24 szep 26, 23:03:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1493211 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #1230 Dátum: 08 feb 20, 21:10:24 »

szerintem keress előbb rá, olvasdd el miről szól, mert még beszélgetni is hátborzongató erről a filmről!
ez a tipikus emberi mutáció! és ezek iszonyat erősek, rondák és sajna inteligensek! :/
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1231 Dátum: 08 feb 20, 21:11:18 »

Én láttam a Sziklák szeme 1-2.... Jó filmek... Főleg a 2... De jó tudni, hogy a Sziklák szeme filmeket a Kannibál szikla című filmből adoptálták....  Mosolyog
Asszem nekem mindhárom megvan valahol...

Ezek a filmek ilyen Kannibál-horror filmek...  Mosolyog

Röviden annyi, hogy az arizónai sivatagban az atomkisérletek következtében mutálódott pár emberke, akik más odatévedő emberkéket kajálnak...  Mosolyog
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #1232 Dátum: 08 feb 20, 21:13:20 »

Melyik filmben van egy nagy fekete 3 szög alakú fejű nagy kardú ember?
Naplózva
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #1233 Dátum: 08 feb 20, 21:14:34 »

a kettőben a katonai csoportot amikor elkapják!! berántják a gyereket egy lukba és megkajálják a lábát!! aztán berántják!! Ohh My God :/ az durva volt! meg megprütykölték azt a csajt és lesz Sziklák szeme 3!!!! Nevet Nevet Nevet yeah! happy! Nevet
Naplózva
bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #1234 Dátum: 08 feb 20, 21:16:01 »

Na akkor én láttam a Sziklák szemét.  Nevet Tényleg jó film volt tetszett csak már halványak az emlékeim.
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1235 Dátum: 08 feb 20, 21:21:54 »

Ja...meg mikor a 2 ben a csávót a budi belsejében találják meg...  Nevet Meg kéne nézni újra ezeket a filmeket... Hmm?
Naplózva
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #1236 Dátum: 08 feb 20, 21:23:52 »

de ahogy kinyúl a keze a mobilvécén! szerintem én nagyobbat ugrottam volna mint a csávókám! Nevet
Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1237 Dátum: 08 feb 20, 22:10:18 »

Arról írtam éppen!  Nevet Az nagyon jó jelenet volt! Meg a csávó a dinamittal!  Mosolyog
Naplózva
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #1238 Dátum: 08 feb 21, 18:18:15 »

Megnéztem az új Knight Rider filmet. Mindig jól szórakozok az amerikai filmek egyszerűségén, és sajnálom azokat, akik az ilyenek produkciókat élvezhetőnek tartják. Cool, trendi stb. ahogy az autó színt és rendszámot vált, önmaga eltávolítja a golyó ütötte nyomokat, de a szereplők jelleme kidolgozatlan (Mike a film elején két nővel ébred, de a végére kiderül, hogy érző lélek, csak anno pofára esett ikszdé), a színészek soha nem a helyzetnek megfelelően élik bele magukat a szerepükbe (Mike-nak éjfélig ki kell fizetnie az adósságát, különben a haverját megölik. Ehhez képest vicces hangulatban van. Igaz, nem ő van életveszélyben ikszdé). A kisebbség is megjelenik természetesen. Vannak afrok, ázsiai, mexikói, leszbikusok (de nem azonos bőrszínűek. Amerikához hűen fehérbőrű és színesbőrű párocska Nevet) Így homofób vicc is van benne. Ha sorozat lesz belőle, gondolom lesz még pár. Ja, és, ami külön megmosolyogtató: a rosszfiúk az egyetem területen elkezdenek lövöldözni. A tömeg nem törődik velük, nem hívnak rendőrt. KITT-t egy 60 éves férfi fejlesztette ki. Jó vicc. Úgy tűnik nála még nem jelentkeztek az öregedés jelei, mert e mellett képes volt egy teljes napon át futni az erdőben úgy, hogy nem kapott szívinfarktust. Nevet
Naplózva
Slane
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 867

So long suckers! :)


« Válasz #1239 Dátum: 08 feb 22, 20:27:54 »

Hát Lost és Dr. House függő vagyok (lost s4 powaa ^^)
Ma meg megnéztem a Sweeney Toddot. Nem sokat tudok mondani róla: nagyon jó ^^
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #1240 Dátum: 08 feb 22, 20:30:02 »

Mi már megszereztem a Meet the spartans - t ... Szeirntem magáért beszél a címe , de ,ha nem világos akkor a 300 paródiája ... Nagyon jó ! Kár , hogy még jó feliratot nem találtam hozzá , de angolul simán jó ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

bero
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 771


« Válasz #1241 Dátum: 08 feb 22, 21:28:15 »

Shop Stop 2-t látta valaki? Nagyon ott van főleg a Gyűrük Ura vs. Star Wars rész.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 22, 21:32:14 írta bero » Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1242 Dátum: 08 feb 22, 21:30:11 »

wááá Gabesz... asszem azt láttam >.<# azaz amikor az elején a csajbol szószerint kitépik a gyereket? mert ha az akkorláttam... xD
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1243 Dátum: 08 feb 22, 21:35:30 »

Asszem azzal kezdődik a Sziklák szeme 2... De nem biztos... Nem emlékszem már teljesen a filmre... Nagyon rég láttam...  :'X
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #1244 Dátum: 08 feb 22, 21:44:25 »

Jaj Bero az annyira nagy meg , hogy :
"Olyan hugyos legyes íze van ..."  >.<#

Habesz:
1 ilyen jószágot elfognak az 1 - ben nem ? Mert a 2 borítóján megy 1 csávó és húz maga után valami esernyő zserűséget amiből kiáll 1 kéz valami más én nem tudom :
http://www.sg.hu/kep/2007_03/0303sn.jpg
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Oldalak: 1 ... 81 82 [83] 84 85 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!