24 ápr 27, 15:54:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Charlotte Linlin - Big Mom és legénysége  (Megtekintve 4178 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Dátum: 12 jan 05, 10:14:45 »

A yonkou egyike. Nagy és csúnya:D.

Ha tippelnem kéne szerintem meg ette a sav gyümölcsöt. A kérdés az, hogy logia vagy paramecia?

Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #1 Dátum: 12 jan 05, 13:37:05 »

Szerintem inkább valami hasonlót ehetett meg, mint Vapol. És milyen őrült nagy hajó kell ahhoz, hogy elbírja? Hogy harcol a tengeren?
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2 Dátum: 12 jan 05, 15:20:36 »

sztm inkább paramecia. br a lohia olyan szempontból logikusabb lenne, h akkor tényleg csak luffy tudná legyőzni  Gondolkozik ajj, mikor tanulja meg már végre sanji és zoro a hakit >.<
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
EEsmiley
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 196


« Válasz #3 Dátum: 13 okt 24, 19:34:21 »

Hűt, nem soakt láttunk belőle, de ahogy már megláttuk Nagy mamit, tudni fogjuk, hogy aranyos és szép. Gondolom Sanji rajongani fog.
Régi szép Okamás idők...

Az biza hájas lehet, ha cukrot (és embert) zabálgat.
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #4 Dátum: 14 jan 16, 16:08:28 »

sztm inkább paramecia. br a lohia olyan szempontból logikusabb lenne, h akkor tényleg csak luffy tudná legyőzni  Gondolkozik ajj, mikor tanulja meg már végre sanji és zoro a hakit >.<

Már megtanulták. Zori és Sanjo tud hakit használni. A Punk Hazard arcban, Luffy mondta is Trafónak, hogy rajta kivül csak ők ketten tudnak hakit használni.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #5 Dátum: 14 jan 16, 17:05:47 »

Néha nem árt nézni mikor írták azt a hozzászólást. Feltételezésem szerint akkor még nem tudtuk, hogy van nekik Hakijuk.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #6 Dátum: 14 jan 16, 20:18:17 »

Néha nem árt nézni mikor írták azt a hozzászólást. Feltételezésem szerint akkor még nem tudtuk, hogy van nekik Hakijuk.

 Lehet hogy elnéztem, de Luffy csak a Gyojin szigeten került összetűzésbe Big Mom-mal, ami már akét éves edzés után volt, és az még belefért az októberbe.
Naplózva
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #7 Dátum: 14 jan 30, 16:41:24 »

szerintem Big Mom rendelkezik a legnagyobb haderővel:D már korábban is mondtam, hogy jelenleg ő a legerősebb yonkou:)

habár pl 1vs1-be fehérbajusz lehet leverte volna big momot, de ha 2 full kalózcsapat küzd így meg, akkor tuti, hogy big mom győz.

am nekem eddig teach után a kedvenc yonkoum, mert ő tényleg rémuralmat tart, igazi diktáror, kalózcsászár:) mondjuk ha jól végzik az emberei a dolgukat, akkor arany életük van, de ha nem, akkor könnyen lehet, hogy big mom hasában végzik

tamago: a legnagyobb arc, szerintem nagyon menő karakter. a vérdíja is bőven 300 felett lehet:)

pekoms: másik nagy arc tamagoval, hihetetlen poénos páros szerintem. öröm nézni őket. szerintem sokkal jobb karakterek ők tamagoval, mint pl: smoker meg tashigi team

bobbin: rohadt erősnek gondolom őt, szerintem az egyik legerősebb embere big momnak és ezt az is mutatja, hogy ő az eddigi egyetlen, aki nem félt big momtól, vagyis attól, hogy megeszi. szerinem big mom akkor sem enné meg, ha rosszat csinálna, hisz ő az egyik legjobb embere, tuti kapna még pár javítási lehetőséget:)


egyszóval csokievő szörnyetegünk igen komoly ellenfél lesz.
az a teória, hogy luffyékkel jóban lesznek nevetséges. a yonkouk mindig is rivalizálni fongak a kalózkirály címért, az más kérdés, hogy elismerik egymás erejét.
Naplózva
Oldalak: [1]
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!