24 szep 27, 10:26:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 877 878 [879] 880 881 ... 906
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Naruto Aréna (2 soros szabály!)  (Megtekintve 986008 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #13170 Dátum: 11 jan 03, 20:02:22 »

De az még nincs meg de már voltam ellene tényleg nem gyenge karakter az alap karik közül ha lehet akkor mer eddig csak Tayuya-t és Naruto S unlockoltam. Nevet de nem baj már kezdek bele jönni Nevet már csak egy row kell és meglesz Jiroubou  Kúl

hú izé, bocsi, gondoltam, hogy nidaime még nyílván nincs meg ezért őt nem irtam de nem naon emlékszem a küldik sorrendjére, ezért gondoltam hátha shigure már meglesz...
hát nemtom kit használsz, elvben jó lehet még shino, de pl y kakashi naruto S rasenganját is remekül copyzza, csak akkor nejivel ütik egymást a chakrák, de naruto S ugy kyuubizik magának...
lehet egy sima neji, temari, ino is megtenné, de most csak irkálok mert menőnek érzem magam, közben semmi... xD
szal ha már megvan akk mind1, ha nincs kipróbálhatod...  Mosolyog
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #13171 Dátum: 11 jan 03, 20:08:41 »

Zoli: volt Vizard????? NAn????? Akkor meghajlok a teljesítménye előtt, mert ez igen nagy szó  Pojén
Ecklair: néha nálam is megfagy, én ilyenkor nem csinálok semmit (vagyis csinálok, csak nem Naruto-Arenázok Nevet), és az ellenfelem egy idő után megunja, és feladja.
Amúgy még annyit erről a Zoapról, hogy szerintem messze nincs azon a szinten mint páran a fórumról, egyszerűen csak Nagatoval és a brekikkel rajol.
Zoli neked még annyit mondanék, hogy ha szeretnél simán lehetnél Te is AKATSUKI (és nem Vizard Nyelvesít), nem kell ennyire felemelni emiatt ezt a gyereket...
Naplózva
lambomax
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 263


« Válasz #13172 Dátum: 11 jan 03, 20:37:44 »

Jól van na elírtam. Nevet

Én meg az akatsuki?Na persze. Nevet Szép is lenne.Jelenleg annak is örülnék ha összetudnám hozni azt a nyamvadt 5 row-t APP-vel.xD Bár e miatt szüneteltetem a játékot most,mert eléggé felhúzott.2szer is +4-nél állok és pont akkor jönnek azok az átkozott varangyok és vernek szarrá engem,felbaszva ezzel az agyamat.OP szörnyetegek.Nagatoval együtt.



Naplózva

Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #13173 Dátum: 11 jan 03, 20:43:57 »

Hát, igazából tényleg erösek a brekik, föleg, hogy láttam öket akcióban. És az is igaz, hogy sajnos nekem se sikerült az aka, mert ezen a szinten((37), már nagyon sok Aoe van. Zaop nyilván kapva az alkalmon, megszerezte öket makkal, bug nélkül. Majd resetelt, és itt az eredmény.
Naplózva

renato
Vendég
« Válasz #13174 Dátum: 11 jan 03, 20:46:55 »

APP egy... sőt, egy negyed kalap szart sem ér. Vele mindenki csak szenved. Sokaknál ha megfigyeled csak itt van baj az 5 rowwal. Nekem speciel itt kellett 30 meccs hogy befejezzem a küldit (25 sima, aztán ajánlotta haver a csapatot, amivel sikerült elsőre az 5 row), a többinél meg a 25 győzelemmel nem voltam megbarátkozva, mert ku... khm... nagyon sokáig tartott mire egy aka taggal 25öt nyertem...
Szóval nem veled van baj, hanem APPvel.
Dawe: megnyugtatlak, hogy Sanninon sincs kevesebb aoe mint Jinchuurikin (elég sok FTKN és Breki van, valamint a "hibrid" Asura)
Naplózva
hogojoo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 160


« Válasz #13175 Dátum: 11 jan 04, 14:41:29 »

jaj ne má miértt kell saninra  felmenni? nemér,..én hülye miért kezdetem ujra ??!!nyáááXD amugy inos se jön össze-.- igazságtalan az élet:d mindig jön egy + 10 gyerek akinek ugyanúgy ino apjára fáj a foga nemér:Ekitaláljátok?hát persze hogy lever
sannaro!!
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 04, 14:43:21 írta hogojoo » Naplózva

a kismadár fázik arra megy a thén és rápotyant aztán arra megy a farkas kihuzza belőle letisztitja,végül bekapja...
tanulság:aki rádcsinál nembiztos hogy rosszatakar
de aki kihúz belőle nembiztos hogy jótakar.....
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #13176 Dátum: 11 jan 04, 15:47:44 »

Chouji S mellé tud valaki jó csapatot? Már egy jó ideje az ő küldetésével szenvedek... Eddig max 3 rowig sikerült eljutni aztán szépen levertek... Szerintem Chouji az egyik olyan karakter a sok közül aki mellé nehéz jó csapatot kialakítani..
Naplózva

MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #13177 Dátum: 11 jan 04, 16:03:48 »

tök érdekes, mert én meg az elejétől kezdve egy OP karinak tartottam aki mellé naon egyszerű jokat tenni. sztem ezek a legjobbak még mindig: chouji, sakura s, iruka     ,     chouji, sakura s, rin
am most hamarjába lenerfelték a brekiket és nagatot bár még igy is üt mind2...
srácok egyébként miért ilyen biztos benne mindenki h a srác nagato óta csinálta a streakjét?
nem azért mert védeni akarom, de a videon csak egy privát volt amiben akár csapatot vagy uj karaktert is próbálgathatott, nem?
vagy ha vki látta, hogy az elmúlt 5 napban nyomta a +69et akk bocs...  kacsint
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 04, 16:07:51 írta MiNamikaze » Naplózva
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13178 Dátum: 11 jan 04, 16:33:09 »

chouji s-re gondolt, nem pedig a sima choujira
de am hozzá is lehet csapatokat csinálni, én még a két békával, és Pretah peinnel csináltam meg szinte elsőre az 5rowot
vannak még így is jó csapatok chouji s-hez:
cs sasuke,inoichi
y kakashi,inoichi
kin,cs sasuke
kabuto s, chyo
kabuto,chyo
kotetsu,kin
kotetsu,kabuto

szerintem már ennyi is elég, de ha nem akkor írok még Nevet
Naplózva

Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #13179 Dátum: 11 jan 04, 16:46:16 »

köszi, azóta már meglett az 5 row Mosolyog Most Kiba S-hez kellene 1-2 jó csapat mert az ő küldijét nem tudom megcsinálni :S
Azt hittem hogy a Kiba S, Inoichi, Kankuro jó lesz de egyből elvertek :S 2x feladták a 3. menetben meg elvertek elég rendesen.
Naplózva

Ricko14
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 182


« Válasz #13180 Dátum: 11 jan 04, 17:14:23 »

Tudnátok egy jó csapatot összeállitani a Search for Sakon küldetéshez??? már probálkoztam párszor de nem ment mindig kikaptam harmadjára  Szomorú  elég nehéz még nekem ez a rowos küldik bele se merek gondolni mi lesz ha már 10 rowot kell csinálnom Technikai KO
Naplózva

hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13181 Dátum: 11 jan 04, 17:16:48 »

megkaptam Minamikazét quickben Nevet a végénél vettem észre Nevet de feladom h ne rontsam el arowját, ugyanis nekem nem fontos a win
am nyertem volna, kivétel ha peinnel a kutyákkal folyamatosan tudott volna támadni 4körig, de ezt nem hiszem

am S kibához, jó y kakashi, és inoichi én velük játszogatok most, mivel harmadjára csinálom a kibás küldetést-.-
am kankurohoz, ajánlom az alábbi párokat:
kin,naruto
naruto,zaku
dosu,zaku
tema,zaku
naruto,sasuke
sakura,ino
és ne aggódj 10row-os küldi MÉG nincs, de 8-as már van Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 04, 17:20:16 írta hungarygaara » Naplózva

MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #13182 Dátum: 11 jan 04, 17:27:03 »

jaja  Nevet
hú am bocsesz az előbb elnéztem choujit...
hungary ez poén volt, mert én ugy küzdöttem a row ért mintha az életem múlt volna rajta xD
sztem is nyertél volna ( monjuk kb 20-30 élete maradt volna y kakashinak szal örültem volna ugy is) , lee-nél a 80 élet + 15 reduce, se volt elég semmire mert pont jött a chakrád és kapott egy 70es demage-et... - az mondjuk megrázott xD
ja igen és köszi  Mosolyog
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #13183 Dátum: 11 jan 04, 17:30:02 »

Na a nerfek örömére gondoltam megpróbálom megcsinálni Tsume és Naraka küldetését, hála a jó Istennek csak a balance-okat tudják csinálni az adminok, a küldik még bugosak Mosolyog)  Mért kezdem megint azt érezni, mint kb fél éve, mikor otthagytam az SAt? ...
Naplózva
hungarygaara
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 147


« Válasz #13184 Dátum: 11 jan 04, 17:30:58 »

nm, am nyertem volna, mert csak a kutyákkal tudtál volna sebezni a 10es védelem miatt, de am leírom milyen csakrám volt a végére, amikor feladtam Nevet 2-3-3-2 tehát 5támadásom volt Nevet
am szerencséd h ránéztem a kari nevére, mert egyáltalán nem figyeltem, csak mikor lee-t támadtam
na de remélem nem hiába adtam fel, és meg lesz a row :)hajrá

am igen, én is ott hagytam soult és nekem is van hasonló érzésem na-vall kapcsolatban.de ez a qurva bug mindent elbasz, és mire vége addigra nem lesz már jó karakter
« Utoljára szerkesztve: 11 jan 04, 17:33:39 írta hungarygaara » Naplózva

Oldalak: 1 ... 877 878 [879] 880 881 ... 906
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!