38 »

Indiana Jones-al egyetértek, viszont azzal nem, hogy a többi is ilyen. Ez már csak egy nyáltenger, hányingert keltő giccs, viszont az alap trilógia mennyire kúl már (kivéve talán a 2es)
Hancock: Szerintem szégyenfolt Smith karrierjében bár ez csak az én véleményem. Ugyancsak nyáltenger, addig jó volt amíg beszólogatott mindenkinek, aztán ott volt az a mitológia baromság ami egyáltalán nem kellett volna bele. Nameg a trailerbe lelőtték már az összes poént...
Wanted: nem teljesen akció paródia, ez egy képregény adaptáció tehát ezért olyan amilyen.
Naplózva
kotosy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26



« Válasz #3209 Dátum: 09 jan 08, 10:02:01 »

Hát igen a Hancock... Ha a septibe aládobott mitológiai vonatkozást és az egyéb rossz dolgokat figyeled akkor szar film valóban... viszont ha olyan filmnek veszed, hogy csak nézel ki a fejedből egy műszak után bezombulva a TV előtt és úgy látod ezt a filmet akkor szét röhögöd az agyad, még az erőltetett mitológiai szarságon és a börtönből megszökő félkarú csávón is. Mosolyog Az elején ahogy repül a whisky-s üveggel a kezében, hát az megaLOL Mosolyog

Az "Indiana Jones"-ból az első még nekem is tetszett, de utána kár volt erőltetni... tipikusan az a fajta film, ahol nem kellett volna folytatást csinálni... mert a folytatás lényegében ugyanaz, több nyáladzással meg effekttel.

Wanted: képregény adaptáció??? ikszdé huh, mindegy. Egy biztos, ha poénra fogod fel akkor jót röhögsz rajta, ha komolyan veszed, akkor meg besokkolsz annál a résznél mikor lelövi a legyek szárnyát... Mosolyog Utána már csak az intenzíven ébredsz... Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!