24 jún 01, 19:48:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 858
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Filmek & sorozatok és rajzfilmek  (Megtekintve 1310388 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #1200 Dátum: 08 feb 09, 02:41:40 »

 Nevet Hm jó helyre tévedtem, ma kezdtem el nézni az első évadot..(Prison Break), azóta nem igen álltam fel  Nevet Most járok a 12. résznél, egész jó! :-[ Azt hiszem megyek is folytatni, csak az a baj, h lassabban töltöm, mint ahogy nézem... Nyelvesít
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
DeatH
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513


« Válasz #1201 Dátum: 08 feb 09, 02:59:07 »

hátja, az 1. évad nagyon izgis volt ... a második évad, már egy kicsit engedett a minőségből, de a 3. évad ami jelenleg is fut ... kibaszott jó, mondjuk történésekben, már nem sok köze van, az 1-höz, max a karakterek ...  Nevet Mosolyog
Naplózva
Ben Tennyson
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315


« Válasz #1202 Dátum: 08 feb 09, 07:43:17 »

Én a PB-t a TV-ben kezdtem nézni még az első évadnál, azért, mert, mint sokan, az előzetesből felfigyeltem arra h Michael miylen überhelyes :-[
De a sorozat is nagyon klassz, de Michael forever ikszdé
Naplózva
Orph D.eus
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 4387



WWW
« Válasz #1203 Dátum: 08 feb 09, 11:17:20 »

Prison break? Na igen, egyetértek dEatHy-vel. Nekem csak az nem tetszik benne, hogy eddig minden szereplő (kivétel 1) úgy tűnt el a sorozatból, hogy borzalmas halált halt. A 3. évad megint izgis, bár az utóbbi pár rész most nem tetszett... Lehet ennek a filmek még pozitív befejezése? (értsd: túlélheti ezt még valaki a fő-főszereplők közül?)
Naplózva

Ritli: "Hiei akkora gyökér, hogy már botanikus kell hozzá."
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #1204 Dátum: 08 feb 09, 21:07:30 »

A Talladega nights - ot hánya látták ? Magyar címe Taplógáz vagy ,ha más így ismeri föl Ricky  Bobbie balladája
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1205 Dátum: 08 feb 09, 21:15:53 »

Taplógáz? Nem láttam, de a címe alapján nem is érdekel.... Biztos valami vígjáték... Béna poénokkal...

Holnap este 22 órakkor lessz a TV 2 n a Fűrész 2. Megnézése mindenkinek ajánlott főleg azoknak, akik a Duma topicban tartózkodtak az utóbbi időben!  Nevet Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 08 feb 09, 21:19:02 írta Gabesz » Naplózva
Der Teufel
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 486


« Válasz #1206 Dátum: 08 feb 09, 21:18:47 »

Ááá, nem érdemes rászánni az időt. Nyomába sem ér az első résznek :-X
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1207 Dátum: 08 feb 09, 21:20:19 »

Áááá remek hír bátyus...holnap...már vasárnap és én nem nézhetem meg...de amúgy se merném...
Én jobban szeretem a pszichológiai terrort....thriller...kedvenc: Láthatatlan...nagyon jó film...
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1208 Dátum: 08 feb 09, 21:20:35 »

Ki szereti a Holló címü filme. Szerintem egy nagyon nagy alkotás.

Az első 8és legjobb) rész fsz-e: brandon lee.
Naplózva

Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #1209 Dátum: 08 feb 09, 21:23:31 »

Elismerem hogy nem olyan kiemelkedő mint az 1. de azért érdemes megnézni...  ???

Holló? Az überkirály! Nem birok betelni vele!  Nevet A második része az jobb mint az első.... Aszem van 3. is, de azt még nem láttam...
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #1210 Dátum: 08 feb 09, 21:24:15 »

Én láttam a 3. részt, nem rossz, de nincs olyan jó, mint az első kettő.


Tekkóban 990 vettem ikszdé.
Naplózva

Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #1211 Dátum: 08 feb 09, 21:37:57 »

Ááá fűrész 2 nekem a bemutatója alatt is a teletex - t ment Nevet Én eggyáltalán nem bírom az ilyen filmeket . Ööö Holló mikor a csávónak a sírkövére rászáll egy holló és aztán kimászik a sírból és az a holló lesz a szeme ? Vagyis nekem ez dereng . De ezt úgy 4 éves koromban láttam . A "Taplógáz" háát vígjátéknak vígjáték , de nem csak ilyen gagyi poénokkal . Amúgy úgy kezdődik már , hogy a főszerepkő megszületik és akkor az anyja a kocsiban szenved apuka hajt , mint az állat és csak a km órá fihyeli aztán túl megy a kórházon és úgy születik a gyerek , hogy nyom egy padló féket .   
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1212 Dátum: 08 feb 09, 21:49:41 »

Áhh, én tökre szeretem a horrort, bnőm bulijain mindig nézünk vmi jót.  Hümm-hümm A mostanin a Fűrész 2-t néztük, tök kira volt, úgy mint az 1.  :-\ Bírom az ien dúrva részeket benne, h a pasas fején van ien maszk, ami bizonyos idő múlva összezárul és ien szúró izék vagy nemtommik vannak benne, és a kulcs hozzá, a pasas szeme mögött van, és ki kéne szednie a szemét, ahhoz, h ne halljon meg, de végül nem meri megtenni és kinyiffan  Hümm-hümm meg ami még tetszett, h egy hapeknak a nyakán van egy szám, ami egy széfhez kell, h kijusson a többi társaival, de megőrül, és mindenkit kinyír, de akik életben maradtak direkt nem mondják el neki, h mien szám van a nyakán, a hapek meg kivágja a bőrét, aztán meg zsebrevágja. xD meg az 1-be volt még, h egy pasast bekentek ien gyúlékony anyaggal, és volt egy széf, a falr pedig számok voltak felírva, és egy gyertyával tudta csak leolvasni a számokat, ami a széf kinyitásához kellett, h kijusson, de felégett közbe  Hümm-hümm meg volt ez a maszkos, csak egy csajjal, és egy másik emberke hasában volt a kulcs, de a csaj volt az egyetlen aki eddig megmenekült, mert felvágta a hapek hasát, aki kiderült közbe h él, csak ópiumot kapott. xP
Naplózva
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #1213 Dátum: 08 feb 09, 21:52:37 »

Úúúú . Van ám beteg fantázia . Nem tudo mén inkáb maradok aaaa na minél háát az ilyen szellemes vámpíros sz*roknál .
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Morimoto-kun
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1139


« Válasz #1214 Dátum: 08 feb 09, 21:55:42 »

Gangstakunnál a pont Nevet Én is az ilyen szellemes cuccokat bírom mert annak van valóság alapja,mármint a szellemek Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 858
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!