24 jún 02, 02:02:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1311484 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #1260 Dátum: 08 feb 23, 23:42:45 »

Jaj Jackie Chan filmeket imádom! Ma eset is volt egy, bár már láttam egy párszor, de olyan jó és élethű is mert ő csinálja a mutatványait. És már 50 fölött van!  Pirul
Naplózva

wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #1261 Dátum: 08 feb 23, 23:45:49 »

Jah jó színész, és tényleg már minden csontja eltört emiatt hogy ö csinál minden mutatványt, ma volt a tévébe a Jackie a jó fiú, hát ez a film  nem  volt olyan jó ,de teccet a vége Mosolyog
Naplózva
DreadItachi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 202

no1 hentai fan X3


« Válasz #1262 Dátum: 08 feb 24, 01:19:38 »

Nosh sorozatnak a Doktor house   Pirul
Film:nme tom sokvan de inkább fantasy fimek  Nevet
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #1263 Dátum: 08 feb 24, 02:03:51 »

Na holnap lesz egy jó film Martin Lawrence szerepel benne, Állj, vagy jövök! Nevet én tuti nézem
Naplózva
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #1264 Dátum: 08 feb 24, 06:46:51 »

hmm...
hát  amennyit  én tévézek azt  nem irigyelné  senki xD
semmi mást  nem  nézek  tv-n  csak szerdánként Dr. House powa.... Nevet és  itt kimerült  a  dolog Nevet
Naplózva
Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #1265 Dátum: 08 feb 24, 21:40:36 »

Két 8 éves gyereket végigkérdeztek tévénézési szokásaikról. Henrik és Ferkó.

Kedvenc mondatom:
"A Jetixen béna a Flamingó kapitány, mert az már ovis"  Nevet

- Szereted a gyerekeknek készült csatornákat?

H.: A Minimax nekem ovis, de a Jetixet és Cartoont szeretem, mert ott sok az akció, sokat verekednek, sokat lövöldöznek. A Jetixen a kedvencem a Power Rangers, a Cartoonon pedig majdnem mindegyik. A Jetixen béna a Flamingó kapitány, mert az már ovis, és a főszereplő kisgyerek nagyon béna szuperhős. Cn-mozi jó, ott mindegyik rajzfilmet szeretem.

F.: A Cartoon networköt nem is szeretném nézni, de nincs nekünk ilyen otthon.

- Szoktad nézni a vetélkedőket?

H.: A Széf az egy okos játék, ahol gondolkodni kell, a Pókerarc-ban meg nem lehet azt csinálni, hogy a játékosnak nagyon sok pénze van, és közben mosolyog. Mindegyik tetszik, csak ez a kettő a kedvencem. A Pókerarc meg a táskás (Áll az alku - a szerk.) jó lenne, ha menne még.

F.: Láttam a Pókerarc-ból részletet, tetszett hogy pánikgombok vannak benne. Láttam még Milliomos-t, az se rossz, érdekes. Az örökös nem olyan jó, túl sokféle játék van benne: forró krumpli, megvan a vége, meg ezek. A Széf nem tetszik, mert hogyha egy kérdést elrontanak, az összes pénz elmegy, és nem nyernek semmit.

- Hétvégén milyen filmet, sorozatot szeretsz nézni a tévében?

H.: Leginkább az tetszik, amelyikben végig kardoznak, és az egész film vérben úszik, mert szeretem a vért és a piros színt. A Charly, majom a családban meg ilyenek bénák. Van még egy filmfajta, ami tetszik: a szexelős filmek. És a Bud Spencer-es filmek, mert abban van verekedés.

F.: Nagyon ritkán nézek filmeket a tévében. A Nils Holgersson tetszik, a Négy muskétás is jó. A Charly is nagyon jó, mert muris dolgok vannak benne.

- A híradóról mi a véleményed?

H.: Szerintem az felnőtteknek való. Nem nézem, max a bulvárhíreket, mert a bulvárhír azt jelenti, hogy rablásról vagy gyilkosságról jelentettek. Azok a kedvenc híreim.

F.: Láttam, de nem szeretem, mert durva dolgok is vannak benne. Nem szoktam nézni.

- Van kedvenc reklámod?

H.: Nekem a tisztítószeres reklámok tetszenek, szeretem nézni a tisztítószereket az illatuk miatt, meg azért is, mert röhögök rajta, hogy milyen hülyék a reklámozók, hogy azt hiszik, hogy beveszik az emberek. Van ez a rózsaszín tubusos mosópór, olyan vettünk, és összekeveredtek a színek. Ha valami játékról van reklám, az is tetszik, de annak is jó játéknak kell lennie, vagy legalábbis jónak kell látszania.

F.: Nem érdekelnek, de a murisak tetszenek: amikor a borsószemek beszélgetnek. Egy reklámban azt mondja egy lány, hogy kiszökött a kutyája. Kimegy az apukája, azt mondja, megyek, megnézem, és az esőben egy szál ingben keresi a kutyát. Egy tablettát reklámoz, ami megszünteti a megfázást és van benne C-vitamin is, azt mondják. Nem tetszik ez a reklám, mert butaság egy szál ingben az esőben mászkálni.

- Nézel főzős műsorokat?

H.: Csak a Stahl tetszik, meg a Bandi a hegyen. A Bandi azért, mert a környezetben főz, ami nagyon szép. A Stahlban az a része tetszik, amikor a kis szakácsokkal főz.

F.: Mindegyik tetszik. Két ember szokott főzni: egy sötét bőrű és egy világos bőrű. Ez a két ember ért is a főzéshez, és beszélgetnek meg vicceket mondanak az étellel kapcsolatban. Van olyan, amit egy bácsi készít egy sapiban - az nem tetszik, mert egyedül főz. Az tetszik, ha együtt főznek. Stahl Juditot nem ismerem.

- Miről szól a Charly, majom a családban?

H.: Egy majmot vásárolnak, azt hiszem, és mindig beöltöztetik emberruhába, és a lakásban mindenféléket okoz, lóbálja magát a csilláron, szétszedi a függönyt, és akkor ezt meg kell javítani. Meg banánt lop, akkor jól leszidják, de egyébként nem egy rossz majom, csak nem a dzsungelben él, ahol kéne neki.

F.: Muris dolgokról. Van egy majma egy állatorvosnak, az a majom nagyon vicces, őt hívják Charlynak, és életeket is ment az a Charly. Azért vicces, mert van, hogy kiszúr valakivel. Egyszer, aki a birkákat öldökölte egy késsel, motorral meg akart menekülni a rendőrök elől, a Charly ráugrott, az ember félt tőle, elesett, és akkor a rendőrök utolérték.

- Tetszenek a természetfilmek?

H.: Nekem az Animal Planeten az összes műsor tetszik, de legfőképpen az a fickó, akit leszúrt a rája, mert az krokodilokkal foglalkozott. A kedvenc műsorom A föld legviccesebb állatai. A macska felágaskodik a székre, és elkezd zongorázni, de nem úgy, hogy tudja, mit játszik, hanem csak úgy összevissza kalimpál. A BBC-s természetfilmeket nem nézem, csak a természetcsatornát.

F.: Az Animal Planet tetszik, mert sokféle dolog van benne, de azt ritkán nézem, mert otthon nincs.

- Videoklipeket is nézel?

H.: Zene egy van, ami nagyon tetszik, a Madonna. De a gépen nézem, nem a tévében.

F.: Nem nagyon szoktam, csak a Megasztár-t.

- Mit szólsz ahhoz, ha egy műsor vagy egy film nem magyar nyelvű?

H.: Engem az zavar, ha egy film nem magyarul van, vagy amiről nem tájékoztatnak, hogy nem magyarul lesz. Főleg, ha az a film akciófilm. Ha a kedvencem megy, akkor azért megnézem, de nagyon ritka.

F.: A BBC-t nagyon szeretem, mert 10 óra előtt vannak benne gyerekeknek filmek. Nézem, és azt mondta az anya, hogy ha hallom a nyelvet, akkor érteni is fogom egy idő után. Azt értem, miről szól a történet, mert mutatják hozzá a képet, és a legtöbb mesében még le is írják, hogy miket mondanak. Hogyha izgalmas, akkor nézem.

- Mennyit tévézel naponta?

H.: Legtöbbet egy órát nézek tévét, max kettőt: mesecsatornákat. Hogyha nem lennék tőle szemüveges, akkor egész nap nézném, vagyis éjfélig, legtöbbet akciófilmeket.

F.: Hétköznap általában semennyit, hétvégén van hogy semennyit, de van, hogy egy órát. Ritkán nézek többet egy óránál.

- Van kedvenced?

H.: Kezdjük a kedvenc műsorvezetővel: nekem a Sebestyén Balázs, mert nagyon híres, és sok műsort vezet, jó fej, jó a humora, és szép is. A Power Rangers azért, mert abban sokat verekednek, és van benne varázslat. A Csillagközi invázió azért, mert abban hatalmas bogarakat kell lövöldözni, és szeretem a bogarakat és a lövöldözést is.

F.: Kedvencem nincs, mert sok mindent szeretek.

- Mi a véleményed a tehetségkutató műsorokról?

H.: A Csillag születik tetszett, mert vicces, olyan is kerül ide, aki nem is tud énekelni. A Megasztár pedig azért tetszett, mert ott voltak igazi tehetségek.

F.: Mindegyiket szeretem. Amiben korcsolyáztak (Sztárok a jégen - a szerk.), az tetszett a legjobban.

- Szerinted jó dolog, hogy vannak korhatáros filmek?

H.: Szerintem ne mondja meg egy másik ember, mit nézzek. Ki találta ezt ki? Aki ezt kitalálta, egész életében korhatáros filmeket mutogatnék neki. Két 18-as volt, amit eddig megnéztem, vagyis egy, a Ryan közlegény. Nagyon jó volt, folyt a bele a fickónak.

F.: Szerintem jó, hogy van karika, mert az felhívja a figyelmet, hogy a kisebbek ne nézzék annyira, mert nehezen értik meg.

- Van olyan műsor, amitől félsz?

H.: Nem nagyon, max kiskoromban, de arra már nem emlékszem.

F.: A nagyon durváktól. A Grimm legszebb meséi-ben van az erdei anyóka, attól félek.

- Milyen műsorok mennének a te saját tévécsatornádon?

H.: Olyan reklám lenne, hogy aki szereti a vért, az nézze ezt a csatornát. Minden műsorban egy főszereplő lenne, vagyis én, és minden műsor úgy kezdődne, hogy folyik a vér a sötét képernyőn, és a főszereplőből folyik a vér. Akciófilmek, úgy értem, rajzfilmek, legó-Star Wars, ahol legóból vannak az emberkék - ennyi.

F.: Nyugodt filmek, sok természetfilm, semmi durva film, amit el kéne tiltani a gyerekektől, sok jó gyerekmese: Mazsola és Tádé, Kisvakond, Bundás és Rozsdás.

- Milyen a jó tévé?

H.: Moziképernyős plazma tv, mert nagyobb teret tölt be, és nagyobb téren keresztül lehet látni a gyilkolást. 200-1000 csatorna lenne jó.

F.: Lehet színes vagy fekete-fehér, a fekete-fehéren jobban ki lehet venni, ahogy táncolnak az emberek, nem zavar a szín. Azt szeretem, amiben nagyon pontos a kép, nem homályos, nagy a képernyő, ennyi elég.

http://www.origo.hu/teve/20080222-gyerekek-teve-mese-agresszio-eroszak-a-teveben.html
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #1266 Dátum: 08 feb 24, 22:10:53 »

Hhee ! ez jó volt . Kis szemüveges Hedvig vagy ki elég erőszakos kiskölök Nevet . Ma volt az ájj vagy jövök a tv-ben szentem jó film . Bár a nekem8 magasan veri ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #1267 Dátum: 08 feb 24, 22:58:10 »

Oké, megyek és kivágom az ablakon a tévémet.... Technikai KO
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #1268 Dátum: 08 feb 25, 00:19:29 »

Hmm ismeritek a Louie életét? szerintem tök jó rajzfilm  Mosolyog
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1269 Dátum: 08 feb 25, 01:34:11 »

Inkább vágd zaciba, és vegyél száz darab pizzát.

TV-t azt ritkán nézek, ami kb néhány sorozatnál, (Numb3rs, House, Ghost Whisperer, Medium, SG-1, Smallwille, Kyle Xy) Na ez mégse néhány Nyelvesít. Az esti filmeket meg úgy általában kihagyom, mert vagy láttam már, vagy rókabőr.
Mondjuk szoktak lenni egész jó 80-as 90-es gyártmányú filmek, csak éppenséggel AM 11-kor.
Azért mostanában mégiscsak tévé előtt vagyok, mivel jelenleg dvd-n nézem az Andromédát. 
Naplózva

Zsukinalag
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



« Válasz #1270 Dátum: 08 feb 25, 13:19:35 »

Most meg ezt találtam. Nevet

Kína betiltja a külföldi rajzfilmek nagyrészét.

Kína kiterjeszti a külföldi rajzfilmek elleni tilalmát, így a családi órákban már csak hazai gyártású produkciókat sugározhatnak a gyerekcsatornák.

A kínai kormány 2006 augusztusában hozott rendeletet arra, hogy megvédje a hazai rajzfilmipart a külföldi konkurenciától: ennek értelmében bizonyos idősávban csak kínai produkciókat lehet sugározni. Május 1-jétől lép életbe a rendelet kiterjesztése, amely már a 18 órától 21 óráig tartó családi órákra, vagyis a legnagyobb nézettséget produkáló időszakra is vonatkozik.

A rajzfilm- és gyerekcsatornáknak el kell tehát felejteniük eddigi sikerműsoraikat, amelyek között jelenleg olyan, világszerte népszerű alkotások találhatók, mint a SpongyaBob Kockanadrág, a Miki egér vagy a Pokémon - utóbbi a japán rajzfilmek közé tartozik, amelyek egyébként is igen kedveltek a kínai gyerekek körében. A kormány azonban saját rajzfilmeket vetítene nekik: ezek között igen sok az ősi Kínát megidéző, mitologikus történet.

Kína más tekintetben is érdekesen viszonyul a nyugati műsorformákhoz: hajlandó ugyan átvenni azokat, de minden esetben saját képére formálja. A Legyen ön is milliomos! helyi versenyzői például hiába nyernek hatalmas összeget, nyereményüket nem tarthatják meg, hanem fel kell ajánlaniuk jótékony célra.

A kínai Megasztár is számos korlátot állított a versenyzők elé: felhívta a figyelmüket arra, hogy "ne törekedjenek extravaganciára és eredetieskedésre", adjanak elő "egészséges és etikus" számokat. A versenynek "méltósággal" kellett lezajlania, nem volt szabad "kiáltásokba vagy könnyzáporba torkollnia".


Biztos olyan sz*rok a kínai rajzfilmek, hogy másképp nem tudnák rávenni a gyerkőcöket, hogy megnézzék. Nevet
Naplózva
wolf
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 789


« Válasz #1271 Dátum: 08 feb 25, 23:13:55 »

Ma volt egy jó film az volt a címe Jószomszédi iszony   Nevet

Most megy valami boa film tök gagyi
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 26, 22:11:51 írta wolf » Naplózva
Sparky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169

Disco Bear


WWW
« Válasz #1272 Dátum: 08 feb 26, 06:38:56 »

Én ismerem!Föleg az apján röhögtem sokkat.Mindig háburús emlékek jöttek be nekki...Ki tudja egyszer kiderül,hogy nem is volt a háborúba! Nevet
Naplózva

1713
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 99


« Válasz #1273 Dátum: 08 feb 26, 16:31:58 »

Egyik kedvenc. Nem egy átlag rajzfilm, az biztos! Bírom, amikor egymásnak szólnak be, meg mikor Andy elkezdi mesélni háborús történeteit (Én egy lábosban szabadítottam fel Franciaországot! Nevet).
Naplózva
Sparky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 169

Disco Bear


WWW
« Válasz #1274 Dátum: 08 feb 27, 05:45:11 »

Jah...
Sok baromságokat csinálnak!
Föleg az a rész volt jó amiben elakkartak jutni a vidámparkba! Technikai KO  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 83 84 [85] 86 87 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!