24 szep 27, 10:19:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 878 879 [880] 881 882 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 985994 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
renato
Vendég
« Válasz #13185 Dátum: 11 jan 04, 17:51:08 »

Természetesen nem, mivel Nagato healje se ér már sokat... jó-jó, a 30 még mindig jó, de a 40 jobb volt Mosolyog
Amúgy MiNamikaze Zoappal kapcsolatos mondatára írnék egy kis választ: Nagato és a békák együtt kiba*zott erősek voltak, csak sajnos kevés embernek sikerült ezt kihasználni. Nem véletlen, hogy most csinálta ezt a rowot, 110%osan biztos vagyok benne, hogy nem olyan karaktereket használt, akik már rég óta bent vannak a játékba. És ezért "szidjuk".
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 04, 17:51:42 írta renato » Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #13186 Dátum: 11 jan 04, 19:22:12 »

Azt hiszem kezdek elfolyni a fogalmak között... Tudom, hogy visszaolvasás no jutsu - de az a baj, hogy amit az elején írtatok az nem hinném, hogy most is minden úgy van. Konkrétan milyen bugról beszéltek? Milyen az Aoe team?
Előre is köszönöm az esetleges okítást ^^
Naplózva
lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #13187 Dátum: 11 jan 04, 20:00:46 »

Aoe támadások azok,melyek minden ellenfelet(aki nincs invulnerableba)érnek.Ilyen pl Tayuya első skillje(képessége).Kidomaru első skillje,Jiroubu második skillje stb stb sok ilyen van. Nevet

Aoe team=Aoe támadásokat használó karikból álló csapat,így már egyértelmű.

Bug alatt pedig mindig vmi hibát értünk,ami vonatkozhat küldetésre,karakterre stb.Jelen esetben arról a problémáról/bugról beszél mindenki h a küldetéseket,amelyeket éppen befejeztünk pl 24/25-nál nyerünk és nem 25/25 lesz,hanem 0/25,mert valami nem oks.Valamit elkódoltak,azaz bugos a küldetés.

És ma végre összejött a row APP-vel istennek hála. Nevet +nerfelték azt a 2......... hál istennek. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 04, 20:04:24 írta zoli00014 » Naplózva

Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #13188 Dátum: 11 jan 04, 20:25:57 »

Nagyon szépen köszönöm a felvilágosítást. Egy Aoe team hatékonyabb mint egy nem Aoe? (na ezt jól megfogalmaztam...)
A bugról: Engem nem fenyeget az a veszély, hogy elérem valaha is azt a szintet ikszdé Bár a kifagyások mellett is jól állok, pár óra alatt felverekedtem magam a 6.os szintre és ott ragadtam... bukta ^^"
Naplózva
lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #13189 Dátum: 11 jan 04, 20:36:47 »

Aoe népszerűbb az biztos.Hogy jobb-e?Az nagyban függ csakrától,mi az ellenfél csapata.Tehát nem lehet ilyen egyszerűen eldönteni.

Ja és akkor alap karikból is hadd mondjak pl-t,nem tudtam hányas szintű vagy.Alap karikból pl ott van Tenten összes skillje.Temari 3.skillje,Zaku 3.skillje stb.xD
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #13190 Dátum: 11 jan 04, 20:37:29 »

Nem feltétlenül jobb az aoe mint a nem aoe, mivel ha aoe csapatot használsz, akkor könnyen beszívathatnak egy counterrel/reflectel. Szemény szerint ezért sem szeretem az aoe csapatokat. Maximum kis szinten jók. De a legjobbak szerintem a hibrid karik (aoe és nem aoe skillekkel is rendelkezők).
fákk, Zoli beelőzött Nevet

Amúgy használd a hang gennineket a fejlődéshez, elég ütős karik (NEM a hang négyesre gondolok [Jiroubou, Tayuya, Kidomaru, Sakon]).
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 04, 20:39:53 írta renato » Naplózva
lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #13191 Dátum: 11 jan 04, 20:44:16 »

Basszus,azok után h mennyit szenvedtem Animal PP row-jával,most meg szinte egyből meg lett a row HPP-vel. Nevet Már csak "párszor" nyernem kell és meg is lesz Asura PP.Am akik előrébb tartotok,még mindig bugosak a küldik?
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #13192 Dátum: 11 jan 04, 20:48:51 »

Bugosak biza :O Amúgy látszik hogy mindenki a Peinek vonalán szerezte a karaktereket. Ibiki is tiszta király, mégsem nerfelték, mert kevés embernek van csak meg. 40DD nem semmi, plussz az Ájron Méden cica is affba támad... és vannak további finomságai is Ibikinek...
Naplózva
Ecklair
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 362


« Válasz #13193 Dátum: 11 jan 04, 20:51:01 »

Ugyan, én örülök, hogy ilyen rendes emberek vannak, hogy segítenek a kezdőnek ^^ (Kinnel és Dosuval sosem tudtam igazán boldogulni, de teszek trióban egy próbát.)
Az ilyen bugokról feltételezem már tudnak az illetékesek. Mit lehet ilyenkor tenni? Várni?
Naplózva
Krieg
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1172


Never lost a fair game - or played one.


« Válasz #13194 Dátum: 11 jan 04, 20:54:21 »

Jó rég játszottam már...régen sem voltam nagy zsenije a játéknak, de most...huhh...
Inoichi és Bee küldijeinél mindig az 5. rownál kapok ki. -.-
APP-vel meg még 3-at is csak egyszer bírtam összehozni, eléggé idegesítő, mire eljutok a bugos részhez, már meg is lesz javítva. -.-
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #13195 Dátum: 11 jan 04, 21:00:44 »

Hát... a "várni" egy érdekes kifejezés az esetünkben, mert van, hogy 1 nap sem kell és már a bug/glitch javítva van, de van, hogy heteken át fennáll a probléma.
Dosu pedig szerintem egy igen jó karakter :O be kell nyomni az erősítőjét, mindenkire feltenni a 20asát (ami erősítővel már 40es...) aztán benyomod az egy genbe kerülő képességét, ami (mivel mindenkin rajta van az egy taiba kerülő cucc) aoe képesség lesz.
Kin kicsit bonyolultabb, de nála lényegesen hasznos skill a Needle and Bell Trap ami után minden támadás ami ennek a skillnek az áldozatát éri 10zel nő. Valamint Kin tudja erősíteni magát a randomos képességével (minden használat után 5tel nő).
Zakunak pedig én ilyen háttérbe szorított counterelő szerepet szoktam adni.

Amúgy grat Zoli a rowokhoz, mondtam, hogy csak APPvel van baj, nem veled Nevet
Naplózva
ady11
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 50



« Válasz #13196 Dátum: 11 jan 04, 21:14:36 »

szeretnék kérni egy naruto arenas teamot lehet hülyén hangzik de régen játszotam és akkor ment de most elfelejtetem mindent kéne segiteteni mert nem tudok felmenni anbura a stat mind1!jah és persze pm be leirná valaki hogy tudnék jo jétkos lennék bow bow 3 éve játszotam amugy itt mindenkinek meg van minden ikszdé csak nekem ne héz fel menni anbura:S meg jounin ra de mind1.
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 04, 21:45:00 írta ady11 » Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
hogojoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 160


« Válasz #13197 Dátum: 11 jan 05, 15:46:31 »

csak hogy mindenkinek segítsek:alap karikból egy jó team: dosu kin zaku ez egy jó!dosunak benyomad az első képeségét és ha utána támadsz akkor 40 sebez + hiába védekezik átucc ütni..kin kinnél a tű támadás vagy mi minden körbe + 5 -nő szoval ha 3 körön át használod akkor már 30 sebez..zaku ha használod az első képeségét akkor tuc egy olyan hangrobbanást csináni...haku már nemanyira jó régen jobb volt régen ezt volt a kedvenc csapatom haku tayuya kiba...de mostmár nemanyira jó...tudjátok most hogy nézegetem az arenát ankot már el is felejtettem..jó kari:p
 

éjjen megvan az első uj kari(a többi mind megvan csak az ujjak nem):ino apja:p

őőő...nézz meg egy vidit a youtubon ha csapik kellenek:tentens kidomaru temari-haku de irtam néhány oldalal ezelőtt egy csomot...pontosan a 872 oldalon
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 05, 15:51:26 írta hogojoo » Naplózva

a kismadár fázik arra megy a thén és rápotyant aztán arra megy a farkas kihuzza belőle letisztitja,végül bekapja...
tanulság:aki rádcsinál nembiztos hogy rosszatakar
de aki kihúz belőle nembiztos hogy jótakar.....
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13198 Dátum: 11 jan 05, 15:49:05 »

örömmel látom h ennyire fellendült a fórum Nevet örülök h régi játékosok is kezdenek visszatérni Mosolyog
szerintem hamarosan lehetne tartani egy kis bajnokságot Nevet kíváncsi vagyok hogy vajon a címvédő sikerrel jár e megint, vagy pedig úgy játékos kerül a trónra, és hogy vajon én ha tényleg neki állok majd ellenetek a meccseknek, akkor talán bejutok e a top3-ba Nevet mivel múltkor nem nagyon volt kedvem a játékhoz, sőt akkor volt az az időszakom, mikor abba akartam hagyni az egészet-.-
remélem mindenkinek tetszik ez a bajnokság ötlet, és mivel látom h egyre többen térnek vissza ezért akár még izgalmasabb lesz ez a kis baráti verseny Mosolyog de azért persze jó lenne ha valaki levezényelné ezt az egészet smirksweat de ha senki nem vállalja, de sok jelentkező lenne a harcokra, akkor megpróbálom én összerakni Mosolyog
Naplózva

hogojoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 160


« Válasz #13199 Dátum: 11 jan 05, 15:55:52 »

teccik az ötlet...mindenkinek nagy élmény lenne tapasztalatokkal bővülne és persze csapikat lopna föleg töled gaara:p
te lennél a szuper star:D én ezzel mennék:kabuto kin narutos de most hogy elmondtam...:)nembaj van még sok:D azért tényleg jolhalad a topic menyi is?880?ikszdé
Naplózva

a kismadár fázik arra megy a thén és rápotyant aztán arra megy a farkas kihuzza belőle letisztitja,végül bekapja...
tanulság:aki rádcsinál nembiztos hogy rosszatakar
de aki kihúz belőle nembiztos hogy jótakar.....
Oldalak: 1 ... 878 879 [880] 881 882 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!