24 szep 27, 08:25:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 879 880 [881] 882 883 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 985938 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #13200 Dátum: 11 jan 05, 16:07:31 »

Na, én leszek az, aki ezt a bajnokságot messziről elkerüli. xD Annyira béna lettem, hogy hihetetlen, 10 meccsből 3-4-et ha megnyerek...:D Régen sem voltam túl jó, de ennyire azért nem voltam rossz. :D
Naplózva
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13201 Dátum: 11 jan 05, 16:30:56 »

ebben a bajnokságban nem az a lényeg h a legjobbak legyenek benne, hanem az h mindenki, az fórum nagy része Mosolyog
és hát mire elkezdődne a bajnokság, addigra akár még 1 hónap is eltelhet, tehát nyugodtan lehet gyakorolni, és fejlődni,és addigra az új karikat is meg lehet szerezni, és hát én sem mondanám magam jó játékosnak, és mikor szüneteltem, és visszatértem akkor igencsak rossz voltam, sőt most se vagyok mint valaha Neeem
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #13202 Dátum: 11 jan 05, 17:29:45 »

Lehet, hogy ebben részt veszek én is hmm... az előzőt "feladtam" a csoportoknál, (mert ugye én rendeztem... Nevet) de ezt végigjátszanám szívesen. Ha van elég jelentkező (szám szerint 8 vagy 16) akkor szerintem lehetne csinálni egy egész jó kis versenyt... ha van elég jelentkező akkor levezényelem megint én.

Amúgy bocs HungaryGaara hogy leléptem msnről mikor írtál, nem volt direkt, pont kapcsoltam ki a gépet Nevet

Szerk.: Hmm... ha jól értem, akkor a bug javítva lett, megcsinálhatóak a küldetések Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 05, 18:07:57 írta renato » Naplózva
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #13203 Dátum: 11 jan 05, 18:10:18 »

Jó ötlet szerintem is a bajnokság, viszont számomra túl bosszantó lenne ezért inkább elkerülném... Nevet De aki szeretne rajta indulni, csak nem tudja hogy milyen csapatot válasszon annak tudom ajánlani Kiba S-Inoichi-Kankuro csapatot. Lehet hogy egyesek szerint nem "illenek" össze de szerintem jól lehet velük dolgozni, én jó ideje velük küldizek. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 05, 18:10:50 írta Tierhold » Naplózva

Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13204 Dátum: 11 jan 05, 18:25:16 »

Valaki tudna egy jó csapatot a Zabuza-s küldihez(devolotion)?? És ez a bajnokság ötlet tényleg nem rossz legalább gyüjtök kis tapasztalot a mesterektől Mosolyog amig el nem kezdődik meg feloldok pár karaktert és elérem az ANBU szintet Kúl
Naplózva

Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #13205 Dátum: 11 jan 05, 18:45:42 »

Azt hiszem, ezt én is passzolom - 9es szintre feltoltam magam, de vagy kikapok vagy kifagy. Sajnos ezzel a hibával felesleges elindulni, mert kikapok. Szomorú Mindenesetre szívesen hallgatom az eredményeket, ha gondoljátok vezethetek kis tabellát, hogy ki és mint áll, ebben szívesen segítek (csak küldjétek el privátban a résztvevőket aztán véletlenszerű ágrajzban elosztom - a későbbiekben meg jöhetnek eredmények) Mosolyog
Naplózva
hogojoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 160


« Válasz #13206 Dátum: 11 jan 05, 19:01:09 »

figyeljetek ennek az a lényege hogy mindenki jól érezze magát nem pedig az hogy nyerj..nekem tecik én is tanulhatok másoktol mások is tőlem...amugy észrevettem ám hogy shikamarutól idéztél:oigen te Tierhold -:)(hogy lehet megcsinálni hogy az elérhetőség allat lehesen látni hogy pl köd falu stb..?itt a forumon:D)
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 05, 19:04:10 írta hogojoo » Naplózva

a kismadár fázik arra megy a thén és rápotyant aztán arra megy a farkas kihuzza belőle letisztitja,végül bekapja...
tanulság:aki rádcsinál nembiztos hogy rosszatakar
de aki kihúz belőle nembiztos hogy jótakar.....
Banduc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 18


« Válasz #13207 Dátum: 11 jan 05, 19:06:19 »

Szerintem is jó ötlet a bajnokság én is jelentkeznék(ha lehet).Bár még csak anbu vagyok és még a jounin út felé is megakadtam mindegy smirksweat .Amíg ellnem kezdődik addig csapatokat próbálok majd össze rakni hátha elérek valamit. Nevet
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!

Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #13208 Dátum: 11 jan 05, 19:29:38 »

Kezd egyre jobban irritálni ez a hülyeség...APP-vel és Naruto(S)-el is majdnem megvan mindig a row, már sorban kb negyedjére vagy ötödjére kapok ki az 5. csatában. Kezdhetem előröl. :@ Ezekben a rowokban mindig sz*r voltam, hát még egy ilyen "OP" (irónia) karakterrel, mint APP...na mindegy, egyszer csak sikerül...
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #13209 Dátum: 11 jan 05, 19:30:52 »

hogojoo: Nem is az baj  igazán, hanem beláthatod, hogy nekem sem öröm igazán úgy játszani, hogy azon kell vacakolni, hogy vajon lenyomta-e a gombot és nem fagy-e be. Sajnos így is idegeskedek eleget, mert szinte mindig nyerő helyzetből lesz kamikaze ez a... drága lélek. Neeem

OFF: Fórum profil információknál.  kacsint
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13210 Dátum: 11 jan 05, 20:05:46 »

Ez a játék alapjaiban gyenge, rosszul szervezett és átgondolatlan. Annak idején azért hagytam abba, mert elegem lett hogy teszem azt zsinórban mondjuk 10 kell nyerni nyersz 8-9-et azt kapsz egy csapatot amibe Sarutobi, Oro meg Első hokage van. Ez pedig úgy elkeni a kis pudvás Shikamaru, Temari, tök mindegy ki csapatot, hogy rossz nézni. Megnéztem mennyit javítottak a játékon a készítők megpróbáltam, toltam 5-6 kört erre kaptam egy Itachi, Shodaime, Gai csapatot alap Sasuke, Sakura és Naruto ellen. Teljesen korrekt. Egy full unlockos újra kezdő. Gratulálok a készítőknek. Azt nem értem ilyen aggyal, hogyan csináltak ilyen gamet.
Arról nem is beszélve, hogy ez a játék nem tudás csak mák. Ha szerencséd van nyersz, ha nem akkor veszítesz. Szal megyek vissza Party pokerre és játszom pénzbe. Izgalmasabb és ha mákom van még pénzem is leszxD.

Epic Faild!

u.i. vagy még is bennem lenne a hiba és elkéne vernem őket?XDD
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 05, 20:07:16 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
renato
Vendég
« Válasz #13211 Dátum: 11 jan 05, 20:12:08 »

Ezt olyan szépen megfogalmaztad, hogy egyszerűen nem tudom azt mondani, hogy nincs igazad xD
Amúgy most nem azért, de Naruto (nem Shippuuden, nem FTKN, és nem is a Sennin) sokkal erősebb, mint sok jounin. De minden másban 110%osan egyet értek, a kezdőknek semmi esélyük, mert a sok hülye állat sannin szintű karakterekkel veri szét a népet. VAlamint félig igaz, hogy csak szerencsén múlik, de a szerencse mellett még egy olyan csapatot is kell csinálnod, ami összhangba van (gondolok itt arra, hogy Lee(s) erősíti sok ember sebzését, stb...).
De a party poker sokkal jobb, ez nagyon is igaz Nevet
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13212 Dátum: 11 jan 05, 20:17:31 »

Azért kicsit mérges vagyok, mert az ötlet nem lenne rossz. Viszont ma nagyon ideges lettem mikor végre volt 4 győzelmem és kaptam egy Gai, Itachi, Hasirama csapatot. Viszont szégyelje magát az ellenem, mert ha az elején 2 körig nem csak nézni tudok meg is verem. mindegyiket levittem 15 hp alá. No unlockos csapattal.
Viszont bele fáradtam, hogy nem tudok unlockos karaktert szerezni mert össze ver nálam sokkal magasabb szinten játszó ember.
Ráadásul a karakterek is sokat változtak régen Lee egy ütéssel ölt:D. Shikamaru is gyengébb lett. Temari meg még mindig über táp, ha kap maga mellé egy tai jutsust és egy genjustusat:D.

Na jó adok neki még egy esélyt asszem:D. Ha felhúzza az agyam abba hagyom megint:D.

-----------------------------------

szerkeszt

A másik epic faild a körökre osztás. Imádom mikor az elllen felem tudja, hogy veszít és direkt utolsó secben passzol 4 körön át, hátha megunom és elmegyek. Jó kis taktikai csataXD
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 05, 20:19:25 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
renato
Vendég
« Válasz #13213 Dátum: 11 jan 05, 20:34:18 »

Hát vannak olyan emberek akik ilyen módon játszanak... nem lehet ellenük semmit tenni, maximum szépen lassan levered Nevet Amúgy quickben csinálod a küldetéseket? Mert ha igen, és ott találkoztál a Hashiramás csapattal, akkor nem csak szemét volt az ellenfeled, hanem hülye is, mivel a kezdők szintjén nagyon felesleges csapatot próbálgatni.
Viszont ha te csinálod ladderbe a küldetéseket, akkor térj inkább át a quick gamere, ott nincsenek magasabb szintűek. Max genninek
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #13214 Dátum: 11 jan 05, 20:36:43 »

Megfogadom a tanácsot és kipróbálom Quickben:D. Azt lesz ami lesz.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 879 880 [881] 882 883 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!